Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2014., 09:51   #8621
je li itko od šibenskih statista dobio ikakvu obavijest ?
jaqen is offline  
Old 11.08.2014., 21:02   #8622
Glumac J.J. Murphy umro 4 dana nakon što je snimio svoje prve scene za novu 5. sezonu

https://tv.yahoo.com/news/game-thron...144811049.html

U komentarima pišu da je ironija što u seriji u kojoj svi likovi umiru, umre glumac čiji lik valjda živi
Gošća is offline  
Old 16.08.2014., 09:19   #8623
Ako netko zna više o snimanju danas u K. Gomilici bilo bi lijepo znati.
Vidim Baratheon obilježja. :jupi:
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 16.08.2014., 18:46   #8624
Danas sam bas radio na marini u gomilici, ravno gleda na kastel, ali nisam vidio nista izvan uobicajnog. Steta, da sam znao doveslao bih se gumenjakom...Jesu li nekoga zvali iz splita ovih dana? Ja sam bio 15.7 na slikanju i bio sam 100-neki po broju. Od tada nisam nikakve informacije dobio, osim onih prije slikanja gdje su me zvali i pitali da li sam slobodan od 29.8-15.10 (ili tako nesto)..
VicVega is offline  
Old 17.08.2014., 06:24   #8625
Kako sam bio sretan kad je plavo odurno govno crkavalo :fešta: NAPOKON!
Nisam stigao prije gledati, tek poceo s 4 sez.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Old 18.08.2014., 22:42   #8626
Vidjeh jutros na jahuu da je Đorđe rekao da su neki fanovi na forumima pogodili kraj. Možda na ovom našem

Uglavnom, išli su na portalu nagađati o kakvom kraju bi se moglo raditi i stvarno je zanimljivo, ima veze s Othersima i narušavanjem ravnoteže, pa ako vas zanima, pročitajte
Gošća is offline  
Old 19.08.2014., 23:24   #8627
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Vidjeh jutros na jahuu da je Đorđe rekao da su neki fanovi na forumima pogodili kraj. Možda na ovom našem

Uglavnom, išli su na portalu nagađati o kakvom kraju bi se moglo raditi i stvarno je zanimljivo, ima veze s Othersima i narušavanjem ravnoteže, pa ako vas zanima, pročitajte
vidjeh za to, no nisam imala snage čitat članak jer više ništa ne želim saznat van serije i ovog šta sam čula od ranije, oću da me za promijenu knjiga malo šokira, a ne da jedva čekam RW i zanemarim ostale ljepote
pattie_boyd is offline  
Old 20.08.2014., 14:52   #8628
Quote:
VicVega kaže: Pogledaj post
Danas sam bas radio na marini u gomilici, ravno gleda na kastel, ali nisam vidio nista izvan uobicajnog. Steta, da sam znao doveslao bih se gumenjakom...Jesu li nekoga zvali iz splita ovih dana? Ja sam bio 15.7 na slikanju i bio sam 100-neki po broju. Od tada nisam nikakve informacije dobio, osim onih prije slikanja gdje su me zvali i pitali da li sam slobodan od 29.8-15.10 (ili tako nesto)..
Ima ovdje nekih slika sa Kaštela:

http://watchersonthewall.com/new-pho...-prep-kastela/
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Old 20.08.2014., 16:37   #8629
Srećom pa nisam daleko. Nadam se susretu sa Stanisom.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 22.08.2014., 11:59   #8630
http://split.com.hr/galerija/novosti...na-duilovo/0#1 ne znam jeste vidjeli..prema ovome pise da su statisti vec odabrani, nadam se da to nije istina..jeb**ti moju svjetlu kosu
VicVega is offline  
Old 23.08.2014., 12:27   #8631
Nešto smo se zapričali na Književnosti, pa da pitam ovdje da ne uletim u spoilere na Fantastici: jeste i vi skužili da Starkovi kojima je mrtav vuk isto umiru? I jel ima neke veze možda što je Jonov potpuno bijel?
Gošća is offline  
Old 23.08.2014., 13:26   #8632
jonov je bijel valjda kao simboličnost da je on drugčiji od ostatka obitelji..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 24.08.2014., 17:35   #8633
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Nešto smo se zapričali na Književnosti, pa da pitam ovdje da ne uletim u spoilere na Fantastici: jeste i vi skužili da Starkovi kojima je mrtav vuk isto umiru? I jel ima neke veze možda što je Jonov potpuno bijel?
Koji? Sivog Vjetra je ubilo u isto vrime kad i Robba, Damu je davno, a Sansa još živi

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
scarwin is offline  
Old 24.08.2014., 18:42   #8634
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Nešto smo se zapričali na Književnosti, pa da pitam ovdje da ne uletim u spoilere na Fantastici: jeste i vi skužili da Starkovi kojima je mrtav vuk isto umiru? I jel ima neke veze možda što je Jonov potpuno bijel?
Mislim da bi moglo biti upravo suprotno.
nonik is offline  
Old 24.08.2014., 19:41   #8635
Quote:
scarwin kaže: Pogledaj post
Koji? Sivog Vjetra je ubilo u isto vrime kad i Robba, Damu je davno, a Sansa još živi
Evo, stavit ću dijelove svojih postova s Književnosti:

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Da, odavno sam to za vukove sama skužila i onda danas opet na yahoo-u zanimljiv komentar jednog komentatora da bi Sansa mogla biti iduća, jer je njena vučica Lady ubijena i da je Arya izgubljena kao i njen vuk, samo se ja njenog vuka ni ne sjećam, Ned predstavlja ubijenu majku strahovučicu i stvarno je prvi pogubljen, a isto tako je Robb ubijen nedugo nakon njegovog vuka, dok su Bran i Jon još živi, kao i njihovi vukovi. Ne znam šta je s Rickonovim ali ja sam tek nedavno otkrila da i taj mali Stark postoji
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Damina vlasnica je živa..još Sjetila sam se i da kad je Duh odlutao, Jon se isto gubio po snijegu i zarobili su ga Divljaci, tako da možda zbilja ima nešto u tome da vuk pokazuje što će biti s gazdom Starkom.
Slučajnost?
Gošća is offline  
Old 25.08.2014., 11:12   #8636
ne pratim vise temu pa ne znam dal je bilo. ali i ako je valja stavit ponovo

https://www.youtube.com/watch?v=mxsD...ature=youtu.be
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 25.08.2014., 19:44   #8637
sadrzi onaj spoiler sto je nedavno razglasen po medijima
uglavnom,nema snimanja golisavih scena po stradunu http://www.index.hr/black/clanak/crk...om/767429.aspx
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 25.08.2014. at 20:05.
ellaria is offline  
Old 25.08.2014., 22:51   #8638
Kaj je šteta, no opet mogu i skužiti Crkvu. Nije baš da je lijepo vidjeti golotinju na svetom mjestu.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 26.08.2014., 00:38   #8639
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Kaj je šteta, no opet mogu i skužiti Crkvu. Nije baš da je lijepo vidjeti golotinju na svetom mjestu.
sjeti se omena
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 26.08.2014., 00:53   #8640
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
sjeti se omena
Ok, nekad ispadamo veći katolici i od pape, ali rekao sam ti da tu ne vidim nešto čudno.
Ako bi netko išao raditi snimati fantastiku (zanemarimo na trenutak ćudoređe i neke moralne dimenzije) na mjestu koje npr. Indijanci smatraju svetim, što bi rekao za to?
Jbg. nije sve u lovi.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.