Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2013., 22:24   #1
HTC Desire 608t

Vlasnik sam predmetnog uređaja, namijenjenog prvenstveno kineskom tržištu.
Kad sam ga dobio imo je na sebi hrpu kineskih aplikacija i nemogućnost korištenja google-a i ostalih socijalnih mreža.
Umjesto da napravim povratak na tvorničke postavke i ubijem kineske postavke, napravio sam se pametan i instaliro/boot-o sistem od uređaja HTC Desire 600.
Razlog je taj što nisam nigdje našao OS za svoj uređaj. To mie je pretpostavljam dovelo do slijedećih problema:
- utori za sim kartice su mi pomiješani i tako utor 1 mobitel očitava kao utor 2 kad treba ukucati PIN
- ne postoji mogućnost da na uređaju imam 3G konekciju, nego samo edge
- kad želim slikati slike one mi ispadaju okrenuto naopako na ekranu prije nego nastanu. Prednja kamera slika normalno.
- rotacija ekrana uređaja ovisno o držanju telefona praktički da i ne postoji, pa mora biti isključena

Što mi je raditi da ovaj poprilično dobar uređaj mogu koristiti u njegovom punom smislu?
HTC korisnička služba, makar odlična u brzom odgovaranju ne daje mi riješenja problema.
Na ovlaštenom servisu su mi rekli da nemaju pojma kako da riješe problem. Neka im donesem uređaj, pa oni budu gatali što se može.
__________________
Znas sve, znas kako je, nisi mali......
Kalfaluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 10:57   #2
Pa rješenje jedno i jedino je flešati ponovno rom koji je namjenjen za Desire 608t.
Sreća pa nisi brickao telefon stavljajući rom za sasvim drugi uređaj.
Mogao si rootati (valjda) i pobrisati sve te kineske aplikacije koje su bile višak. Imao bi čisti i solidan stock rom.

Gdje ćeš naći originalan rom to je već pitanje. Mislim da bi najbolje bilo tražiti po nekim kineskim web portalima obzirom da se uređaj prodaje kod China Mobile operatora.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.