Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2013., 00:55   #6001
Zahvaljujući vama i kvaliteti serije počela sam pisati...

Moja ljubav je jedan drugi aga i njegova jedina,"Sila" je nešto posebno - mislim da će još dugo biti u meni -zaspim s njima ,a često mi uljepšaju buđenje(naravno-Sila i Boran-da ne bude zabune).
Možda je to ovisnost,za mog sina sam jadna,- a ja uživam,ah...
Falit će mi ova tema -voljela sam vas čitati,često se vraćam...raznježi me forumska solidarnost i spremnost na pomoć...

Sretna sam što vas imam...
LJubim vas,do čitanja...
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Old 30.05.2013., 09:36   #6002
kraj

ovo je već bilo.. al evo nek bude i za kraj... i na ovoj stranici...








kako ono... "najljepši su kad su odvojenii"....

eMarina13 is offline  
Old 30.05.2013., 10:53   #6003
samo da pozdravim sve sa moje prve teme na forumu,,,nisam mogla bolje upiknuti

meni su i dalje dragi sila i boran,,samo bi volila da sam vidla vise njihove ljubavi(manje svih ostalih likova i njihovih problema)bilo je svakakvih nebuloza ali meni se vidla njihova ljubav,,,,moglo je i puno bolje,,ali kada nije--onda sam sretna i ovako

do pisanja na nekoj drugoj temi,,,uskoro pocinje moj nadrazi engin kao teski ludak,,pa eto necu biti dugo bez turske sapunice(na koje sam se ociti navukla)

pozz svima
__________________
...Deniz ti si moje blago....
kerimboran is offline  
Old 30.05.2013., 13:33   #6004
Evo da i ja nešto kažem za kraj...

ja sam se totalno navukla na ovu seriju, a mislila sam da je neću niti početi gledati.
na kraju me je zaludila da sam neke epizode i dva puta pogledala.

totalno su me očarali Sila i Boran (OK možda Boran malo više), tako su mi bili slatki da poželim da su par i u stvarnom životu.

ne moram ni govoriti koliko mi je dobra ova zadnja scena na plaži

još da spomenem Zorin video Volmer amar koji mi je super,super

Ah,sva sreća da je kraj pa da se vratim u normalu.
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Old 30.05.2013., 18:56   #6005
Cool oproštajni govor...još jedan u nizu....hihih

Molim sklonite sezonsko voće i povrće s dohvata ruke pa da počnem... opet.....hmmm tko nije poslušao molbu pa imam ovaj rad : proleti trula rajčica:
Ne znam koji je ovo put da se opraštam ,ali višom silom sad će stvarno pasti zadnja klapa ..... : kolektivno odahnuste:

Ah Luzerice da ne bi bilo da nisam održala riječ pokušati ću se prisjetiti Miljenikovih "svijetlih" trenutaka.Mada nije ovo to kaj sam planirala,detaljan presjek Miljenikova lika i djela,ali eto izgubila inspiraciju,pa je ovo rezultat.Uzmite u obzir da je već prošlo dosta vremena,u međuvremenu ja se aškala u neke druge likove,smijala se nekim drugim budalet'nama pa mi je Miljenik malo ishlapio : rofllll A moram priznati nakon kaj sam pokušala gledati po drugi put pa odustala nakon pol sata Miljenik nije tako omiljen .Mislim da se kod njegova lika zaokret za 180 stupnjeva dogodio nakon neuspjelog pokušaja obaranja rekorda u skoku na glavu.Nekako od tad imamo budalet'nu....Mislim da je prva scena u kojoj mi je bio smiješan ona kad glumi amneziju pred Borkom...Boran???Kim Boran??? I onda je nastavio u tom smjeru budalaština,pa smo dobili antologijsku izjavu Zar da kopam u ovim godinama,čovjek bi vodio holding,jednako uspješno bojim se kao i prvorođenac mu : još jedan rofl:Ali nisu scenaristi baš tako bezobrazni pa su mu ispunili želju da se čovjek poslovno dokaže.I da,dokazao se,kao naivna i pohlepna persona željna lake pare za koju nit' or'o nit' kop'o,a jbg što ne bi,kad mu se može.On je sklopio posao stoljeća kad mu je nečijom providnošću i Azadovom glupošću,Boran postao zet.Mada nije tu Miljenik baš izmislio taj način,ima i kod nas tog sporta,samo se,rekla bih više mamice bave tim aktivnostima pod radnim nazivom- Kako dobro udati kćer i uživati plodove tih nastojanja...
Moram priznati da sam u nekom periodu serije povjerovala da je krenuo u dobrom smjeru,onda kad se suprotstavio Džihanu i ostalim moćnicima,kad je održao lekciju onoj bagri u birtiji,i tak imao je svijetlih trenutaka,ali ovo zadnje sa "ulaganjem" tuđeg novca je bilo stvarno previše čak i za njega
Mada je i to izvodio sa dozom humora i onda sam se stvarno smijala onoj epizodici Ne spominji Englesku,pa dok ga ove dvije pokušavaju uvjeriti da se ne brine da izbaci to iz sebe hahah samoprozvani psihići
Daleko najsmješnija njegova scena je kad prokocka novce s kartice i kad ga Azad vodi doma,ono dječje otimanje,bježanje,ona faca kad mu Bedar bukvicu drži,pa izjava Nemoj Bedar,sramota je pred djecom
Patkica i zeko su bili mrak,čini mi se jedini normalni i prikladni pokloni koje je Bedo dobio A i naziv Bedooooo je stigao od njega,kad onako pjevno počne Bedoooooo :lollll:
Sve u svemu vrhunski glumac koji je ulogu ovog manjeno-budalastog lika iznio savršeno,ne mogu zamisliti nikoga drugoga u njegovoj ulozi,onako munjenu facu baš treba imati

Ne bih o ostalima,neka ostane na ovome...Na kraju balade najljepša "stvar" koju nosim iz ove serije je ova tema,ljudi s kojima sam ubijala duge zimske večeri,smijala se i uživala sa njima A serija k'o serija,bilo je i boljih i lošijih,dok traje je ovakva i onakva,a kad završi sve to skupa brzo padne u zaborav i dođe neka druga.. i neki drugi likovi koji nas uveseljavaju rastužuju ......ono što je bitno je da smo se svi ovdje osjećali ugodno i dobrodošlo,bez obzira bili više Siloljupci,Boranoljupci svi skupa smo se lijepo slagali i zato još jednom hvala svim sudionicima na ovoj lijepoj priči i ugodnoj zimi(evo i računi za grijanje pali u zaborav)...dobro dobro evo idem,ej ej ejjjj gospođo u trećem redu ostavite tu paprikuuuu : trči i mašeeeee :
__________________
Dernière Danse

Zadnje uređivanje deseti dar : 30.05.2013. at 19:05.
deseti dar is offline  
Old 30.05.2013., 19:43   #6006
Pa evo, sad ću se i ja kao i ti, Desetka, oprostiti po n-ti put, ali pošto si me eto spomenula, morala sam se javiti. Toliko sam te davila da napišeš post o Miljenikovim "svijetlim" trenucima, pa da ne ispadne da nisam pročitala post... Hvala ti na podsjećanju na smiješne trenutke, na zanimljivoj usporedbi s aktualnim stanjem u nas (uopće mi sponzoruše nisu pale na pamet, ali u pravu si ) i općenitom prikazu Miljenikova lika i djela, sve ti je točno. Hvala ti na ovome i svemu, i što u svemu vidiš humor.
Hvala e-Marina na slikama za oproštaj od serije. Držanje za ruke.
Pozdrav svima.

Evo, evo, idem, idem, napokon, maknite te rajčice, možete odahnuti i uživati , s teme napokon odlazi http://www.clipartpal.com/_thumbs/pd...n_broom_05.png
__________________
Pjesma

Zadnje uređivanje gubitnica : 30.05.2013. at 19:49.
gubitnica is offline  
Old 30.05.2013., 22:22   #6007
Zahvala, na kraju...

Ova je serija u meni probudila toliko emocija, da se evo smrcava oprastam od nje i vas.
Prvo me drzala sreca sto ce se sve zaokruziti i sto me cekaju divne scene, Sila i Boran, Abay i Feride, Ajse i Husein, Dilaver i Dzeren...
A sad polako shvatam da nema vise i tuzna sam.

Buduci da je serija u meni budila mnogo emocija, cesto sam pisala pod tim emotivnim nabojem.

Hvala svima koji ste pisali, jer svi ste doprinijeli da mi bude ljepse i zanimljivije gledati seriju.
Bila sam toga svjesna, ali koliko to znaci postadoh svjesna tek kad podjoh gledati drugu tursku seriju. Bez foruma to nije bilo to, pa reprizirah uz forum i prastare postove.

Hvala vam svima, drage cure. Ako koga zaboravim, nije namjerno...

Zahvaljujem se Zezici i Deseti dar na lektirama, na duhovitim i jedinstvenim pregledima epizoda. Uvijek sam vase postove iscekivala, a narocito kad su bile tragicne epizode, jer sam znala da cete mi izmamiti osmijeh na lice.

Zahvaljujem se Zora964 na svim divnim klipovima, postovima s kojima sam se slagala, te nesebicnoj i veoma detaljnoj pomoci da omoguci meni neznalici da sklepam svoj prvi klip.

Sevgili, Mrvica 1234 i Mar14, koje su, uz Zora964, najslicnije (bar se meni tako cini) dozivjele seriju kao i ja sto sam je dozivjela...

Tagoresky, na nacinu na koji je iznosila svoj dozivljaj vidjenog i uticala i na moj dozivljaj vidjenog (nekad da promijenim misljenje, nekad da drugacije dozivim neku scenu).

eMarina13 i Teuta.luburic – na svim silnim slikama. Hvala vam na trudu.

MariaIsabella, posebna zahvala na tvom dozivljaju "the noci" u dva posta, iz dva ugla, Silinog i Boranovog.

LuSalome, za dijagnozu – Boranitis.

Cobankardis na svemu vezano za ovu seriju, ali i jer me navukla na IC.

Asi_Aniki, mojoj sugradjanki, mada je nema vec dugo.

Posebno hvala forumasici (jos nisam iskopala koja je to bila, ali znace ona) koja mi je skrenula paznju na previd da nije samo Boran (do tog trenutka u seriji) lagao Sili, vec i Sila njemu - za burmu. Zbog njenih rijeci i uvidjanja da sam prema Boranu bila ostrija u vrebanju propusta, nego prema Sili, pogledah uvodne epizode jos jednom i dozivjeh ih jos malo ljepse.
Nadjoh, opet - Tagoresky.

Xavi-8 na prevodima pjesama, objasnjavanju Torea, te pomoci pri gledanju unaprijed na turskom.

Mnogim curama s kojima sam razmjenjivala linkove i koje su mi rado slale informacije gdje mogu pogledati epizodu s prevodom unaprijed...

Ball, MalMati, Vibica, Gubitnica, Queen of Ambition, Kerimboran, Anna_maria, Nicole_Lilly, Mina_jasmina, Natlitung, Nadallina, Zoree, Wirch69, Poncha_Los a, Adadjo, Spadalo123, Rosa967, Bellisario, V element, SOHO_, Cifra, Ejisa, Nasmijanonebo, Adan...I mnoge, zaista mnoge druge...

S nekima sam se slagala u svim razmisljanjima vezanim za seriju i za ljubav glavnih likova, s nekima djelimicno, a s nekima bogme nikako.
Ali bilo je fino pisati s vama i citati vas.
Nekad sam se nervirala, nekad plakala, a nekad smijala s vama, ali pamticu sve ovo kao jedno lijepo virtualno druzenje.
Ruzne stvari cu zaboraviti.

Posto se takmicim s vremenom, sve cekam kad ce tema pod kljuc, moram se izviniti, jer nickove pisem malo po sjecanju, malo pomocu spremljenog materijala i postova sa "Sila tema", pa ce se naci i imena koja nisu ucestvovala na ovoj temi konkretno...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 30.05.2013. at 23:13.
M@3X is offline  
Old 30.05.2013., 23:20   #6008
zašto sam gledala...

nisam mislila da ću išta više staviti ovdje..
ali nisam mogla odoljeti da ne stavim ova dva za mene Zorina remek djela...

http://www.youtube.com/watch?v=8zNad...eature=mh_lolz

http://www.youtube.com/watch?v=vnlJ9txGclM

i ono što je mene raznježilo...

http://www.youtube.com/watch?v=XAID3gaUbeY

a za kraj ..uloga koju ima Boran aga.. po riječima Ajše

eMarina13 is offline  
Old 31.05.2013., 01:26   #6009
Najljepse, najromanticnije, najdraze, nasimpaticnije i najsladje scene Sile i Borana

Dage moje cure .. bas ste me dirnule ovim oprostajnim govorima .. Ovo dodje kao pravi rastanak .. M@3 i Desetka sa zadnjim dijelom bile ste nenadmasne .. vrlo lepo i srdacno ste ispisale ....
Desetkice moja hvala ti na ovoj odlicnoj kronoligiji Miljenikovog lika nitko to ne bi bolje napravio .. Dakle lasta s mosta je presudila da dobijemo onakvu kompletnu budalu i redovnu dozu humora .. Hvala Mostu .. hhhhh ....


Evo ja cu za sami kraj simbolicno se oprostiti sa svojim dugo obecavanim The Best popisom .... i naravno dosljedno cu ga ovdje ispustiti, gdje sam i zacela tu ideju mocnih Popisa koja je na moje zadovoljstvo dobila kasnije disperziju i na drugim topicima....
Malo sa odmakom pisem, kako Destka rece, proslo je dosta vec i malo smo ishlapile .. dosta toga se vec izredalo kako sam zadnja nemoguce da se ne ponavljam .. ali evo nastojati cu osvjeziti kojom :

Najljepse, najromanticnije, najdraze, nasimpaticnije i najsladje scene Sile i Borana :

( 1. ) Epka 33. Sila doma, Boran u firmi .. pricaju na telefon .. Sila ga zove samo da mu kaze da se sincic ritnuo i da bi htjela da je s njima .. Boran joj odgovara saljivo i sretno .. ne hebe strica sto je tu .. nema vise ni srama ovaj mu rece .. potom do malo gleda njenu sliku i uhvati sturu s posla .. iskrade se poput djecarca .. i slaga nekoma da ima nekog biznisa mora ici te pobjeze voljenoj .. hehehehehe to mi je bilo malo nestasno .. a ja obozavam nestasnog Borana kojeg ne vidismo cesto .. dolazi do nje .. sunja joj se ledja i slusa njen divni dijalog sa sincicem .. prica mu o ocu .. Boran slusa .. prikrada joj se .. grli je je i ljubi .. i onda prica i sreca .. te Boranovo .. ponekad sam poput djeteta koje zeli ispisivati tvoje ime po papiru .. divna scena .. toliko slatka i prisna ....
( 2. ) Kad mu se Sila u 8. epki .. nakon sto joj je obecao da ce srediti Ajsu i Huseina .. na krevetu baci u zagrljaj .. tako socno i neocekivano .. iznenadjen i on i mi .. sretan i on i mi .. to mi je bila tako spontana iskrena i topla reakcija od nje .. a zagrljaj posebna prica .. izbija naboj i ljubav .... Ma svi njihovi dodiri su isijavali snaznu ljubav koja je osvajala gledateljstvo .. ali te prve prisnosti su bile posebno napete i mocne ....
( 3. ) Sve scene vezane za njih dvoje iz 5 . i 6. epke.. dakle vecera, njena isprika, nausnice, ona pijana .. poljubac ( i to pravi francuz ) .. hoce da se seksa .. ali Boran je otkanta jer nije prisebna hoce on da bude siguran da ona to stvarno zeli .. ova ljuta sta je otpili .. te za njim i pijana mu nesto prica on koluta ocima .. eeee onda .. ode u sobu izbaci mu posteljinu pred vrata .. on kuca i prica ona izlazi pita je li dobar osecaj pricati sa zidom htio bi da ti odgovori .. zar ne ?? ( kako mu suknu ) .. pita on sta je ovo ona krevet hehehehehe .. on vidim to .. ali ti si mi supruga moramo spavati skupa .. ona ljubomorno nisam ti supruga Yezda je jos uvijek tvoja supruga i zakuca mu vrata ispred nosa .. Boran strovali pola terase preko ograde i ispali Kekicu .. dolazi Narin i tada pijana Sila prvi put priznaje otvoreno osjecaje za Borana kako cu se boriti s utvarom NaRRRRin da je ziva jos bih i mogla heheheheeh .. pa sto je to nego priznavanje osjecaja .. direktiva .. napokon zaspa i sanja Yezdinu sobu ..ustaje saziva ekipu Ajsu i Narin hoce da provali u sobu i kapak .. zavrla ne popusta .. dok Kevserka na sleti i otprti je natrag u sobu .. sutradan zbrka ziva .. LZN .. oboje hoce da se ispricaju na kraju nijedno .. Sila place Ajsi jer je sve pokvarila pijana povrijedila Borana .. pa ti pij Sila .. poslije i Bedarki kukumace .. Bedarka joj uz koji smrk rece da mu se samo isprica i sve ce biti kuuul .. ova je poslusa i podje aLLLi klinac mali Emir zasra stvar .. hoce da pjeva i kapak .. Boran mu kaze ma neeemoj ( zbunio se slatki Agaaa .. Sila se penje .. Boran panicno zbunjeno .. aaaaa nemoj Emire jedi jabuku .. ne zna sta ce mu .. malom nije jasno sta im je sto ne mere pjevati te ispali PJEVATI CU ZA YEZDU .. i et' 'i nis'' od isprike .. Silica nafraka nosem pa niz stubiste .. naleti opet na Bedarku i opet joj malo zaplaka .. sad Boran hoce njoj da se isprica .. ali i on naleti na Bedarku .. na kraju se nijedno ne isprica .... Ali tu su udarili prvi pecat na svoju ljubav i zato je mnogo lajkam ove scene ....
Hehehehehe nista cudno za mene sto sam od 1 scene = jedan red napravila cijeli esej .. i utrpala 2 epizode .. ali sta cu kad su mi ove dvije epke special i najvise ripita sam im opalila ....
( 4. ) Kad joj Boran nakon njenog priznaja .. a lafo laganja novinarima da je svojevoljno s Boranom jer ga voli i zeli 10 . epizoda .. on cucnuo pred nju u sobi ona sjedi na krevetu .. uzeo joj ruke .. zahvaljuje se sto je to rekla .. i priznaje i on ......... i sve da je to laz .. bilo je to divno cuti iz tvojih usta ... jer ja ..........ja .......ja bih jako volio da je to istina .. i pogledi njegovi puni ljubavi i ceznje ... ma nema dalje .. izlazi iz sobe .. uzdise za vratima .. a ona ljubi svoju ruku koju je on drzao do malocas ....
( 5. ) kad joj je poljubio kosu .. ona spava on jos se prisunja .. njezno je pomiluje rukom i ljubi vlasi .. budi je i dade mocnu ruzu po 2. put .. jako su snazne te sve njihove scene .. vise puta pisala .. jer su stvarno svakim pogledom .. dodirom .. zagrljajem i svim .. i namjnajim titrajem .. odlicno docarali emocije .. i svemu dali caroliju zato se i zaljubih u njih dvoje i velim da mi je ovo najljepsa fiktivna ljubavna prica ....
( 6. ) Epka 10. .. kad se ubacuju jedno drugom u sobi ona prekrasna u spavacici .. nesto malo jedno oko drugog se vrpolje i razidjose .. ali tolika napetost se tada osjecala da vidis da ih ceznja razvaljuje .. cim se priblize jedno drugom napucaju naboj i to je meni TOoo ....
( 7. ) preskociti cu vinograd i otici na ono poslije sto je sve ushiceni i zaljubljeni Boran pod dojmom jedne zajedno provedene noci sa Silom uradio za nju .. zove je na telefon samo da joj cuje glas .. sprema joj iznenadjenje sa kartama za Istanbul .. kupuje konja .. ostavlja buket na krevetu .. baca Yezdine stvari .. Obozavam ga ....
( 8. ) Pomirenje na plazi .. ono je vec isfurano .. ali morala .. mocno kad je zgrabi u zagrljaj .. mocni su i samari puc puc puc nema sta ....
( 9 ) Njih dvoje s konjem .. Sila je tu sliku objesila u tvonicu .. divna scena .. vizualno rusi .. osmjesi .. sreca .. lepi konjo ....
( 10 ) Rodjendan u Istanbulu .. svi oni pokloni sto joj Boran dade .. nacin na koji on to daje .. a posebno kad su na veceri .. ona njihova zaljubljena gugukanja za stolom .. pogledi .. osmijesi .. diraju se rukicama .. ostali oko njih ne postoje .. pjekjasno ....
( 11. ) Kad mu je ona kupila narukvicu sa ugraviranim BEDIRHAN .. njemu je bilo dago .. eto budimo iskreni nije su puno zadavala sa iznenadjenjima njemu pa je tim ta scena bila lijepsa ....
( 12. ) Opet ona kad mu donosi dorucak u krevet nakon noci sexa ....
( 13. ) Ona ka mu upada ispred skole hoce da mu pomogne u gradnji zna da su ga svi napustili i da mu je tesko .. jako lepo od nje i onaj njegov pogled ljubavi i zahvalnosti .. tu mi je Sila skroz sweet bila mogu ja to ....
( 14. ) Ona kad mu neocekivano upada na sabiranje plemenasa u dnevni boravak i nakon sto se prvotno bunila kaze Boran onda idemo u vinograd .... da pobjegnemo od novinara .. jer je razumjela i opet njegov pogled .. zahvalnost i sreca ... neprocjenivo ....
( 15. ) Jutro nakon prvog sexa .. zadovoljni osmijesi .. igranje i mazenje u krevetu .. cvrkutanja i tako to ....
( 16. ) Kad se griju u ISTANBULU na nekom vidikovcu .. taj naboj ....
( 17. ) Polje makova .. vizualno nenadmasivo ....
( 18. ) Rodjenje Bedirhana .. njihova prva zajednicka scena u bolnici .... opet Boran ....
( 19. ) Zadnja scena .. Svaka Ljubav Zeli Postati Bajka .. zar ne ?! .....

Ja sad necu redati imena .. nakon ovolikog ispisa ne bi ih se ni sjetila .. mozda kasnije ako bude vremena .. Sad vam se zelim zahvaliti svakoj do jedne .. ali zaista svakoj .. ja sam dosla u II poluvremenu zatekla divnu atmosferu i nemam nijednu primjedbu na ovom topicu .. hvala vam sto sto tolerancijom, korektnoscu i uzajamnim uvazavanjem stvorili ugodnu, dobru, zabavnu, opustenu i nadasve zdravu klimu na temi .. Jubi vas ....
Nadalllina is offline  
Old 31.05.2013., 01:27   #6010
Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
Zoro...savršen klip ..baš sam uživala..Pa se mislim ..ti koja si s pravom ( jer se s tim u potpunosti slažem) kritizirala ponašanje age kao i drugih sudionika,, ..parilo je kao da ti se serija ne sviđa..da uvik imaš nešto suprotno večini mišljenja reči...napravila si predivne klipove ..scene i muzika..odlično.Točno se vidi i osjeti zbog čega smo seriju gledale...Dok sada čitam da oni koji su bili oduševljeni agom i serijom na kraju pljucaju po njoj i iskazuju razočaranje..a odgledali više puta.. Ali nema veze..opće poznato na ovim stranicama..

Nisam vas baš pratila ove dane..ali pozdrav svima s kojima sam razmjenjivala mišljenje..kao i onima koje su se uključile kasnije...

Serija je došla kraju..valjda i ova tema uskoro..Nije mi žao što sam gledala mada mi njih dvoje nisu na vrhu najdražih parova iz turskih sapunica...ali zapamtit ću kako su se borili i sa sobom i okolinom kako bi zadržali svoju ljubav i kako bi ona na kraju bila jedini pobjednik ..

Do viđenja na nekom drugom prostoru
Hvala draga moja....

hvala svima kojima se svidjalo ono što sam radila....
radila sam to i iz zabave, neke po narudžbi, neke iz šale....ni jednim jedinim nisam htela ništa drugo postići nego obradovati one koji vole klipove koji prate serije, da li zbog pesme, da li zbog scena, ne bitno....

a to da mi se serija ne svidja....nikako, to nije tako....meni se jako dopala serija, rekoh već da o glumi ne umem da sudim ikako drugačije nego kao običan gledalac, mene su kupili i Sila i Boran....baš zbog ovoga što je i MalMati rekla, velika borba, sa sobom, sa okolinom i pobeda ljubavi na kraju...bajkovito...možda...ali lepo za videti...
to što sam čepala pojedine likove, pa i samog agu...šta sad, nije mi se svidelo to što je radio, to sam rekla, branila Silu trebalo-ne trebalo....i uživala...

ono što mi se jako svidelo ste vi....da ne nabrajam po imence, možda nekoga zaboravim ( kao jednom moju MalMati )....SVE ste mi pravile lepo društvo, malo smo se raspravljale, malo šalile, iskreno se nadam da nikoga nisam uvredila mojim stavovima, to mi ni slučajno nije bila namera, mada ono u žaru borbe, ko zna...ako jesam, ja se izvinjavam....

sve vas pozdravljam....možda se nekada sretnemo na nekoj drugoj temi...do tada, čuvate se, uživajte u životu
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 31.05.2013., 02:03   #6011
Quote:
Nadalllina kaže: Pogledaj post
( 2. ) Kad mu se Sila u 8. epki .. nakon sto joj je obecao da ce srediti Ajsu i Huseina .. na krevetu baci u zagrljaj .. tako socno i neocekivano .. iznenadjen i on i mi .. sretan i on i mi .. to mi je bila tako spontana iskrena i topla reakcija od nje .. a zagrljaj posebna prica .. izbija naboj i ljubav .... Ma svi njihovi dodiri su isijavali snaznu ljubav koja je osvajala gledateljstvo .. ali te prve prisnosti su bile posebno napete i mocne ....
Sve scene koje si izdvojila su divne.
Meni je prvih 12 epizoda posebno. Svaki njihov pogled, dodir, sva hemija izmedju njih...

Njegov pogled zahvalnosti poslije - hocemo li u vinograd, da pobjegnemo od novinara - kako vise puta naglasih, definitno jedna od meni najboljih medju najboljim scenama u seriji.

Ali ovaj zagrljaj izdvojih...jer je i prvi njen voljni kontakt s njim nakon the noci (u minskom polju je i strah i sve pomijesano, dakle prvi voljni bez pritiska, vec u opustenoj atmosferi).
A slican mi je s prvim, bas bas prvim, njenim bacanjem njemu u zagrljaj, kad on kaze da su joj roditelji (posvojitelji) u Mardinu i da je on naredio da ih nadju i dovedu.
Ovaj koji si navela mi je malcice drazi...
Jer ima malo napetosti i suspregnutosti u njihovim pokretima prije tog zagrljaja. On se pomice, onako ranjen i dodirne je nogama, na sta se ona izmice...on je pita da li joj je neugodno...opterecen je grijehom the noci...a onda nakon razgovora o Ajse i Huseinu mu se ona tako spontano baca u zagrljaj , a na njegovom licu nakon par sekundi zbunjenosti, vidimo olaksanje, kojem prethodi uzdah...tu je poceo (po meni) pravi oprost i zaborav na noc, mracnu noc, koja je prijetila da ih proguta...ali svijetlost i svetost ljubavi je bila jaca od mraka, od tame i zla...

Na taj spisak bih dodala i njega u autu, kad vozi po onoj kisi (oboje su u Istanbulu, nakon njenog bijega i on je vidio ispred firme kako je Emrea poljubila u obraz)...i naglo koci zbog psa i tu se slomi...nasloni glavu na volan...tuga pregolema...

Ova tema je bila mnogo ljepsa i kulturnija i bolja za druzenje...nije bilo prepirki, ni vrijedjanja...steta sto ce bas ona pod kljuc...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 31.05.2013., 08:46   #6012
Uh, kako se davno čini kraj prosinca prošle godine kad me zainteresirala iznimno zgodna pojava turskog glumca u reklami za novu seriju. Imalo se viška vremena pa odlučila vidjeti što to radi taj crni, visoki, zgodni tip Sve u svemu, serija me zarobila. Nije da joj nisam našla mana, ali k jarcu, našla bih ih bilo čemu što promatram s tolikom pozornošću. Eto, mogli su preskočit cijelu onu priču o Muratu(to mi je bilo dosadnjikavo) i ubacit Abayevo vjenčanje, a i Dilaverovo su nam utajili(kad već gledamo sapunicu, pa dajte nam sapunicu). Tu su, valjda, ugađali muškom dijelu populacije koji se nađe uz ekran
Na kraju sam se više-manje pomirila sa svim likovima(yoBedarima, shvatila sam, nema pomoći. Ili su mašili red kad se razboritost dijelila ili nisu dočekali svoj dio, ali u redu za sreću su profitirali), a svi su mi dizali živac ponekad(potkraj čak i Ayše svojom smušenošću, i Abay od kojeg skoro očinstvo napravilo napornu babu).
Volim ovaj topic, tu se dalo osjećati se "kao doma", a to je prvenstveno zasluga forumašica. Lijepo smo se družile, to cijeloj priči daje poseban ton. Ako sam se kome zamjerila, nek odmjeri(please).
I znate kako to već ide...odlazi cirkus iz našeg malog grada...a možda ćemo se opet sresti...u nekom drugom gradu...u nekom drugom cirkusu
ball is offline  
Old 31.05.2013., 09:47   #6013
Hvala vam svima na svemu.

Kasno sam se uključila, ali sam vas dugo pozorno čitala.

Doviđenja na nekoj drugoj temi, možda.
pperlica is offline  
Old 31.05.2013., 10:42   #6014
Da vas pozdravim dok još stignem

Ja ne bih nikoga posebno izdvajala jer baš sve ste svoj pečat ostavile ovoj temi,ovom spojler društvu,uljudnoj komunikaciji i ugodnoj atmosferi.


Nadam se da tipkamo na nekoj drugoj temi opet.
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.