Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2007., 21:30   #1
Kako se postaje nogometni sudac?

jel zna neko kako se postaje nogometni sudac ? neki tecaj ili nesto ? jel se moze nesto dzeparca zaradit posto sam mlad i svaka para se brzo ulupa ?
__________________
the chase is better than the catch...
Zalac is offline  
Old 12.02.2007., 22:03   #2
idi pitat u županijski nogometni savez, ako se ne varam tamo položiš tečaj i onda krećeš od najnižih liga

plaća ti je oko 200 kn za glavnog i oko 150 za pomoćnog suca po tekmi

s time da u 4 županijskoj (ako ona uopće postoji kod tebe) sudi samo jedan sudac (bez pomoćnih)
John Lennon is offline  
Old 12.02.2007., 22:07   #3
...e kad vec drugi pitaju, da pitam i ja: kakva su pravila za zene u hrvatskom nogometu? mogu li kod nas cure suditi utakmice "muske" lige? stvarno ne znam, a bash me zanima
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 12.02.2007., 22:49   #4
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
...e kad vec drugi pitaju, da pitam i ja: kakva su pravila za zene u hrvatskom nogometu? mogu li kod nas cure suditi utakmice "muske" lige? stvarno ne znam, a bash me zanima
evo ja ću ti odgovoriti bez dlake na jeziku:
vjerujem da će većina muškaraca(kao i ja)ovaj tvoj post pročitati sa podsmjehom,jer da bi kod nas došao u poziciju suditi neke kvalitetnije utakmice moraš početi sa "dna",tj. ove seoske lige(a zamisli koja je publika i igrači tamo).
pritisak na tebi je ogroman i na terenu i sa strane pa moraš psihološki biti jak.
ali ako ti je gušt trpiti uvrede za neku siću samo izvoli.
nedavno je jedna žena sudila utakmicu u kupu uefa ili čak lp ako se ne varam
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 12.02.2007., 23:17   #5
Sude zenske i oprostite na izrazu glupe kurve pojma nemaju!!!
Znam da sude u trecoj hnl juniorima i kadetima,vjerojatno i pionirima,al sam joj jebo mater
jimmy101 is offline  
Old 12.02.2007., 23:20   #6
...tomo, hvala na iskrenosti ma ne bih ja isla u sutkinje, nazalost - nisam u formi a i malo slabije vidim, pa bi mi dosta toga promaklo ali jedno sam vrijeme imala tu neku ideju, pa me bash zanimalo...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 12.02.2007., 23:23   #7
Ima i u 3. ligi jedna žena sudac
MEP is offline  
Old 13.02.2007., 00:26   #8
Ima ih kod nas nekoliko. A zanimljivo je to da iako trpe uvrede nikad nisu dobile batina, za razliku od muških kolega!
Filippo is offline  
Old 13.02.2007., 14:39   #9
Evo, u VG na utakmici Radnik - Dinamo je bila linijska sutkinja. Čak nam je i mahnula kad smo joj zapjevali baci sise da se igramo.
Kopriva is offline  
Old 13.02.2007., 15:44   #10
Quote:
Kopriva kaže: Pogledaj post
Evo, u VG na utakmici Radnik - Dinamo je bila linijska sutkinja. Čak nam je i mahnula kad smo joj zapjevali baci sise da se igramo.
pa mozda bi se i ona igrala
H.k.G. is offline  
Old 13.02.2007., 16:33   #11
Zbor nogometnih sudaca Zagreba organizira tečaj za nogometne suce. Tečaj će započeti 19. veljače u prostorijama Zagrebačkog nogometnog saveza, Frankopanska 2. Poželjno je da su kandidati igrali nogomet ili su još uvijek aktivni , te da nisu stariji od 25 godina. tel. 4848-482/4848-488
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 20.10.2008., 15:50   #12
Legatus jel znas mozda kad su ove godine tecajevi?
William_W is offline  
Old 20.10.2008., 16:10   #13
Beetlejuice is offline  
Old 20.10.2008., 16:14   #14
Quote:
jimmy101 kaže: Pogledaj post
Sude zenske i oprostite na izrazu glupe kurve pojma nemaju!!!
Znam da sude u trecoj hnl juniorima i kadetima,vjerojatno i pionirima,al sam joj jebo mater
dr. van Nostrand is offline  
Old 20.10.2008., 16:19   #15
Quote:
Zalac kaže: Pogledaj post
jel zna neko kako se postaje nogometni sudac ? neki tecaj ili nesto ? jel se moze nesto dzeparca zaradit posto sam mlad i svaka para se brzo ulupa ?
Trebaš 4 iz zemljopisa, 15kn biljega, rezervnu putovnicu, uzi i pancirku.
6ar is offline  
Old 20.10.2008., 16:30   #16
Pa zasto pobogu sudac kad mozes biti nogometas? place su dosta vece.
Carlos is offline  
Old 20.10.2008., 16:33   #17
S kim se vi svađate Prvi post je napisan pred godinu i pol
B52 is offline  
Old 20.10.2008., 16:59   #18
Veliš dižen!






Evo saće ti Legatus odgovrit, nek te ne zbunjuje kaj je zadnji post ostavio 13.5.2007.
Skočio je po jamničku samo
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 20.10.2008., 17:21   #19
Quote:
Zalac kaže: Pogledaj post
jel zna neko kako se postaje nogometni sudac ? neki tecaj ili nesto ? jel se moze nesto dzeparca zaradit posto sam mlad i svaka para se brzo ulupa ?
moras poloziti nekakav test, e onda pocinjes suditi mladim uzrastima i ak tamo budes ok onda se lagano probijas....imas testove svake godine i ako dobro sudis (ocjena delegata) ides naprijed...e onda dolazimo do toga da polazes za saveznog suca a bez "diplomeme" saveznog suca ne mozes suditi u drugoj ili trecoj ligi, nisam sigur....a to se testiranje za saveznog placa oko 6000kn, a ak panes mos se jebati...i reci cu ti...lova je ok ak se malo probijes....al bas ok...pokusaj..neam pojma...
papirlova is offline  
Old 20.10.2008., 17:22   #20
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
moras poloziti nekakav test, e onda pocinjes suditi mladim uzrastima i ak tamo budes ok onda se lagano probijas....imas testove svake godine i ako dobro sudis (ocjena delegata) ides naprijed...e onda dolazimo do toga da polazes za saveznog suca a bez "diplomeme" saveznog suca ne mozes suditi u drugoj ili trecoj ligi, nisam sigur....a to se testiranje za saveznog placa oko 6000kn, a ak panes mos se jebati...i reci cu ti...lova je ok ak se malo probijes....al bas ok...pokusaj..neam pojma...
Lux is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.