Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2015., 19:31   #41
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
svemir sluša kada znaš što želiš, jer je svaka tvoja projekcija i težnja usmjerena na to.

malo sam ljubomorna, moram priznati. na sve one ljude koji znaju napraviti takav popis i označiti check kućicu u poglavlju života.
ja sam potpuno nepismena u tom smislu, moram reći.
Ma joj, to moje je bilo tipično dječje maštanje i sanjarenje. Daleko od toga da je svaka stanica mog tijela bila usmjerena na ostvarenje tog cilja. Tad su centar mog života bili Harry Potter i škola. Još će proć godine do prvog poljupca uopće.

Samo mi je zabavno kako su se neke stvari poklopile, kako je Svemir upio i zapamtio tu moju.dječju željicu. Imam sreće što se moje preference nisu promijenile u međuvremenu.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 23:26   #42
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Ova tema je fun za promjenu. Pa da vidimo.

Da me ispred ulaza dočeka ovo.

ovo me podsjetilo:

dok smo muž i ja bili još cura i dečko, uvijek se čudio mom izostanku bilo kakve gadljivosti.

A onda je jednog dana sjedio na wc-u (da, to je trajalo baš ono muški, dok ti noge ne utrnu) i često sam sjedila ispred vrata ili u kupaoni na podu i razgovarala s njim. Jednom prilikom smo usput nešto raspravljali i on je u ruci imao olovku i papir. Usred rasprave je hraćnuo na papir i to razmazivao olovkom po papiru.

Kako je on sjedio na wcu, ja sam se izrigala u lavandin

I dok sam rigala i umirala od smijeha, istovremeno i ljuta i ponosna jer je napokon otkrio na šta sam gadljiva, shvatila sam da je to nešto što nikada nisam zamišljala da želim, ali da, htjela sam i dobila baš to
RobCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 23:34   #43
Priželjkujem jedinicu velikih grudi s tatom koji ima uhodani biznis.
Goku-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 01:24   #44
Jednom sam tu na forumu napisala da tražim neustrašivog klauna, ljutog cinika s okusom bijele perunike, umjetnika života koji ljubav slika paletom svih emocija.
"Ufilmat" ću se da sam našla što tražim

Tako je samouvjeren, samostalan i samosvjestan, a opet tako dječije sretan kad postigne što želi da mu i u najluđim idejama (a stvarno ih ima) popustim. Znam da voli kad se smijem i nikad mi nije rekao da sam iracionalna. Zeza me da sam mala umišljena kučkica koja brije da je otkrila tajnu života.
Pusti me da slobodno lutam i zna da sam pufnjasti bumerang koji će se vratiti, sa još više deja i zaključaka o smislu življenja.

Shvaća da su riječi samo riječi. Jednom sam mu, još na početku, rekla da mi nebi smetalo da se viđa s drugim curama na što mi je samo odgovorio "meh, pričaš gluposti". Stvarno su to bile gluposti, nemam pojma zašto sam to rekla.

Kaže mi "danas ti mene grliš po noći, sav sam neki ranjiv" i ne srami se. Ja ga gledam dok spava i osjećam samo meditativni mir. Ne bojim se da ću ga razočarati jer znam da me prihvaća baš takvu kakva jesam, a dobro me poznaje.
Otvoreno pokazuje da ga ponekad živciram, ali nema veze, odnosi su dinamični, a i ja znam da sa mnom ponekad nije lako .

Ne mogu opisati koliko mi je privlačno što se ne boji da će me izgubiti, jednostavno vidi da ga volim. Jednom sam mu, kad sam mislila da spava, rekla da ga volim. On me poljubio u vrat i rekao "znam, i ja tebe volim". To je bilo toliko prirodno, kao da nikad nismo ni posumnjali da ćemo se naći.
Nekad je smotan... pita me "hoćeš da ti kupim ljiljan", ja pitam "ma koji ljiljan?", on pokaže na orhideje. Smijem mu se zbog toga i sprdam ga zbog još 1000 takvih izjava od prije, a on pokušava sakriti da mu je neugodno.

Navukla sam se na njegov miris i dodire. Mmm, i kad nije tu, sve mogu zamisliti i tako je j.b.n. stvarno. To me često dekoncentrira na poslu.

On nije savršen, a nisam ni ja, ali nam se demoni stvarno dobro poklapaju i želimo da traje.
dryad meliae is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 08:49   #45
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Priželjkujem jedinicu velikih grudi s tatom koji ima uhodani biznis.
Nećeš dugo! Oš se kladit!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 11:39   #46
Moram priznati da sam nakon prethodnih veza sada napokon našao osobu koja mi jako odgovara, ona radi, sama stanuje, ćak je i fax završila i što je meni najvažnije, bori se da bi opstala i to joj jako dobro ide.Puno me privlači i volim je!Sa curom s kojom sam sad ja mogu zamisliti budućnost!
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 13:04   #47
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Moram priznati da sam nakon prethodnih veza sada napokon našao osobu koja mi jako odgovara, ona radi, sama stanuje, ćak je i fax završila i što je meni najvažnije, bori se da bi opstala i to joj jako dobro ide.Puno me privlači i volim je!Sa curom s kojom sam sad ja mogu zamisliti budućnost!
Ma sve je to super. Nego...jel se jebete? Kako seks?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 13:57   #48
Tuđa sreća smeta drugima ali neka im je za inat!Meni je super u ovoj vezi!
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 16:33   #49
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma sve je to super. Nego...jel se jebete? Kako seks?
... ipak nije bila aseksualnost samo pogresan partner u proslosti

Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Moram priznati da sam nakon prethodnih veza sada napokon našao osobu koja mi jako odgovara, ona radi, sama stanuje, ćak je i fax završila i što je meni najvažnije, bori se da bi opstala i to joj jako dobro ide.Puno me privlači i volim je!Sa curom s kojom sam sad ja mogu zamisliti budućnost!
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 19:21   #50
Quote:
RobCat kaže: Pogledaj post
ovo me podsjetilo:

dok smo muž i ja bili još cura i dečko, uvijek se čudio mom izostanku bilo kakve gadljivosti.

A onda je jednog dana sjedio na wc-u (da, to je trajalo baš ono muški, dok ti noge ne utrnu) i često sam sjedila ispred vrata ili u kupaoni na podu i razgovarala s njim. Jednom prilikom smo usput nešto raspravljali i on je u ruci imao olovku i papir. Usred rasprave je hraćnuo na papir i to razmazivao olovkom po papiru.

Kako je on sjedio na wcu, ja sam se izrigala u lavandin

I dok sam rigala i umirala od smijeha, istovremeno i ljuta i ponosna jer je napokon otkrio na šta sam gadljiva, shvatila sam da je to nešto što nikada nisam zamišljala da želim, ali da, htjela sam i dobila baš to
Ja sam bio već gotov na razmazivao olovkom Koji lik.
To me podsjeća na mojeg frenda. On isto ima momente svoje kad kenja.

Drago mi je da ti je Husbando awesome.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 20:43   #51
Ova tema mi je zakon! Pa me natjerala da i ja nešto napišem :klap:

On je oko 6-7 godina stariji od mene, možda i malo više. Izgleda najljepše na svijetu s tim svojim smeđim očima, dugim trepavicama, smeđom razbarušenom kosom i bradom za koju mu uvijek prigovaram, ali je zapravo obožavam. Od njegovog osmijeha mi cijeli svijet stane na tren. Ponaša se frajerski, ali je kavalir zbog čega mi se odmah i svidio. Visok je oko 185-190 cm i mene boli vrat dok ga pokušavam gledat jer sam 20 cm manja od njega. Njegov zagrljaj mi je najsigurnije mjesto na svijetu.

Škorpion je, kao i ja, i zbog toga tako dobro funkcioniramo, a i zbog toga se tako dobro znamo posvađati (ovo je ipak nešto iz iskustva ). Te svađe su stvarno nekad vatrene i on ih voli rješiti seksom. Ja pristajem, jer tko sam ja da mu kažem ne na to? Nakon savršenog i divljeg seksa on misli da je stvar rješena, ali ne, ja inzistiram na razgovoru. Uvijek ga nervira ta moja potreba za razgovorom o svemu, ali zna da mi to nešto znači pa ipak melje sa mnom koliko treba. Kad smo u društvu nikad se ne pipkamo i ne ljubimo jer oboje to mrzimo i uvijek seremo po onim parovima što se međusobno gutaju tamo u desnom kutu. Ali, uvijek se držimo za ruke ili on prebaci onako ležerno svoju ruku preko mog ramena, a ja svoju pospremim u njegov stražnji džep. Ljubomoran je, ali ne pretjerano, i ne voli to pokazivati. Kad mi se netko nabacuje vani nema bijesne ispade, same stane iza mene, zagrli me i poljubi u vrat. To mi je nešto najdraže na svijetu. Pred njim se ničeg ne sramim, obožavam način na koji se gledamo i kako ne damo jedan na drugoga. Oboje imamo pomalo kinky umove i veseli nas jer smo se tu našli.

Uvijek ima neke svoje glupave baze na koje se ja trudim ne smijati pa me on onda ošine s onim pogledom padobrokojeovdjestariji. Kad pretjeram s nekom pričom, on mi samo kaže: ''Ajde, ne pizdi.'', pogleda me i umre od smijeha. Zna me spustiti na zemlju kad se uživim u neke svoje gluposti, al bez nekih grubih riječi i omalovažavanja. Poštujemo se neizmjerno. Ponosan je kad me dovede među svoju ekipu i ne pušta me iz ruku. Zna da se bojim klaunova pa me namjerno odvede u neki cirkus samo da vidi moj izraz lica i da umre od smijeha. Glavna mu je zajebancija da je sa mnom jer imam stan i kuću na moru pa može na besplatno ljetovanje.

Veeelika je mazilica iako to uvijek negira, ali nakon cijele nedjelje maženja je najsretniji na svijetu! Koliko god se volimo i ovisimo jedan o drugom, toliko smo i neovisni. On ima svoj posao, ja tjeram fakultet kraju. On ima svoju ekipu, ja svoju. Na svaki moj ispit je ponosan i zna da me 5 dana prije nekog ispita ne smije dirat ni pitat šta mi je. Često me nakon ispita zna pričekati kod HNK i dok ja ne počnem pričati ne pita me kako je prošlo. I ovako i onako zna da ću progovoriti jer sam lajava dalmatinka I onda ga ja odvedem doma i nagradim za 5 dana ne diranja.

Ima široke interese i obožavam da mi priča o njima. Općenito obožavam kad priča jer ima najugodniji glas u svemiru. Sviđa mu se što sam smirena i racionalna, a opet nekad tako dječje glupava. Nije romantičan, ni najmanje, a nedostatak romantike nadoknađuje spontanošću.



I sad ću tu stat jer vidim da sam se već previše raspisala i uživila!
Ali, da, ovo si želim! Možda da ovo stavim na oglase
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 22:24   #52
...Uvijek mi se smije zato što se kladim, al obožava subotom sa mnom sastavljati listić i otići do kladionice. Tamo se samo nasloni na zid i govori pogledom ''ona šta čeka u redu, ta je moja''.

To sam htjela još napisat, al sam zaboravila od naleta inspiracije
Doduše, ovo baš zvuči ko da je iz neke ljubavne komedije
__________________
I'm everything you can't control.
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 22:42   #53
Quote:
Oggica kaže: Pogledaj post
...Uvijek mi se smije zato što se kladim, al obožava subotom sa mnom sastavljati listić i otići do kladionice. Tamo se samo nasloni na zid i govori pogledom ''ona šta čeka u redu, ta je moja''.

To sam htjela još napisat, al sam zaboravila od naleta inspiracije
Doduše, ovo baš zvuči ko da je iz neke ljubavne komedije
Onda dobijes na kladi i kazes mu: "Dragi, pakiraj kofere. Prosao mi je listic!"

- Tooo!!! Gdje idemo?

"Ja idem na Havaje, a ti odi gdje god hoces".
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 22:42   #54
Ima plave oči i čelav je (nije nužno, ali je poželjno). Viši od mene čak i u petama...ukratko, opako visok. I drži do sebe, utegnut. Ali ne i pretjerano. Lud je i duhovit i otkačen, nije mu strano legnuti u mokru travu ni pjevati na sav glas usred noći. Emotivan, ali ne i sjeban do besvjesti. Zna što hoće i što može dati, ne boji se veza i obveza, iako voli svoju slobodu i vrijeme za sebe...ali i zna cijeniti vikende za maženja ili divljanja zajedno...skokove padobranom ili putovanja u neodređenom smjeru. Ne želi djecu, ali voli ih, nije religiozan, ali vjeruje u ono nešto veće od nas, apolitičan je, staložen i realan, ima posao i ciljeve, ali ne robuje navikama. Ne puši, pije rekreativno, obožava dobru glazbu- stari rock, ne voli nogomet, aktivan je i hiperaktivan. Voli more, putovanja, spreman na ludorije....
Voli glazbu, beskrajno je odan i iskren i pravi prijatelj...
Ne vrijeđa, ne misli samo na sebe, iako malo toga prešuti i pokazuje tko je i što je uvijek. Idealist je i u potpunosti vjeruje u svoje ideale. I živi u skladu s njima. I vjeruje u ljubav. I dobrotu. I ono nešto...zbog čega je nebo plavije, sunce sjajnije i život ljepši.

Ako takav postoji, ja mora da sam slon, sa svoje 64 kile i 177 cm
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 23:21   #55
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Onda dobijes na kladi i kazes mu: "Dragi, pakiraj kofere. Prosao mi je listic!"

- Tooo!!! Gdje idemo?

"Ja idem na Havaje, a ti odi gdje god hoces".


E to bi bilo dobro! Iako, prije godinu dana kad sam bila u vezi, sam dobila nekih 800kn čini mi se i dečko je odmah pitao: ''A di me vodiš??'' Ja sam rekla: ''Bome nigdje, idem si kupit nove cipele!'' Inače, on se stalno smijao mojim kombinacijama i uvjeravao me da nemam pojma.
__________________
I'm everything you can't control.
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 23:31   #56
Moja žena

Moja žena je tiha, mirna, povučena, ... ali samo zato što je naučila kontrolirati svoju snagu. Sve zna i sama napraviti, ali voli igrati moju igricu i zatražiti me da to za nju učinim ja; onako nježno, poljupcem i očima, bez izgovorene riječi.

Obožavamo naš cinični humor; volim kad se natječemo tko će ciničnije nešto opisati. Ponekad sjedimo u tišini i smišljamo svoje rečenice grozničavo se pribojavajući da će onaj drugi smisliti prije.

Često gledamo filmove i nikad ne znamo o čemu se u stvari radi - uvijek pratimo samo trenutnu scenu i natječemo se tko će prije i više zvređati glumu, scenu, režiju, kostime, ... prdimo od smijeha. Ona zato često mora ić piškit, pa je idem pridržavat za cice da ne padne u školjku od smijeha. Ima velike cice.

Nije da baš zna nešto ekstra kuhati. Ali, zna da mi to nije ni bitno nego da je volim zato što nam je uopće nešto i napravila za objed. Ionako ću za večeru ja nešto kuhati, a ona će sjediti i trkeljati jer zna da nisam baš pričljiv. Više volim pisati - jesam li onda pišljiv?

Ne maltretira me da idem s njom kad želi ići planinariti ili na rafting ili kajaznam koju već pogibelj.. pita me jednostavno želim li i ja poći, ali već unaprijed zna odgovor. Veselo me poljubi na odlasku kao da ide nakratko u dućan preko puta, a ne preko vikenda na 500km udaljen vrh ni ja ne znam koje planine. Ne možemo se čuti tih dana i to nam je oboma odličan period da se odmorimo jedno od drugoga. Volimo te periode kao i kad smo zajedno.

Kad se vrati, prepričava mi detaljno sve događaje pažljivo izbjegavajući spomenuti muškarce. Jasno nam je oboma da se kreće među nabildanim preplanulim pederima koji bi bili sposobni preživjeti i nuklearni rat, a ja se nađem često u životnoj opasnosti i kad odem iznijeti smeće. Ali zna da nisam ljubomoran.. samo sam jako tašt i ona to poštuje. Volim je i zbog toga. I ona voli mene zato jer mi ne pada na pamet sprječavati je da ide na te svoje glupe sportove okružena mišićavim, megadruštvenim budalama koji navečer zabavljaju klijentelu estradnim pjesmama i, siguran sam, ultraglupim šalama kojima se ni Mesić ne bi smijao...

Kad ugasimo svjetlo privije se uz mene. Počne pričati neku priču, izmišljenu ili stvarnu, a ja je prekidam neumjesnim upadicama. Smije se. Uvijek se smije. Volim je i zato što nikada nije ljuta. Zaspiva tako uvijek u smijehu, u mojim rukama. Ja je još malo njušim i nježno ljubim, a onda polako zaspim i ja.

Prdim u snu.

---kraj---
icmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 15:59   #57
Netko tko će me učiniti dobrom osobom i tko će stajati uz mene dok mentalno ne sazrijem i ne odlučim se konačno preuzeti kontrolu nad svojim životom. Nisam baš najbolje društvo, ali eto .. da ona stoji kraj mene sa ljubavi u očima i smješkom na licu. Volim je dok nas smrt ne rastavi, i bio bi jako zahvalan kada bi me držala za ruku ...
ColdDayInTheSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 19:41   #59
Moj doprinos u maštanju i pomoć seminarskim radovima VanillaMalia-i ! Tema je zanimljiva.

Moja Savršena

Razumije me i razmišljanja nam se uglavnom poklapaju. Voli razgovarati o svemu, ali bez ružnih riječi i psovki i bez sumnjičavosti oko rečenoga misli li se to ili ne!
Da smatra da je biti u "Dobru i Zlu" upravo to! Biti u Dobru i Zlu zajedno.
Da, kada smo zajedno, je naše vrijeme, a ne njezino ili moje.
Da, ako bi imali dijete ili više njih, razmišlja na način da je to naše dijete, a ne njezino ili moje.
Da me voli zbog onoga tko jesam kroz riječi i postupke, a onda neka joj je na 1001.-vom mjestu moj izgled .
Da smatra da nam ne trebaju drugi govoriti što ćemo i kada. Ako nas dvoje odlučimo nešto, da joj to bude važno, a ne da joj netko može promijeniti mišljenje oko naše zajedničke odluke.
Da me "tjera" svojom pozitivnošću biti boljom osobom (tako i ja nju).
Da se ne smije glupavim vicevima koji ismijavaju život i druge ljude, već da voli zdrave šale .
Da se može pronaći u mom pogledu.....kada gledam prema njoj (i ja u njenom) )))!
Da zna da me uvijek može pitati bilošto (kao i ja nju) bez nekog srama tipa "odrasla sam žena i bilo bi glupo to pitati"!
Da bude svjesna prolaznosti svega, a ne se zavaravati da ćemo uvijek biti isti i sve oko nas. Da živi u trenutku i za budućnost, a prošlost neka joj bude učiteljica.
Da vjeruje u Boga i da nemamo oko toga većih razmimoilaženja.
Da joj je naša ljubav prva na mjestu (kao i meni), a onda tek uža i dalja obitelj i prijatelji, poznanici..... .
Ako bih umro prije nje, neka ne plače i ne tuguje, već neka se smije i bude sretna zato što smo se našli u svojim životima i tako voljeli i da snažno krene dalje u život (kao što bih i ja) )!!

Toliko o mojoj Savršenoj.....ne mašta mi se dalje ! Kao što naslov kaže, eto, to si želim )!!
__________________
Putnik kroz život
SuputnikZivotni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 11:27   #60
Oggica tvoj je post zanimljiv.ZANIMLJIVO. Mi je bilo citati.����Ja sam blizanac,a moja tip kojibmibse svida je strijelac.����
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.