Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 17:15   #21
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Mene smeta cijena dostave 35 kn. To je ok kada kupuješ nešto od parsto kuna, ali kad trebaš jednu sitnicu od 30 onda odustanem
slažem se. na tome bi trebali poraditi malo. i ja sam x puta odustala jer za proizvod od 100kn mi se ne plaća još 35kn dostave
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:54   #22
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Mene smeta cijena dostave 35 kn. To je ok kada kupuješ nešto od parsto kuna, ali kad trebaš jednu sitnicu od 30 onda odustanem
Ja sam imala narudžbu (probe radi) koja je iznosila 46 kn,čisto da vidim kako funkcioniraju.Dok sam čekala da mi to stigne ,deset dana kasnije zapikirala sam još nešto puno skuplje i naručila.Pošto sam naručila još i tu skuplju stvar nazvala sam ih i zamolila da li mi mogu poslati sve zajedno ,pošto je rok isporuke za oba proizvoda bio blizu,pa da ne plačam 35 kn dva puta i žena mi je rekla,nije nam to praksa,ali napraviti ćemo Vam uslugu pošto je stvarno glupo da u razmaku od par dana platite 2 puta 35 kn troškova,a pogotovo za ovaj prvi jeftini proizvod...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:59   #23
ja sam došla potpisati ove iziritirane s učlanjenjem. ne kužim. kakve su to gluposti? pa prima mi je sad primamljivija od ovih.
nikakav mailinator ne pomaže, ne da mi se to.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:06   #24
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ja sam došla potpisati ove iziritirane s učlanjenjem. ne kužim. kakve su to gluposti? pa prima mi je sad primamljivija od ovih.
nikakav mailinator ne pomaže, ne da mi se to.
Kao što sam i napisala i meni je to bezveze sa tim logiranjem,i stvarno bi trebali dopustiti vidljivost cijena i bez logiranja,pa bi još više kupaca dobili,ali obzirom da sam u njihovim ponudama našla brdo stvari koje ne mogu kupiti u krugu 60 km,a tako 'daleko' ne stignem otići,ja sam se ulogirala i evo do sada imala već 6 narudžbi (jučer stigla zadnja sa čijom sam kvalitetom oduševljena,posteljina i jastučnice za dnevni) i nemam uopće problema sa time što sam se ulogirala zato što oni osim što na mail svaki dan pošalju ponudu dana ,uopće ne dave sa ničime.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:27   #25
ma svejedno mi je dave li ili ne, ne bih im dala pravi mail, ali baš je iritantno. prvo sam mislila da mi adblok šteka
lakše podnesem male crnce koji beru pamuk za moje plahte nego ovo.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:29   #26
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Mene smeta cijena dostave 35 kn. To je ok kada kupuješ nešto od parsto kuna, ali kad trebaš jednu sitnicu od 30 onda odustanem
znači kaj god uzmem je dostava 35kn? koliki god iznos bio?
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:43   #27
Smile

Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
znači kaj god uzmem je dostava 35kn? koliki god iznos bio?
Da Dadek To im je malo bezveze!Izgleda da u to uračunavaju i pakiranje,a mogu reći da jako
dobro zaštite osjetljive stvari.Npr.sliku sam jedva odmotala koliko je bila zaštičena.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 23:00   #28
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Da Dadek To im je malo bezveze!Izgleda da u to uračunavaju i pakiranje,a mogu reći da jako
dobro zaštite osjetljive stvari.Npr.sliku sam jedva odmotala koliko je bila zaštičena.
da, isplati se jedino ako će se više toga naručiti..
ja sam gledala one utege za gležnjeve kad su imali, no onda nisam znala kolika je poštarina. a i ni ne bi ih uzela onda kad me dođu malo više od poštarine..
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 23:36   #29
Talking

Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
da, isplati se jedino ako će se više toga naručiti..
ja sam gledala one utege za gležnjeve kad su imali, no onda nisam znala kolika je poštarina. a i ni ne bi ih uzela onda kad me dođu malo više od poštarine..
Ma da....Možda netko od njihovih dođe do foruma , pročita malo ove redove vezane za njih,pa promijene politiku.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:02   #30
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ja sam imala narudžbu (probe radi) koja je iznosila 46 kn,čisto da vidim kako funkcioniraju.Dok sam čekala da mi to stigne ,deset dana kasnije zapikirala sam još nešto puno skuplje i naručila.Pošto sam naručila još i tu skuplju stvar nazvala sam ih i zamolila da li mi mogu poslati sve zajedno ,pošto je rok isporuke za oba proizvoda bio blizu,pa da ne plačam 35 kn dva puta i žena mi je rekla,nije nam to praksa,ali napraviti ćemo Vam uslugu pošto je stvarno glupo da u razmaku od par dana platite 2 puta 35 kn troškova,a pogotovo za ovaj prvi jeftini proizvod...
Spoje oni narudžbe i bez toga, ja sam isto imala dvije narudžbe koje su spojene u jednu (muž naručio nešto sebi preko mog računa, a nešto dana poslije i ja nešto sebi). Za obje narudžbe je trebalo platiti dostavu, a zajedno su iznosile taman par kuna preko 500 kn. Spojili su ih sami, samo sam vidjela na računu da su napravili "cumulat", odbili cijenu poštarine i dostavili sve u jednom paketu besplatno.

Glede poštarine, ja već jako dugo kupuujem online i za slanje vrlo sitnih i laganih stvari iz UK budem sretna ako mi uzmu samo 35 kn. Zato sam sretna ako mi je netko iz Rumunjske spreman ormar donijeti na kućna vrata za tu cijenu. Čak i iz Lesnine bi mi uzeli više za dovući to s Jankomira. Ja to gledam tako. Znam da 35 kn nije malo za neku sitnicu, ali, iskreno, dok nije bilo toliko izbora na HR tržištu, naplaćala sam se ja mnogo više za dostavu sitnica iz inozemstva.

Često se udružim s frendicom jer je i ona u fazi opremanja stana pa tako izbjegnemo poštarinu.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 14:49   #31
ma nije ni meni puno za dostavu ormara dat 35 kn i više, al za neku điđu miđu od 30 kn je. Da nije toga već bi se navukla na Vivre.
A ovo za poštarinu iz UK je istina da je i veća, al ni od njih ne naručujem sitnice. Dok Iz Kine i okolnih zamalja je poštarina free za sitno i za krupno
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:17   #32
Lijepih srvarćica danas na Vivre-u...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:19   #33
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
ma nije ni meni puno za dostavu ormara dat 35 kn i više, al za neku điđu miđu od 30 kn je. Da nije toga već bi se navukla na Vivre.
A ovo za poštarinu iz UK je istina da je i veća, al ni od njih ne naručujem sitnice. Dok Iz Kine i okolnih zamalja je poštarina free za sitno i za krupno
+ na Vivre-u je iznad 500 kn vrijednosti, bez poštarine.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:55   #34
Ja sam se registrirana na stranicu već "odavno", old_time me zarazila, al mi se ne da svaki put logirat, tako da u nekih pol pol slučajeva preskačem il otvaram ponude. Šteta da su tako zadrti s tim logiranjem, al njihov gubitak.
I da je manja poštarina, već bih bila pokupovala sitnarije.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:27   #35
Ja sam naručila 4 puta dok mi nisu digli paru zbog neljubaznosti.

Postuju rok isporuke, kvaliteta je sasvim dobra.
naručila sam posteljinu ali tu sam sama kriva, njihove jastučnice su sve 50x70,a moje 60x80.
nisam nikad naišla na tu dimenziju jastuka. čak sam svim svojima nudila poklonit tu posteljinu ali nitko nema jastuke tih dimenzija.

e onda sam išla nešto naručit 5 put i bija je ponediljak kad mi se nešto iz te ponude svidilo.
artikal je košta cca 40kn, i poslala sam im mail dali to mogu rezervirat do petka u slučaju da mi se još nešto svidi iz dnevnih ponuda tako da ne moram plaćat dvaput poštarinu.
na to mi je teta u mailu odgovorila NE MOŽE. a toliko sam puta vidila na nekom proizvodu da piše rezervirano!
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:48   #36
rezervacija traje 20 min, sama rezerviraš, ako ne kupiš nakon 20 min, izbrišu te...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:50   #37
Quote:
anela kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila 4 puta dok mi nisu digli paru zbog neljubaznosti.

Postuju rok isporuke, kvaliteta je sasvim dobra.
naručila sam posteljinu ali tu sam sama kriva, njihove jastučnice su sve 50x70,a moje 60x80.
nisam nikad naišla na tu dimenziju jastuka. čak sam svim svojima nudila poklonit tu posteljinu ali nitko nema jastuke tih dimenzija.

e onda sam išla nešto naručit 5 put i bija je ponediljak kad mi se nešto iz te ponude svidilo.
artikal je košta cca 40kn, i poslala sam im mail dali to mogu rezervirat do petka u slučaju da mi se još nešto svidi iz dnevnih ponuda tako da ne moram plaćat dvaput poštarinu.
na to mi je teta u mailu odgovorila NE MOŽE. a toliko sam puta vidila na nekom proizvodu da piše rezervirano!
anela,kada piše rezervirano to ti znači da je taj proizvod netko ubacio u košaricu i automatski kod tog proizvoda piše 'rezervirano'.To rezervirano traje 15 min.Ako kupac ne odradi kupnju do kraja u tom periodu,taj proizvod opet postaje dostupan.
To sam ja skužila neki dan kada sam proizvod ubacila u košaricu i vratim se na tu stranicu i vidim da kod njega odjednom piiše rezervirano.Pošto u roku 15 min. ipak nisam odradila kupovinu do kraja ,proizvod je opet bio normalno dostupan.Koliko sam skužila oni večinu proizvoda,pogotovo većih stvari uzmu po jedan komad i zato daju rok od 4-5 dana po ponudi.Čim netko ubaci u košaricu neki proizvod dok još surfa po Vivre-u,a imaju samo 1 kom.na zalihi,taj je proizvod odmah rezerviran.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:51   #38
Quote:
zarana kaže: Pogledaj post
rezervacija traje 20 min, sama rezerviraš, ako ne kupiš nakon 20 min, izbrišu te...
Eto dok sam ja pisala zarana me preduhitrilaA da 20 min.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 19:09   #39
Danas,zadnji dan za isporuku., ujutro u 8:17 stigla sms poruka da je dostava danas od 15:30 - 18:30
U 18:30 zovem dostavljaca ,tri puta ,odbija mi poziv, nazovem s drugog broja mobitela i javi se dostavljac koji mi objasni : ....da je on umoran,e umoran da mi ne moze opisati koliko , i da je u Gracanima,odraditi ce jos dvije dostave i ne moze vise.. koliko je umoran...
Ja predlazem da ga pricekam negdje i pokupim svoju robu ..ali...e kombi mu je pun i ne moze do mog paketa i uvali su mu jos i gume od frenda i umoran je...
Ja predlazem sutra (subota) ..e...a ne radi vikendom...
Isfrustrirana i ljuta zovem broj sa stranica Vivre 01 777 66 36. I javlja mi se govorni automat koji kaze da je uredovno vrijeme od ponedjeljka do petka od neznam koliko do 19:00 h ,bacim pogled na sat 18:41 .......
Moje prvo iskustvo Vivre
zvizdanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 22:34   #40
Quote:
zvizdanova kaže: Pogledaj post
Danas,zadnji dan za isporuku., ujutro u 8:17 stigla sms poruka da je dostava danas od 15:30 - 18:30
U 18:30 zovem dostavljaca ,tri puta ,odbija mi poziv, nazovem s drugog broja mobitela i javi se dostavljac koji mi objasni : ....da je on umoran,e umoran da mi ne moze opisati koliko , i da je u Gracanima,odraditi ce jos dvije dostave i ne moze vise.. koliko je umoran...
Ja predlazem da ga pricekam negdje i pokupim svoju robu ..ali...e kombi mu je pun i ne moze do mog paketa i uvali su mu jos i gume od frenda i umoran je...
Ja predlazem sutra (subota) ..e...a ne radi vikendom...
Isfrustrirana i ljuta zovem broj sa stranica Vivre 01 777 66 36. I javlja mi se govorni automat koji kaze da je uredovno vrijeme od ponedjeljka do petka od neznam koliko do 19:00 h ,bacim pogled na sat 18:41 .......
Moje prvo iskustvo Vivre
Baš mi je žao zbog toga što ti se dogodilo.Ja sam imala do sada već 8 narudžbi i sve je odrađeno perfektno.Prekjučer sam im napisala mail i zamolila ih da mi odgode isporuku ,9.po redu zbog odlaska na put ,do 20.10. i dobila odgovor da nema problema.
Odi u rubriku Moje narudžbe i provjeri kojeg datuma piše da ti je Vivre poslao robu.Vjerujem da je krivica u dostavljačkoj službi,a ne u njima.
E da,napiši mail Vivre-u i opiši što ti se dogodilo pa podijeli odgovor sa nama .
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.