Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2016., 15:06   #6781
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Jo i DeLuca, jesi mogla nešto maštovitije ubacit? Još Jo sa svojim prenemaganjem i svojom užasnom glumom kroz cijelu božju seriju. Pa tko njoj da gažu...
Žena je IRITANTNA!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 18:58   #6782
Svi samo spominju Shondu, ali ne piše Shonda sve što se događa u seriji. Ona nije konkretno pisala ovu epizodu, kao što ne piše ni većinu. Napisao ju je William Harper, režirala Debbie Allen. [wikipedia] Zadnja epizoda koju je Shonda sama napisala bila je kad je Derek umro. Ona kao jedna od izvršnih producenata ima značajan utjecaj na završni proizvod, ali scenarij nije pisala ona. A epizode za koje ona osobno napiše scenarij su uvijek fenomenalne. (npr. prošli tjedan je napisala finale Scandala, odlična epizoda.)

Što se tiče Callie, izgleda da je to to, u koju god rečenicu oni to zakamuflirali. Pročitajte nekoliko članaka, stvar je jasna. (mislim na njen povratak kasnije u seriji.)
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:26   #6783
link
kad ovako sve stave na papir.. ne bih nikad rekao da je finale imalo toliko rupa.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 04:26   #6784
Dobro finale, iako nikako nisam očekivao sve nekako tako mlako. Shonda nas je svaki put ostavila s nekom katastrofom, tako da mi je ovo sad bilo baš onak. Ali okej, ne mora uvijek biti neka katastrofa kada se opraštamo s njima dogodine.

Da previše baš nešto ne duljim, referirat ću se na ove propuste koje si jobb linkao. Baš sam se sad i ja iznenadio da ima toliko rupa. Pogotovo ova s Amelijinim sestrama. Kontam da je to stvarno bio najveći razlog zašto nitko nije došao, ono glupo je da sad ubacuju neke random nepoznate glumice za njezine sestre, kad su već ove 'slavnije' zauzele te uloge.
A i čudi me stvarno da nitko nije došao na ideju da barem na par minuta netko pozove Sandru Oh da se pojavi kao gošća Owenu na vjenčanju. Baš bzvz, al ok. Mislim razišli su se u tim nekim prijateljskim odnosima, ne bi bilo čudno.

A što se tiče Bailey i Bena, , stvarno prejadno ono grljenje nakon što ju je spasio, to njezino 'e sad ti vjerujem', ma de
Ja i dalje mislim da Ben nije sav svoj i zbilja ga ne bih puštao blizu pacijenata. Ima on previše tih ispada da bi bio dobar doktor.

I da Jobb, hvala za titlove. Odlični su.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 10:17   #6785
Skužio sam ovo za kosu, to je bilo bezveze.

Što dodatne glumce koji su prije glumili likove (od Christine preko mame i sestara) nisu angažirali mi je sasvim normalna stvar. Ljudi nisu imali vremena, nisu htjeli, što sad. Osim toga, Amelia sigurno ne bi htjela Christinu na vjenčanju, pogotovo nakon što je Mer trkeljala Owenu o njoj.

Ovo sa Arizonom/Sofion/Callie je ispalo bedasto, ali pretpostavljam da Sofia, čak i da je ostala ovdje sama s Arizonom ne bi imala nikakvu ulogu, s obzirom na to da je nje uvijek bilo samo kad se radilo o Callie/Arizona odnosu. Tako da je meni čak i bolje da je otišla, bolje nego da se iduće sezone svako malo pitamo gdje je Sofia i tko ju čuva dok Arizona ide van pit i tražit žene

Ben/Bailey klasična priča za serije u kojoj ne vidim neku baš rupu

Jedino da, bezveze mi je što pola bolnice nije došlo, to je stvarno glupo, prije su mogli normalno dolaziti. Čisto sumnjam da Amelia ne bi pozvala Edwards.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 14:03   #6786
Ja upravo gledam... Jo želi ostati s Alexom i ne želi se udati, a želi s njim dijete bez da mu kaže zašto se ne želi udati
Da, super plan za zasnivanje obitelji, temeljeno na laži . Žao mi što mu Jo nije htjela reći ni nakon njegovog govora, baš me naživcirala.
Nadam se da će Alex napokon iduće sezone dobiti nešto pravo, Jo može slobodno ići...

I carski na živo bez anestezije Ovo mi je bilo malo too much za April Srećom pa je sve ok

Zadnje uređivanje Snow Fairy : 22.05.2016. at 14:27.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 18:34   #6787
Kad je nova sezona?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 18:47   #6788
nisu odredili točan datum al krajem listopada valjda kao i uvijek. jedino znam da Grey's prvo vrijeme nece bit u TGIT bloku skupa sa scandalom i htgawm kao do sad jer oni kreću u siječnju
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 01:17   #6789
Grey’s Anatomy’s Shonda Rhimes on Callie’s Exit: “I Had a Different Plan”
zanimljiv članak.

I da, inače, Ellen Pompeo nam živi u ovoj kućici.
i zarađuje 8.4 milijuna po sezoni (dolara). Lijepo njoj, bome.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova

Zadnje uređivanje Jobi : 24.05.2016. at 01:32.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 01:25   #6790
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
nisu odredili točan datum al krajem listopada valjda kao i uvijek. jedino znam da Grey's prvo vrijeme nece bit u TGIT bloku skupa sa scandalom i htgawm kao do sad jer oni kreću u siječnju
Krajem rujna, valjda. Ne listopada.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 01:31   #6791
ajme da, rujna, blesavog li me.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:26   #6792
i penny odlazi. sluzbeno potvrdeno. u slucaju da niste mogli zaspat zbog znatizelje.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:48   #6793
Sad sam maloprije pročitao da se Callie vraća i da je njezin odlazak doista samo privremen.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 18:44   #6794
link link link
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 21:52   #6795
Quote:
Though Shonda didn’t explicitly reveal when Sara’s hiatus will end, viewers were quick to note that the showrunner continually refereed to the actress’s departure as a “break” rather than a permanent disappearance from the medical drama.

Speaking out about Sara’s break last week, The Hollywood Reporter claimed that Shonda admitted that the decision for Callie to leave the show for a short time was actually all the actresses idea, and appeared to hint there’s a good chance she will be back fairly soon.
http://www.unrealitytv.co.uk/tv/grey...-penny-return/

A evo i ovi s rtla objavili: http://www.rtl.hr/tv-novosti/1945365...d-u-anatomiju/
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 23:30   #6796
Pa da, ja sam i skužio da je to samo "hiatus", ne konačni 'break'. 10 godina igrat jedan lik, a da nije daytime sapunjara, uzme svoj danak. Nek se lipo Sara odmori, pa nek se i ona i Callie vrate taman kad se Arizona zapali za neku novu žensku da joj Callie napravi kažin. :klap:
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 23:35   #6797
too. super. ja se nisam nadao uopce da bi se mogla vratit.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 00:11   #6798
Meni je najviše bilo sumnjivo da bi ju pustili samo tako. Svaki dobar lik koji se razišao na lijep način sa Shondom dobio je zasluženi oproštaj i svoju epizodu, a ne tu neku scenu i to je to. Tako da mi je baš drago da će se vratiti, volim njezin lik.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 10:46   #6799
Baš to. Callie nije dobila točku na i i zato već rekoh da je ovo sigurno samo odmor.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 16:00   #6800
Valjda nije bilo ovo...
https://www.buzzfeed.com/jemimaskell...46M#.dmNO6Y0xJ
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.