Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2014., 21:02   #81
Tražim društvo za otići na pivu. Po mogućnosti žensko društvo. Ništa seksualno jer sam hetero. Ništa pretenciozno. Normalna cuga i trkeljanje.

Već sam se jadala na jednoj temi da su mi sve frendice otpale jer sam već par godina u žrvnju: poso, kuća, NE britija nego djeca
I sad su one sve ili trudne ili ne žele nikud bez svog mužjaka ili im se neee daa nikud jer su umorne

Eto, ako ima dobrih duša sa sličnim problemom, javite se. E da, nisam mladi cvijetak neg onak odraslo žensko cca 35g
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 00:19   #82
Trazim...transicu,transica,biseksualca ili biseksualku za dopisivanje...imam 23 godine...volim sve i djevac sam, visok mrsav zgodan ...poslije se mozda upoznamo pozdrav
Deckerus22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 23:23   #83
Hey, tražim nekoga iz Zagreba za druženje, nije bitno jel muško ili žensko, ali se obično bolje slažem s muškima. Za kave, kina, druženja po Zagrebu, koncerte. Također ako ima dobrovoljaca da mi budu rame za plakanje neka se jave.

Žensko sam, 21 godina, volim stripove, sci fi, fantasy, filmove, knjige. Komunikativna sam i društvena, gledam GOT i ako ste hejter dotične serije ne možemo bit frendovi . Volim Tolkiena, pokemone, rpgove, inteligentne razgovore. Ne volim partijanje, klubove, alkohol i dosadne ljude. Blizanac sam po horoskopu tako da znate sto da očekujete. Tražim ljude do nekih 28 godina, šta ja znam, max 30. Uvijet je da imamo zajedničke interese i da niste neki creepovi. Ako vam se sviđa oglas javite se .

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
__________________
"I don't belong to your side anymore, I'm one of the Undead", that's what the pale boy said. | BEAUTY BLOG
BattyBatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 19:36   #84
Ima koja maserka?
__________________
😆
jonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 03:04   #85
Pozdrav ljudi.

Jel ima netko tko želi od introvertirane osobe napraviti ekstrovertiranu ? haha.
zrinjski95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 19:24   #86
Putenu cicatu ženu (nije uvjet) koja ima neki svoj prostor (nije uvjet) jer nemam za izlaske,koja voli gledat trilere i krimiće i dobre filmove općenito,koja ima duha nek se javi na pp.Ja sam 40 + ,malo neozbiljan za svoje godine. što je razvidno iz teksta ovog oglasa.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 21:06   #87
Tražim muškarca tu negdje mojih godina (40+) za druženje. Avanturisti isključeni (ONS, oženjeni...).
Emotivna, senzitivna, senzibilna, empatična, pri upoznavanju malo sramežljiva. Obožavam zafrkanciju. Ako si duhovit, a ozbiljan kad to treba biti, to je to.
Razvedena, bez djece. Izgled prosječan.( Treba stesati 5-6 kg. )
Radim u prosvjeti, živim u Zg.
Volim dobru knjigu, glazba mi jako puno znači (elektropop i još puno toga što je ritmično i plesno), isto tako i dobar film, koncert, rolanje, šetnje uz razgovor.
Smatram da je svaki trenutak važan posebno u ovim godinama i zato nemam vremena za sebične, nepouzdane i emocionalno hladne osobe. Kako me život nije baš mazio, treba mi toplina, iskrenost, duhovitost.
Poroci i mane: duhan, ponekad tvrdoglava, često nesigurna i nepovjerljiva.
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 01:58   #88
Tražim prijatelje, neovisno o spolu.

Za početak, bilo bi dobro da si, kao i ja, iz Zagreba. Da ti nisu mrske šetnje, odlasci u kino, na Jarun, možda i neku čagicu...
Preferiram društvo vršnjaka--- znači, srednje dvadesete (ali i 30- e su dobrodošle).
Izraziti sam homebody, volim večeri provoditi uz knjigu, kuhajući za sebe i/ili nekoga i gledajući filmove i serije. Bilo bi lijepo da i tebe to zanima.

Još sam na faksu i učenje mi uzima dobar dio vremena.

Moram upozoriti da nisam tip za casual sex, narodnjake, žešće izlaske do ranih jutarnjih sati, alkohol, nisam ni velika ljubiteljica shoppingiranja.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 08:14   #89
Bok

netko da sluša ovo? https://www.youtube.com/watch?v=QoeNKZsG-CM

Ja sam iz Zagreba, 22 godine, student, volonter i jos puno toga

Trebaju mi novi ljudi u životu
eauscar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 21:58   #90
Dečko 31god 180cm 72kg iz ZG-a volio bih odvesti žensku osobu do 30god nekam nemam pojma, kino, zoološki, kazalište, šetnju ili vožnju biciklom.
Nercjeger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 20:22   #91
Tražim slovenku
__________________
Life is a bitch and Im gonna fuck it
Lion_punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 10:33   #92
Trazim samo neku koja je iskrena i duhovita, jel to previse?

Ja sam iz Zg, 27 god, sve ostalo cu ti reci u inboxu...
Cedric is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 19:50   #93
Ide li netko na INmusic u srijedu?
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 20:17   #94
Ovdje dečko 28g, tražim curu 18-30g starosti. U obzir samo dolaze cure iz Čakovca i okolice
fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 20:21   #95
"Neki ljudi nikad ne polude. Kakvim samo dosadnim i nezanimljivim životima žive."

Subota je, ide mi se van, a spriječen sam time što sutra radim dnevnu smjenu od ranog jutra, pa evo sasvim solidne prilike za spontani post

Dakle, ovdje na području Osijeka nudi se jedan zanimljiv dečko sredine dvadesetih koji se vjerojatno na prvi dojam čini grubljim nego što je, visok, jednostavne frizure (znam da je ovaj opis predobar , ali eto, na zahtjev nudim čak i sliku )

E, a ostalo?

Imam raznih zanimacija, od posla do volontiranja, a u zadnje vrijeme sam se nekako prepustio glazbenom stvaranju, ali općenito volim gotovo svakakvu umjetnost, pogotovo književnost (genijalci Bukowski, Mika Antić, Jesenjin, Krznarić pa preko nepopravljivog romantika Nerude, ali i svi ostali slavni boemi su oduvijek moji su prijatelji!)

Naravno, nisam imun na odličan film, a pogotovo na zanimljivu djevojku uz odličan film, ili zapravo bilo kakvu zajedničko-dragu aktivnost.

Nepopravljivi ljubitelj kave u svim oblicama, od moke preko turske pa do one iz kafemata za 2 kn u državnim firmama i kojekakvim hladnim, mračnim horror hodnicima.

Što se glazbe tiče, preferiram rock, industrial, EBM, i tako, alternativniju glazbu (da ne nabrajam sad bend po bend), a na takva mjesta i izlazim pa ako se dotična imalo pronalazi, dobije u startu plus veličine HDZ-ova biračkog tijela u dijaspori (ha ha ha, duhoviti trenutak)

Mogao bih sad smišljati kojekakve duhovite reference, ali pošto mi je nekako neduhovito raditi večeras noćnu, mislim da ću odustat, i povuć se s napisanim. Što se tiče svega ostalog, nek se nijedna pripadnica ženskog dijela foruma ne libi javit s dodatnim pitanjcem

Za kraj, kako smo počeli, tako i završavamo, s CB :
"Oni su se smijali meni zato što sam drugačiji.
Ja sam se smijao njima zato što su svi isti. "
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 15:35   #96
Dal sam samo malo lud il zaista sretan u ovo ludo vrijeme, sigurno je samo da se smijem često, iako sam naučio i plakat. Kuhat volim više nego jest, čitat nego gledat, čak štoviše televizor nemam. Sunce mi je draže od 4 zida, prijatelji od uređaja, bicikl od auta, šuma od grada. Malo sam naopak, a opet ispravan, dobar za druge, a loš za sebe.

Tražim djevojku koja riječima proizvodi leptiriće, dovoljno luda da mi se javi, a i dovoljno pametna da već iz mojih riječi isčita puno o meni. Otvorenu, neukalupljenu, elokventnu, sa svojim stavom. Poželjno da se ne slaže u svemu sa mnom. Da ima svoje mišljenje i ne mijenja ga samo zbog mene. Malu, slatku, dobru i pomalo ludu.

Imam 29 i iz okolice sam
t00m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:34   #97
Pozdrav, dolazim iz okolice Zagreba, imam 17 godina.. Cura sam, otvorena uma i volim pricati o svemu.. Za svoje godine smatram se zrelog razmisljanja ali.naravno volim sve sto vole ostali mladi - otic van, popit.. U skoli sam odlicna. Pusac. Volim horore, pc igre, dobre filmove tipa trilera, zanima me alternativa, volim gledati sportove, ponkead otici u kladionicu, voziti bicikl.. Od glazbe volim i slusam apsolutno sve, sve sta se mome uhu svidi
Nudim tipkanje i prijateljstvo, ako kliknemo i upoznavanje..
Ako mislis da bi se mogli sloziti, javi se, ne grizem
__________________
it ain't me babe, ain't me you're looking for...
behind.the.sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:42   #98
Trazim kiler za golf...ovaaj, mladic 18god trazi drustvo za dopisivanje, druzenje..godine nisu previse bitne, pozeljno zensko drustvo iako nije uvjet (ne trazim e-pice da se razumijemo )
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 14:54   #99
Znam izgraditi kuću. Od prve lopate, do cvijeća na balkonu. Ali kaj će mi ta kuća, ako ti od nje ne napraviš dom.
Znam posijati žito i napraviti pršut i sve kaj spada pored. Ali nemam gušta sedeti za stolom sam sa svojim tanjirom.
Znam porušiti drvo, od njega napraviti dasku, ili pelet. Pelet grije, ali ne daje toplinu, koju bi osječao samo s tobom.
Ujutro volim piti kafe ob izlasku sunca, osjetiti ga na svom licu i slušati pjesmu ptica. Ali to kafe bi bilo slađe piti sa tobom.
Znam, da si negdje, da postojiš, ali ne znam cestu do tebe. Potrebna je samo tvoja riječ i ja ću poć tom cestom.
U mom srcu je kutak samo za tebe.

Momak, tražim partnericu, star 39 godina, blond, visok 171, širokih ramena, ne pušim i pijem ponekad, u društvu.

Zadnje uređivanje linch : 03.07.2014. at 15:24.
linch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 00:25   #100
obični čovo koji tek korača u svom trećem desetljeću nema ništa protiv neobaveznog dopisivanja, za početak ae. što se tiče godina, mogu bit mojih, a i malo mlaDže, ionak skoro pa i nema razlike
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.