Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 17:21   #4401
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Sanja Milanović je do trenutka postanka Milanovića premijerom bila nepoznata znanstvenica skromnog znanstvenog opusa utopljena u prosječno sivilo hrvatske znanstvene močvare. Nije teško zaključiti da njen eksponencijalno brzi uspon u znanstvenom i poslovnom svijetu u potpunosti duguje svom mužu od formata i njegovoj zloupotrebi političkog utjecaja.
A to kakvog je znanstvenog opusa bila temeljiš na svom stručnom znanju? I u to se dobro razumiješ, ko i u računovodstvo?
Opet nešto zaključuješ i opet ti je nešto vrlo vjerovatno? Jesi ti sposoban napisati išta što je potkrepljeno konkretnim dokazom ili sve o čemu si sposoban piskarat su nekakve tvoje insinuacije?
Hrpa ljudi za koje ti nikada nisi čuo vode razne projekte, a Sanja Milanović je došla pod lupu javnosti zbog muža premijera.

I kakve to veze ima s visinom njenih primanja i da njihova primanja su dozvoljavala vrlo ugodan način života?


Quote:
11.06.2015. Tportal
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...ilanovica.html

Projekt vodi ugledna hrvatska znanstvenica Sanja Milanović, Projekt operativno izvodi ugledni hrvatski biznismen Krešo Milanović.
A gdje ti vidiš Krešu Milanovića u cijeloj toj priči? Opet pretpostavke, zaključci i izmišljene insinuacije?
Ili samo imaš problema sa čitanjem s razumijevanjem?
Ako je ovo drugo, onda reci, pokazat ćemo razumijevanje i ukazati ti da u tekstu piše da se ta tvrtka jedina javila na javni natječaj.

Maknimo na stranu činjenicu da je ona dobila 30 milijuna kuna od EU na temelju programa s kojim su se prijavili, pa teško da tu možeš muljati, samo mi nije jasno kako ćeš objasniti to što se tvrtka jedina javila na javni natječaj?
I koju su drugu opciju imali osim uzeti tu jedinu koja se javila?
Nemaš pojma kako je jadno, bijedno i otužno ovo čitati....
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 17.02.2017., 17:24   #4402
Još ne vjerujem ovo...

'Buraz, odi Baldasaru na razgovor, dogovorio sam da te odbije'

Ha ha ha!!!
Ne mogu se prestat smijati
ViktorViktorija is offline  
Old 17.02.2017., 17:55   #4403
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Obiteljski biznis Milanovića jako podsjeća na Franju Tuđmana.
Lopovluk koji je taj stari krivousti autokrat organizirao za svoju familiju bi išla u rang sa Ceauescuima - unuk je imao privatnu banku, kćer mu je jedina u državi imala duty shoppove, jedan je čak držala u prostoru MORH-a u Zvonimirovoj, koji se nikada inače nije rentao (ne renta se ni nakon nje), jedan sin je opskrbljivao studentske menze u državi, a drugom je dao u ruke kompletnu obavještajnu službu.
E pa majstore :klap::klap:

Quote:
Ali, Milanovićeva familija i najbliži krug političara oko njega vrište aferama, velikim aferama.
Kojim to aferama majke ti mile?
Mislim, od silnih afera, krađa, muljarenja i lopovluka ni jednog razgovora u DORH-u, a kamoli makar optužnice
Afere su samo u glavama onog tamo narkomanskog genetskog otpatka i ekipe kojima je on izvor infomacija u životu

Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/vijesti/poslo...na-duga/99529/

Baš me zanima tko sada Krešu Milanovića prima na razgovor o poslu.
Jer razgovori o poslu i za posao se plaćaju? Pa majkumu di si mi ti do sada bio... u kojim sam ja parama mogla bit

Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Još ne vjerujem ovo...

'Buraz, odi Baldasaru na razgovor, dogovorio sam da te odbije'

Ha ha ha!!! :rofl :
Ne mogu se prestat smijati
Pa vidiš kolko je to bistro - ovdje je Milanovićka namjestila šogoru posao, iako šogor opće veze s firmom nema, a ta firma je bila jedina koja se javila, a tam je Baldasar primio mu buraza na razgovor i nije mu dao posao.... pa jebote znam da smo tu anonimno, al brate mili, neki sram čovjek ipak očekuje
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 17.02.2017., 17:56   #4404
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A to kakvog je znanstvenog opusa bila temeljiš na svom stručnom znanju? I u to se dobro razumiješ, ko i u računovodstvo?
Opet nešto zaključuješ i opet ti je nešto vrlo vjerovatno? Jesi ti sposoban napisati išta što je potkrepljeno konkretnim dokazom ili sve o čemu si sposoban piskarat su nekakve tvoje insinuacije?
Hrpa ljudi za koje ti nikada nisi čuo vode razne projekte, a Sanja Milanović je došla pod lupu javnosti zbog muža premijera.
i....
Gledaj dušo zaljubljena u Zorana Milanovića. Znam ljude sa Andrije Štampara, što i nije neka velika fora, sve je ovo selo. I ne pada mi na pamet ovdje iznositi tračeve njenih kolega jer i anonimno treba biti etičan.

Ali, mogu vam postati novinske članke vaših omiljenih medija. Kao SDP čavke ste vas par zaljubljenih.

Quote:
JE LI jedan od kriterija za financiranje znanstvenih časopisa u RH i taj da u njemu svoje radove publicira supruga premijera? Naime, Collegium Antropologicum, znanstveni časopis kojeg od 1977. izdaje Hrvatsko Antropološko društvo, i u kojem je najveći broj svojih znanstvenih radova objavila Sanja Musić Milanović, supruga premijera Zorana Milanovića, lani je od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta dobio 160 tisuća kuna, iako je u 2011. godini prijavio 500 tisuća kuna prihoda, što ga čini jednim od najbogatijih hrvatskih znanstvenih časopisa. Collegium Antropologicum jedini je časopis u Hrvatskoj koji se financira naplaćujući objavljivanje članaka od autora.
Znanstvenoj javnosti nije nepoznato da je većinu svojih znanstvenih radova u Collegiumu objavila premijerova supruga Sanja Musić Milanović. U prošloj godini, u tom je časopisu objavila čak 8 znanstvenih radova, što ne polazi za rukom ni daleko uglednijim znanstvenicima. Naime, prema istraživanju Sveučilišta u Zagrebu iz 2011. godini, za objavljivanje jednog rada u znanstvenom časopisu s područja tehničkih i biotehničkih znanosti, potrebno je u prosjeku između 9 i 36 mjeseci. Za publiciranje znanstvenog rada u posebnom izdanju časopisa potrebno je između 9 i 18 mjeseci. Kriteriji za objavljivanje znanstvenih radova s područja tehnike i biotehnike nešto su stroži nego u biomedicini, ali činjenica da je Sanji Musić Milanović pošlo za rukom objaviti čak osam znanstvenih radova u jednoj akademskoj godini, u jednom broju časopisa, doista je impresivna.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...ne/684330.aspx
Properatus is offline  
Old 17.02.2017., 18:01   #4405
Quote:
Čim je osnovana Pismohrana servis, 2010, ljudi iz ove tvrtke zaredali su s posjetima Hrvatskom državnom arhivu. Osim tadašnjeg suvlasnika tvrtke Hrvoja Čabrajića, u društvu Ante Bakovića, o kojem je Nacional pisao da je bio 'mentor Vjeki Slišku i Vinku Žuljeviću', bio je brat hrvatskog premijera Zorana Milanovića, Krešimir Milanović. Milanović je došao na četiri sastanka u HDA, prisjeća se Vlatka Lemić, a predstavljao se kao suradnik Pismohrane, što je Baković kasnije poricao.

Krešimir Milanović je u medijima već više puta prokazan zbog nekoliko sličnih slučajeva u kojima je navodno autoritetom svoga brata htio 'pogurati' poslove, o čemu je za tportal govorila i nekadašnja ministrica Mirela Holy.

Večernji list otkrio je da su na listi klijenata Pismohrane redom bile državne tvrtke, Autocesta Rijeka-Zagreb, Hrvatske ceste, Hrvatske željeznice, Porezna uprava, Ministarstvo zaštite okoliša, HZZO i drugi.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...juna-kuna.html

Dajte se vi iz funcluba Milanović svađajte sa tporrtalom, ne sa mnom.
Properatus is offline  
Old 17.02.2017., 18:29   #4406
Tko je ovdje tema? Kresimir Milanovic ili Zoran Milanovic?
Ne mozes postupcima Milanovicevog brata dokazivati nekakvui krivnju Milanovica.

Ja i dalje cekam da mi netko ukaze na te silne pare koje je Milanovic ukrao.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 17.02.2017., 18:41   #4407
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Tko je ovdje tema? Kresimir Milanovic ili Zoran Milanovic?
Ne mozes postupcima Milanovicevog brata dokazivati nekakvui krivnju Milanovica.

Ja i dalje cekam da mi netko ukaze na te silne pare koje je Milanovic ukrao.
Zoki je sa Krešom imao veze koliko Franjo sa Sinišom ili Nevenkom. Više ili manje, sve isto sranje.
I Zoki stvarno nema nikakakvu direktno upleten aferu sa prstima u pekmezu.
S obzirom kako intenzivno traži neki posao na brzake, imam dojam da Zoki nema baš neke silne milione spremljene po vani.
Da ima, bio bi na nekoj jahti i plovio kod Grčke.

Neću više biti na ovoj temi, osim ako me one zaljubljene zokijevke ne budu prozivale i mobingirale ni krivog ni dužnog.
Properatus is offline  
Old 17.02.2017., 18:42   #4408
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Zoki je sa Krešom imao veze koliko Franjo sa Sinišom ili Nevenkom. Više ili manje, sve isto sranje.
I Zoki stvarno nema nikakakvu direktno upleten aferu sa prstima u pekmezu.
S obzirom kako intenzivno traži neki posao na brzake, imam dojam da Zoki nema baš neke silne milione spremljene po vani.
Da ima, bio bi na nekoj jahti i plovio kod Grčke.

Neću više biti na ovoj temi, osim ako me one zaljubljene zokijevke ne budu prozivale i mobingirale ni krivog ni dužnog.
Zaljubljena zokijevka je samo jedna.
I njoj nisi baš napet, pa ni da te mobbingiram.
KatarinaRi is offline  
Old 17.02.2017., 18:58   #4409
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Zoki je sa Krešom imao veze koliko Franjo sa Sinišom ili Nevenkom. Više ili manje, sve isto sranje.
I Zoki stvarno nema nikakakvu direktno upleten aferu sa prstima u pekmezu.
S obzirom kako intenzivno traži neki posao na brzake, imam dojam da Zoki nema baš neke silne milione spremljene po vani.
Da ima, bio bi na nekoj jahti i plovio kod Grčke.

Neću više biti na ovoj temi, osim ako me one zaljubljene zokijevke ne budu prozivale i mobingirale ni krivog ni dužnog.
Sad relativiziraš kako bi ispao mudar, odmjeren i svaštanešto. Sudeći po datumu registracije, koncentriranosti na temu i načinu na koji si manipulirao i prikazivao linkove kako bi potvrdio vlastite teorije govori mi da si stranački zadatak obavio kako su ti povjerili. Pogotovo sad kad najvljuješ odlazak s teme nakon napisane zadaće.
Vjerujem kako poznaješ i više ljudi od onih spomenutih iz Andrije Štampara, jer ipak je to sve jedno veliko selo. Prvenstveno po palanačkom mentalitetu koji vješto izbjegava raspravu i donosi zaključke iz osobnih pobuda.
Lakat Brade is offline  
Old 17.02.2017., 19:19   #4410
Bez ikakvih posebnih planova isprovociram zadrte birače sa grijesima njihovih političkih idola, i proučavam.
Ovdje se zezam već tjedan dana i nisam imao niti jednu ozbiljnu raspravu o mrtvom magarcu zvanom Zoran Milanović i njegovim grijesima.
Idol ne griješi, naravno.

Nitko ne komentira članak u lijevim novinama koji objavim, nego se bavite mojom malenkošću.
Jadno.
Ajde sad red bul uvreda.


SDP = HDZ
Properatus is offline  
Old 17.02.2017., 19:22   #4411
Quote:
Lakat Brade kaže: Pogledaj post
Prvenstveno po palanačkom mentalitetu koji vješto izbjegava raspravu i donosi zaključke iz osobnih pobuda.
Što s tobom da raspravljam?
O datumu svoje registracije i datumu mog rođendana.
Dao sam ti ćlanak lijevog medija o Zoranu Milanoviću, daj komentar.
Gukni nešto a da nisam ja tema već Zoki.
Properatus is offline  
Old 17.02.2017., 19:32   #4412
PIŠE IVO BANAC
Što Milanović razumije

http://www.jutarnji.hr/komentari/sto...umije/5643567/
---------
Zanimljiv članak Banca.
DJTcro is offline  
Old 17.02.2017., 19:45   #4413
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post

Ali, mogu vam postati novinske članke vaših omiljenih medija. Kao SDP čavke ste vas par zaljubljenih.

E LI jedan od kriterija za financiranje znanstvenih časopisa u RH i taj da u njemu svoje radove publicira supruga premijera? Naime, Collegium Antropologicum, znanstveni časopis kojeg od 1977. izdaje Hrvatsko Antropološko društvo, i u kojem je najveći broj svojih znanstvenih radova objavila Sanja Musić Milanović, supruga premijera Zorana Milanovića, lani je od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta dobio 160 tisuća kuna, iako je u 2011. godini prijavio 500 tisuća kuna prihoda, što ga čini jednim od najbogatijih hrvatskih znanstvenih časopisa. Collegium Antropologicum jedini je časopis u Hrvatskoj koji se financira naplaćujući objavljivanje članaka od autora.
Znanstvenoj javnosti nije nepoznato da je većinu svojih znanstvenih radova u Collegiumu objavila premijerova supruga Sanja Musić Milanović. U prošloj godini, u tom je časopisu objavila čak 8 znanstvenih radova, što ne polazi za rukom ni daleko uglednijim znanstvenicima. Naime, prema istraživanju Sveučilišta u Zagrebu iz 2011. godini, za objavljivanje jednog rada u znanstvenom časopisu s područja tehničkih i biotehničkih znanosti, potrebno je u prosjeku između 9 i 36 mjeseci. Za publiciranje znanstvenog rada u posebnom izdanju časopisa potrebno je između 9 i 18 mjeseci. Kriteriji za objavljivanje znanstvenih radova s područja tehnike i biotehnike nešto su stroži nego u biomedicini, ali činjenica da je Sanji Musić Milanović pošlo za rukom objaviti čak osam znanstvenih radova u jednoj akademskoj godini, u jednom broju časopisa, doista je impresivna.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...ne/684330.aspx
Časopis naplaćuje autorima objavu članaka (oduvijek).
Sanja Milanović je autor i po logici stvari uredno je platila objavljivanje (pored toga što je očito zadovoljilo kriterijima).

Kao drugo, rasturila je index svojim priopćenjem i ovako na prvi pogled ja bih se u mišju rupu sakrila da sam stavila, kao trolovi Matije Babića, naslov 'Index otkriva novu Mirjanu Sanader' jer je članak šuplja priča, kao i clickbait.
I index nije pro Milanovićevski orijentiran kao što sugeriraš.

Babić je nabrušen na Milanovića i Linića, te cjelokupnu njegovu Vladu više nego na HDZ, ozbiljno. To je išlo od čistog laganja, do huškanja, pa preko histeričnog ismijavanja i čistog trolanja. I dandanas to Babić radi na svom fejsu, živčani patuljak kakav jest. Ponekad su kritike bile i više nego potrebne, ali ovo što je index radio je povremeno bilo van svake pameti.
ViktorViktorija is offline  
Old 17.02.2017., 20:38   #4414
Viktorija je u pravu


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.02.2017., 21:19   #4415
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Tko je ovdje tema? Kresimir Milanovic ili Zoran Milanovic?
Ne mozes postupcima Milanovicevog brata dokazivati nekakvui krivnju Milanovica.

Ja i dalje cekam da mi netko ukaze na te silne pare koje je Milanovic ukrao.
Evo ovdje ima teorija :

https://youtu.be/7cpbMgIRPiU?t=24m41s

malo je duže, ali ...ima tu svašta
munjeviti.juric is offline  
Old 17.02.2017., 22:36   #4416
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Što s tobom da raspravljam?
O datumu svoje registracije i datumu mog rođendana.
Dao sam ti ćlanak lijevog medija o Zoranu Milanoviću, daj komentar.
Gukni nešto a da nisam ja tema već Zoki.
Ti bi to svakako više volio od mene. Prvo, sam si rekao da si došao ovamo provocirati, a samim time se i praviti pametnijim od drugih otkrivajući im "istinu" koju oni ne vide jer su, eto, "zaljubljeni" u Zokija. Dakle, trolaš.
Po kojem to kriteriju dijeliš medije na lijeve i desne? Nekom osobnom? Ili imaš neke parametre koji bi nam svima mogli pomoći u orijentaciji na lijevo i desno?
Ako si došao raspravljati onda bi se trebao voditi kriterijima o ispravnosti ili neispravnosti, potruditi se objasniti zašto ti nešto smeta i ponuditi način na koji bi to riješio. Ovako se ne razlikuješ od mnogih kojima je Zoran Milanović trn u peti iz sasvim osobnih razloga i koji nisu u stanju razlikovati raspravu argumentima od navijačkog skandiranja protivničkoj momčadi.
Lakat Brade is offline  
Old 17.02.2017., 22:42   #4417
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Znam ljude sa Andrije Štampara...
Nisam ni sumnjala da si i na tom području stručan, jednako kao što jako dobro poznaš računovodstvo

Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Tko je ovdje tema? Kresimir Milanovic ili Zoran Milanovic?
Vidiš da "domoljubima" cure sline od pokušaja da mu nešto natovare, a ne ide, pa ne ide... čak je i ovaj mali Saucha tolko bezobrazan da ga neće okriviti.
A HDZ-ovski šupci su mu tako lijepo pokazali kako se to radi na Sanaderovom primjeru.

Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Neću više biti na ovoj temi, osim ako me one zaljubljene zokijevke ne budu prozivale i mobingirale ni krivog ni dužnog.
Iako ne spadam u ove "zaljubljene", ovo tvoje glumljenje žrtve je prezabavno - prvo se prospeš na sve moguće načine - od tvrdnje kako je Milanovićka namjestila natječaj šogoru, iako čovjek nema ništa sa tom firmom, a najbolji dio je što se firma na javni najtečaj javila jedina, pa preko toga kako je Milanović braci sređivao razgovor za posao, pa onda metneš link kako ga je Baldasar primio na razgovor i nije mu dao nikakav posao i nakon što ti se pokaže i dokaže kako lupetaš bezveze, samo se napraviš blesav i pređeš preko tih postova i nastaviš mlatiti o nečem trećem, koje opet nema veze nigdje s ničim...
...i na kraju se samoproglasiš žrtvom mobbinga

Ako netko nekog ovdje mobbingira, onda ti nas mobbingiraš s glupošću izmišljenih priča.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 17.02.2017., 22:53   #4418
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
PIŠE IVO BANAC
Što Milanović razumije

http://www.jutarnji.hr/komentari/sto...umije/5643567/
---------
Zanimljiv članak Banca.
Odbijam vjerovat da je ovo napisao
KatarinaRi is offline  
Old 17.02.2017., 23:01   #4419
Index bi malo bolje trebao istraziti pricu oko Collegiuma antropologicuma. To je takav trash od casopisa da je uspio zbog objavljivanja jako losih clanaka izletiti iz Current contents. Tamo se desetljecima objavljivalo po babi i stricevims, uvjetovalo se objavljivanje popisom autora koje je trebalo citirati u svom clanku, itd...sve to puno prije Sanje Milanovic. Pa su lijepo izletili iz CC-a. Njoj ne sluzi na cast da je objavljivala bas tamo. Iako, poznavajuci sluganski mentalitet u Hrvata, vj su je u dio tih radova dopisali kao koautora kad je postala premijerusha ne bi li joj se dodvorili
Lose je ako ti je vecina radova u Collegiumu, to znaci da ih nisi uspio bolje plasirati, a faktor odjeka mu je bio mizeran. To je casopis koji je sluzio brzinskim napredovanjima, kupus od tematike, veze s antropologijom nema vecina radova.
Ima tu price, samo ne u smjeru u kojem su krenuli indexovci, prava prica o Collegiumu je puno gora.
bystanderica is offline  
Old 18.02.2017., 08:36   #4420
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Viktorija je u pravu


-Stipe
Viktorija nije u pravu

-Banana
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.