Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2016., 14:47   #21
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Renault bi se vec sutra mogao vratiti u USA i Kanadu. Imaju prodajnu infrastrukturu Nissana a servisna mreza ne bi bila toliki problem jer s Nissanom dijele i do 70% tehnologije. Ja mislim da cak imaju proizvodna postrojenja na kontinentu, mislim na Meksiko. Jos bi se fino prodavali, Ameri se bolesno loze na sve sto dolazi iz Francuske. Pogotovo iz Pariza odakle je i Renault. Uz jak marketing tipa " Renault - Iz Pariza s ljubavlju" mogao bi biti iznenadjujuce dobar.

Mislim da ce se Renault vratit tamo.
ne znam samo ko bi u usa ili kanadi kupio renoa ,govorim o izgledu zamisli si klia u usa ....ili klint eastwooda kako vozi clia
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:51   #22
A Kevin Spacey?

frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:53   #23
a on je gaj ,on on može

a i to je bilo za reklamu

a i nije clio

a i jedno je ovako fotka iznutra a drugo da je fotkan izvana....da je na onom volanu amblem od cadillaca ...sve bi bilo ok i prirodno...

a navodno stalone ima dva phajtona ... zamisli bolesnika...pa to ni ovdje niko ne vozi a kamo li preko bare
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:53   #24
space-espace... dobra reklama!
sokak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:57   #25
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
a on je gaj ,on on može

a i to je bilo za reklamu

a i nije clio

a i jedno je ovako fotka iznutra a drugo da je fotkan izvana....da je na onom volanu amblem od cadillaca ...sve bi bilo ok i prirodno...
Zeka-peka
Eto vidiš... a ljudi se danima i mjesecima ubiše u raspravi o premiJumima, a ti u jednoj rečenici pokažeš što to zapravo je.
Sve je to samo u glavi...
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 15:00   #26
a stvarno ne znam što imaju trabunjati toliko o premiumima?

to je ono što sirotinja ne vozi....najkrače rečeno
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 15:49   #27
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
ne znam samo ko bi u usa ili kanadi kupio renoa ,govorim o izgledu zamisli si klia u usa ....ili klint eastwooda kako vozi clia
A u čemu je toliki problem? Ako Bubu mogu nuditi iz VW-a što Renault ne bi mogao ponuditi Clia? Uostalom ne moraju ga ni nuditi, ta ne nudi ni VW Polo u USA. Mogu početi s Meganeom, pa da uz njeg nude još Talisman, Espace, Captur, Kadjar, Maxhton, sve njihove izvedbe plus RS modele.

Amerikanci najviše posjećuju Pariz turistički što se Europe tiče. Renault bi se mogao prodati kao pariška marka. Mislim da bi imali prođu. O povratku sam pričao jer su već jednom bili u USA, ali tada nije bilo ni strategije ni plana, a ni Nissana. Danas bi druga priča bila.

To Amerikanac ne bi vozio jednu ovakvu limuzinu?





Ili to neka američka obitelj ne bi vozila neki ovakav MPV koji je crossover style?



Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 16:43   #28
pa ako bi trebao iskrcati 50 000e za te grdobine ,teško da bi to u americi prošlo,ima tamo za tu lovu puno boljih autiju i domačih i japanskih
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:47   #29
To ne bi radilo, minivanovi startaju od oko 30k a limuzine od oko 22k.

Zanimljivo je koliko Amera ostavlja pozitivne komentare na Reno na portalima gdje se uz Nissan pojave i neki modeli iz Renoa.

Fiesta ST se prodaje dobro, jos nema automatika. Clio RS dolazi standardno sa automatikom sto bi obradovalo mnoge mlade Amere

A i generalno dizajn Renoa, barem ova najnovija generacija, je odlican i bas bi se razlikovao od skoro svega na cesti.

To su svakako samo snovi, nije ocekivati da se bilo tko od Francuza vrati. Na snazi je bio i neki ban u vezi prodaje, ne znam da li je sklonjen.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 17:58   #30
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
ne znam samo ko bi u usa ili kanadi kupio renoa ,govorim o izgledu zamisli si klia u usa ....ili klint eastwooda kako vozi clia
To bi islo nekako ovako....

Clint je ostario i vec nema snage da se nosi sa dnevnim aktivnostima. Ford Torino stoji u garazi, prekriven prasinom. Nedostatak serva je problem za starog Clinta a i cijene goriva su visoke za penziju.
Clint provodi dane radeci u svom vrtu, obozava ruze. Jednog jutra, 2 gangstera prilikom ilegalne utrke sa Cliom RS izgube kontrolu i ulete u Clintovo dvoriste. Sve ruze su unistene. Clint poludi, uzme skare za odrzavanje ruza i izbode i ubije oba gangstera. Zakopa ih kraj ruza.

Shvati da zivot ima jos dosta toga da mu ponudi ali da su dosla moderna vremena i da se mora prilagoditi. Sjedne u Clio, koristi back up kameru da izadje iz dvorista. Hvali lagano upravljanje. Doda gas i i iz mnogo prasine se odveze u zalazak sunca. Sve to sa osmjehom na licu dok zvace duhan. Otvori pr I zor i pljune duhan ali direktno na policajca. Na motoru.Kratko se pogledaju i potjera krece. Kraj
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 22:39   #31
Renault prodaja za 12/2015 odnosno za čitavu godinu
Clio 4 najprodavniji model, prestigao Dustera...
Novi modeli se dosta dobro prodaju, jedino mi se Twingo čini kao flop...
Kwid im je pun pogodak u Indiji, navodno već 80 000 narudžbi i da ih ne mogu proizvesti dovoljno...
Nissan će objaviti prodaju za par dana .
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 07:46   #32
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Renault prodaja za 12/2015 odnosno za čitavu godinu
Clio 4 najprodavniji model, prestigao Dustera...
Novi modeli se dosta dobro prodaju, jedino mi se Twingo čini kao flop...
Kwid im je pun pogodak u Indiji, navodno već 80 000 narudžbi i da ih ne mogu proizvesti dovoljno...
Nissan će objaviti prodaju za par dana .
Svaka cast drugim modelima ali Clio i Megane cine okosnicu prodaje Renaulta bar u Europi. A to i brojke pokazauju. OK tu mozes ubaciti jos i Captur koji je derivat.

Jedini problem kod nas u HR je sto je Renault u HR ima malo kriva usmjerenja.
Auti su u generaciju sve tezi i tezi, izbor motora kod nas je cudan a cijena je malo paprena. Govorim za fizicke osobe - dobar dan kupio bi auto.
Dok je 90tih i ranih 2000tih Renault bio "narodni" auto i ono kupovao se po defaultu uz Opel.

A i Renault grupa kaze da ce ubaciti S&S sustave u sve auto i vec manje vise jesu. Drugi ne idu bas tako - PSA mozes kupiti bez toga; Japance isto; Ako gledas da vozis auto 10-15 godina, sumljam da ce lokalni meho Stef znati popravljati S&S.

Sto se Kwid-a tice - bio je plan da dodje pod znackom Dacia u Europu odnosno glasina pa su tu glasinu kategoricki opovrgnuli. Steta. Auto je sasvim zgodan; ako stave ABS+ESP sto moraju i finu cijenu cca 60-70 tisuca kuna prodavao bi se. Dobar autic..
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:03   #33
kwid je ciljano rađen za indiju,a onda su tu i uštede u igri ,nema ispušnih euro normi za motor a i ne mora imati bar 3 encap zvjezdice za sigurnost...800ccm 3 cil motor je novina i ne nudi se ni u daciju ni u renou...

kad smo več kod ušteda i s&s -a...kaže mi čovjek koji radi u bmw servisu da original akumulator za bmw za s&s dođe 3500kn a zamjenski 2500kn lijepo su to smislili
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:13   #34
Nemojte zaboraviti ni sportsku (podmarku) Alpine koja vrlo skoro dolazi na cestu.
Ne bi me uopće začudilo da u slučaju uspjeha Alpine skroz izdvoje od Renaulta, nešto slično što trenutno radi Citroen sa DS-om.

__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:33   #35
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
kad smo več kod ušteda i s&s -a...kaže mi čovjek koji radi u bmw servisu da original akumulator za bmw za s&s dođe 3500kn a zamjenski 2500kn lijepo su to smislili
Pa to ti kazem; obicni ovak dodju oko 1000 kuna. Ali nije samo akumulator tu - imas hrpu senzora od kojih neki moze riknut, kontroler za sve to i anlaser koji je doduse ojacan. Ja ove godine ili najkasnije 2017 kupujem novi auto pa koji bude od odabranih bez S&S-a taj kupujem.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:45   #36
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
pa ako bi trebao iskrcati 50 000e za te grdobine ,teško da bi to u americi prošlo,ima tamo za tu lovu puno boljih autiju i domačih i japanskih
sinko stavi naocele, ovo su najljepsi auto u klasi! pogotovo talsiman, passat se moze sakriti!
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:47   #37
1000kn je za dizela i to dobar aku ,meni je bosh s4 plavi za accenta 1.3 benz došao oko 450kn bio je 550 pa još neki popust evo ga vrti več šestu godinu...55ah

si odlučio koji auto uzimaš?
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:50   #38
Quote:
tvrda stina kaže: Pogledaj post
sinko stavi naocele, ovo su najljepsi auto u klasi! pogotovo talsiman, passat se moze sakriti!
možda europskom oku ,tamo preko bare se ovako nešto smatra lijepim

http://www.cadillac.com/crossovers-s...alade-suv.html

ili ovako nešto

http://www.cadillac.com/v-series/cts-v-sedan.html

http://www.cadillac.com/v-series/ats-v-coupe.html
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:54   #39
a datsun kao jeftina marka? kaze 100 000 vec prodali, sigurno je masa u indiji?!
http://www.datsun.com/
https://www.datsun.co.in/
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 11:23   #40
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
1000kn je za dizela i to dobar aku ,meni je bosh s4 plavi za accenta 1.3 benz došao oko 450kn bio je 550 pa još neki popust evo ga vrti več šestu godinu...55ah

si odlučio koji auto uzimaš?
Cekam da dodje Suzuki Baleno pa da vidim i njegove cijene. Ima gepek kao Astra, prostora u kabini i ako bude 1.0 boosterjet - super. A imam i vec neke druge kandidate ali da je jeftin.

Najbolje mi je kada sam dosao u Citroen. Kazem gledam C-Elysee i pogledam C3 i kazem ma tak i tak moram 2 auta kupiti jedan sebi jedan zeni - a ovi te uopce ne shvacaju. Ali ono sa popustima koji su uvijek ta 2 auta dodju cca slicno kao neki VW dizelas srednje klase. Evo C-Elysee je sada na popustu za 8000 kuna; Znaci za 82 tisuce kuna dobijes C-Elysee benzinac novi. Onda mozda neces uzet C3 nego ako uzmes Swift za 72500 dodjes ukupno na 155 tisuca kuna za 2 nova auta. Das stare pod racun i vozis se sa 2 auta kao da si kupio Megan, Golf ili tako nesto 1 komad.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.