Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 16:13   #2041
meni je taj odličan,, u pravilu su mi svi dobri od Nivee.. neznam ako usporava rast dlačica, možda i je, al stvarno nisam vodila brigu o tome al miris mu je mmmmmmmmm
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 16:49   #2042
Quote:
ljubimica kaže: Pogledaj post
meni je taj odličan,, u pravilu su mi svi dobri od Nivee.. neznam ako usporava rast dlačica, možda i je, al stvarno nisam vodila brigu o tome al miris mu je mmmmmmmmm
a kao usporava rast dlačica? ok, to nisam znala, nemam pojma da li usporava ili ne, miris je odličan i dosta dobro drži, probala ga od mame par puta i znam da sam si zabilježila da vas moram pitati!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:06   #2043
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Kako ste zadovoljne s ovim dezićem? Probala sam ga i mogu reći da sam stvarno oduševljena! I planiram ga kupiti, ali prije toga zanima me da li tko od vas ima kakvo loše iskustvo?!
jedini od nivee koji mi nije valjao. uopće nije držao. (s tim da se ja ne znojim puno.)
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:56   #2044
pa mislim da usporava rast dlačica, pretpostavljam da je po tome dobio ime Double effect
a ni ja se pretjerano ne znojim i ne sudim deziće prema tome kako i koliko drže jer za mene ne mora ni jedan držati kad se veoma malo znojim.... imam dezić čisto radi navike da mi nešto miriši pod pazuhom
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:33   #2045
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Kako ste zadovoljne s ovim dezićem? Probala sam ga i mogu reći da sam stvarno oduševljena! I planiram ga kupiti, ali prije toga zanima me da li tko od vas ima kakvo loše iskustvo?!
imala sam ga ja ovo ljeto i bio mi je odličan! svakako preporučam!

ja sam imala onu verziju white senses, predivno miriše i stvarno mi je dugo držao.
a koliko se sjećam, kao omogućava lakše brijanje i dulju glatkoću pazuha. naravno da taj detalj nisam primjetila. al zato nije pekao niti malo kad bi ga stavila odma nakon depilacije
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:58   #2046
Quote:
ljubimica kaže: Pogledaj post
pa mislim da usporava rast dlačica, pretpostavljam da je po tome dobio ime Double effect
a ni ja se pretjerano ne znojim i ne sudim deziće prema tome kako i koliko drže jer za mene ne mora ni jedan držati kad se veoma malo znojim.... imam dezić čisto radi navike da mi nešto miriši pod pazuhom
Odlično! Tako i ja! Nemam problema sa znojenjem, ali čisto radi mirisa!
Hvala svim curama!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 11:08   #2047
Moram se složit s ovim da su Niveini dezići uglavnom dobri I Adidasovi su mi dobri...i one "zelena" Rexone
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:40   #2048
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li ima Balea deziće sa mirisom krastavca?
Ne znam, potraži u DM-u. Ja trenutno koristim dva Baleina dezodoransa (kokos i Triple effect). O.K. su mi oba, ali miris mi mogao biti i intenzivniji, jer prebrzo ispari.
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:13   #2049
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
već 2 tjedna koristim ljubičasti bourjois sprej(za tamnu odjeću). skroz sam zadovoljna! drži dugo, fino miriše i ne ostavlja mrlje! morat ću isprobat još koji bourjois.
koji su po vašem mišljenju još dobri?
Meni se do sada najviše svidio onaj rozi za sintetičku odjeću (koju BTW ne nosim nego mi se samo svidio miris dezića )
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 21:54   #2050
Moze neka preporuka za dezic koji dobro i dugo drzi ali da nema napadan miris, nego jakoooo blag

ili novi garnier minerals ili neki od adidasa?

ne bih rexonu i dove i nivea- vec sam sve isprobala
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 13:02   #2051
Garnier ti ima dosta jak miris. Fin, ali jak
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 13:05   #2052
adidas rozi.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 13:46   #2053
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Moze neka preporuka za dezic koji dobro i dugo drzi ali da nema napadan miris, nego jakoooo blag

ili novi garnier minerals ili neki od adidasa?

ne bih rexonu i dove i nivea- vec sam sve isprobala
balea sensitive - nježan, pudrasti miris, meni izdrži stvarno dugo
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 16:14   #2054
kupila sam bionsen dezić u spreju, miris nije neki ali ne sadrži aluminij(da, na kupnju me naveo mail o štetnosti dezića s aluminijem)
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 16:44   #2055
oo hvala na preporukama

pogledat cu adidas rozi a i baleu, mada sam za njihove dezodranse ovdje procitala bruku negativnih kritika

znaci nista od garnier-a, ima jak miris.... a to ne podnosim, hocu nesto skoro bez mirisa a da drzi...
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 16:56   #2056
Ako ti je intenzivan miris problem, možeš probati Bionsenove kristale. Na slici su zadnji desno. To ti uopće nema mirisa.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 16:58   #2057
uh, to bi bilo super kad bi imalo kod mene, posto nisam iz HR
da li imaju neku stranicu gdje pise gdje se svi njihovi proizvodi distribuiraju?
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 17:04   #2058
Ne znam za stranicu. Po nicku zaključujem da si u Bosni, a ovo u biti nije ništa ekskluzivno, u Hrvatskoj ima za kupiti u DM-u, možda da pogledaš u CM-u.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 17:07   #2059
da, iz bih sam....
nema tamo
znam sve napamet sta ima
ajd zivim u nadi da ce se pojaviti jednog dana kod mene
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 19:18   #2060
Meni niš ne valja osim Niveinih roll-ona, onaj s crvenim perom i ovaj novi happy time, s mirisom naranče, kojeg kupujem u Mulleru, jer ga u DM-u nema. Jedno vrijeme sam koristila Fenjal, onaj sensitive i water orchid, ali mi nisu tak dobri kao Niveini.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.