Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2015., 17:26   #3081
Remington IPl6000Fi

Kupujem danas Remington IPL6000Fi i iskreno se nadam da ce raditi. Ocajna sam za pozitivnim rezultatima.
Mislim dokumentirati svoj napredak i podijeliti ga s vama
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 11:20   #3082
Pozdrav svima!

Razmišljam o kupovini aparata za lasersku depilaciju i totalno sam u nedoumici koji aparat uzeti Vidim da se najviše spominje philipsova lumea te da ljudi imaju pozitivne rezultate za područje lica.

Zanima me da li ima dijelove za zamjenu kada se potroše svi bljeskovi ili se mora kupovati novi aparat?
Koliko se otprilike tretmana može odraditi s jednim aparatom ako ima više od 100.000 bljeskova? Ne znam procijeniti koliko ću uopće moći koristiti taj aparat

Hvala!
anesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:00   #3083
e moja ti, i ja razmisljam o kupnji zadnjih par godina, samo nikako iskesit lovu
ja bih radije remington samo zato jer mu mos lampice zamijeniti kad se potrose
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:28   #3084
Quote:
anesen kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Razmišljam o kupovini aparata za lasersku depilaciju i totalno sam u nedoumici koji aparat uzeti Vidim da se najviše spominje philipsova lumea te da ljudi imaju pozitivne rezultate za područje lica.

Zanima me da li ima dijelove za zamjenu kada se potroše svi bljeskovi ili se mora kupovati novi aparat?
Koliko se otprilike tretmana može odraditi s jednim aparatom ako ima više od 100.000 bljeskova? Ne znam procijeniti koliko ću uopće moći koristiti taj aparat

Hvala!
A racunaj da ti je po pazuhu potrebno npr: 6-10 bljeskova, nadiusnice oko 6 bljeskova, ruka hmm mislim da max 50 bljeskova, noga recimo 200 - naravno sve ovisi o velicini tretiranog podrucja i nema svi isti volumen
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:05   #3085
Danas sam bio prvi put u studio ljepote manuela za onih 15 ipl tretmana tj 5 po jednom području, ženska mi je rekla da treba više od 5 tretmana da se to riješi, pa je sad moje pitanje kolko zbilja tretmana treba da se riješe dlačice?
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 13:34   #3086
1.tretman Remington IPL6000Fi aparatom

Quote:
lea93 kaže: Pogledaj post
Kupujem danas Remington IPL6000Fi i iskreno se nadam da ce raditi. Ocajna sam za pozitivnim rezultatima.
Mislim dokumentirati svoj napredak i podijeliti ga s vama
Danas sam napravila 1.tretman Remington IPL6000Fi aparatom.
Blicnula sam cijele noge, pazuh, trbuh i lice. Jos mi preostaju ruke i bikini zona + mozda donji dio leda (da, dosta sam dlakava)
Blijede sam puti i imam crne, jake dlake.
Za sve one koji se brinu da bi tretman mogao boljeti, ne brinite se! Radila sam sva podrucja na razini 5 i kao i sto kazu u uputama, osjetit ce te samo neugodnu toplinu, nista bolno.
Na pazusima i podkoljenicama sam jedino osjetila malo jacu "bol", na ostalim djelovima nista... tako da me to iskreno malo brine. Imam osjecaj da bi me trebalo "boljeti" kako bi znala da radi...hmmm...nadam se da se varam.
Trebat ce mi najmanje 3 tretmana da bih vidjela promijene. Uzbudena sam Nadam se da cu dobiti pozitivne rezultate, jel bome, dati 1990 kn.nije malo (bio je na snizenju 10% )
Drzim evidenciju o blicajevima, posto sam vidjela da se mnogi ljudi bune o broju blicajeva, da lampica ne izdrzi koliko bi trebala Evo ja sam napravila za bedra (x2) = 520, podkoljenica (x2) = 360, pazuh (x2) = 30, lice (x4 - brada, nadusnice, 2x zulufi) = 20, vrat = 3 i za trbuh sam zaboravila zapisati .
Kod svakoga ce biti drugacije, sve ovisi koliko ste visoki i siroki. Ja sam 160cm i 56kg., u 20-im sam godinama.
Evo, nadam se da sam nekome pomogla.
Cujemo se za tjedan dana, posto tada mislim napraviti 2.tretman
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 23:34   #3087
i ja sve radim s jačinom 5 i isto ne osjetim neku bol , ono samo nelagodno..
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:27   #3088
lea93- jesi brijala dlake prije?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 15:28   #3089
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
lea93- jesi brijala dlake prije?
Naravno. Obavezno se dlake trebaju obrijati prije koristenja =)
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:14   #3090
lasersko uklanjanje dlačica - ponude s crnog jajeta, iskustva?

Pozdrav!

Možete mi malo ispričat o iskustvu s laserskim uklanjanjem dlačica, posebno me zanima ako je neko kupio neku od ponuda s crnog jajeta? Malo sam sumnjičava s obzirom na to da su popusti dosta jako veliki, al pošto nemam 10.000 kn viška, ove ponude do 1000 kn su mi dost privlačne.
E sad, muči me najviše da će mi narast još gore nakon toga. Postoji li način da sama procijenim hoće mi to zbilja primit? Ili da odem na neko testiranje na hormone da sam ziher da će bit sve 5?
S tim da bi ja voljela uklonit prvenstveno dlačice s ruku jer *uck it dlakavija sam od prosječne žene (ne znam jel i to nužno povezano s hormonima mejbi? )

U svakom slučaju nadam se da ćete mi skratit muke
okwell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 22:40   #3091
I koji je na kraju bolje uzeti? PHILIPS SC2004 11 Lumea ili REMINGTON IPL6000Fi ?
Ako sam dobro skužila lumea ima više bljeskova ali se ne može mjenjati ta lapica dok se kod remingtona može? I razlika je u cijeni naravno. Nekom valja ovaj, nekom onaj?

Čitala sam ovu temu prije koju godinu, pa sam zaboravila na to, nemam para za laser, dosta mi je više, kupila bi ovo, pa makar da se prorijede, uspori rast, a najviše želim da nestanu urasle dlake. Nemrem se više boriti s tim dlakama.. potkoljnice i bikini me najviše smeta Znam da sam se možda kasno sjetila što se ljeta tiče, al barem bi htjela potkoljenice upristojit do tada.
Pomažite
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 13:39   #3092
Remington IPL6000Fi

Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
I koji je na kraju bolje uzeti? PHILIPS SC2004 11 Lumea ili REMINGTON IPL6000Fi ?
Ako sam dobro skužila lumea ima više bljeskova ali se ne može mjenjati ta lapica dok se kod remingtona može? I razlika je u cijeni naravno. Nekom valja ovaj, nekom onaj?

Čitala sam ovu temu prije koju godinu, pa sam zaboravila na to, nemam para za laser, dosta mi je više, kupila bi ovo, pa makar da se prorijede, uspori rast, a najviše želim da nestanu urasle dlake. Nemrem se više boriti s tim dlakama.. potkoljnice i bikini me najviše smeta Znam da sam se možda kasno sjetila što se ljeta tiče, al barem bi htjela potkoljenice upristojit do tada.
Pomažite
Preporucujem Remington IPL6000Fi. Napravila sam do sad 3 tretmana cijelog tijela (osim bikini) i jos mi lampica nije izgorjela. Sporije ce ti rasti dlake i bit ce ti rijede, definitivno =) Samo zapamti da rezultati nisu odmah primjetni. Evo, ja nakon mjesec dana vidim rezultate i jedva cekam napraviti jos nekoliko tretmana =)
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 16:53   #3093
Hvala Lea ali nekak naginjem philipsu

jel mi može netko razliku između ova dva objasnit, djeluju mi isto, osim kaj ovaj sniženi ima neki nastavak, možda bolje taj kupiti? jel to stariji model ili kaj.. ako može što prije odgovor, danas bi već kupila

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/d...IPS-SC2003-11/
http://www.elipso.hr/mali-kucanski/d...IPS-SC2004-11/
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 20:00   #3094
U prosincu 2014. je SC2008/11 sa 140000 bljeskova u Technomarketu koštao 3039 kn.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 10:04   #3095
http://www.technomarket.hr/products/...hilips-sc-2008

i dalje je, kvragu, a ja jučer kupila
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:56   #3096
Ja sam prošle godine kupila Remington, napravila nekoliko tretmana prije ljeta, osjetila neko poboljšanje i prestala preko ljeta. Poslije ljeta opet par tretmna i sad od NG počela redovitije.
Meni su rezultati jako dobri, ustvari oduševljena sam. Nisam ja očekivala čuda, nego kao što su i neke cure iznad napisale da se malo prorijede dlake i smanji urastanje. Ali rezultat je čak i bolji od toga.

Ne znam koliko je to sad ukupno tretmana, ali je situacija takva da se uopće ne mogu sjetiti kako mi je bilo prije. Dlake su rjeđe, sporije rastu, a na nekim mjestima su potpuno prestale. Recimo 7 dana isod ruke ne pojavi se ništa, na nogama su se značajno prorijedile... Nije da mi više britvica ne treba, ali daaaleko manje.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:14   #3097
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
I koji je na kraju bolje uzeti? PHILIPS SC2004 11 Lumea ili REMINGTON IPL6000Fi ?
Ako sam dobro skužila lumea ima više bljeskova ali se ne može mjenjati ta lapica dok se kod remingtona može? I razlika je u cijeni naravno. Nekom valja ovaj, nekom onaj?

Čitala sam ovu temu prije koju godinu, pa sam zaboravila na to, nemam para za laser, dosta mi je više, kupila bi ovo, pa makar da se prorijede, uspori rast, a najviše želim da nestanu urasle dlake. Nemrem se više boriti s tim dlakama.. potkoljnice i bikini me najviše smeta Znam da sam se možda kasno sjetila što se ljeta tiče, al barem bi htjela potkoljenice upristojit do tada.
Pomažite
Ja imam Philips sc 2004/11 vec 4 meseca i zadovoljna sam rezultatima.Nakon 4 mjeseca uradila 9 tretmana resila se 60-70% dlaka a i ono sto je ostalo raste usporeno.Nisam iz Hr i ukljucila sam se na forum samo zbog ovu temu tako da i ja odluku da kupim ovaj aparat sam donjela na osnovu tudja iskustva.prvi rezultat sam videla nakon drugog tretmana dlake nakon brijanja rastu spoije imam vec mesta gde ne rastu vise a sto je najvaznije nemam vise uraslih dlaka zbog cega sam i najvise kupila ovaj aparat. imam svjetlu put i tretmane radim na jacinu 5.Moram da napomenem da recimo od 6 tretmana do sada kao da nema pomaka kao da je sve isto...ali ipak sam zadovoljna i ovim sto sam postigla...Nadam se da sam pomogla.
Dafi04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 18:08   #3098
da li je možda netko išao na elektrolizu u onaj centar Formu na Maksimiru? Lumea jednostavno ne pomaže za lice pa tražim neko alternativno rješenje..
hvala svima unaprijed
deralicht is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 14:14   #3099
Quote:
deralicht kaže: Pogledaj post
da li je možda netko išao na elektrolizu u onaj centar Formu na Maksimiru? Lumea jednostavno ne pomaže za lice pa tražim neko alternativno rješenje..
hvala svima unaprijed
kako ne pomaze?
imas svijetle dlacice?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 14:44   #3100
Zbog zdravstvnih problema morao sam ici na laser ukloniti dlake s oziljka...rez od 8-10 cm, a ja dlakavo biće , pa mi iritiraju oziljak i spriječavaju zarastanje

Neki dan (utorak) sam bio drugi puta, i dok je prvi puta bilo sve uredu, nakon drugog tretmana mislim da na 3 mjesta imam male opekline!?


Pa me zanima kakva su iskustva s tim? Da li im se isplati zaliti ili neke kremice nesto sto ce pomoci u prolazenju istih?

Hvala
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.