Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 16:17   #21
mene zanima samsungov, ali ne side-by-side, nego klasičnog izgleda, ali širi. ima ledomat i gore spremnik za sokiće, vodu... košta 6.499,00 kunića u getrou. ali me zanima da li su bučni i koliko su kvalitetni ne znam nikog tko ima samsung frižider, e da i proizvedeni su u poljskoj (ne znam jel to dobro ili loše )
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 20:58   #22
Perilica za rublje Samsung WF7604SUV

Ne znam da li negdje postoji rasprava na ovu temu. Dali netko ima ov perilicu (ilibilokoju od Samsunga)? Iskustva?
Muki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 20:14   #23
Pa zar nitko nema perilicu Samsung? Zanimaju me dali se kvari, kakvi su serviseri i sl.
Muki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 01:03   #24
Ja sam nedavno kupio Samsungovu perilicu no sa kratkim osvrtom ćumorati pričekati dok je ne upogonim u novom stanu (trenutno je uredno zapakirana u garaži .
TYPE01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 07:48   #25
ja imam jednu već godinu dana! Zadovoljna! lagana za uporabu :-) nije se kvarila!
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 14:50   #26
Quote:
Muki123 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li negdje postoji rasprava na ovu temu. Dali netko ima ov perilicu (ilibilokoju od Samsunga)? Iskustva?
Ja imam 2 godine Samsungovu perilicu s tom SilverNano tehnologijom - ja zadovoljna, pere 7, 5 kg veša, da se namještati centrifuga, uglavnom nema problema - servisera ima po svim većim gradovima - pogledaj garancijski list - uglavnom
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 15:56   #27
ja imam perilicu model Wf- B1262GW
nisam posebno oduševljena, pere dobro ali npr. neki dan sam prala mali
tepihić ( nije bio težak) i nije ga htjela centrifugirati. Pratila sam minute na
displeju i 15 minuta je vrtila a nije centrifugirala.
Mislila sam da je krepala ali sam kasnije stavila drugo rublje i to je
normalno centrifugirala.
Jasna 1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 21:56   #28
Ima li tko možda akvo mišljenje o novom Samsungovom "digitalnom invertorskom kompresoru"?
sam101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 04:32   #29
Da podignem malo temu. Uskoro ću kupiti novi hladnjak i zamrzivač, pa u obzir dolazi i Samsung. Sada su na akciji Samsung frižideri u Elipsu. Mene zanima frižider od 180 cm, znači onaj manji No Frost. Najvažnije mi je da nije preglasan, pogotovo po noći jer spavaća soba je spojena sa kuhinjom sa pokretnim vratima. I druga soba je odmah do kuhinje sa druge strane tako da ne bi htjela da me budi frižider po noći. Koliko sam vidjela Samsung frižideri nemaju onu fresh policu za meso, sireve i nareske. To me malo čudi jer ima dosta drugih proizvođača sa takvom policom i mislim da bi je bilo dobro imati. Kakve su police na Samsungu? Je li to debelo staklo ili plastika? Mogu li se lako potrgati i jesu li kvalitetno napravljene? Imate li još neku primjedbu na Samsung hladnjake. Biste li opet kupili Samsung hladnjak?

Inače imam dobro iskustvo sa Samsung mobitelima, sadašnji smartphone imam dvije godine i tri mjeseca i još uvijek dobro radi.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:14   #30
imam Samsung frižider sa vratima od crnog stakla od 2013, no frost. S njim do sada nije bilo nikakvih problema. Jedino kako je no frost ponekad proizvodi čudne zvukove kad pretače plin ili tako nešto (nekakvo klopotanje), ali ništa dramatično police su plastične, no puno čvršće od drugih. Moj ima tu fresh zone ladicu i da pravo kažem mogla bih lijepo živjeti i bez nje a s većom ladicom za povrće. Zgodno je imati tu opciju da u toj ladici temperatura bude od 3 do -3, ali u praksi mi baš i ne služi previše. I frižider je prekrasan kao i većina Samsungovih aparata. da, vjerojatno bih ga opet kupila.
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.