Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2010., 12:59   #2441
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Imala sam slican problem kao i ti,i super mi je balein serum za hidrataciju,i samo sebi kupi jos neku hidrantantnu kremu
A za ciscenje lica ti preporucam od ROUGJ sap no sap,to je sapun za ciscenje lica za osjetljivu kozu,toliko je njezan i blag da se moze i za intimno pranje koristit,a savrseno cisti lice.
Ja sam svasta probala,ali taj sapun od Rougj je najbolji.
Gdje kupuješ taj sapun i koliko košta?
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 20:52   #2442
Quote:
Happy as usual kaže: Pogledaj post
Gdje kupuješ taj sapun i koliko košta?
To ti ima u skoro svakoj ljekarni. I ja sam to koristila, općenito svi Rougj proizvodi su jako dobri.
wani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 15:17   #2443
trebala bih preporuku za kremu, koju bi koristila kao noćnu.
lice mi je masno, sa suhim fazama, i sa dosta nepravilnosti kao što su bubuljice, prištići i nekakvi čudni prištići koji me bole i dosta su crveni pa ih diram.također imam flekice od prijašnjih prištića pa bi ih se htjela rješiti.

hvala vam ako mi nešto preporučite.
ić ću i kod dermatologa, ali sam svejedno htjela pitat vas za savjet.
__________________

House: This ray of sunshine is Dr. Lisa Cuddy. Dr. Cuddy runs this whole hospital, so unfortunately she's much too busy to deal with you.Speaking of which, if you're particularly annoying you may see me reach for this. It's Vicodin - it's mine, you can't have any. And no, I do not have a pain-management problem, I have a pain problem.
Je t'aime is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 15:42   #2444
Quote:
Je t'aime kaže: Pogledaj post
trebala bih preporuku za kremu, koju bi koristila kao noćnu.
lice mi je masno, sa suhim fazama, i sa dosta nepravilnosti kao što su bubuljice, prištići i nekakvi čudni prištići koji me bole i dosta su crveni pa ih diram.također imam flekice od prijašnjih prištića pa bi ih se htjela rješiti.

hvala vam ako mi nešto preporučite.
ić ću i kod dermatologa, ali sam svejedno htjela pitat vas za savjet.
Avene rebalancing shooting emulsion, ali više je za dan.
La roche posay, eff K, savršenstvo od kreme.
Ovdje hvale Nuxe etincalente sa voćnim kiselinama, ja čekam da nabavim tester.
Karen_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 17:18   #2445
Quote:
Karen_13 kaže: Pogledaj post
Avene rebalancing shooting emulsion, ali više je za dan.
La roche posay, eff K, savršenstvo od kreme.
Ovdje hvale Nuxe etincalente sa voćnim kiselinama, ja čekam da nabavim tester.
Koristim La roche Posay -Effaclar K i ona mi je ok, ali ne pretjerano dobra jer ipak još imam prištića i bubuljica.
Avene rebalancing je emulzija mislim za iritiranu kožu a ja već imam takvu kremu samo od roc-a.

Hvala na savjetima.
Tražim još svoju najbolju kremu. Sljedeći tjedan idem u dermatologa i nadam se da će mi prepisat kremu koja će mi pomoći.
__________________

House: This ray of sunshine is Dr. Lisa Cuddy. Dr. Cuddy runs this whole hospital, so unfortunately she's much too busy to deal with you.Speaking of which, if you're particularly annoying you may see me reach for this. It's Vicodin - it's mine, you can't have any. And no, I do not have a pain-management problem, I have a pain problem.
Je t'aime is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 19:42   #2446
rebalancing je za mješovitu kožu, a skin recovery je za iziritiranu. slažem se za rebalancing. pohvale i od mene!
__________________
We live in a fantasy world, a world of illusion. The great task in life is to find reality.
blue~angelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 20:36   #2447
Quote:
wani kaže: Pogledaj post
1.meni je bila odličma eyeliplex, ali je ima kupiti koliko ja znam samo izvan Hrv. ili na ebay-u
Ima je i kod nas - u Sephori - cca. 280 kn

A bilo ju je i na forumskoj prodaji
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 19:45   #2448
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ja koristim Normaderm.
Ne vrijedi mi ni pisljivog boba. Sranje.

Kremu Adaptive vise ne proizvode, a bila mi je NAJBOLJA
Drage cure,
ja sam isto svašta koristila a skupo, skupo a nije vrijedilo ni pišljivog boba, i iz Dutića Este Lauder, itd..

Sada si kremu radim samu, kupim Nivea Soft s jojoba uljem i E vitaminom umiješam u kutiju 1 žličicu ultrafinog zeolitnog pudera i dobbijem vrhunsku antiage hranjivu kremu za lice i dekolt a stalno me pitaju kud su mi nestali prištići i bore i kak da mije koža postala jednolična, od čeg sam se pomladila? Zadnji put su frendice skonstatirale da sigurno je to za to što potajno imam "mlađeg frajera"-ha-ha. Najbolje mi je da 1 puder mi izdrži godinu dana a i za drugo koristim i dijelim i mogu si napraviti dosta kreme i ze tijelo. Super je kada čovjek tu temu "skine s dnevnog reda". A vichy me je stalno grizao, kak tak je bila Nivea DNAGE ali to razbijanje glave i hodanje okolo...

Ako hoćete kremu raditi same i probati, javite se

Koristim još jednom tjednu zeolitnu masku Rejuvenal koja počisti lice, i to je sve, koža nikad bolja a uvijek je bila miješana, problematična, pa Eucerini i gluposti
alulinda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 21:14   #2449
Šta je to zeolitni puder i gdje ga kupuješ???
Detalje pleaseeee!!!!!
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:24   #2450
Može li preporuka za dnevnu kremu,da ima UVA i UVB zaštitu i da nije preskupa? Imam suhu/mješovitu kožu
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:27   #2451
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Šta je to zeolitni puder i gdje ga kupuješ???
Detalje pleaseeee!!!!!
Ja sam našla ovaj članak,mene također zanima gdje ga ima za kupit http://www.panaceo.hr/medicina_19_rane.html
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:51   #2452
Pročitala sam članak i čini mi se to ok, a tebi?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 09:59   #2453
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Pročitala sam članak i čini mi se to ok, a tebi?
Čini mi se ok također,vidjela sam na ebayu da kilogram tog pudera dođe oko 20 eura,valjda ga ima i kod nas kupit
Cijene proizvoda na stranici članka su mi malo previše
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 09:58   #2454
moze neku preporuku za kremu nocnu da smanjuje pore,ili bar jako uspjesno zaustavlja proširenje starih / stvaranje novih...
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:05   #2455
može li se skonoren dobit na recept, bez plaćanja?
meni je dermatolog prepisao skinoren i losion, išla sam kod doktorica da to ne bi morala platit.
na kraju nisam morala platit losion a kremu sam morala.
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 11:35   #2456
skinoren nije na recept
__________________
We live in a fantasy world, a world of illusion. The great task in life is to find reality.
blue~angelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 08:24   #2457
Jutro!
Trebam savjet. Koristila sam dugo Avene kremu za osjetljivu i suhu kožu i bila mi je odlična sve dok nisam prestala piti antibebi pilule. Čim sam ih prestala piti koža mi je podivljala ( očekivana reakcija nakon dugog uzimanja ) i evidentno joj se promjenio tip jer mi je Avene postala premasna. Sad bih rekla da imam normalnu kožu s izuzetkom da mi se čelo masti. E sad, da li je to radi šiški a trenutno je vruće vani ili zato što je stvarno masnije, ne znam. Nije kritično masno ali u odnosu na ostatak lica je.
Koju kremu da uzmem? Napominjem da kod mene ne prolaze prirodni sastojci ( od kreme s pasjim trnom sam dobila neviđeni osip.) Znači trebam kremu koja ne sadrži nijednu biljku ili nešto egzotično,imam 29 god i dolaze i prve bore ( također samo čelo.) Svaki prijedlog je dobrodošao!
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 14:51   #2458
Quote:
Weselka kaže: Pogledaj post
Jutro!
Trebam savjet. Koristila sam dugo Avene kremu za osjetljivu i suhu kožu i bila mi je odlična sve dok nisam prestala piti antibebi pilule. Čim sam ih prestala piti koža mi je podivljala ( očekivana reakcija nakon dugog uzimanja ) i evidentno joj se promjenio tip jer mi je Avene postala premasna. Sad bih rekla da imam normalnu kožu s izuzetkom da mi se čelo masti. E sad, da li je to radi šiški a trenutno je vruće vani ili zato što je stvarno masnije, ne znam. Nije kritično masno ali u odnosu na ostatak lica je.
Koju kremu da uzmem? Napominjem da kod mene ne prolaze prirodni sastojci ( od kreme s pasjim trnom sam dobila neviđeni osip.) Znači trebam kremu koja ne sadrži nijednu biljku ili nešto egzotično,imam 29 god i dolaze i prve bore ( također samo čelo.) Svaki prijedlog je dobrodošao!
Pa uzmi tester od Avene light varijante za normalnu ili Shooting rebalancing za nješovitu. Što mijenjati ako ti odgovara?
Karen_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 15:52   #2459
Nisam se toga uopće sjetila! Potražiću odmah danas testere od te dvije da vidim da li odgovara koja, hvala
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 22:10   #2460
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
moze neku preporuku za kremu nocnu da smanjuje pore,ili bar jako uspjesno zaustavlja proširenje starih / stvaranje novih...
Avene-diacneal. Nanositi na potpuno suhu kožu i nakon sat vremena staviti, ako je potrebno , hidrataciju.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.