Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2016., 15:58   #41
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Pozicije sjedala u većem autu su drugačije, nagibi naslona zadnjeg sjedala su blaži pa se sjedi ugodnije, zrak bolje cirkulira, vožnja je udobnija, a da ne pričam o guranju prtljage pod noge putnicima, noćna mora. Ovako sve poguram u prtljažnik i svi sretni i zadovoljni.
ovo je totalno neistina i samo subjektivni dojam.

ja bi reko da je to citat nekog priučenog prodavača auta koji mora prezentirat veći auto kojeg ima previše na lageru pa ih mora utopiti.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 23:20   #42
Nikakav citat, pogledaj bolje zadnja sjedala na (vozim Opel, pa ću ih uzeti za primjer) Corsi, Astri, Insigniji... Primjetiti ćeš da je naslon zadnjih sjedala na Corsi u odnosu na Insigniju okomitije postavljen, a mora biti tako zato što:
- ostaje više mjesta u prtljažniku
- okomitijim sjedenjem koljena zauzimaju manje mjesta.

Zatim imaš kod dugačkog karavana zadnje staklo udaljeno od putnika za cca 1 metar, dok kod malih autića u kojima se sjedi "u prtljažniku" je staklo na cca 30 cm od putnika.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 10:51   #43
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post

No nemojmo mjesati troskove odrzavanja i troskove za gorivo.

Corsa 1.4 90KS i Astra / Astra Classic 1.4 90 KS manje vise servisi i tako to su slicne cijene.


Nisam htio miješati već sam pravio usporedbu koliko košta novaca imati veći auto.

Osono prelazim na Astru s Corse samo jer dobivam noviji auto od roditelja za iste pare.

Inače sam uspoređivao cijene i zaključio da za iste pare kupim corsu i astru starosti 10g. Bolji izbor je corsa jer ce manje kostat u recimo iducih 5g (odrzavanje,gorivo....) uz uvjet da velicinom odgovara vozaču


Sent from my iPhone using Tapatalk
manki1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:40   #44
Imam Ford Fusion, dvoje djece i taj auto potpuno zadovoljava obiteljske potrebe. Kada sam imao jedno dijete, prtljažnik je bio skroz pun, kada se ide na more. Sada sa dvoje djece opet je pun, hoću reći, prtljažnik će uvijek biti pun kada se ide na takva putovanja, jer se trpa sve što može stati. Da imam troje djece opet bi bio pun - ali bi opet sve stalo......!!! Fusion je star 10g. ima 155000km i vozi bez ikakvih kvarova, potrošnja oko 5l dizela....
5 vrata svakako!!
morgen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:21   #45
Quote:
morgen kaže: Pogledaj post
Imam Ford Fusion, dvoje djece i taj auto potpuno zadovoljava obiteljske potrebe. Kada sam imao jedno dijete, prtljažnik je bio skroz pun, kada se ide na more. Sada sa dvoje djece opet je pun, hoću reći, prtljažnik će uvijek biti pun kada se ide na takva putovanja, jer se trpa sve što može stati. Da imam troje djece opet bi bio pun - ali bi opet sve stalo......!!! Fusion je star 10g. ima 155000km i vozi bez ikakvih kvarova, potrošnja oko 5l dizela....
5 vrata svakako!!
da imas troje dice, jedno bi ostalo doma... jer ako stavis dvi autosidalice otraga, za trecu mista nema, a u dobrom dijelu auti, ako su straga autosidalice, ni sitno dite skoro pa ne stane izmedju... ako ne koristis autosidalice, onda stane i petoro dice, evo juce sam vidia kombi klase Corse (kako se vec zove), i sprida, muz, zena i dvoje dice... svi stali! i straga jos par kubika prostora...
wifi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.