Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2016., 19:58   #2741
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
U petak je nije bilo. Imaš na obilaznici ali to jest i nije kod Domovinsko ... to je iza izlaza Kosnica kad ideš prema zapadu.

A izlaz Kosnica je zapravo izlaz na Domovinski most.
https://kompare.hr/savjetnik/gdje-va...kacije-radara/


Hvala!
Onda ovo ovdje nije točno, ljudi svašta dojavljuju, a ova ekipa tu sve odmah zabilježi sve.
alcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 12:35   #2742
Koliko ja znam ona kamera kod Mcdonaldsa na Slavonskoj je tamo vec jako dugo i sumnjam da radi
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 16:19   #2743
Vz danas...
Biseri montirali kameru da snima iz kontra smjera...
Zbilja me zanima kak to misle objasnit pravno...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 23:57   #2744
Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam ona kamera kod Mcdonaldsa na Slavonskoj je tamo vec jako dugo i sumnjam da radi

ta kamera kod kruga...u kojem smjeru snima ako snima? veceras sam malo proletio kod semafora u smjeru prema istoku i onda sam se spustio na drzicevu normalnim tempom
BZVZ92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 14:41   #2745
Quote:
BZVZ92 kaže: Pogledaj post
ta kamera kod kruga...u kojem smjeru snima ako snima? veceras sam malo proletio kod semafora u smjeru prema istoku i onda sam se spustio na drzicevu normalnim tempom
Prema zapadu, ali kazem tu je vec godinama i nitko se nije zalio da je dobio kaznu.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 16:51   #2746
Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
Prema zapadu, ali kazem tu je vec godinama i nitko se nije zalio da je dobio kaznu.

hvala...ma pitam jer je tamo sad jedna od ovih novih kutija i rekao je frend da mu se cini kao da snima suprotnu traku...da je postavljena u smjeru zapada ali da snima za istok...ni ne znam dal se to uopce smije?
BZVZ92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 03:17   #2747
Te stare "Podne" kutije su ti postavljene negdje u 90'-ima, krajem jelte, i toliko su često prije dobivale po piksi, bejzboliralo ih se, šaralo sprejevima, palilo, pogotovo onu na bivšoj Ljubljanskoj, da su štrumfovi jednostavno odustali od stavljanja kamera unutra. Postao preskup sport u ono doba...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 13:39   #2748
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Te stare "Podne" kutije su ti postavljene negdje u 90'-ima, krajem jelte, i toliko su često prije dobivale po piksi, bejzboliralo ih se, šaralo sprejevima, palilo, pogotovo onu na bivšoj Ljubljanskoj, da su štrumfovi jednostavno odustali od stavljanja kamera unutra. Postao preskup sport u ono doba...
Nije ovo podna nego gatso samo mislim da je stariji model.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 17:44   #2749
Ne znam da li si skužio na kaj sam se ja referirao?

Jedna je u smjeru zapada prije McDonaldsa na Krugama, jedna je u smjeru istoka kraj bivše Name na Vrbanima itd.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 23:55   #2750
evo danas sam opet prolazio pa sam bas obratio pozornost...znaci kamera je ova novija, gatso ili kak se vec zove taj model i stoji kod mcdonaldsa na krugama ali stvarno je okrenuta glava prema zapadu i izgleda da snima aute koji voze prema istoku....zar se to smije da bude tako prekoputa ceste koju snima?

ili je moguce da usnimi aute "s leđa" koji voze prema zapadu kraj nje pa onda procjenjuje brzinu? ne znam kak to funkcionira...
BZVZ92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 11:48   #2751
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ne znam da li si skužio na kaj sam se ja referirao?

Jedna je u smjeru zapada prije McDonaldsa na Krugama, jedna je u smjeru istoka kraj bivše Name na Vrbanima itd.
Znam o kojim niskim kamerama pricas, na drzicevoj ispod nadvoznjaka je isto jedna koju su propucali, ali to je 90tih postavljano.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:53   #2752
Tako je
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 10:29   #2753
Jebo vas ćaća da vas jebo i kamera kod McDonaldsa na Krugama, jesu li vam u strahu velike oči? Da, POSTOJI kamera ali je tu 100 godina i to je kamera od SEMAFORA!!!! Imate istu takvu na Kršnjavoga kod križanja sa Savskom i na još gro mjesa po ZG, (ne) snimaju one koji prođu kroz crveno. NE zato jer daleko više NE rade nego što rade.

Još moram provjerit tu navodnu na Domovinskom mostu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 17:09   #2754
u kućištu ove kod mkdreka na krugama, ni nema kamere već xy godina, o čemu mi tu pričamo.. kolko znam, ni ta na kršnjavog, niti ona na zelenom valu prije hnk-a također ne delaju odavno.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 18:01   #2755
Pa nema ih da, jer su nekad stalno bile "objuzane"
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 13:28   #2756
Sunce li vam ustreptalo po drugi puta ... blejim danas na Domovinskom ko tele - lijevo, desno, gore, dole, na stupove, na zatege, na travu, dva puta i tamo i amo, oba puta stao na semaforu i čekam prvi snijeg valjda .... NEMA kamere.
Nema ni kutije.
Valjda se netko zasro od ona 4 razvodna ormara koji su iza skretanja za Mićevec /ex kartodrom (stara "putevima AVNOJ-a" cesta za V.Goricu preko Petine)
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 15:26   #2757
Hahahaha.... Jedan od tih ormara je uređaj katodne. Daj sigurno snima hahaha.....

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 15:46   #2758
U strahu su velike oči govorio je još moj stari (kad bi mi došli s nekom nevjerojatnom pričom što smo vidli/čuli/mislili ...).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:17   #2759
Neki dan su na A3, most Nova Zelina počeli koristiti "austrijski princip" (na zaustavnoj namontirali tronožac i kameru, a tip bez auta kod ograde stoji)

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 16:35   #2760
Quote:
green-sk kaže: Pogledaj post
Neki dan su na A3, most Nova Zelina počeli koristiti "austrijski princip" (na zaustavnoj namontirali tronožac i kameru, a tip bez auta kod ograde stoji)

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
Vrlo hrabro, sigurnost na prvom mjestu!
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.