Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 20:12   #461
Smile

Drage zene,gospode!
Ja bih cistila i peglala,35 kn/h.
Majka sam troje djece i dobro bi mi dosao honorarni posao.
Pedantna sam,uredna,temeljita i brza.
Imam iskustvo.
Lijep pozdrav!
marljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 23:44   #462
Wink

Quote:
kikička kaže: Pogledaj post
Bok, htjela bih upozoriti na korisinicu ovog foruma nadimka 'crazy_dog_lady' koja ovdje nudi usluge čišćenja.

Naime, mlada dama s vama dogovori termin čišćenja, vi ju čekate doma, a onda se ne pojavi niti se javi više ikada na mobitel.

Sretno s traženjem kućne pomoćnice, pozdrav!
nudim se za posao ciscenja ako je i jednoj i drugoj lokacija ok,ako ste zaineresirani posaljete mi inb ima onih koje bi radile i zaradile,lp
Radoholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 09:25   #463
Quote:
Radoholicarka kaže: Pogledaj post
nudim se za posao ciscenja ako je i jednoj i drugoj lokacija ok,ako ste zaineresirani posaljete mi inb ima onih koje bi radile i zaradile,lp
Potpisujem i ja bih radila i bila bih sretna da zaradim!
Zaboravila sam napisati,vrijedi za zg,dubravu,sesvete.

Ako se koja odluci,dajem na uvid dokumente!
marljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 12:10   #464
Zar nitko netreba prije blagdana ciscenje?
marljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:07   #465
Smile

tražim vrijednu i pedantnu mlađu gospođu za pospremanje 1-2 x tjedno za zapadni dio grada, Jankomir - Stenjevec, s preporukama. molim samo ozbiljne ponude.
Hvala
__________________
tko koči taj gubi
sunčanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 17:05   #466
Potraga

Tražim ženu, za čišćenje, održavanje stana od 75 m2, u prosijeku jednom tjedno, koja bi po potrebi i peglala. Četveročlana smo i mlada obitelj sa živahnim tempom, redom i rasporedom. Osijek, Sjenjak.
Za sve informacije, detalje, prijave i upite slobodno me kontaktirajte na broj telefona 0915449128.
RitaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 03:48   #467
Quote:
marijucko kaže: Pogledaj post
Pozdrav, u vezi ciscenja stana, ako niste nasli, mozete nazvati na 0997584589
Meni bi isto trebala mlađa gospođa za čišćenje otprilike dva puta mjesečno i to isključivo subotom. Može i nedjeljom ako gospođa radi i nedjeljom. Biste li mi htjeli pomoći staviti stariju osobu u kolica tako da je izvedemo iz sobe u kojoj se sprema na balkon tako da nije u sobi radi prašine za vrijeme spremanja? Trebalo bi mi pomoći oprati prozore, vrata, balkon. Pod uglavnom operem sama i obrišem prašinu. Trebalo bi i iznijeti smeće u podrum nakon spremanja. Imamo lift tako da to nije neki problem.

Kolika je cijena vaše usluge po satu? Meni bi trebalo recimo od 4 sata do najviše 6 sati spremanja svaku drugu subotu ujutro od 9 h. Isto je zapadni dio grada, ali općina Trnje. Posla ima dosta i trebala bi mi povremeno pomoć jer mi je teško sve sama stići.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 04:00   #468
Quote:
sanja286 kaže: Pogledaj post
Nudim usluge čišćenja i pospremanja poslovnih prostora i Vašeg stana (usisavanje, pranje kuhinjskih i kupaonskih površina, pranje prozora) te usluge peglanja rublja na području grada Zagreba.
Pouzdana sam i pedantna gospođa, s višegodišnjim iskustvom u čišćenju poslovnih i privatnih prostora, šaljem preporuke na upit.
Također nudim usluge brige o starim i nemoćnim osobama. Cijena po dogovoru.

Možete me kontaktirati u inbox ili, još bolje, na broj: 098/597-103.
Da li još uvijek nudite vaše usluge? Kolika je cijena po satu? Imate li iskustva sa starijim osobama? Meni bi trebalo prvenstveno čišćenje stana, ali i pomoć da stavimo stariju osobu u kolica i da izađe na balkon dok se sprema po njenoj sobi.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:47   #469
...traži se....

Dakle....traži se teta čistilica za čišćenje stana tročlane obitelji na području Maximira površine cca 65 kvadrata.

Za prvu ruku trebalo bi odraditi tzv. generalku .....kuhinja, kupaona, wc, stolarija (unutarnja), podovi, vanjske površine ormara, prozori itd.
Nakon odrađene generalke, dogovorili bi po potrebi periodično održavanje stana 2 puta na mjesec, odnosno shodno uočenoj dinamici za čišćenje.
Prema dogovoru može se ubaciti i peglanje.

Termini koji bi odgovarali- radni dani iza 17.00 sati, subotom od 09.00 sati.

Startanje bi bilo iza Uskrsa prema dogovoru.

Prednost imaju osobe s preporukama.

Shodno gornje navedenom molim da se ponude i informacije (cijene, kontakt, iskustvo, mogućnost dolaska) dostave u inbox.

Hvala
tukan2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 09:47   #470
Traži se još jedna teta čistilica stana na području Gračana.

Potrebno nam je čišćenje stana svaki drugi tjedan, dok bi u vrlo skorom periodu trebalo i pranje svih prozora.

Ako ima zainteresiranih teta, molim da se jave na pm.
MalacM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 15:05   #471
Pozdrav,
Dobili smo treće dijete, pa je ženi potrebna pomoć oko kućanskih poslova. To uključuje čišćenje, spremanje, peglanje, kupovinu namirnica, možda kuhanje (ako dobro kuhate , i odlazak po drugih dvoje djece u vrtić.
Živimo u Dubravi/ZG. Moguć je dogovor po satu, ili za neku fiksnu plaću mjesečno ukoliko vam je tako jednostavnije.
Molim vas ukoliko ste zainteresirani da mi pošaljete detalje, uvjete i eventualne preporuke na PP.

Hvala.
jopalero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 12:00   #472
Tražim čišćenje stana DANAS poslijepodne.

Osnovno spremanje: brisanje prašine,podovi,kupaonica.

Zainteresirani se neka jave na pm
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 06:40   #473
Trazim pouzdanu i ozbiljnu zensku osobu za ciscenje stana u Gajnicama, jednom tjedno, iskljucivo prijepodne (najbolje bi bilo srijedom, ali se u hodu mozemo dogovoriti).
Radi se o cca 3h tjedno, u koje bi bilo potrebno usisati, obrisati prasinu, temeljito ocistiti kuhinju i kupaonicu, oprati podove, promjeniti posteljinu plus cca 1x mjesecno oprati prozore, te peglanje rublja po dogovoru (usisavac, pegla, ostalo potrebno nalazi se u stanu).

Trazi se netko sa preporukom i iskustvom.
Cijena za 3h je100kn.

Ponude u inbox
Thinchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 09:30   #474
Molim savjet i pomoć...

Imam potrebu angažiranja mlađe ženske osobe (bez velikih vanjskih obaveza ili da ih može uskladiti sa nama) radi

- obavljanja poslova u kućanstvu: čišćenje, pranje, peglanje, kuhanje (rad tijekom radnog tjedna ujutro ili popodne, kako je zgodnije)
- obavljanje poslova na održavanju apartmana: čišćenje, pranje, peglanje (rad samo petkom ili subotom ili iznimno nekim drugim danom)
- povremena briga o starijim pokretnim osobama (kupovina, prijevoz,...)
- povremena briga o dvoje djeca

Uvjeti: osigurani posebni smještaj i hrana, neograničena uporaba osobnog vozila i van radnog vremena + plaća po dogovoru i eventualno prijava zaposlenja po dogovoru, mjesto obavljenja Split (obzirom na smještaj, hranu i auto, mogu se javiti osobe iz cijele Hrvatske)

E sad, nadam se da će se netko javiti da vidimo kakvo je stanje na tržištu, nemamo pojma koliko bi se trebao plaćati jedan takav aranžman. Gdje se još mogu dobiti ponude? U zavodu za zapošljavanje? Nas dvoje imamo solidne plaće, VSS smo, ali se ne bi razbacivali novcima, jednostavno ne stižemo...
sentimentalko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:11   #475
Cistim stanove na podrucju Zagreba i peglam. Telefon 0997584589.
marijucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 20:32   #476
Pozdrav svima .Živim u Španskom ! Tražim gospođu ili curu koja bi mogla uletjeti tu i tamo za čiščenje stana ev čuvanje djeteta ali nije nužno . Velika stvar je čiščenje i peglanje - da je pouzdana , pedantna , brza . Imala sam već dvije ili tri - još prvi puta nešto malo naprave a dalje katastrofa .
Broj 098 578 592
rozi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 15:53   #477
Poštovani,

vršim uslugu peglanja u vlastitom domu. Brza sam i pedanta. Prema potrebi mogu i samostalno pokupiti odjeću i vratiti ju na adresu.
Cijena peglanja po satu iznosi 40 kn.
kontakt 091957259
draganaboticki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 17:54   #478
@Marija2007, tvoj post tematikom pripada na Gospodarstvo. Ovdje se ne oglašavaju pravne osobe.


Ova se obavijest ne komentira na temi.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:46   #479
Cistila bih i peglala na podrucju Zagreba. Telefon 0997584589. Cijena 35 kuna/h.
marijucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:00   #480
Kucna pomocnica na 4h dnevno

Trazim kucnu pomocnicu za rad 4h dnevno svaki radni dan u troclanoj obitelji.
Posao bi krenuo od 1.9.2017. do daljnjega.

Radni dan bi se sastojao od standardnih kucnih poslova (razgrtanje vesa, peglanje, slaganje vesa, kuhanje rucka, ciscenje po kuci, eventulano odlazak po namirnice za rucak), u prijepodnevnim satima.
Prema potrebi bi trazili dostupnost i u poslijepodnevnim satima ako bi bilo potrebe za time (za sada ne vidim potrebe).

Lokacija: Laniste, Zagreb

Kontakt: 092/188-6767
tate is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.