Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2015., 10:10   #8161
Quote:
BsBForever kaže: Pogledaj post
Hvala cure moje I bolje joj je da na nešto liči jer koliko ulažem u nju...

Prodajica, ne koristim Nectar, već Keratine Thermique iz Discipline linije. Nectar mi je najgori od svih Thermiqa, a nije loš ni Ciment Thermiqe. Naravno da je to sve individualno ali smatram da ne postoji ništa bolje na tržištu od Thermiqua, pa koji god
A kakva ti je kosa? suha? Meni recimo discipline maska nije nikako nahranila kosu pa nisam ni pomisljala na Keratin termique , no ako ti je bolji za suhu kosu od nectara mogla bih ga isprobati :-)
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 21:18   #8162
Quote:
prodajica1234 kaže: Pogledaj post
A kakva ti je kosa? suha? Meni recimo discipline maska nije nikako nahranila kosu pa nisam ni pomisljala na Keratin termique , no ako ti je bolji za suhu kosu od nectara mogla bih ga isprobati :-)
Kosa mi je suha, ostecena, nekvalitetna, slamasta. Ukratko, sve najgore . Nectar jest hranjiviji ali na jedan uljast, voskast nacin sto se meni ne svidja. I strahovito mi pozuti plavu boju. Dok je Keratine laganiji ali mi je kosa meksa, zagladjenija i lipse boje. Ja vjerujem da je tako jer nekako iman osjecaj da je Nectar vise za deblje, jace vlasi, a dok su moje vlasi tanke tako da mi vjerovatno zbog toga Keratine vise pase. To je naravno moja pretpostavka iz osobnog iskustva
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 13:50   #8163
netko mozda ima fen od babyliss i kakvi su??
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 22:05   #8164
ja imam Remington peglu za kosu i mogu reči da s njome uspijevam ispeglat svoju gustu,suhu,kovrčavu kosu
__________________
Žena poslije 30 je najopasnija,još uvijek je mlada,lijepa i privlačna ali više nije naivna.
RottieWomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 22:56   #8165
jesu li opcenito bolje remington ili braun pegle za kosu?
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 10:13   #8166
Ja sam očekivala da će mi Braun biti bolja, ali nije - čak mi je i skidala boju s kose što mi Remington ni nakon godina i godina korištenja nije radila.
Cjenovno su obje bile tu negdje.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 10:31   #8167
meni je remington unistio kosu, toliko bi vrhovi ispucali, da bi se morala sisati svakih 20-ak dana.
sada sa ghd, vrhove sisam svaki drugi mjesec.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 22:41   #8168
Ja imam remington i nisam se sisala 10 mjeseci i nisu mi bili ispucani skoro uopce?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 00:10   #8169
hvala cure
uzet cu najvjerojatnije remington peglu
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:55   #8170
evo ovako curke, nakon sto sam procitala zadnjih xy stranica i dosla sa zeljom procitati vise o ghd, nekako sam se ipak odlucila za steampod imam jako gustu kosu i debelu dlaku koja kupi vlagu samo tako.. peglala sam se par puta sa ghd V i nije mi rezultat bio uvijek isti, nekad bude super, nekad onak osrednje i peglanje mi traje jako dugo jer sam koristila onu tanju verziju..
e sad me zanimaju one cure koje steampod imate vec neko duze vrijeme kako ste zadovoljne? ostane li kosa ipak malo "napuhana" ili onako ravna ravna?
koristite li nesto drugo osim nectara? vidim da vecinom nectar preporucujete..
bila bih zahvalna na svakom odgovoru, treba mi nesto s cim cu dugorocno biti zadovoljna

ps. ima li onih koje su sa steampoda presle na kraju ghd-u?
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 17:53   #8171
https://www.youtube.com/watch?v=Mf0xGFCyBn8

pa ovako lose ispeglano moja kosa izgleda sa peglom od 100 kn a ne preko 1000.. ili imam prevelika ocekivanja??
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 18:20   #8172
Možda je do toga što joj je kosa ful kovrčava. Ili do načina na koji ga koristi.
Ja ga nemam, al' sam malo guglala i na slikama kosa uglavnom izgleda ravnije od toga. Nekako zaglađeno i sjajno. Al' tko zna. Možda je to čarolija fotošopa.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 18:45   #8173
pa da, da kupim peglu koja toliko kosta i dobijem ovaj rezultat bi poludila a ne pricala kako je super rezultat.. nemam tako frckavu kosu, ali frendica koja ima s nekom jeftinijom peglom dobije ljepsi rezultat
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 09:18   #8174
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post

ps. ima li onih koje su sa steampoda presle na kraju ghd-u?
Samo obrnuto
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 13:06   #8175
Mislim da je stvar u tome što koristi najnižu temperaturu, a ima u uputama za kakvu kosu je koja temperatura. Ja imam malo manje kovrčavu kosu nego ona, a peglam se na 190 stupnjeva i onda trebam samo jednom proć Steampodom, a ne 2-3 puta kao ona. Iako, nije mi baš jasno na što misliš pod loše ispeglana. Na kraju videa cura ima baš lijepu ravnu i sjajnu kosu. Blago tebi ako takav efekt možeš postić s peglom od 100 kn, onda ti Steampod stvarno ne treba.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 15:03   #8176
Očekivala sam nekako više sjajniju kosu pogotovo na krajevima ali vjerujem da je do toga što je koristila najmanju temperaturu. Izgleda moja tako kad joj dam malo odmora ali se peglam 1-2 put tjedno pa mi nakon nekog vremena kosa izgleda užasno suho i radi toga bi steampod jer se nadam da to neće biti taj slučaj nakon što ga budem duže vrijeme koristila.
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 11:01   #8177
BsBForever kosa ti je prekrasna, prekrasna :

Cure i ja imam Remington peglu, po drugi put već i super mi je. Kosa mi je gusta i valovita, ispeglam se s njom bez problema, bude kao da sam iz salona izašla. Sa steampod sam peglana jednom kod frizera, ništa drukčije nije izgledalo nego inače al mi se nije svidilo šta me peglao na vlažnu kosu.

Sad razmišljam o OLIVIA GARDEN ČETKAMA za feniranje, malo za promjenu. Jel netko provao??
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 23:12   #8178
zene, moze pitanje?

vidjela sam odgovore samo za cloud 9, pa me zanima za steampod.. naime, odlucila sam se ipak za njega, zanima me utikac koji ide za njega, ne znam gdje bi pronasla podatke o V pa najbolje da pitam vas..

pase li ovaj? zelim ga kupiti prije nego pegla stigne
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 07:26   #8179
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Sad razmišljam o OLIVIA GARDEN ČETKAMA za feniranje, malo za promjenu. Jel netko provao??
Ja sam je uzela, ali nisam bas prava osoba za recenzirati. Ja ne znam kako cure uspiju koordinarati rukama dok u jednoj ruci drze fen, u drugoj cetku plus uz to puhati fen u pravom smjeru i izvlaciti pramen kose. Ja sam antitalent Mozda bi bilo lakse da imam manji fen, ne znam ni sama. Ugl, cetka kao cetka je ok, imam velicinu 55, stvarno fino izvuce kosu i kosa je poslije sjajna, ali nema sanse da ja cijelu glavu uspijem isfenirati samoj sebi.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 11:47   #8180
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Ja sam je uzela, ali nisam bas prava osoba za recenzirati. Ja ne znam kako cure uspiju koordinarati rukama dok u jednoj ruci drze fen, u drugoj cetku plus uz to puhati fen u pravom smjeru i izvlaciti pramen kose. Ja sam antitalent Mozda bi bilo lakse da imam manji fen, ne znam ni sama. Ugl, cetka kao cetka je ok, imam velicinu 55, stvarno fino izvuce kosu i kosa je poslije sjajna, ali nema sanse da ja cijelu glavu uspijem isfenirati samoj sebi.
Pa da, i ja sam antitalent, već sam prikrižila tu opciju da feniram i izvlačim kosu kako to u salonima rade Mislila sam kad kosa bude na pola suha onda jednostavno kao da se češljam, potezat četku prema doli i to je to. Eventualno za malo volumena nagnuti glavu prema doli pa tako četkat i sušit. I ja sam gledala baš tu 55 i 45
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.