Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 10:16   #1
Što kada je ljubav jednosmjerna?

Pitanje iz naslova teme...kako se pomiriti s time.

Imam jake osjećaje prema jednoj osobi (sad tek vidim da su jači nego što sam mislio) ,dok s druge strane oni gotovo da ne postoje (usudio bi se reći da ih i nema).

Znam da bi ju zbog nekih stvari trebao i mrziti (nije prijevara) zbog silnog laganja,ima stvari koje ne volim kod nje,ali opet,uza sve te mane mene je osvojila.

Iako sam odmah nakon što je bilo gotovo bio svjestan da neće biti ništa,prvih 2-3 tjedna je bilo i ok (možda su osjećaji izazivali neku nadu).

Nakon toga sam mislio da će biti bolje,ali naprotiv,kako vrijeme odmiče sve je gore i gore.Čak sam mislio krenuti s nekim novim,ali to bi bilo bezobbrazno prema toj osobi jer znam da nebi mogao biti s drugom kad su mi mislio stalno na jednoj osobi.

Ne pomaže ni činjenica da ju vidim svakodnevno
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:31   #2
jeste bili u vezi?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:36   #3
To je sigurno frisko, kolko je te uopce trajalo? Ako je mjesec ili dva neces tako dugo patit za njom, pusti si malo vremena.
I zasto se uopce interesiras za nekog tko nema interesa za tebe, sam sebe mucis, ako vidis da drugoj strani nije nimalo stalo, niti joj se svidjas, cemu uopce polagati nadu da ce biti ista od toga
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 10:41   #4
Promjeni posao. Počni malo više pit. Ako ne možeš promjeniti posao pit bi mogao moći. Onda nađeš drugu i to bi trebalo biti riješeno kroz neko vrijeme.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:13   #5
Ne mozes uciniti ista.
Koliko god zvucalo bezveze, ali naprosto moras dopustit vremenu da odradi svoje.

Zasto plakati radi nekog tko te ne zeli?
Vrijedis vise od toga. Svi mi vrijedimo .

Probaj se zaokupirati stvarima koje te vesele, a ako tinje tesko pronaci nesto takvo, ponavljam - daj si vremena.

U najgorem periodu jedino sto sam radila je bilo citanje foruma, slusanje glazbe i plakanje. Nisam imala snage za ista, a pogotovo nesto konstruktivno. I onda jednog dana skuzim da vec neko vrijeme ne placem non stop. Pa se malo razveselim tome. Onda skuzim da citat neke stvari po redditu nije tako lose. Naletim na preporuku za knjigum promjenim plejlistu.
Da je bilo mucno, to fakat je. Ne samo meni vec i ljudima oko mene gledati kako sama sebe dodatno razdiram, a radi cega? Radi koga?

Jedino sto je fakat upalilo je bilo cekanje. Ne cekanje njega, nego naprostonda protok vremena napravi svoje.
Iskreno mi je neugodno priznati koliko me sve to pogodilo, koliki je to privremeni trag ostavilo, ali sto ces kad sam pateticni romanticar koji je zavolio nekog .

Izgubila sam njega (""), ali pronasla sam sebe, a to je gro vrijednije. Ne mozes ni usporediti. Zajebi ljude koji te ne zele, zasto bi ti zelio njih?
Postoji tamo negdje vani netko tko ce biti iskreno sretan s tobom i tko ce se ponositi time da je tvoj ("").
Svjesna sam da je nemoguce stisnuti kocnicu na emocije, samo ih zaustaviti, ali ne smijemo dopustit da nam negativna iskustva kvare sadasnjost, a pogotovo buducnost .

Zivot je lijep cak i kad nije. Naprosto je jedini kojeg imas. Nema nista lose u tome da protratis dan, svinto radimo, no radi sebe je bolje dane trositi na nesto drugo osim zivciranja.
Cisto sumnjam da ce mi na smrtnoj postelji kroz glavu prolazit "trebala sam poslati jos jedan sms" .

Znam da trenutna kolicina emocija pomuti um do razine nepostojanja drugih osoba osim te jedne jedine, no vrijeme polako brise inte naocale .
Ne moras uletit odmah u nesto novo. Ne moras ni za mjesec dana. Gustaj u sebi i svojoj slobodi i dopusti sam sebi da nove ljude upoznajes otvorena srca .
Nemoj dopustit da negativna iskustva iza sebe ostave ogorcenu osobicu koja ne zna voljeti.
Ljubav je lijepa, fakat je, samo treba imati srece pronaci ju. Ljudi svasta nazivaju ljubavlju i vezama, pa ipak treba imati na oku "the real deal" .

Zelim ti srecu.
Znam da ti je sad tesko i mozda ce ti jos neko vrijeke biti tesko, no dan po dan (neosjetno) ti postaje mrvicu lakse .

Vidjas ju svaki dan i to je kurac.
Tu nemam apsolutno nista pametno za reci.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:23   #6
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
jeste bili u vezi?
Jesmo.

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
To je sigurno frisko, kolko je te uopce trajalo? Ako je mjesec ili dva neces tako dugo patit za njom, pusti si malo vremena.
I zasto se uopce interesiras za nekog tko nema interesa za tebe, sam sebe mucis, ako vidis da drugoj strani nije nimalo stalo, niti joj se svidjas, cemu uopce polagati nadu da ce biti ista od toga
Znam,ali je lakše reći nego napraviti .

Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ne mozes uciniti ista.
Koliko god zvucalo bezveze, ali naprosto moras dopustit vremenu da odradi svoje.

Zasto plakati radi nekog tko te ne zeli?
Vrijedis vise od toga. Svi mi vrijedimo.

Probaj se zaokupirati stvarima koje te vesele, a ako tinje tesko pronaci nesto takvo, ponavljam - daj si vremena.

U najgorem periodu jedino sto sam radila je bilo citanje foruma, slusanje glazbe i plakanje. Nisam imala snage za ista, a pogotovo nesto konstruktivno. I onda jednog dana skuzim da vec neko vrijeme ne placem non stop. Pa se malo razveselim tome. Onda skuzim da citat neke stvari po redditu nije tako lose. Naletim na preporuku za knjigum promjenim plejlistu.
Da je bilo mucno, to fakat je. Ne samo meni vec i ljudima oko mene gledati kako sama sebe dodatno razdiram, a radi cega? Radi koga?

Jedino sto je fakat upalilo je bilo cekanje. Ne cekanje njega, nego naprostonda protok vremena napravi svoje.
Iskreno mi je neugodno priznati koliko me sve to pogodilo, koliki je to privremeni trag ostavilo, ali sto ces kad sam pateticni romanticar koji je zavolio nekog .

Izgubila sam njega (""), ali pronasla sam sebe, a to je gro vrijednije. Ne mozes ni usporediti. Zajebi ljude koji te ne zele, zasto bi ti zelio njih?
Postoji tamo negdje vani netko tko ce biti iskreno sretan s tobom i tko ce se ponositi time da je tvoj ("").
Svjesna sam da je nemoguce stisnuti kocnicu na emocije, samo ih zaustaviti, ali ne smijemo dopustit da nam negativna iskustva kvare sadasnjost, a pogotovo buducnost .

Zivot je lijep cak i kad nije. Naprosto je jedini kojeg imas. Nema nista lose u tome da protratis dan, svinto radimo, no radi sebe je bolje dane trositi na nesto drugo osim zivciranja.
Cisto sumnjam da ce mi na smrtnoj postelji kroz glavu prolazit "trebala sam poslati jos jedan sms" .

Znam da trenutna kolicina emocija pomuti um do razine nepostojanja drugih osoba osim te jedne jedine, no vrijeme polako brise inte naocale .
Ne moras uletit odmah u nesto novo. Ne moras ni za mjesec dana. Gustaj u sebi i svojoj slobodi i dopusti sam sebi da nove ljude upoznajes otvorena srca .
Nemoj dopustit da negativna iskustva iza sebe ostave ogorcenu osobicu koja ne zna voljeti.
Ljubav je lijepa, fakat je, samo treba imati srece pronaci ju. Ljudi svasta nazivaju ljubavlju i vezama, pa ipak treba imati na oku "the real deal" .


Zelim ti srecu.
Znam da ti je sad tesko i mozda ce ti jos neko vrijeke biti tesko, no dan po dan (neosjetno) ti postaje mrvicu lakse .

Vidjas ju svaki dan i to je kurac.
Tu nemam apsolutno nista pametno za reci.
Ne planiram ništa novo,nemam baš ni prilike,ali nebi ni htio i bio bi jasan prema toj osobi,jer nebi to mogao.

Ljubav jest lijepa-ali dok traje,kasnije nekako sve dođe na naplatu-ta sreća. Bojim se da me to ne obilježi,baš zbog toga da nekoj drugoj se ne dam u potpunosti zbog te kočnice nepovjerenja.

I ovo zadnje...to je najveći problem
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:11   #7
Za ovo zadnje, probaj ju ignorirat, budi hladan koliko god teško bilo. Pa ćeš vidjet kako će reagirat. Nitko ne voli ignoriranje
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:21   #8
Isto kad je i ulica jednosmjerna.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:32   #9
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Za ovo zadnje, probaj ju ignorirat, budi hladan koliko god teško bilo. Pa ćeš vidjet kako će reagirat. Nitko ne voli ignoriranje
Krivi pristup. Los savjet.
Ona u ovoj prici nije bitna. Izjave poput tvoje mogu pobuditi mrvicu neke nade da ce ona, eto, skuziti da ga ipak voli .
Zajebi!

Na njemu je da sad misli na *sebe*.
Da radi stvari koje vesele njega i da ciljem da on bude dobro, a ne da isprovocira neku njegu reakciju.

Ignor da, u svrhu "e sad bu ona vidila" - ne!

Mozda djelujem militantno, ali jebote do kad bi trebali davati prilike i nadati se?
Pazi, njoj ce ignor nesto pokazati, on ce ju ignorirati sa ciljem da ona osjeti nesto, a sasvim je smetnuta s uma cinjenica da nju apsolutno ne zanima kako se on osjeca sad.

On nju ne moze natjerati da joj bude stalo, ali moze sam sebi pokazati da mu je bitnija vlastita sreca od srece osobe koja za njega ne mari.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:36   #10
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Isto kad je i ulica jednosmjerna.
Drumforce evo iz muske perspektive imas dozu humora, a i vidim da te i neke forumasice tako dozivljavaju, tako da pazi da nebudes upecan i dobis omcicu oko vrata, jedino ako si uzivo zatvoren onda je to drugo.

Vidim da stalno kukas kak budes ti ostal sam, al cini mi se da podsvjesno igras neku drugu zavodnicku igru, ak je tak samo naprijed, nekaj bus nasel.
Evo ja sam bio u braku i sad sam slobodan i nista mi ne fali, za utjehu na tvoju samocu.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:47   #11
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Drumforce evo iz muske perspektive imas dozu humora, a i vidim da te i neke forumasice tako dozivljavaju, tako da pazi da nebudes upecan i dobis omcicu oko vrata, jedino ako si uzivo zatvoren onda je to drugo.

Vidim da stalno kukas kak budes ti ostal sam, al cini mi se da podsvjesno igras neku drugu zavodnicku igru, ak je tak samo naprijed, nekaj bus nasel.
Evo ja sam bio u braku i sad sam slobodan i nista mi ne fali, za utjehu na tvoju samocu.
Ne brini, navikne se čovjek na sve
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 16:45   #12
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
Za ovo zadnje, probaj ju ignorirat, budi hladan koliko god teško bilo. Pa ćeš vidjet kako će reagirat. Nitko ne voli ignoriranje
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Krivi pristup. Los savjet.
Ona u ovoj prici nije bitna. Izjave poput tvoje mogu pobuditi mrvicu neke nade da ce ona, eto, skuziti da ga ipak voli .
Zajebi!

Na njemu je da sad misli na *sebe*.
Da radi stvari koje vesele njega i da ciljem da on bude dobro, a ne da isprovocira neku njegu reakciju.

Ignor da, u svrhu "e sad bu ona vidila" - ne!

Mozda djelujem militantno, ali jebote do kad bi trebali davati prilike i nadati se?
Pazi, njoj ce ignor nesto pokazati, on ce ju ignorirati sa ciljem da ona osjeti nesto, a sasvim je smetnuta s uma cinjenica da nju apsolutno ne zanima kako se on osjeca sad.

On nju ne moze natjerati da joj bude stalo, ali moze sam sebi pokazati da mu je bitnija vlastita sreca od srece osobe koja za njega ne mari.
Sad ste me zbunile

Nije meni problem ignorirati,ali to je samo prividno.Ja govorim ovdje o sebi,makar ja nju ignorirao,znam kako je meni unutra

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Drumforce evo iz muske perspektive imas dozu humora, a i vidim da te i neke forumasice tako dozivljavaju, tako da pazi da nebudes upecan i dobis omcicu oko vrata, jedino ako si uzivo zatvoren onda je to drugo.

Vidim da stalno kukas kak budes ti ostal sam, al cini mi se da podsvjesno igras neku drugu zavodnicku igru, ak je tak samo naprijed, nekaj bus nasel.
Evo ja sam bio u braku i sad sam slobodan i nista mi ne fali, za utjehu na tvoju samocu.
Nekako mislim da lik i igra na tu kartu kad stalno chata gdje god dođem.Valjda misli da će se neka sažaliti
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 16:48   #13
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Nekako mislim da lik i igra na tu kartu kad stalno chata gdje god dođem.Valjda misli da će se neka sažaliti
Je da, te koje sažalijevaju su najviše seksi
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:01   #14
Ha, nema tu pametnog savjeta.
Za neke sam osobe mislila da ih nikad neću preboljeti. Baš nikad. Jedna me samljela u prah i godinama sam bila solo, u celibatu doslovno jer nisam htjela nikoga zajebavati, ali nisam htjela ni samo seks. Onda sam kod drugog prekida probala suprotno, kretati s nekim drugima, zabaviti se, a ispadali su jedan gori od drugog i nitko nije bio ne kao on nego kao mi na početku, htjela sam naš početak, tu bajku, a s nikim nije više bilo tako. Frustriralo me to užasno. Mislim da sam više patila za iluzijom o nama nego za njim. Ali mislila sam da je to to, da ćemo se godinama povlačiti u nekom nedefiniranom odnosu gdje ću ja patiti za njim, a on dejtati neke random žene. Na kraju je gotovo pa bilo obrnuto.
I onda sam jednog dana skužila da ne mislim više na njega. Da mislim na neke druge ljude. Da mislim o poslu, o kavama s prijateljima, o totalnim glupostima u prolazu, ali na njega ne. Da me više ne uzbuđuje i da bih radije bila s nekim skroz novim. To mi je bio šok. Jer je dotad uvijek on pobjeđivao. A mislila sam da smo meant to be, da je to to do kraja života. Stvarno. I eto, prošlo je. Ja se nisam nešto puno promijenila, ali to jest ostavilo traga na meni da sam zaboravila kako normalni ljudi funkcioniraju i da se ne rastaju i sastaju fatalno kao dvije budale. Ja više ne mogu izbrojati koliko smo puta rekli zbogom, a kad je bilo zbogom, nismo rekli ništa, samo je prestalo. Zaboravila sam što znači biti normalan prema nekome i zaboravila sam da ako nekog drugog stjeram u kurac kad napravi sranje, da se taj neće vratiti jer nije-on. Što dakako ne znači da nekad netko ne zaslužuje da ga se stjera, ali onda to treba biti konačna odluka. Ošetilo me to na taj način. Naučila sam uzimati ljude zdravo za gotovo kao da će uvijek biti tu, no matter what. Da se odnosi ne prekidaju tako baš lako. Vrlo zdravo, indeed.
Doduše, ja imam određen problem s krajevima. Čak i one koje sam ja ostavljala sam dugo pamtila u smislu da mi je bilo žao i da sam se pitala kako su. Jednom sam nastojala i biti prijateljica.

Ono što me užasnulo doduše je ljudska prolaznost. Netko ti je sve na svijetu i tvoja svakodnevica i onda odjednom to više nije, to je sad netko drugi i onda opet netko drugi i nekako me to ponekad rastuži.
Ali tako je zdravije.
Koliko god ti bilo teško, čist kraj je čist kraj.

Za čim ti patiš? Kako bi Balašević rekao "fali ti baš ovaj cigan? ne, mila". Teško se odljubiti od nekoga, ali ako niste skupa, nije bilo suđeno. Niste jedno za drugo. Nekoć sam čak i vjerovala u nekakve druge šanse. Ali život me demantirao. Danas mi je to potpuno jasno, da čak i da sam se s nekim osobama pomirila, to ne bi opstalo dugoročno. Nije bilo od takvog materijala. Ma koliko meni bilo stalo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:10   #15
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Pitanje iz naslova teme...kako se pomiriti s time.
Nije ti to toliko jednosmjerna ljubav, koliko povrijeđen ego + mazohističke sklonosti.
Ljubav ne boli.
Petrarca je volio Lauru koja to nije ni znala, pa je bio neizmjerno sretan radi toga.

Ono što boli je to što se ti radi vašeg prekida osjećaš nedovoljno dobar, tj. samopouzdanje ti je u kurcu.

Žene kad se nađu u toj situaciji naprave novu frizuru.

Ti odi istrči maraton i nabaci six pack.

Ostanimo plitki, jer ova bol i je plitka i prolazna. Iako se čini kao sušta suprotnost toga.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:15   #16
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam što znači biti normalan prema nekome i zaboravila sam da ako nekog drugog stjeram u kurac kad napravi sranje, da se taj neće vratiti jer nije-on. Što dakako ne znači da nekad netko ne zaslužuje da ga se stjera, ali onda to treba biti konačna odluka. Ošetilo me to na taj način.
Najvažnija stvar koju sam ja naučio kroz svoje veze je da u propaloj vezi mogu naučiti isključivo nešto o sebi, a apsolutno ništa o ženskom rodu.
Svaka generalizacija na temelju jednog konkretnog primjerka se vratila da me progoni s drugim primjerkom.
Nakon propale veze je potreban reset. Ali onaj, na tvorničke postavke.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:17   #17
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Ljubav ne boli.
Petrarca je volio Lauru koja to nije ni znala, pa je bio neizmjerno sretan radi toga.
Kad god netko kaže ovako nešto, pitam ga- i, koliko takvih ljudi znaš?
Petrarca je, da prostiš, srao.
Kao i svi pjesnici.

Ta neka uzvišena zrela ljubav koja te ispunjava samo srećom iako nisi s tom osobom može biti eventualno ako netko ostane udovac/ica, ali tad naravno nije lišena boli. Sve ostalo je čisti mazohizam, a ne ovo što ti pričaš da je mazohizam. To je zdrava obrana ega. Mazohizam je maštati o nekome tko te neće i još biti sretan zbog toga. To je ono "bijedni sam crv, nedostojan tvoje ljepote, ali te vooolim, neka postojiš tamo negdje". Ja sam više tip za "tko te kara nek ti piše pjesme".

A i kažem, to ne postoji, ne u zdravom obliku.

Znam da je Coelho danas popularan i sva ta new age mantra, ali bezuvjetna ljubav ne postoji.
Jednom mi je netko rekao nešto takvo, kao, ti bi zapravo trebala biti sretna što me voliš iako ne možemo biti skupa, to bi te trebalo nadahnuti, ispuniti energijom i kreativnošću. Bude mi žao kad se sjetim što ga nisam opalila nogom u jaja.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:19   #18
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Najvažnija stvar koju sam ja naučio kroz svoje veze je da u propaloj vezi mogu naučiti isključivo nešto o sebi, a apsolutno ništa o ženskom rodu.
Svaka generalizacija na temelju jednog konkretnog primjerka se vratila da me progoni s drugim primjerkom.
Nakon propale veze je potreban reset. Ali onaj, na tvorničke postavke.
Pa to i kažem. Ja sam, ne znam, mentalno iz te veze izašla jedno par mjeseci prije nego sam pomislila da bih s nekim drugim moglo biti nešto ozbiljnije i prije nego mi se netko stvarno jako svidio. Ali sam fizički iz veze izašla mnogo ranije i mislila sam da se jesam resetirala. Očito nije bilo tako. Šok i vjeverica kad se stvari nisu riješile kako sam navikla dvije godine da se rješavaju.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:30   #19
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kad god netko kaže ovako nešto, pitam ga- i, koliko takvih ljudi znaš?
Jednu - sebe. Barem do trenutka razvoja hormona i puberteta. Bio sam beskonačno zaljubljen u jednu djevojku 7 godina i uopće me nije mučilo to što nismo nešto više od toga. Barem ne negdje do 1. srednje.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Sve ostalo je čisti mazohizam, a ne ovo što ti pričaš da je mazohizam. To je zdrava obrana ega. Mazohizam je maštati o nekome tko te neće i još biti sretan zbog toga.
Nije, to je solidan obrambeni mehanizam. Koji sigurno ne vodi sretnoj ljubavi, ali možda vodi izdrživoj egzistenciji. Moja egzistencija nakon tog perioda je godinama bila sve, samo ne izdrživa.

E sad, jednosmjerna ljubav je čisti mazohizam. Zdrava reakcija na to je prerezati sve spone odstraniti svaki kontakt/podsjetnik.

Bilo što što ostane, produžuje period patnje. Nekad se ta dodatna patnja isplati, nekad ne, previše je varijabli za reći bilo što konkretnije.


Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja sam više tip za "tko te kara nek ti piše pjesme".
20 godina kasnije - i ja također.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A i kažem, to ne postoji, ne u zdravom obliku.
Nećemo na US o emotivnom zdravlju, nije pristojno
Kao da dođeš u koloniju gubavaca prodavati kremu protiv bora.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam da je Coelho danas popularan i sva ta new age mantra, ali bezuvjetna ljubav ne postoji.
Coelha ne mogu vidjet ni nacrtanog. I bezuvjetna ljubav ne postoji. Ali ljubav kao osjećaj ne boli. Boli spoznaja da nisi dovoljna dobra za objekt svojih želja. Ili mišljenje, ne spoznaja, tako svejedno.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa to i kažem. Ja sam, ne znam, mentalno iz te veze izašla jedno par mjeseci prije nego sam pomislila da bih s nekim drugim moglo biti nešto ozbiljnije i prije nego mi se netko stvarno jako svidio. Ali sam fizički iz veze izašla mnogo ranije i mislila sam da se jesam resetirala. Očito nije bilo tako. Šok i vjeverica kad se stvari nisu riješile kako sam navikla dvije godine da se rješavaju.
Šok i vjeverica
obožavam taj izraz.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:38   #20
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kad god netko kaže ovako nešto, pitam ga- i, koliko takvih ljudi znaš?
Petrarca je, da prostiš, srao.
Kao i svi pjesnici.
aj budi tako samosvjesna pa nemoj uranjati petrarcu&co u tvoj impotentni forumaski drek

njihovo je svako slovo zlatno
kad bi svoja slova mijenjala po njihovom tecaju bila bi bogatija od Gatesa, no ampak, valjas se i dalje i istome
gvaljas i dalje iste zvale
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.