Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2010., 16:12   #41
Quote:
dada500 kaže: Pogledaj post


bold!

svaki PRVI dejt završi poljupcem!?
na prvom dejtu pređeš fitičku barijeru?
pa ok...na sljedećem ide stupanj više - logično.

nakon puse ide brija, nakon brije ide sex...vrlo jednostavno.
kad smo na fizičkim dodirima bilo koje vrste od prvog dejta, jasno je za što si....i ne znam čemu se čudiš.

još ako više pričaš no što slušaš...ili si preživahna...kome to treba za vezu?
fuckfriends i svako sebi.
Jebote što fali ak se na prvom dejtu zažvališ.Kaj smo tak staromodni.
sexy_ciccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 16:14   #42
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Mislim ovo sto mi se desava je nevjerovatno....

Nevjerovatno je da u ovih par godina da s kim god sam izasla niko se nije ni nasalio da bi vezu sa mnom...

Ono svi mi govore super sam cura,iskrena,komunikativna,drustvena,sa nekim deckima sam ostala prijatelj i cujemo se,pricamo,povjeravaju mi svoje tajne ali opet oni mene hoce SAMO za shemu...

Jednog decka sam onako pitala prijateljski da mi kaze zasto me niko ne shvata ozbiljno,rekao mi je da se muskarci boje ovakvih curarekao mi je neku nebulozu koju nisam ni uzela za ozbiljno,kao nista mi ne fali i da se muskarci boje takvih cura...
preotvorena si, prepristupačna, predruštvena, pre.... vjerojatno iz tebe išćitavaju da si cura koja se želi malo zabaviti, provesti, a ne da si materijal za vezu, i zato ti onda nude tu "shemu". I ne bih rekao da se muški boje takvih cura, nego već u startu zaključuju da je tebe vjerojatno teško zadržati uz sebe pa unaprijed odustaju.
marcons is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 16:30   #43
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Da,da, i to se desava konstantno vec neke tri godine, znaci tri godine nisam imala nista sto bi bar malo licilo na vezu a ne razumijem zasto???
Zgodna si i privlačna da bi te se jebalo, ali nisi dovoljno inteligentna da bi se željelo ostati pored tebe?

Pričam na pamet, ali ovo je jedan od legitimnih razloga zašto muškarci ne žele vezu. No, i za ovo ima lijeka. Uvijek možeš naći nekoga kome nećeš biti mutava.

Ponavljam, ne mislim da si glupa ili mutava ili lijepa, već samo hipotetski odgovaram na postavljeno pitanje.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 16:36   #44
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Jednog decka sam onako pitala prijateljski da mi kaze zasto me niko ne shvata ozbiljno,rekao mi je da se muskarci boje ovakvih curarekao mi je neku nebulozu koju nisam ni uzela za ozbiljno,kao nista mi ne fali i da se muskarci boje takvih cura...
na ovo cu se i ja ukljuciti...nije ti to nikakva nebuloza...mozebiti da je fkt tak...

inace i ja imah takav problem....svi frajeri koji su mi se svidjeli bi htjeli samo ff iako su provodili znacajno vise vremena samnom neg sto taj odnos podrazumijeva...bila sam im i pametna i zgodna i duhovita i sexy i ovo i ono ali od neceg ozbiljnijeg nista....pa ja fino priupitala svoje frendove...wtf is the problem?....dobila isti odgovor...rekli su mi da moj tip cure vecinu frajera plasi...jer se ne znaju nositi s takvim zenama pa odmah apriori limitiraju odnos na ff i time na neko vezivanje...iz toga sam zakljucila da su ti svi moji ff nezreli kompleksasi pa se vise nisam zamarala s tim jel ce koji biti samnom ili ne.....i onda, kad sam se ja prestala zamarati.....naletio je jedan zreli nekompleksas koji je imao dovoljno vjere u sebe da jednu "takvu strasnu zenu" veze uz sebe
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 21:41   #45
Evo, ja imam slican problem, samo sto ja uvijek zavrsim kao friend, a htio bih vezu. Evo, vidis, ima i onih kojima je gore .

No evo, ako si iz ZG otvoren sam za upoznavanje , i bez brige, definitivno ne trazim FF. Imam oko toga neko svoje razmisljanje, ali ne bih ga bas ovako javno ispoljavao, neki bi se sigurno nasli uvrijedjeni.
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 21:47   #46
ne zamaraj se
zatvori ducan i to je to, prođe hrpa zaba dok ne dođe "princ" ajmo reci tako
kaj te fakat svaki privukao da si odmah isla puse davat?







ps: dođi na tecaj kod mene u par koraka( kako smisljat di da ga zakopas na dejtu) a ne da ga poljubis
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:05   #47
Ako je ulov loš, bez obzira kakav mamac bacila, nekad treba probati pecati u drugom jezeru
Ak samo nalaziš frajere za sheme, definitivno tražiš onda na krivom mjestu.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:22   #48
Eh. Sto sam tu vec sve vidio fejs je mala beba .

No i svejedno, mislio sam najozbiljnije.

Zadnje uređivanje Solo761 : 25.08.2010. at 22:36.
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 23:47   #49
Quote:
katari kaže: Pogledaj post
ne zamaraj se
zatvori ducan i to je to, prođe hrpa zaba dok ne dođe "princ" ajmo reci tako
kaj te fakat svaki privukao da si odmah isla puse davat?





ps: dođi na tecaj kod mene u par koraka( kako smisljat di da ga zakopas na dejtu) a ne da ga poljubis
Naravno da se nisam ljubila apsolutno sa svakim na prvim date,nego izadjem,vidim ima li tu nesto,svidja li mi se itd,ako ima neke hemije padne taj neki poljubac,nista posebno....nakon toga dobijem naznake da lik hoce samo FF,znaci izlazio bi sa mnom opet,sve je super,svidjam mu se,super cura itd ali nema nikad naznaka za nesto vise....

Evo opet cu navesti jedan primjer,prije nekih hm dva mjeseca izasla sam na date,na tom prvom date decko mi se nije svidio i odmah u startu sam znala da sa moje strane od toga nema nista,medjutim prije nego sto smo mi izasli na date culi se preko telefona itd i tad je on meni pricao kako bi volio naci super curu,da ima finu vezu,dosadili mu provodi,hoce da se skrasi itd...taj date nije nicim zavrsio,popricali,svako svojoj kuci itd,nakon toga on je mene poceo zivkati stalno kao svidjam mu se,super sam,dobra cura,kad cemo opet na kavu,i onda jedan dan zove evo mene sam u stanu,ajde mi dodji,spavaj kod mene,mogli smo biti samo da se "zezamo" i onda svako na svoju stranu...znaci i pored toga sto mi je trabunjao da zeli naci super curu za vezu i nakon spoja da sam mu super on hoce sa mnom pored svega shemusta sam sad ja tu uradila da je on stekao takav utisak da sam za shemu a ne za vezu?
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:09   #50
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
Nije poljubac "samo".
To su one američke spike, kao spoj nije uspio ako nema puse.
Čudno mi je da se cura ljubi na svakom 1. spoju.
Nakon toga second base tj. barenje je jako blizu, pa i sex.
Moguče da sa "prpošnosti" i pusama dečkima daješ nadu da bi mogli dobiti.
Pa na kojem spoju bi se trebala poljubiti?
Ako im je bilo lijepo, osjetila ili osjetili su neku kemiju, dovoljnu za jedan poljubac, zašto ne prvi spoj, čemu čekati neki sljedeći?
I koji bi to bio, 2, 3, 4, 5, 6 ili?
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 00:22   #51
Sharlotte gle preko takvih stvari pređeš, zanemaris, ignoriras
znam da ti fali ko i svima nama netko napokon stalan da znas na cemu si, sta radis oko cega se trudis
probaj to ne primat toliko srcu, znaci da im dobro zgledas ako si im privlacna a njihov je
problem sto ne zele vezu itd, zanemari to, reci ne hvala i amen, idi dalje
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 02:55   #52
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Da,da, i to se desava konstantno vec neke tri godine, znaci tri godine nisam imala nista sto bi bar malo licilo na vezu a ne razumijem zasto???

Nisam sad neka balavica pa da gledam samo gdje cu se provesti,da budalesem i ludujem napolju i trazim sheme,imam 27 godina,naravno kao i svi ostali bih zeljela imati vezu,medjutim koga god upoznam svi sa mnom hoce samo shemu,ma niko ni da se nasali da zapocne neku vezu sa mnom,ne razumijem zastoizadjem znaci na date,sve bude super,normalna prica i ostane samo shema,i to je sve,kad se vidimo vidimo se,petljamo nesto a u stvari nista,sve kontam prerast ce u vezu a ono nista...kod mene npr frendice izadju na date,za par dana vodaju se za rukice a ja izadjem na date i bude shema...

A sad neugodno mi potezati pricu za vezu jer ispadne da vapim za vezom,da sam ocajna itd,neznam u cemu gresim niti sta da radim,kako nekom da dam do znanja da zelim vezu a da ne to ne ispadne ocajnođ

Takodjer skoro upoznala decka,tacnije po njegovoj prici pokusavao je do mene doci nekih par mjeseci i nadje me preko nekih ljudi,imao je curu,i poceli se cuti,dopisivati,kao svidjam mu se dugo vremena,jednu noc me nazove da je prekinuo sa curom,da ja i on izadjemo,rekoh super,evo mozda nesto bude,da bi poslije kad smo se culi dao mi do znanja da hoce sa mnom shemu,ono wtf?Prekinuo sa curom,hoce nesto sa mnom a ono samo shema?

Po prirodi sam vesela cura,draga,volim svakom pomoci,nasaliti se itd,volim se druziti,uvijek sam okruzena sa dosta prijatelja,je li to moj problem?Je li moram sjediti doma,slabije izlaziti,biti mrtva ozbiljna da bi me neko ozbiljno shvatio?Sta uopce da radim,vi mi pomozite???
Premalo informacija. Trebali bi te vidjeti i par dana biti s tobom u shemi da vidimo koja je shema.
Kefal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 03:58   #53
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
... imala sam dugo vremena problem kao i autorica.
svi bi izašli sa mnom, par spojeva, sve super, onda bi počeli o nekom sexu, ja ih gledam ono, jeste li vi svoji?? koje su to priče, vidi me par puta u životu i govori o sexu?? te bi identificirala kao ženskaroše i odjebala. a bio ih je popriličan broj.
Ovi tipovi su bili samo glupi.

Quote:
bio je jedan koji je govorio sve suprotno i činio se ok. bili smo skupa oko mj dana. mislila sam da je on drukčiji. pa je onda nakon 10 dana počeo govoriti kako on 'ne može imat dublje osjećaje bez sexa'
A, ovo je savršeni primjer gluposti.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 04:04   #54
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
...A da, zapravo neki tipovi i žele samnom vezu kao npr oni koji me uopće ne privlače jer su stvarno neprivlačni i još me opsjedaju po nekoliko mjeseci... Al što se tiče onih koji mi se sviđaju nitko nebi samnom vezu..neznam šta radim krivo..ili samo naletavam na krive
Ništa ne radiš krivo, jednostavno si neprivlačna onima koji te odbijaju isto kao što i ti odbijaš neprivlačne koji se tad vjerovatno pitaju što rade krivo.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 04:31   #55
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
Hm,da sad ne ulazim skroz u detalje,ja nisam tip cure koja npr kad izadje sa nekim cuti i samo potvrdjuje,ono prilicno sam opustena i komunikativna,i kazu da imam dobar smisao za humor,na prvom spoju pricamo o svemu,salimo se,smijemo se itd,ali to zavisi i od druge osobe,ako je ta druga osoba malo zatvorenija ja nastojim je opustiti,neznam,mozda suvise sam otvorena,volim bas pricati o svemu,moza muskarci vise vole cure koje cute i samo potvrdjuju sa yes ili no,koliko sam shvatila kod mene ima par frendica koje samo kazu yes ili no a veza im savrseno funkcionise....
Muškarci baš i ne vole cure koje šute i potvrđuju sa yes ili no, naročito ne na prvom dejtu. A tvoje frendice su vjerovatno rekle yes kad su ih frajeri pitali za seks i sad ne moraju više puno ni govoriti, yes, no - veza funkcionira...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 04:42   #56
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
...zadnji je bio tri godine mladji od mene i nista...
Izbjegavaj mlađe!

Quote:
...u vecini slucajeva upoznajem prilicno zgodne tipove,ruku na srce zgodniji tipovi su vecinom zenskarosi,mislila sam da mozda uvijek nalijecem na zenskarose koji ne zele veze,da bi nakon nekog vremena javili mi se ono cao frendice,pokusajem se smiriti,nasao sam si curuono sta to meni fali da me nijedan nece pogledati malo ozbiljnije
Problem je možda u tome što se osjećaju superiorno jer lako ostvaruju kontakte sa zgodnijim curama od tebe koje uz to mnogo lakše kažu "da". Taj koji ti kaže " cao frendice, pokušajem se smiriti, nasao sam si curu" vjerovatno je već na trećem dejtu završio s njom u krevetu.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 10:59   #57
vjerojatno se u kurcu ponašaš, a da nisi ni svjesna..
milsim, ti o sebi sigurno imas ljepo misljenje, ali ne vjerujem da ostavljas takav utisak na muske, ili im mozda izgledas plitko pa te zato ne shacaju ozbiljno i zele te samo za ff jer izgledas ok, nebi bas rado bili vidjeni s tobom u nekom drustvu, ali za povremene susrete si ok.
dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 20:01   #58
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Ništa ne radiš krivo, jednostavno si neprivlačna onima koji te odbijaju isto kao što i ti odbijaš neprivlačne koji se tad vjerovatno pitaju što rade krivo.
neznam baš, zašto bi htjeli samnom ff odnos ako im nisam privlačna
sa jednim sam i imala takav odnos pa sam zaključila da mi to ne odgovara, al sve mi se čini da je to jedino šta dečki žele od mene
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 23:52   #59
Možda je zapravo problem u forsiranju i siljenju želje da budeš u vezi? Možda je problem što imaš nekih neriješenih ljubavnih problema iz prošlosti?
Ajmo ovako, nekim čudom, muškarci, čak i žene, želju i volju za nekom vezom, osjete i kada imaš problem s nekok bivšom ljubavi.
Skraćeno rečeno, problem je u tvojoj glavi. Iskreno, uhvati priliku koju imaš, uživaj u sexu s mlađima, starijima... A kada dođe netko tko ti se svidi, biti će ti drago. Strpljenja.
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 02:57   #60
Nesto im je falilo kod tebe. Nesto da ih fascinira i navede na to da se oko tebe potrude.
Ili ti dajes previse bez da se potrude.

Ja znam prepoznati kad me neko zove da izadjemo radi sexa, a kada je radi moguce veze. Na ovo prvo nikad nisam pristajala ma koliko neki govorili da je ff odnos normalna stvar. Nikad nisam izasla s muskarcem za koga i posumnjam da ima samo sexualne namjere. Tako da nisam ni imala takav problem.

I ti malo razmisli o osobi s kojom namjeravas izaci na date. Naravno da osoba koja je tek izasla iz duge veze nema namjeru odmah se vezati (samo jedan primjer).

Moze te muskarac zvati da izadjete i radi veze, a da mu ti namjere promjenis. Ukoliko se ne pokazes kao djevojka za vezu. Ma koliko mi smatrali da smo svi moderni, vecina muskaraca i dalje cijeni djevojku koja se ne ljubi, a kamoli sta vise na prvom sastanku.
Curica333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.