Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2009., 23:44   #241
Koja se sezona CSI:Miami se emituje na HRT2 ili RTL-u? (nisam siguran gdje je najnovija)

Epizoda gdje Horatio biva ubijen - da li je to posljednja (21.) epizoda šeste sezone (Going Ballistic)?
Pitam to jer sam zamoljen da skinem datu epizodu.

Naravno, u sedmoj sezoni se ispostavlja da nije ubijen.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 13.03.2009., 09:54   #242
jest to ti je zadnja epizoda u sezoni
nana_du is offline  
Old 27.03.2009., 19:24   #243
Smile

Čini se da je CSI završio na RTL-u. Da li će se još prikazivati, ili više nema novijih sezona?
kj1504 is offline  
Old 29.05.2009., 19:12   #244
eh..

gledao sam na jubitou clipove 7 sezone csi miami "uskrsnuće" - prejebeno!!!

ejč je ŽIV!!!

samo bilo je podjeljeno u 5 djelova..nisam vidio 4dio pa ako netko ima .. molim..
ili neki link cijele epizode..


mislim, ide mi miami na kurac i svi njegovi likovi....i kad sam slucjno na hrtu vidio da je H. mrtav ..mislio sam gotovo hvala bogu!

a sad iznenadjenje..uskrsnuce...i ne samo to ..nego mr d.caruso najavljuje "osvjezenje" u 8 sezoni ( ne znam ,mozda je i to snimljeno vec???)

prejebeni su...nikad kraja...
lenkoza is offline  
Old 01.07.2009., 19:08   #245
Ima li netko 3 posljednje epizode 9. sezone CSI LV?
__________________
x
Elektra is offline  
Old 01.07.2009., 20:38   #246
Sorry ako je netko nedavno spomenuo, ali koja je epizoda pete sezone bila zadnja na RTL-u?
Hmxhmx is offline  
Old 02.07.2009., 00:12   #247
Pa, ak se ja ne varam, cijela 5. sezona je prikazana, sa oni velikim finalem Grave danger... Nije?
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 02.07.2009., 01:13   #248
Nisam gledao zadnjih nekoliko epizoda, pa nemam pojma... ali čini mi se da nije sve... ne znam, možda se i varam?!
Hmxhmx is offline  
Old 05.07.2009., 12:31   #249
Las Vegas možda dobije i filmsku verziju.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Old 26.09.2009., 18:14   #250
Dobar početak Las Vegasa k:
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Old 29.09.2009., 21:17   #251
OK epizoda NY-a. Mislio sam da su oni iz auta ciljali baš na policiju, kad ono, oni htjeli "malo uplašiti grad".
Hmxhmx is offline  
Old 17.04.2010., 14:18   #252
Nije nitko dugo ništa ovdje pisao, pa eto...

Zadnja epizoda CSI-a (Field Mice) mi je bila super a naročito Langston kad je glumio Hodgesa! Totalno ga je skinuo! A ni Dr. Robbins i Brass pod alkoholom nisu bili loši.

Izgleda da će Dr. Jeckylla ostaviti za finale.
-------------------------------
CSI:NY
Konačno se dogodilo da smo i vidjeli čemu je na kraju trebala poslužiti Dannyjeva značka, a ta zadnja epizoda nije bila loša, osim što mi i inače Hawkes ide na mali mozak pa on u zatvoru mi je poprilično dizao živce. Bolje da su Flacka stavili za tu ulogu, a lako su mogli smisliti razlog što će tamo.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 24.09.2010., 19:01   #253
Ne znam prati li još netko, ali moram prokomentirati epizodu.

Poprilično dobro otvaranje, naročito sam početak. Stvarno sam mislila da Haskell ima svoje prste i u bombardiranju, ali po kraju, izgleda da nas čeka novi psycho. Justin Bieber!

Nešto se opet čudno zbiva sa Sarom. Prije pobjegla s posla, a sad ju ne može nitko maknuti iz labosa...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 24.09.2010., 20:07   #254
inače ne gledam al sam danas skinuo da vidim justina biebera
Dark Logic is offline  
Old 24.09.2010., 20:29   #255
Malo i je freaky.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 15.11.2010., 17:25   #256
jel trebala danas izaći nova epizoda csi miamija? gledam po netu da je trebala ali nema nigdje ni epizode(ima ali su mi dve već bile fake) , a nema ni titlova...
tomo88 is offline  
Old 05.02.2011., 16:31   #257
Kaj više nitko ovo ne gleda?

Ja pratim CSI: LV.
Zadnja mi je bila malo dosadna. Bezveze mi je bilo ono sa Sarom i mamom Grissom.
Hmxhmx is offline  
Old 06.02.2011., 23:52   #258
Ja i dalje pratim! Osim Miamija.
Nisam gledala jos ovu zadnju sa Grissomovom starom, ali mi je općenito ova sezona ok. Drago mi je da se Sara vratila.
Csi ny mi se dosta pokvario. Sela Ward mi je ok, ali mi se čini da se sad sve vrti oko nje i Gary Sinisea. Ostali ko da ih ni nema. A i slučajevi su mi malo bezveze.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 12.02.2011., 14:15   #259
CSI: LV

Tak, OK epizoda. Moglo se predvidjet da je kći ubila oca...
Bilo je premalo Hodgesa.
Hmxhmx is offline  
Old 13.02.2011., 12:23   #260
osobno se meni nije svidjela ona priča sa rayem. Bivša žena se udaje...na početku sam mislila da će ispast da je izrezani tip njen zaručnik.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.