Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 11:31   #221
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma znam, slažemo se. Čak može i ploča što se mene tiče, imaju i one svoje čari
Lazo je prije ovoga krivo shvatio pa nešto drugo napisao, a dok sam ja napisala odgovor, on ispravio svoj u međuvremenu. I ja ostala usred polja stajati
Oce to tako, da se nadjes sam na vjetrometini ni neznajuci kako si tamo zalutao.
Jos je gore kad se nadjes tako u stvarnoj situaciji pa samo trepces, crvenis i cekas da se zemlja otvori i rijesi te problema.
A ona se zainati pa nikako da se zatrese.

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nisma ti kriv sta si divljakusa . Da zivis gdje zivim ne bi ti ovo proslo . Ovdje se ljudi ljube kada se pozdravljaju . Tako da bi ti u mom svijetu postala marginalna .
Fala im, ka da i jesam.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:36   #222
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post


Fala im, ka da i jesam.
Ma promijenila bi ti misljenje . Odoh raditi ,uzivajte .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:36   #223
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Oce to tako, da se nadjes sam na vjetrometini ni neznajuci kako si tamo zalutao.
Jos je gore kad se nadjes tako u stvarnoj situaciji pa samo trepces, crvenis i cekas da se zemlja otvori i rijesi te problema.
A ona se zainati pa nikako da se zatrese.


Fala im, ka da i jesam.
Pravo da ti kažem, uvjerena sam da u tim trenucima i vrijeme sporije prolazi

Iako sam ja sklona od toga napraviti šalu, da bar nešto izvučem iz toga
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:54   #224
Quote:
mammoth kaže: Pogledaj post
Zato jer nemate život izvan foruma, jednostavno je.
Znači za ovo ja dobijem ovo:

Dear mammoth,

You have received an infraction at Forum.hr.

Reason: Trollanje
-------

-------

This infraction is worth 35 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.


Pa stvarno postoje neki posebni filteri za kretene koje onda stave na moderatorska mjesta na ovom glupom forumu, koja im služe za liječenje svojih frustracija i kompleksa iz života kojeg nemaju.

Pa no liferu mentalno zakinuti, jel ti shvaćaš značenje izraza "trolati"? Jel bilo pitanje "zašto gubimo..."? Jesam iznio svoje mišljenje o tome zašto gubite? Daj se upucaj u tu svoju šuplju komunističku glavu...
mammoth is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.04.2017., 21:59   #225
Quote:
mammoth kaže: Pogledaj post
Pa stvarno postoje neki posebni filteri za kretene koje onda stave na moderatorska mjesta na ovom glupom forumu, koja im služe za liječenje svojih frustracija i kompleksa iz života kojeg nemaju.
Daj malo otresi aroganciju babi o tepih.

Za nekog, tko tvrdi da ga boli kuki za forum, poprilicno se ljutis.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 10:27   #226
Eto, vise se ne ljuti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:57   #227
pomalo ironično, ali ispada da vrijeme na forumu ne gube oni koji su najčešće ovdje i svakodnevno piskaraju u pauzama između obaveza nego onaj manji dio ljudi koji su iz nekog razloga očekivali da će si tu naći buduću ženu/muža ili pak lijek za kroničnu usamljenost i sad su razočarani što na tom polju nije bilo pomaka. ne znam šta drugo izvući iz očekivanja pojedinaca da moraš profitirati od provođenja vremena na forumu ili izjava da im je život osjetno bolji kad se distanciraju od istog. očito su oni ti koji su fulali poantu foruma dok za veliku većinu ostalih forumaša nekako ipak vjerujem da ne zanemaruju svoje bračne/kućanske/poslovne obveze dok piskaraju ovdje niti su za forum ikad mislili da je nešto više od sredstva za casual chat, slobodnu razmjenu mišljenja i dobivanje odgovora na pitanja koja se tiču informatike i tehnologije, prava i tako to.

npr. ja već godinama pišem na jednom stranom sportskom forumu, ali ponekad poželim dati mišljenje i o drugim temama. zbog toga sam se i registrirao ovdje, ali iznenadilo bi me ako bih do kraja godine skupio više od 350 postova. forumiram uglavnom u tim spomenutim pauzama između obaveza ili na kraju dana kada većina alternativa navedenih u uvodnom postu uopće ne dolazi u obzir.

uostalom, ne vidim po čemu su te alternative po defaultu bolje provedeno vrijeme od interneta? čitam, gledam filmove, vježbam, trčim i izlazim, ali jesam li profitirao od svega toga? zbog čega da čitam knjigu kad je vani lijepo vrijeme i mogao bih napraviti par krugova oko stadiona? s druge strane, zbog čega da trčim i treniram kad me to neće pretvoriti u Usaina Bolta? onda je bolje da pogledam dobar film, al' s druge strane, nije li bolje da skoknem do obližnjeg birca umjesto da čamim u stanu? tamo mi opet možeš reći da bi bilo bolje da sam tu lovu i vrijeme utrošio na nekakvu edukaciju ili učenje jezika pa smo opet na istom. šta bi mi tek rekli kad bi znali koliko sam sati znao provesti u ribolovu samo da bih na kraju ostao praznih ruku? naravno da ne mislim ništa od ovog što sam napisao, ali beskrajnim cjepidlačenjem se svaki hobi može smatrati gubljenjem vremena i od svake aktivnosti postoji nešto korisnije.

da ne spominjem da forumiranje za razliku od alternativa nije uvjetovano lijepim vremenom, time jesu li ti prijatelji raspoloživi, činjenicom da nemaš dvorište jer živiš u stanu, činjenicom da živiš u zaostaloj selendri u kojoj teško da možeš kvalitetnije provesti vrijeme osim ako se ne misliš napiti s lokalnim ratnim "herojima". ipak nije sve toliko jednostavno kao što se ovdje postavlja.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.