Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2007., 12:59   #1
Agencija (servis) za čišćenje stana - iskustva

Za nekoliko dana završavamo sa adaptacijom stana. Voljela bih naći servis koji se bavi čišćenjem stanova da počiste to kako spada. Bitno mi je i da imaju dobre usisavače za tapecirani namještaj.
Ima li tko da ima kakva iskustva s ovom temom? Ako ima molim preporuku!

Puno hvala
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:04   #2
Upravo meni treba nešto takvo. Jesi uspjela naći nekoga ili imaš nekoga za preporučiti ??
Radi se o novogradnji, stan je u grubo očišćen ali treba završni glanc. Površina cca 70 m2.
zenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 17:25   #3
kaya-Mr pucko ...........ili profy clean ............

Telefoni na PM.

Zadnje uređivanje Ipanema : 06.06.2007. at 22:56.
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 13:42   #4
Mi isto u adaptacijama stana.
Ima po netu raznih Agencija / Servisa za čišćenje,
ali meni tako nešto prije nikada nije trebalo,
imate koji servis za preporučit?

Ja bi da se to sve temeljito počisti - podovi, zidovi (pločice) itd..
a ne da narednih tjedan dana još nalazim prašinu i mrlje po svuda..
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:58   #5
Znam da se na netu oglašavaju razne firme koje nude uslugu čišćenja i pospremanja stana, ali nisam sigurna koja je od njih dobra, efikasna i profesionalna u svakom smislu riječi.
Imala sam jednu krasnu tetu koja mi je radila doslovno sve u stanu šta i kad je trebalo - od pranja prozora, usisavanja, peglanja, pospremanja, slaganja... Imala je ključ od mog stana i mogla je doći kad god mi je zatrebalo, a dovoljno je poznavala moje životne navike i potrebe, da mi je čak i skupljala u brzini ostavljene i razbacane stvari po stanu, te ih odlagala na pripadajuće mjesto. Obavljala mi je čak i kupnju potrošnih stvari za stan ( wc papir,sapune,sredstva za pranje i čišćenje, mirise za stan, čak i svježe cvijeće bi mi stavljala u vazu ). No, ta draga, predobra teta je dobila unuke i odlučila preseliti bliže kćerki, pa više,nažalost, ne može raditi taj posao u Zagrebu.
Pišem sad tu litanije i hvalospjeve o njoj, jer je zbilja bila savršena, pedantna i odgovorna, a ne znam kako bih je zamjenila
Prije nje sam imala ne baš dobrih iskustava s drugim tetama čistilicama, pa pomalo zazirem u traženju neke nove.
Pomislih da bi dobar kompromis bio angažirati neku agenciju, ali još uvijek sam u prikupljanju informacija, pa eto, ako netko ima iskustva molim da napiše.
Često sam na putu,a volim da mi je stan i sve u njemu uvijek čisto i mirisno, pa bih voljela angažirati nekoga tko može biti na dispoziciji kad god mi zatreba.
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 11:33   #6
Podižem temu u nadi da će mi netko pomoći s vlastitim iskustvom...

Naime, tražim (provjerenu) agenciju za čišćenje stana u kojem je potrebna generalka jer je neko vrijeme bio prazan. Radi se o otprilike 200 m2. Bilo bi poželjno da agencija obavlja sve vrste čišćenja; poliranje parketa, mramornih površina, pranje staklenih površina i PVC stolarije, čišćenje tepiha, itd.

Na netu pronalazim puno toga, ali voljela bih angažirati agenciju po preporuci nekoga s iskustvom.

Unaprijed hvala na pomoći.
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 15:00   #7
Da dignem temu, isto pitanje.

Tražim provjerenu agenciju za čišćenje stanova, za početak za generalku nakon renoviranja stana (maljanje, djelomično mijenjanje parketa i sl.).

Ugl. sam čula loša iskustva s agencijama za čišćenje, u stilu - enormno naplaćuju, a usluga vrlo nezadovoljavajuća, pa ako netko ima dobra iskustva i zna nekog zaista pouzdanog i efikasnog molim preporuke na PP.

Zadnje uređivanje Solitary : 14.06.2014. at 15:13.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 16:57   #8
Pepeljuga čišćenje stanova Zagreb

http://www.pepeljuga-ciscenje.hr/

Evo u nadi da će se post pozicionirati visoko na googleu -

upravo sam unajmio Pepeljuga servis za čišćenje za generalku stana, (za 500kn) i dvije gospođe su za šest sati uspjele počistiti stan koliko ga i sam mogu počistiti za dva sata.

Na hrpi mjesta je ostala razmuljana prašina, sa vitrina, utičnica, ju mogu prstom skidati. Frižider, stol, podove ispod ormara nisu ni pipnile i tako dalje i tako dalje.. Postoji još lista od 10 stvari koje nisu napravila a koje smo se dogovorili.

Na kraju su doslovno pokupile pare i iskrale se van dok još nisam skužio to sve.

Jednostavno ne razumijem ljude koji ne rade svoj posao kako treba. Ali karma je kurva, kao i preporuke i komentari koji se mogu ostaviti na internetu.

Ne uzimajte pepeljugu ako vam treba detaljno čišćenje.

Pozdrav svima
__________________
People prefer safe literature. They don't want to be awake and stir up. It's easier to over sleep their lives.
darrien fawkes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 11:59   #9
da podignem malo temu ciscenja

jako lose iskustvo sam ja imala sa http://libelasjaj.hr/. dogovoreno generalno ciscenje stana od 50 kvadrata, dosle 2 zene, nisu maknule knjige jer ne micu stvari ako ih mi sami ne maknemo, nisu pomakle frizider, zaboravile oprati balkon, stolic u dnevnom boravku i stol u blagavaoni. o pomicanju i brisanju prasine ili usisavanju iza regala u dnevnom da i ne pricamo (regal visine cm).

nazalost sam sve to vidjela kad su otisle, nazivala ih na telefon i poslala mail za reklamaciju al se nitko ne javlja na mobitel. konacno uspjela danas dobiti vlasnika koji se jako uzrujao i rekao da to s njim nema veze jer nije on cistio?! i na kraju rekao da reklamacije ne uvazavaju

dakle, bjezite od libelasjaja, vidim da se reklamiraju po raznim portalima za grupnu kupovinu i zao mi ljudi ako netko nasjedne
leailara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:44   #10
Mi smo na preporuku prijatelja koji su ih više puta koristili i bili prezadovoljni, angažirali "Petru" (tako se zove servis). Par puta je bilo odlično, a zadnji i poslijednji puta jako loše. Više ih ne zovemo. Šteta. No, nedoslijednost u kvaliteti je najgora.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:01   #11
kakvi su ovi

http://adriadom.hr/opci-uvjeti
aralk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:57   #12
Ja sam jednom uzela agenciju Čisto kao suza i potpuno se razočarala. Cijena čišćenja je 50kn/sat, došle su njih dvije i valjda za sat i pol obrisale malo po kuhinji, pod u tri prostorije (nisu čistile cijeli stan), i na kraju me dočekao račun na 500kn.

Natezala sam se s gazdom da one kod mene nisu niti imale što čistiti svaka 5h (jer je stan bio potpuno prazan bez ikakvog namještaja osim kuhinje i kupaonice), no na kraju sam popustila i platila, ali ih nikad više nisam angažirala.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 14:49   #13
Pozdrav.

Da li netko ima iskustvo sa Servisar servisom za čišćenje?
sanjabeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:59   #14
evo pošto meni nitko nije odgovorio, da napišem svoje iskustvo nekoj duši koja će naići možda s istim pitanjem

naručila sam generalno čišćenje od servisar.net
na njihovoj web stranici dosta detaljno piše što im usluga uključuje te se naizgled vrlo transparentno pri samom postupku naručivanja zna kakva se usluga može očekivati i koja će biti cijena naručenog

no, kako to na žalost često kod nas biva, ono što se čini, često ne bude takvo

njihova čistačica koja mi je došla je dobila zadno vrijeme u kojem mora očistiti moj stan i dodatne usluge koje sam naručila. to vrijeme koje su joj zadali bi bilo taman za 2 osobe, za 1 osobu je nemoguće sve stići. pored toga, nije bila svjesna puno stvari koje su u opisu njihove usluge na webu jer su joj krivo javili što sam sve naručila pa nije bila ni spremna za to.

suma sumarum, čistačica je zaista pedantno čistila ono što je stigla i što sam joj ja zadala kao prioritet, ali u zadanom vremenu nije stigla obaviti niti 1/3 posla. a puna cijena je naravno unaprijed plaćena...

ne preporučujem nikome!!!
sanjabeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:06   #15
Jesi uzela možda direktan kontakt od te žene? I ja sam skeptična s tim agencijama, ali kad nitko ne želi preporućiti svoju čistilicu
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 19:47   #16
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Jesi uzela možda direktan kontakt od te žene? I ja sam skeptična s tim agencijama, ali kad nitko ne želi preporućiti svoju čistilicu
Zao mi je, ali nisam, jer inace nemam veliku potrebu za cistacicama. Imala sam izvanrednu situaciju tada kada mi je trebala pomoc, a na kraju smo opet vecinu sami morali napraviti :/
sanjabeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 12:45   #17
Vidim dobre ocjene za Servis Eko dom (na facebooku). Dvaput sam koristila njihove usluge za čišćenje garniture, a na facebooku vidim da se dobro obračunavaju s velikim prljavštinama i kamencom (stavljaju slike "prije" i "poslije").
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:13   #18
Ankica Livić-kucanski poslovi- zaobiđite u sirokom luku ako mislite ostati s kojom kunom u novcaniku. Cijene koje su istaknute na web stranici ne vrijede ili zena si racuna u satnicu ispijanje kave i lakiranje noktiju jer nemozes 3 ves masine peglati 6 sati pa sve da peglas valjkom za kolace! Uzas nepotrebno bacene pare.
EvaZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:56   #19
Piše joj na webu: Povrat novca ukoliko niste zadovoljni. Pa traži.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:35   #20
Slažem se s vama EvaZ! Dogovorila sam generalno čišćenje stana od 50 kvadrata, i bilo mi je rečeno 8 sati po 80kn. Okej mislim si, cijena jest visoka ali mislila sam valjda će i usluga biti vrhunska s obzirom na pozitivne komentare. Ali prevarila sam se!! Na kraju nije bilo dovoljno 8 sati, već 10! i da nisam ušla u stan i ubrzala čistačicu vjerojatno bi čistila 12 sati. In a kraju nije niti sve dobro počistila. Sve je bilo površno očišćeno. Kad sam bolje pogledala svugdje paučina oko radijatora, po čoškovima, ma katastrofa!!! A što je najgore za generalno čišćenje pošalje jednu osobu i k tome još sporu! Tko zna šta je ona radila kad mene nije bilo u stanu. Vjerojatno ništa, pušila na balkonu i čekala da prođu sati... Tako da znate, Ankica Livić -kućanski poslovi - ZAOBIĆI!!!! Ili ako ste ostali razočarani uslugom tražite povrat novca ili barem platite na licu mjesta koliko mislite da vrijedi!
ayana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.