Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 08:52   #1801
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
http://www.elipso.hr/mali-kucanski/u...-DEVIL-DD1400/
Imam ovaj nekih mjesec dana, isto bila ova cijena, nije neka usisna snaga za tepihe isl, ali za svakodnevnu upotrebu po kuhinji i stanu skroz dobar. Kabel je 9 m pa je super, me trebaju mi produžni isl, i nije na bateriju nego struju pa ne gubi snagu s baterijom. Fora je što kad se skupi prašina i mrvice u posudi skoro cijelog rastavim, posudu, filter, spužvice, sve isperem u kadi i pustim da se osuši. Ako mi je žurba plastiku obrišem, a spužvice posušim fenom na lagano. Ovaj dodatak krpu našpricam tekućinom za pločice/parket pa nemam potrebe za močom/vješticom više. Uglavnom skroz zadovoljna, pretpostavljam da ovi skuplji modeli imaju veću snagu/tiši su ili nešto, al za priručni je ovaj skroz ok. Imaš dosta videa i recenzija po YT pa baci oko.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Joj, hvala ti (tek sad vidim post), nisam nakon par sati niti gledala da li mi je tko odgovorio na forumu jer sam u međuvremenu pronašla recenzije na Amazonu i vidjela da ima dosta slučajeva da nakon 5-6 mjeseci prestane raditi pa sam odustala od kupovine i zaboravila na njega.

Nadam se da tebe tvoj još dobro služi.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 11:14   #1802
Još radi ko urica... Možda ga ljudi malo preforsiraju ili ne održavaju baš dobro. U uputstvima i piše da je za do pola sata korištenja, što je za stan sasvim dovoljno, ali ako je kuća, pa iza i auto... Ne znam kako bi baš podnio. Osim toga spužvice/filtere stvarno treba očistiti odmah nakon pranja, makar površno isprazniti i otresti. Baš se puno sitne prašine uhvati i mogu zamislit da to ako se ne očisti brzo sredi motor. U svakom slučaju garancija je čini mi se čak 5 g tako da ako se i pokvari idem po novi...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:51   #1803
Da li ima netko usisavač za stakla, zanima me koliko je zadovoljan takvim načinom čišćenja prozora, bilo koji model?
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 09:08   #1804
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
Da nadopunim temu..

jučer uzeo Philips FC8478/91

http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...7891-usisavac/

Mali vuče kao vrag. Bio sam skeptičan jer je dimenzijama relativno malen, ali nakon što sam ga upalio ostao sam oduševljen. Model je ciklonski i kad ga prvi puta koristite, zapravo shvatite da je kupovanje vrećica čisto bacanje novaca.
Kako te služi usisavač nakon cca 3 mjeseca? Imaš li problema sa zaštopavanjem? Pitam to jer usisavači bez vrećice znaju imati tih problema ...
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 14:55   #1805
Može li mi tko preporučiti dobar usisavač 5000-8000 kn,te da ima više nastavaka itd.

Ne razumijem se baš u usisavače te bi mi dobro došla pomoć.


Hvala unaprijed
notebookfan1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:44   #1806
Miele C3 su oko 4000, mislim da ti, ako je za kućnu upotrebu, skuplje od toga ne treba, al ako ti hoćeš još skuplji u toj kategoriji ni jedan neće bit loš, može bit samo nijansu jači ili bolji od drugog.
Ja kupila Bosch GL-30 ProPower 2.0 (BGL3A230) u Elipsa, išla sam po neki Electrolux, imam perilicu/sušilicu i zadovoljna sam, ali me uvjerila ženska da je ovaj bolji jer da je electrolux najbolje kupit tri modela za tri namjene... Kao dobri su, ali ako imaš kombinirane površine uvijek nešto šteka, ili parket ili pločice ili tapet... Bosch da je bolje to iskombinirao, da ih prodaju hrpu i da nitko nije vratio. I stvarno iako nema sve AAAA Nijemac je... imam veliki tapet u boravku (nije čupavi), očisti ga vrlo lijepo, ostatak su pločice/laminat, vuče sve bez problema i ne izlazi prašina. Akcija je trenutno i na njega 5 godina produljene garancije tako da je to presudilo da je poslušam i zasad se ne kajem. Osim garancije ono što je išlo najviše Boschu u prilog je to je lagan, manji, kompaktan i ima 4 60°kotačića. Electroluxovi modeli su mi bili lijepi, ali su (ovi u rangu 1000 kn + ) ogromni i baš nekako teški. Čini mi se da bi mi brzo dosadilo to vuć iz sobe u sobu isl... Uz Bosch dobije se četka za tepet/pod, četka za tvrde podove, dali su mi još jednu kao gumenu isto za tvrde podove na poklon i dva ona mala za kutove. Uzela sam paket većih vrećica (70kn) i navodno sam s tim + onom koja je u njemu mirna godinu dana... Vidit ćemo.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:02   #1807
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Pa gle - ljudi najčešće kupe skroz jeftine usisavače i ne sjećam se da je nekome ovo palo napamet...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam dugo bio na forumu, tako da nisam ni pisao na ovoj temi. UglyKidJoe, da li si to meni odgovorio?

Zadnje uređivanje Winetou : 04.04.2017. at 12:07. Reason: Nije dobro napisano
Winetou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:09   #1808
UglyKidJoe, zašto misliš da je taj usisavač jeftin?
Winetou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:38   #1809
Ako sam dobro shvatila kontekst čini mi se da je mislio da ljudi uglavnom uzimaju usisivače u rangu 500 kn i kad crkne mijenjaju. Ako i daju na servis ne razmišljaju što se, kako zašto mijenja. Ni ja odavno nisam čula da se tko upuštao u mijenjanje motora hladnjaka ili perilice, kamo li usisavača... Nažalost u vremenu smo u kojem kad se pokvari baciš :/
Zato ti nema nikog s pametnim odgovorom na tvoje pitanje. Možda da probaš postaviti pitanje u sam svoj majstor i tako nekoj temi... Ima i ona o alatima, bušilicama... tamo isto ima stručnije ekipe pa pošalješ nekom pm ako vidiš da ti se čini da bi mogao znati o čemu pričaš.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 19:09   #1810
preporuka usisavača do nekih 700kn? ako je baš neki super, može i do 1000 nemam tepihe, samo parket i pločice (i dvije mačke, tako da ima dosta dlaka-trebao bi imati nastavke za usisavanje namještaja).
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:28   #1811
Sestra mi nedavno kupila ovaj http://www.philips.hr/c-p/FC8457_92/...vac-s-vrecicom .
Vrlo zadovoljna, i ima čak jedan manji čupavi tapet. On je oko 700kn.
Ja imam onaj koji sam gore navela Bosch ProPower, on je oko 1000, odličan.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 07:37   #1812
Može mi netko tko se malo više kuži u usisavače reći što misli o Karcher modelu WD4? Tražimo usisavač za stan od 70 kvadrata, većinu površine zauzima uljeni seljački pod, veliki tepih u boravku. Bez kućnih ljubimaca.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:44   #1813
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
Može li mi tko preporučiti dobar usisavač 5000-8000 kn,te da ima više nastavaka itd.



Ne razumijem se baš u usisavače te bi mi dobro došla pomoć.





Hvala unaprijed


U tom rangu cijene traži samo Miele,od njihovih nema boljih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
bojan56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:23   #1814
Pozdrav, evo iskustvo, možda nekome bude korisno:

kupili smo usisavač, bez da smo puno proučavali. Klasična greška
OvaJ https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...IPS-FC8458-91/

Sve ok, snaga, glasnoća, četka, ali ima kabel dužine 5 m. Što znači da ga moramo tri puta isključivati - uključivati da usisamo stan.

Imali smo Philips i prije, i bili smo zadovoljni. Ali taj stari je imao duži kabel, i nije nam ni palo na pamet obratiti pažnju na to.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:49   #1815
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
Može li mi tko preporučiti dobar usisavač 5000-8000 kn,te da ima više nastavaka itd.

Ne razumijem se baš u usisavače te bi mi dobro došla pomoć.


Hvala unaprijed

Dyson V8 Absolute - svaka preporuka, pročitaj recenzije po netu.
maybe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 07:45   #1816
Razmišljam o nabavi baterijskog stapnog kao glavnog i jedinog usisivača u situaciji s jako puno stepenica - jer bi inače za svaku sobu trebalo prebacivati kabel, pa onda usisati set stepenica pa opet prebaciti kabel nova soba novi set stepenica itd... complicated. Tepiha bi bila dva - jedan cupavac u dnevnoj i jedan manji nezahtjevan u djecjoj sobi, sve ostalo parket, plocice, laminat

Ovaj mi se cinio ok - pise da je "cleaning performance of a 2400watt vacuum cleaner and the longest runtime of up to 60 minutes, charging 6h slow /3 h fast Voltage (V):25.2 V". Tezina 3.6kg. Recenzije po netu su pretežno jako pozitivne (npr 8.9/10 i sl - a kao manu 90% njih navode cijenu )

http://www.bosch-home.com.sg/store/p...BCH6ATH25#tab4

Ima li tko da kao jedini usisivac koristi takav? Kako je nakon nekog vremena s baterijom? Jel pocne opadati jako snaga nakon npr 2-3g koristenja?

PS - doma trenutno imam neki klasicni rowentin 2000W na vrecicu i jako sam zadovoljna, to je otprilike standard usisne snage na koji sam navikla
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:43   #1817
Pozdrav svima,

evo da napišem svoje iskustvo o GORENJE usisavaču. Radi se konkretno o usisavaču Gorenje Polka VCEC21PWBK. Prvo sam bila zadovoljna neko kratko vrijeme s tim saugerom, a onda mi je puknula vrećica u njemu. Nije bila ni puna ni ništa, pa sam mislila, ok, neka greška u vrećici. Stavila drugu vrećicu pa je i ta pukla. Da ne pričam o tome kako se sauger nagutao prašine i počeo puno slabije saugati. Onda sam stavila neku drugu marku vrećice, namijenjene isto za taj sauger, i ta je pukla. Pa sam stavila vrećicu koju sam dobila uz sami suger-I ta je pukla! Dakle 4 vrećice su pukle u saugeru, ne moram ni pričati kako sauger izgleda iznutra! Ono što je najveći problem i s čim sam užasno razočarana je Služba za prigovore Gorenje. Pokušali su me otkantati, uvjeravati me da je možda vrećica bila mokra, da sma možda nešto mokro posaugla i tako dalje... Dakle, koda da jadna nikad prije u životu nisam baratala saugerom. NIkad mi se još nije dogodilo da su mi tak puknule vrećice. I sad imam sauger koji trga vrećice (u servisu kažu da to nikad nisu vidli), koji je zmazan koliko god ga ja čistila i koji više dobro ne suaga.
Stoga tolpo NE preporuačm ikakvu Gorenje spravu nakon ovoga šta sam doživila i koliko sam živaca potrošila.
Ispričavam se na duljem postu
iha84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:20   #1818
Baš čudno... Nemam iskustva s Gorenjem baš, osim starih aparata na selu kojima nikad kraja, ali ja bi još stisla servis. Nabrojila točno tipove vrećica i priprijetila malo zaštitom potrošača isl. Ne može to baš tako, pa meni se u životu ni na skupim profesionalnim ni na jeftinim dućanskim usisavačima nije dogodilo da se vrećica rasprsne. Doduše preferiram krpene,ne kartonske vrećice, ali ipak.
Jesi pazila na kapacitet, da ne prepuniš slučajno vrećice? I ako se može smanjiti jačina usisa, možda da pokušaš s manjom?
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 22:24   #1819
Da, jako čudno, ni na jednom mi se saugeru to još nije dogodilo, pogotovo 4 puta
Vrećica ima kapacitet 3 litre, bila je možda do pola puna kad je pukla, dakle, ne vjerujem da je to. U servisu kažu da nikad nisu čuli za tak neš, a bome nisam ni ja još doživila tak neš. Sauger nekad sauga sa manjom, nekad s jačom snagom, ovisi za šta treba, al isto tak mi nema smisla da ga ne bi smjela koristit s jačim usisom zbog straha da vreća ne pukne,pa valjda je napravljen tako da se može koristit snaga po potrebi.
P.s.napisala sam službi za prigovore za Udrugu za zaštitu potrošača i da ću snimat sauganje ako me do tog dovode,al su odgovorili da nemaju namjeru istraživati zaš je to tak sa saugerom. Uz to sve, sam još u ambalaži sa saugerom dobila krivu garanciju(od nekog Gorenje saugera kojeg nisam ni vidjela),i kad sam ih tražila objašnjenje za to, su me izignorirali. Na pol pitanja nisam dobila odgovor.
iha84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 07:03   #1820
Ja bi to sve fino proslijedila dalje pa kad oni ne žele istraživati sigurna sam da drugi hoće. Užasno neozbiljno ako je stvarno tako... A Gorenje kad sam tražila što kupiti često preporučuju baš zbog lakog i relativno jeftinog servisa i djelova... Moš si mislit

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.