Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 11:08   #1021
Quote:
titulus_ kaže: Pogledaj post
hvala cure a treba mi nesto da noge nisu na podu kad se sjedne na kauc i jos neki stolic.
meni je za oko zapeo ovaj, ali se mm ne sviđa:
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30334035/

i ne znam do kud bi trebao ici. samo taj jedan metar pred trosjedom ili ?
Super tepih.
I super upute za njegu.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 11:58   #1022
Quote:
titulus_ kaže: Pogledaj post
curke, treba mi pomoc oko tepiha ispred trosjeda. nesto jednostavno za odrzavanje, nikakvi cupavci sl.

da snimite situaciju:

L]

Krasan prostor!

Koja je to klasa i vrsta drveta na parketu? Jako mi se sviđa. Baš se topla čini... koji lak ste stavili?
drzimfige is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 23:02   #1023
Pozdrav,
oprostite sto ovako upadam al' postajem luda. Kad smo krenuli s uredenjem stana jedva sam cekala kada ce doci na red detalji i dekoracije. Sada kada je to doslo na red pogubila sam se. Mislim da sam pogrijesila s ovim sivim kaucom, ali dobro sta je tu je. Uglavnom, moram vise uzeti tepih i zavjese. Ovo je otprilike slika dnevnog boravka. Ne znam uopce kakve boje da uzmem tepih s obzirom na sve. A ni zavjese.. molim vas svaki savjet i kritika je dobro dosla. Moram unijeti neke boje, ali stvarno ne znam koje. Sve je crno, bijelo, smede..E da,
staklena stijenka 5 ipo metara je tu iza kauca..
provincijalka92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 00:42   #1024
Titulus,krasan prostor. Ja ne bi stavila preveliki tepih jer će se tako smanjiti prostor.Meni bi tu išlo nešto svijetlije ako nije problem zbog održavanja.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 13:16   #1025
Quote:
provincijalka92 kaže: Pogledaj post
Ne znam uopce kakve boje da uzmem tepih s obzirom na sve. A ni zavjese..
Namještaj i zidovi su u nebojama pa možeš odabrati bilo koju boju ili boje koje voliš.
Ja bi odabrala obične bijele zavjese ili bijelo + neka boja u efektnoj kombinaciji npr.
http://www.4men1lady.com/diy-dip-dyed-curtains/


Tepih u boji sličnoj boji parketa i kamena na zidu npr. http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30270316/

Boje bi dodala jastucima, velikom slikom iza kutne, tegla za biljku, ukrasna zdjela na stolu i slično.
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 14:48   #1026
Quote:
provincijalka92 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
oprostite sto ovako upadam al' postajem luda. Kad smo krenuli s uredenjem stana jedva sam cekala kada ce doci na red detalji i dekoracije. Sada kada je to doslo na red pogubila sam se. Mislim da sam pogrijesila s ovim sivim kaucom, ali dobro sta je tu je. Uglavnom, moram vise uzeti tepih i zavjese. Ovo je otprilike slika dnevnog boravka. Ne znam uopce kakve boje da uzmem tepih s obzirom na sve. A ni zavjese.. molim vas svaki savjet i kritika je dobro dosla. Moram unijeti neke boje, ali stvarno ne znam koje. Sve je crno, bijelo, smede..E da,
staklena stijenka 5 ipo metara je tu iza kauca..
Bijele zavjese i neutralan tepih, imas sareni zid i ne treba ti sareni tepih
Boje ubaci s sitnicama i jastucima

Ili mozes ak moras bas zavjese u nekoj boji koja ti pase, prije ces mijenjat njih ak ne stimaju ili dosade nego tepih
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 15:21   #1027
taj zid je bas zeznuo situaciju, stan tse sami uredivali ili vam je ideje dao netko strucan?
aralk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 15:29   #1028
Quote:
provincijalka92 kaže: Pogledaj post
...
Ja bih nasla adekvatnije mjesto za ogledalo.
Nadvisuje tv, a i samo ne dolazi do izrazaja.
I maknula bih jednu od lampi (lampe su to jel?), npr u kut uz uticnicu ili...., ovako je presimetricno.
Uglavnom... 'pocistiti" zid. Zid i tv.
Bit ce puno efektniji. Ne valja natrpat oko njega.


Zapravo... nijednu lampu ne bih tamo.
Kao sto rekoh, zid i tv i nista.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 17:42   #1029
Hvala vam od srca na komentarima, ja sam bila sigurna da je problem u garnituri, a ne u zidu haha..
Bijele zavjese sam i sama mislila, sad razmišljam o onim panel zavjesama što mislite o tome?
Nije nitko stručan davao savjete oko uređenja, nego mi to pomalo od akcije do akcije nismo baš pri lovi pa je možda zato sad ispalo sve nekako kako mi se ne sviđa.. Zaboravila sam napomenuti da ono ogledalo tamo stoji bezveze jer ga jos nismo objesili nigdje trebalo bi ići u predsoblje.
ovu smo sliku dobili na poklon pa smo nju planirali iznad kutne.. da nastavim dalje s detaljima u bojama kao na ovoj slici?
Oprostite na sto pitanja, mladi smo, a potpuno neiskusni u ovome..
Žao mi je što sad nisam u tom stanu da vam bolje poslikam situaciju..
provincijalka92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 18:51   #1030
Panel zavjese - meni su ljepše obične + jednostavnije i jeftinije je napraviti promjenu sa običnima + lakše oprati.
Slika - nemojte ju staviti previsoko
http://hgtvhome.sndimg.com/content/d....966.1288.jpeg

Boje za detalje - par žutih ili žuto-bijelih jastučića će se sigurno dobro uklopiti, ali je najbitnije da boje i dezeni budu po vašem ukusu, da vas vesele, sve ostalo je manje bitno.

Zadnje uređivanje MaryM : 30.04.2017. at 19:03.
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 21:44   #1031
Ni prenisko


__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:23   #1032
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Ni prenisko


Ovo nije prenisko
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 22:41   #1033
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ovo nije prenisko
Ma nisam mislila na konkretnu fotografiju, vec na savjet kao takav.

Zasto samo 'pazi da nije previsoko'? Onda i 'pazi da nije prenisko', sta nije tako?
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 01:37   #1034
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Ma nisam mislila na konkretnu fotografiju, vec na savjet kao takav.

Zasto samo 'pazi da nije previsoko'? Onda i 'pazi da nije prenisko', sta nije tako?
Aaaaaa Da... Ljudi uglavnom pretjeruju sa previsokim pa je Mary vjerojatno zbog toga naglasila.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 10:45   #1035
Da
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:18   #1036
Ah so...

Već godinu dana tražim ideje kako opremiti kuću (novogradnja). Uskoro kreću unutarnji radovi, a ja pojma nemam koje boje da stavim, kakav komad namještaja, kako da sredim kamin, koje pločice po podu, obićne zavjese ili panelne zavjese, lusteri... A volim sivo-smeđu kombinaciju, u kuhinji bi željela donje elemente drugačije boje od gornjih.

Ovako izgleda dnevni boravak slikano iz kuta gdje budu stol i stolice
http://i66.tinypic.com/2vcyxrm.jpg

Dio kuhinje



Tloris cijele kuće i jedna ideja unutarnjeg uređenja možete pogledati na tom linku:

https://z500.pl/projekt/77/Z79,prost...wuspadowy.html

Dal mi može neka dobra duša pomoći sa savjetima ili bar dati neki kontakt osobe koja se bavi time...

Hvalaa dobri ljudi
pikabooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 23:52   #1037
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ovo nije prenisko
nije ni ovo.
http://www.index.hr/black/clanak/rij...gu/968835.aspx

sorry, morala sam
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 10:34   #1038
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
Ček', ovo je ispod štukature?? Pa da, Bogovi su uvijek visoko, iznad nas smrtnika, pa taman bili i na slici
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 11:30   #1039
Miljei na stolicama?
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:57   #1040
Moji kući rade renovaciju. Kakve biste zidne i podne pločice predložili na ovu kuhinju? Ići će svjetlija radna ploča, boja bukve oko prilike. Za zidne sam mislila možda neke šarene Pa onda kauč presvući u neku boju s pločica.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...2ba635a4bd.jpg
__________________
If not now, when?

Zadnje uređivanje City : 16.05.2017. at 22:11.
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.