Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 12:12   #121
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Samci vise gledaju filmove od ovih uparenih, daj me nemoj.

Tebi su svi samci ikad anti-socijalni i provode citave dane nezaposleni bez interesa, hobija, zivota?

Mislim da kaj se konzumacije filmova/muzike/citanja tice da to nema veze s time dal je netko zauzet ili ne.
A tebi se baš pretvara opuštenu raspravu u svađu i pitanje života i smrti?

Nemam pojma koliko gledaju, nisam radila istraživanje.

Nisam čak ni mislila reć da gledaju više, nego da tome pristupaju s većom pažnjom pa pišu popise, kratke sadržaje, daju ocjene... za BRDO filmova. U svakom upisu sam napisala da sam to zapazila, da ne mora značit da je tako.

Od kud li si iz mojih upisa izvukao ovo o anti-socijalnosti, nezaposlenosti, hobijima i životu?? Svašta.

(dapače, "moji" primjerci su uspješniji na poslu od uparenih)
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 12:15   #122
ne gledam nesto puno, ne pravim popise, jebe mi se tko je redatelj i glavni glumac...
najveca razlika je da pogledam kaj ja hocu, bez komentara sa strane kako je to bezveze i da bi ona plakala na titanik
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:08   #123
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Od kud li si iz mojih upisa izvukao ovo o anti-socijalnosti, nezaposlenosti, hobijima i životu?? Svašta.

(dapače, "moji" primjerci su uspješniji na poslu od uparenih)
Oprosti, tak mi je to zvucalo. Meni ti je ovo opusteno.

Nego.. meni se cesto cini da upareni puno vise gledaju realitije i sapunice.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne gledam nesto puno, ne pravim popise, jebe mi se tko je redatelj i glavni glumac...
najveca razlika je da pogledam kaj ja hocu, bez komentara sa strane kako je to bezveze i da bi ona plakala na titanik
Mene bivsa tjerala da gledam Titanik i LOTR i uvjeravala me kak je to super.
Pokusaval sam odrijemat ali me pocela pitat svakih 15 min "Gledas? Kaj je bilo" na kaj bi stigao moj odgovor "Orke se tuku u sumi.". No jebi ga, skuzila da to govorim iz vedra neba jer sam zakljucil da je najvjerojatniji zadovoljavajuci odgovor. Cijeli film same proklete orke.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:30   #124
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Oprosti, tak mi je to zvucalo. Meni ti je ovo opusteno.

Nego.. meni se cesto cini da upareni puno vise gledaju realitije i sapunice.

Mene bivsa tjerala da gledam Titanik i LOTR i uvjeravala me kak je to super.
Pokusaval sam odrijemat ali me pocela pitat svakih 15 min "Gledas? Kaj je bilo" na kaj bi stigao moj odgovor "Orke se tuku u sumi.". No jebi ga, skuzila da to govorim iz vedra neba jer sam zakljucil da je najvjerojatniji zadovoljavajuci odgovor. Cijeli film same proklete orke.
Ja znam jedno. Upareni imaju svi televizore. Samci samo dobar dio njih, drugi eksperimentiraju bez tva. Projektor, racunalo, knjiga, izlasci, setnje... Ne kazem da svi upareni su isti, ali one koje znam jesu sto se tice serija i tva.

Za ovo drugo. Jebiga ja sam ako mi je nesto bilo uzasno dosadno a bolja polovica je zeljela da nesto gledamo pogledao samo zato da vidim sto toliko voli u tom filmu, pjesmi, seriji. To je nekako i poanta odnosa da upoznas osobu. Mozda ti to nesto nece biti bolje od tvojih stvari, ali ces polako kuziti kako osoba razmislja, sto voli i koji su razlozi sto joj se svidjaju odredjene scene. Poslije se tu razvije razgovor i jedna i druga strana upoznaju dio po dio jedno drugog.

Odnos gdje toga nema meni je nezamisluv i ja bih to strpao samo pod ff odnos. Gdje te nista ne zanima osim vlastitih zelja.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 21:37   #125
odlična tema. iz moje perspektive svi u braku se čude i žale što nisu samci, svi samci žele biti u dvoje. Stvar je da većina samaca čim i primiriši da mu netko ruši komociju ili zahtjeva jebenu prilagodbu isprva, bježe iz veze kao vrag od tamjana. Ja bi rekao, samostalan izbor da budeš samac znači da ne zajebavaš se s tetkama, mamama, stričevima i ko zna kime. Selektivno propuštaš ljude u život i to po kriteriju da zaista imaš dodirnih točaka s takvima na svakoj razini. Kada nisi samac, mogućnost ''udruženog zločinačkog pothvata'' druge polovice i njenih frendica uvlači i tebe u priču. Ako ti se omili pi... onda trpiš takva sranja. Samci nisu dio takvih drama. Naučiš uživati u dosadi i shvatiš nakon nekon vremena da ljudi s djecom ne mogu uopće pojmiti dosadu jer uvijek žena, muž, djeca, škola, pizdarije. Naučiš cijeniti sebe, svoje vrijeme (koje eto drugi nemaju), imaš jasne prioritete i živiš punim plućima. Kada kažem solo, ne znači asketizam po pitanju seksa, samo i to propuštaš u život dinamikom kojom želiš. Napuniš baterije, ispraznis ja.. i nastaviš dalje kako ti paše bez opradavanja ikome. Živjeti kao samac može biti dosta dobar život
Oxyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 15:31   #126
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je ovo dobro mjesto,živo me zanima,kad malo se osvrnete i pogledate,imaju li samci neke posebne karakteristike.
smrdljiv,zapišan,ljigav,psihički nestabilan
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 16:01   #127
Nadmudrivanje na forumu
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 17:45   #128
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
smrdljiv,zapišan,ljigav,psihički nestabilan
a mi se poznamo?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 18:13   #129
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a mi se poznamo?
možda,samo što sam ja još i gori
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 18:21   #130
hmmm, ovo sad ve zvuci pomalo kao izazov...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:23   #131
Quote:
Oxyn kaže: Pogledaj post
... Kada kažem solo, ne znači asketizam po pitanju seksa, samo i to propuštaš u život dinamikom kojom želiš. Napuniš baterije, ispraznis ja.. i nastaviš dalje kako ti paše bez opradavanja ikome. Živjeti kao samac može biti dosta dobar život
A one kao samo čekaju da ih pozoveš i propustiš u život "dinamikom kojom želiš"...

Mali postotak samaca i ostvari takvu kombinaciju ali većina se natraži i načeka tako da svaka "dinamika" pada u vodu...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:37   #132
Niti jedna solo žena koju znam nije komad.

Doduše, frend tvrdi da jedna njegova poznanica ne može pronaći srodnu dušu baš zato što je brutalan komad i k tome je još na rukovodećoj poziciji na poslu. Vele da se muškarci boje jakih žena. Možda jakih da, ali lijepih sigurno ne.

A isto tako, ako vidim luksuzan automobil i sređenog frajera koji ga vozi, gotovo pod obavezno na zadnjem sjedištu vidim i sjedalicu za bebe.

Ne volim stereotipe, ali me život demantira.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:41   #133
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Niti jedna solo žena koju znam nije komad.
Općenito se malo žena može svrstati u kategoriju "komad". Većina su prosjek
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:49   #134
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Općenito se malo žena može svrstati u kategoriju "komad". Većina su prosjek
Ok, mogu to reći i drugačije. Niti jedna zgodna i lijepa žena koju znam nije solo.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:55   #135
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Ok, mogu to reći i drugačije. Niti jedna zgodna i lijepa žena koju znam nije solo.
Jesi li solo?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:00   #136
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Jesi li solo?
Naravno.
Na avatu je na žalost moja omiljena manekenka Shlomit Malka.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:01   #137
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Ok, mogu to reći i drugačije. Niti jedna zgodna i lijepa žena koju znam nije solo.
Vrijedi i za muškarce.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 20:04   #138
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Naravno.
Na avatu je na žalost moja omiljena manekenka Shlomit Malka.
Tužno mi je to nekako, ne znam baš ni objasniti zašto i kako.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:28   #139
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Vele da se muškarci boje jakih žena.
Ovo sam čuo nekoliko puta, iz usta tih navodno jakih žena.

Svih tih nekoliko puta ispostavilo se da je rečenica samoobmana. Lakše je pogrešan odabir opravdati sa "jebiga, kad sam jaka žena, o sudbo kleta", nego sa "opet sam se zajebala".

Svih tih nekoliko puta radilo se o ženama koje, IMHO, baš i nisu jake .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:44   #140
evo, mene je strah jakih zena
kad vidim da mala dize 120 kila u benchu - beeeegaaaaaajjjjjjjj
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.