Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 21:07   #61
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Na to sam bio neutralan, zapravo sam to shvatio kao znak da on nije human. Vjerojatno angel ili demon,
Kako si to zaključio iz žvakanja vrećice čaja, jebote?


Quote:
Archangel kaže:
saznat čemo sljedeći tjedan.
Ja nažalost neću.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:14   #62
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Kako si to zaključio iz žvakanja vrećice čaja, jebote?
Jer znam što je to biće koje je ušlo u njega, nekak mi je smiješno da samo obični ljudi love ga. A i da jesu valjda bi bila cijela organizacija a ne dva tipa.
Pokazali su nam kako 1 vampir pobije 5-6 huntera, tako da to nisu hunteri.

Samo sam čekao nekaj čudno da nam pokažu oko ta dva tipa da mi potvrdi tu moju teoriju. A to s vrečicom mi je potpalo u to čudno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 23:57   #63
Zajebali su sa castingom, ali mene svejedno nije bila loša epizoda.
Mislio da će ovo biti jako loše, ali po meni ipak nije.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 00:29   #64
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nisam još pogledao ep 1 ali moram odmah prigovoriti oko komentara za glavnog glumca. On je glumio u Agent Carter mladog Howarda Starka i tamo je već bio prilično karizmatičan i zanimljiv.
Svača čast Cooperu, ali nažalost, ovo što on glumi ipak nije Jesse Custer.
Možda se to izmijeni tijekom serije, ali za sad to nije to, što se njega tiče.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 02:21   #65
Pilot epizoda mi je bila mlaka. Sve vise manje dosadna radnja do scene u baru i ostatak epizode. Bilo je ponesto dobrih fora. Vidit cu kakve ce sljedece epizode bit.

''Open your ass. And holes. To Jesus'' Prejako

Sudeci Prema IMDb-u Seth Rogen je rezirao samo pilot epizodu, pa ce mozda sljedece bit bolje.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 07:09   #66
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post

''Open your ass. And holes. To Jesus'' Prejako
Izgleda da Seth Rogen voli ukucati pranks na youtube i onda kupit fore. Tu je bit će ukucao church pranks
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 08:05   #67
Osrednje za pocetak.

Puno sam ocekivao od ove serije dok nisam vidio casting.

Tulip je promasena kao lik i to na svim podrucjima.
Cass je koliko toliko ok ali malo previse goofy.

Jesse - nemam nekih komentara jer ne znam sto bih rekao.

Ahhfuhh je najbolje pogoden lol.
Ali pre lako ga razumijemo sto prica i ne slini
A i pre malo face mi je odvaljeno.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 10:50   #68
Imam jednog frenda koji je hardcore fan, ali je skeptičan. Osobno sam tek čuo za strip, ali čisto zanima na što će ličiti
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 11:07   #69
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Kaj ti je bilo bolje, Tom Criuse fora, "open your heart" zabuna ili Tulipina mala škola emancipacije i proizvodnje bazuki?
Atmosfera same epizode jer mi je bila poprilicno bliska stripu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 11:45   #70
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Atmosfera same epizode jer mi je bila poprilicno bliska stripu.
Opa, čarobna riječ "atmosfera", takozvani joker svake diskusije. Imaš pravo, i strip i serija se odigravaju u Zemljinoj atmosferi, 4/5 dušika, 1/5 kisika. I tu svaka atmosferska sličnost između stripa i serije prestaje. Likovi su drugačiji, inicijalna situacija je postavljena drugačije, tempo pripovijedanja je neusporediv.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 11:59   #71
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Opa, čarobna riječ "atmosfera", takozvani joker svake diskusije. Imaš pravo, i strip i serija se odigravaju u Zemljinoj atmosferi, 4/5 dušika, 1/5 kisika. I tu svaka atmosferska sličnost između stripa i serije prestaje. Likovi su drugačiji, inicijalna situacija je postavljena drugačije, tempo pripovijedanja je neusporediv.
Jesi ti gledao AMC's The Walking Dead nakon prve sezone?
Kaj si fakat očekivao seriju koja će pratiti strip detaljno?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:37   #72
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Opa, čarobna riječ "atmosfera", takozvani joker svake diskusije. Imaš pravo, i strip i serija se odigravaju u Zemljinoj atmosferi, 4/5 dušika, 1/5 kisika. I tu svaka atmosferska sličnost između stripa i serije prestaje. Likovi su drugačiji, inicijalna situacija je postavljena drugačije, tempo pripovijedanja je neusporediv.
Nemam pravo na svoje misljenje nego se moram sloziti s tobom?

Meni je Preacher nakon Walking Deada, najbolja stripovska adaptacija do sad, Cooper mi je pogođen dobro, Gilguna volim. Trenutno sam skeptican oko Tulip, al tu im dajem priliku.

Ostalo? Slazemo se da se ne slazemo, neki od nas ce saznat kaj ce bit sljedeci tjedan, ti neces.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:37   #73
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Jesi ti gledao AMC's The Walking Dead nakon prve sezone?
Kaj si fakat očekivao seriju koja će pratiti strip detaljno?
Ma pusti ga, vidis da se moras slagat s njim ili ne valja. Na srecu, nece gledat sljedece epizode.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 13:47   #74
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Jesi ti gledao AMC's The Walking Dead nakon prve sezone?
Kaj si fakat očekivao seriju koja će pratiti strip detaljno?
Walking Dead nisam više gledao nakon prve epizode. Ili druge, ne sjećam se više.

Nisam očekivao da će uspjeti napraviti ovakvu dosadu od Preachera.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nemam pravo na svoje misljenje nego se moram sloziti s tobom?
Ne moraš, samo to što si ti ovdje izložio nije mišljenje nego nekakve dvije rečenice koje su najopćenitije moguće fraze. Epka ti je super, glumci su ti pogođeni i atmosfera je poprilično bliska. To je mišljenje? Mišljenje bi u sebi trebalo uključivati i nekakvu misao, ne bi?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 14:30   #75
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Na to sam bio neutralan, zapravo sam to shvatio kao znak da on nije human. Vjerojatno angel ili demon, saznat čemo sljedeći tjedan.
Zapravo tek tjedan iza, 6. lipnja. Prema IMDb ovaj vikend nece bit epizode #2.
Zbog praznika vjerovatno.

Ali volio bih da se pokaze krivim podatkom pa da ipak bude epizoda.

Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Izgleda da Seth Rogen voli ukucati pranks na youtube i onda kupit fore. Tu je bit će ukucao church pranks
Nisam bas fan Seth Rogena jer mi djeluje kao veliko dijete. Mada u ovoj epizodi je bilo nekoliko zgodnih fora, ali generalno mlaka epizoda.
Prema traileru za sljedecu epizodu cini mi se da ce bit bolje.

Kaj se tice spomenute fore ''Open your heart'' nije mi bila bas nekaj, iako je bilo predvidljivo da ce to stari doslovno napravit.
Recimo puno mi je bolja fora sa sampanjcem u avionu, kad si Cass toci cugu prije napustanja aviona.

Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Cass je koliko toliko ok ali malo previse goofy.
Meni je jedino on bio jaci adut pilot epizode.
Pase mi takav kao zajebant, i nadam se da ce bit i dalje dobar u ostatku sezone.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 14:44   #76
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Neopisivo dosadna prva epizoda. Glavni glumac niti k od karizme i još pride loše glumi. Zapravo mi se trenutno uopće ne da nabrajati što je tu sve krivo, možda poslije. Mislim, sve smo to znali i unaprijed, ali jebemumater.
...
Tulipin lik je toliko promašen, i to ne samo pojavom, koliko karakterizacijom, da ju je bez problema mogao glumiti i neki muškarac, Kinez pritom.
Ne zaboravimo, dame i gospodo, mišljenje je samo kad u dvije tri rečenice popljujete seriju, jer vam se ne sviđa ekranizacija stripa, a ne kada ju hvalite,
ako vam se svidjela, pošto strip niste čitali.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 14:56   #77
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
Ne zaboravimo, dame i gospodo, mišljenje je samo kad u dvije tri rečenice popljujete seriju, jer vam se ne sviđa ekranizacija stripa, a ne kada ju hvalite,
ako vam se svidjela, pošto strip niste čitali.
Samo, mačak, ovo sam ja isto napisao u vezi Tulip, vrlo konkretno:

Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ajde recimo i da je manje bitna Tulipina fizička pojavnost, mada ima razloga zašto je takva all-American girl u stripu, ali bit Tulip je da je ranjiva i slomljena, a ne ovakav gangster tu.
Zašto i to nisi citirao?

Ali dobro, evo tebi, koji nisi vezan uz strip - zašto je tebi Tulipin lik, prezentiran ovako kao u seriji, interesantan? Zato što joj na licu ne ostaju masnice nakon višestrukih direktnih udaraca šakom u glavu? Zato što od konzervi i kuhinjskih potrepština može napraviti bazuku, kojom zatim sruši helikopter, mada mi ne vidimo kako?

Vrijednost Ennisovog "Preachera" je bila stvaranje potpuno uvjerljivih likova unutar potpuno nerealne situacije. Ovaj Jesse u seriji je nekakav šmokljo kojem je prva upotreba Genesisovog glasa greška. Za koji kurac je Genesis u tijelu takvog mutavca? Jesse iz stripa je faca - ovaj je tutlek. Tulip iz stripa je žensko - ova je uopće ne znam što, nekakva Rogenova closeted-gay fantazija.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 15:40   #78
Meni je ovakav like Tulip dobar. Glumica nije ružna, i kick ass je. Paše u kombinaciju kick ass vampira i kick ass preachera.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 17:48   #79
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ne moraš, samo to što si ti ovdje izložio nije mišljenje nego nekakve dvije rečenice koje su najopćenitije moguće fraze. Epka ti je super, glumci su ti pogođeni i atmosfera je poprilično bliska. To je mišljenje? Mišljenje bi u sebi trebalo uključivati i nekakvu misao, ne bi?
Da imam kulturnog sugovornika, mozda i bih. Ovako cu pricekati da se maknes.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:12   #80
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Da imam kulturnog sugovornika, mozda i bih. Ovako cu pricekati da se maknes.
Vidim zašto ti se Preacher sviđa.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.