Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2015., 23:33   #2081
Nisam moram priznati razmišljala o tome nužno na taj način da se radi o hipersenzibilnosti ''na duhove'', baš konkretno na to, kad je u pitanju bio taj stan jer kad odvrtiš film, ništa se konkretno negativno koliko sam upoznata bila nije događalo tu unatrag zadnjih par godina, a opet sve se veća negativnost osjetila. Nešto je sigurno bilo, no ne u ovom ''horor stilu'' naravno, kako navodiš ali nešto je... uvijek zapravo imamo osjećaj da se to događa i nekom drugom i negdje dalje, ali...
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 07:45   #2082
@pravi život, duhovi nisu demoni

a, i agatos, zar nije veca mogucnost da se u tim stanovima radilo samo o nakupini energije koja tebi ne odgovara?
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 10:48   #2083
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
@pravi život, duhovi nisu demoni

a, i agatos, zar nije veca mogucnost da se u tim stanovima radilo samo o nakupini energije koja tebi ne odgovara?
Je, meni je zapravo to izglednije, nego pojava duhova jer nikakvih drugih znakova nečije prisutnosti nije bilo, poput zvukova, micanja stvari, hladnoće, mirisa i dr.
Moguće da se u tom stanu koji se prodao s vremenom nakupljala sve veća količina negativne energije i to me zanima zbog čega, kako dolazi do toga? Ljudski faktor? Nemam iskustva s time niti sam čitala o tome tako da se ne zafrkavam kad postavim pitanje
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 13:28   #2084
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
@pravi život, duhovi nisu demoni
Šur, to su naši mrtvi pokojni koji prave nered po kućama i stanovima samo zato što to mogu i dopada im se plašiti žive ljude oko sebe.

Neznaš ti šta su duhovi, veli sused susedu.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 09:41   #2085
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Je, meni je zapravo to izglednije, nego pojava duhova jer nikakvih drugih znakova nečije prisutnosti nije bilo, poput zvukova, micanja stvari, hladnoće, mirisa i dr.
Moguće da se u tom stanu koji se prodao s vremenom nakupljala sve veća količina negativne energije i to me zanima zbog čega, kako dolazi do toga? Ljudski faktor? Nemam iskustva s time niti sam čitala o tome tako da se ne zafrkavam kad postavim pitanje
prema feng shuiju, svaku naša tugu, bolest, svađu, suzu, stres ....prostori upijaju u sebe poput spužve...
ako si hipersenzibilna poigraj se malo, odi u neku bolnicu, stan nekoga tko je npr. super pozitivan, negativan itd...cisto da skužiš razliku...i prestaneš se bespotrebno bojati
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Šur, to su naši mrtvi pokojni koji prave nered po kućama i stanovima samo zato što to mogu i dopada im se plašiti žive ljude oko sebe.

Neznaš ti šta su duhovi, veli sused susedu.
je, je.. sigurno im je i na onom svijetu jedinu bitno da nam savršenima zagorcaju život...uvijek je kriv netko drugi, nikad mi....
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 13:24   #2086
Nisam se nakon toga ni u jednom prostoru toliko lose osjecala, ali mogla bih probati cisto vjezbe radi
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 14:57   #2087
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Nisam se nakon toga ni u jednom prostoru toliko lose osjecala, ali mogla bih probati cisto vjezbe radi
vjerojatno zato što se nisi nikad više niti našla u nekom prostoru koji je nakupio toliko negativne energije..
inace, pod onim "našu" nisam mislila na tvoju energiju vec, energiju koju su tu ostavili i ostavljaju stanari, oni koji su živjeli/žive u tom stanu...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 19:58   #2088
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
vjerojatno zato što se nisi nikad više niti našla u nekom prostoru koji je nakupio toliko negativne energije..
inace, pod onim "našu" nisam mislila na tvoju energiju vec, energiju koju su tu ostavili i ostavljaju stanari, oni koji su živjeli/žive u tom stanu...
Znam sad mi je sve jasnije kad čovjek malo odvrti film i shvati kakvi su ljudi bili privremeno tamo, budući da se stan iznajmljivao kao poslovni prostor, a i u prolazu, nije ni čudno.
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 13:46   #2089
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
je, je.. sigurno im je i na onom svijetu jedinu bitno da nam savršenima zagorcaju život...uvijek je kriv netko drugi, nikad mi....
A rekoh ja da je stvar do zavisti i ljubomore, oni onako mrtvi zavide svemu živome oko sebe a gdje se nasele tamo se bolje ne nastanjuj ti živ.
Samo kaj, što će ti mrtvi za to, imaš zavidnih ljubomornih i živih oko sebe, ti čovjek bolje naseli pust otok, tamo će biti mira, mir i tišina... Što više čovjek može poželjeti?
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 15:19   #2090
Kosutnjak mjesto gdje je smjestena kuća Velikog Brata!
to mjesto samo po sebi najezi svakoga ko prolazi ondje bilo danju ili noću! navodno je sve jos zapocelo prije nekih 150 godina kada je upravo na mjestu gdje se nalazi bb kuća ubijen knez! cak oni stariji ljudi izbjegavaju kosutnjacku sumu u sirokom luku! ipak su oni ta generacija kad je ta prica bila popularna o ukletoj sumi!
da se vratim na temu, puno natjecatelja koju su boravili u Srpskoj BB kuci im se dogodila neka vrsta tragedije pa cak i smrt..
a samo da napomenem, prije BB kuce ondje je bio rekreacijski centar za djecu, moze se naci na internetu da se djeca nikako nisu osjecala ugodno ondje zato je mjesto i zatvoreno!
Evo video koji sam sastavio prikupljajuci informacije o tom mjestu!
https://www.youtube.com/watch?v=DCdEia44oI0
cotrioa19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 20:18   #2091
Spooky! Znaci i ovaj BB 2015 je na istom mjestu? Ostaje da vidimo posljedice, no unutra su ionako svi ludi koliko sam malo gledala.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 11:38   #2092
Poruka:

Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Spooky! Znaci i ovaj BB 2015 je na istom mjestu? Ostaje da vidimo posljedice, no unutra su ionako svi ludi koliko sam malo gledala.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Ček.... malo, sad ne shvačam. Da li su ukučani bili malko ludi prije ulaska u bb hižu ili su prolupali ulaskom u tu hižu. A tko je u stvari taj "veliki braco", da nije neki mag, coprnjak ili tak nekaj?
lav1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 19:05   #2093
Vjerojatno su bili jer da nisu nebi bili ni izabrani za kucu pretpostavljam..no sad su cini se jos ludji.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.