Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 22:45   #21
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Uuu, kako ste jaki.

Učlani se na Tinder, OKC, Badoo jadooo je puno pametnije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:47   #22
Pa to je isto glup savjet, slažem se. Nikad nisam bio jedan od onih koji to predlažu, u istom je rangu sa planinarskim društvima.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:48   #23
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Zašto bi u 21. stoljeću samo muškarac trebao napraviti prvi korak i zašto je to "prirodno"? Pa valjda smo napredovali kao društvo. Dobro, mi tu u balkanskoj kaljuži nismo. Ali drugdje jesmo.
Zato što imaš kurac i jaja? Muškarac treba biti dominantan kakav god da je, barem u tom pogledu inicijacije kontakta sa suprotnim spolom ako na drugim poljima nije. To je zakon prirode, biologija. Ako imaš kurac i jaja i ti jebeš, prirodno je da uletavaš i iniciraš kontakt na onoga koga ćeš jebat. Već sam ti objasnio za što služi feminizam, za to sigurno ne služi, to si skroz fulao jer prije nijedna žena nikom nije uletavala, nego su bile još više zatvorene i samo čekale stare krkane da im ulete, to je činejnica a ne argument.

Danas je to manje vidljivo nego tada, tako da si s tim u krivu. A za ovo oko prvog koraka, na kraju krajeva, to pali žene, ja ti garantiram da ogroman broj žena izgubi dobar dio privlačnosti kad vidi i shvati da neki lik koji im se sviđa nema hrabrosti ili ne želi prići i napraviti prvi korak pa ignorira i proizvodi slične kerefeke iz srednje škole i mindseta tinejdžera. To je kao da pitaš, zašto srna ne dođe sama pred lovca, zabije si cijev u usta i prosvira si glavu da on ne mora lovit, ciljat, niti se trudit.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:51   #24
Ček, pa i žene imaju potrebu za kontaktom. Imaju i one vađajnu.

"Muškarac mora biti dominantan"
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:52   #25
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Hahahaha...jaaako smiješno...
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:54   #26
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
Hahahaha...jaaako smiješno...
Tvoj savjet je super, i sam sam natipkal isto neki dan.. samo..

Taj savjet se ocito daje na svaki moguci problem na US/psihologiji.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:55   #27
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ček, pa i žene imaju potrebu za kontaktom. Imaju i one vađajnu.
Kako ne kužiš: muškarac jebe, one su jebane. On uzima, one daju. Saču date karam.

K'o da si jučer doš'o na forum...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:55   #28
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa to je isto glup savjet, slažem se. Nikad nisam bio jedan od onih koji to predlažu, u istom je rangu sa planinarskim društvima.
A koje su joj opcije? Da ukrade nekoj od frendica dečka? Da se spetlja s oženjenim šefom? Da se nada da će jednog dana u dućanu sresti nekog?

Ne razumijem to US-ovsko ismijavanje svakog prijedloga koji uključuje dodatnu socijalizaciju. Baš me zanima što vi koji se tako bahatite na sam spomen toga, predlažete. Ništa? Da prosjedi do starosti vezući goblene i čeka da joj sudba baci s neba nekog? Da stavi oglas na ovaj velebni pdf?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:55   #29
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ček, pa i žene imaju potrebu za kontaktom. Imaju i one vađajnu.

"Muškarac mora biti dominantan"
Hm, zašto se mi raspravljamo? Jesi li ti djevac zbog svog pristupa "čekam da mi žena uleti?" Jesi. Eto, kraj priče.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:59   #30
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Hm, zašto se mi raspravljamo? Jesi li ti djevac zbog svog pristupa "čekam da mi žena uleti?" Jesi. Eto, kraj priče.
Pogrešno... ja sam djevac iz nekih drugih razloga koje sam davno pisao na temi o djevcima, ovo nije jedan od njih.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:00   #31
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pogrešno... ja sam djevac iz nekih drugih razloga koje sam davno pisao na temi o djevcima, ovo nije jedan od njih.
Zbog toga jer nisi u planinarskom drustvu.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:01   #32
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A koje su joj opcije? Da ukrade nekoj od frendica dečka? Da se spetlja s oženjenim šefom? Da se nada da će jednog dana u dućanu sresti nekog?

Ne razumijem to US-ovsko ismijavanje svakog prijedloga koji uključuje dodatnu socijalizaciju. Baš me zanima što vi koji se tako bahatite na sam spomen toga, predlažete. Ništa? Da prosjedi do starosti vezući goblene i čeka da joj sudba baci s neba nekog? Da stavi oglas na ovaj velebni pdf?
Pa ti se isto smiješ Tinderu, Badoo-u itd
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:01   #33
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Zbog toga jer nisi u planinarskom drustvu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:02   #34
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa ti se isto smiješ Tinderu, Badoo-u itd
Da, jer jedno je sajam mesa, a drugo aktivnost kojoj nije samo po sebi svrha skupljanje pički i kuraca.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:05   #35
Quote:
MissLoreen kaže: Pogledaj post
Jesam, na nekoliko navrata.

Jednostavno nemam volje i živaca voditi 100 razgovora od kojih se 90 svede na seksualne tematike i žicanje slika*.

*slika butina, sisa, guzica i co.
Nije li to isto kao kao i kad ti uleti netko u kafiću ili klubu? Sve je isto,samo što online lakše otkantaš nekoga tko ti ne paše.

Nemoj samo tako online upoznavanje odbaciti. Prvo,veće su šanse da naletiš na nekoga tko ti paše,a koga nebi ovako nikada upoznala,jer se ne krećete u istom krugu ljudi. Npr tako sam upoznao dvije super frendice. Da nije bilo neta,nikad se nebi ni sreli jer se krećemo u skroz drugačijim krugovima.

Pitaš se gdje su singl ljudi 27-35? Pa tu su. Rekla si da ne izlaziš više po klubovima. Dosta ljudi isto prestane tad izlaziti. Osim kolega i prijateljevih prijatelja te nekih hobija,teško da imaš negdje nekoga novog za upoznati. Odeš na posao,doma,kava ili cuga sa nekime od postojećih prijatelja i ode tjedan samo tako.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:06   #36
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da, jer jedno je sajam mesa, a drugo aktivnost kojoj nije samo po sebi svrha skupljanje pički i kuraca.
bravo ex anais...
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:08   #37
realno, glupo se upisivati u nesto, eto sa ciljem, mozda cu tamo nekoga upoznati, ljudi koji tamo jesu nisu dosli da upoznaju potencijalnog partnera, vec zato sto vole planinariti i prirodu, ajde ako se potrefi super, ali upisati neku aktivnost sa ciljem da nekog nađes, bude samo razocaranje, vjerovatno se to nece desiti

Tako sam ja jednom frenda nagovarao da idem samnom u Bratislavu, ono, kao da nesto vidimo, zajebavamo se, navecer izađemo, on meni prvo pitanje, koliko ce cura biti u toj grupi jebo te cure, ono idemo, pa ako sto bude super, ako ne, nista, isao je tako na par putovanja, zato sto je uvidio da vecinom su isle cure, nasao curu, prestao sa putovanjima, sada neka mi netko kaze da je to normalno
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:12   #38
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
(...)
Ako ti je ovo prva forumska inkarnacija, možda ti nije jasan razlog roflanja: naravno da će nekome tko je upao u krug "pos'o kuća, kuća, pos'o" dobro doći impuls koji će, bude li sreće, taj krug i razbiti - pa čak i ako se ne radi o "društvenoj" aktivnosti koja bi mogla rezultirati uparivanjem.

Ono što jest za roflanje je statistička anomalija u kojoj praktički svi forumski savjetodavci kao društveno uparujuću aktivnost redovito preporučuju - planinarsko društvo i plesnu školu. Rekao bi čovjek da Hrvati k'o mahniti skakuću s brijega na brijeg. U pauzama tancanja, dakako.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:14   #39
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pogrešno... ja sam djevac iz nekih drugih razloga koje sam davno pisao na temi o djevcima, ovo nije jedan od njih.
mhm, ok

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=7881
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:18   #40
Ne razumijem, što sad želiš pokazati s tim?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.