Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 14:56   #161
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
ne vjerojatno koliko se HBO trudi da svi cuju za seriju
Pa sobzirom koliko dolara je utrošeno i moraju
Kevin Fisher is offline  
Old 15.04.2011., 15:04   #162
Ah HBo i njihov genijalan marketing. Ja bi jedino probala hranu iz njihovog "food truck-a" ali nadam se receptima ubrzo tako da bit će eksperimentiranja sa moje strane.

Kevine vidim ja da si ti nabrijan da je to nešto strašno. Alene drago mi je čut da neće bit zbunjujuće za ljude koje nisu pročitali. I da imam takvu potrebu postat slikice da je to strašno, ali suzdržat ću se do ponedjeljka
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 15.04.2011., 15:15   #163
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
Kevine vidim ja da si ti nabrijan da je to nešto strašno
Ma čini ti se

Znaš kako, SF/F/H fan sam od svoje osme godine. Mesečno pročitam tri do četiri knjige iz ovih žanrova. Dok mi SOIAF nije dopao šaka jedina stvar koju sam istinski želeo da bude ekranizovana je Kingov Dark Tower serijal. Međutim kad sam pročitao Igru Prestola (+ nastavke) dvojbe više nije bilo.

I konačno sam dočekao svojih pet minuta... nadam se da se neću razočarati
Kevin Fisher is offline  
Old 15.04.2011., 15:17   #164
Auuu, ovaj trailer izgleda sjajno...

Bojim se samo da ću se navući na knjige..
German is offline  
Old 15.04.2011., 15:24   #165
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Ma čini ti se

Znaš kako, SF/F/H fan sam od svoje osme godine. Mesečno pročitam tri do četiri knjige iz ovih žanrova. Dok mi SOIAF nije dopao šaka jedina stvar koju sam istinski želeo da bude ekranizovana je Kingov Dark Tower serijal. Međutim kad sam pročitao Igru Prestola (+ nastavke) dvojbe više nije bilo.

I konačno sam dočekao svojih pet minuta... nadam se da se neću razočarati
Ma ja Kingov serijal još nisam čitala. Makar me frendica nagovara ko blesava, ali isto tako ja nagovaram nju na SoIaF .

Ja kad sam davno čula od fanova da bi voljeli da se ekranizacija desi i da jedva bi dočekali film počela sam se smijat ko luda i rekla im da film po knjigama snimit je gotovo pa nemoguče i eto snimili oni seriju.

Gle ja se neću razočarati sigurno. Makar ljudi mi cijeli tjedan govore da sam malčice prenabrijana na ponedjeljak i da prestanem više spominjat kako "Zima dolazi". Ali svejedno imam dojam da nabrijavam ekipu samo tako.

Quote:
German kaže: Pogledaj post
Auuu, ovaj trailer izgleda sjajno...

Bojim se samo da ću se navući na knjige..
Knjige su sjajne

Nego ovdje je pet videa iz prve epizode pa si samo klikajte na sljedeći kako neki od videa završi. Imate ih i sa strane. Ili nemojte gledat je su malo spoilerasti

I da samo da još ovo napišem: Jamie
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 15.04.2011., 17:16   #166
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
Gle ja se neću razočarati sigurno. Makar ljudi mi cijeli tjedan govore da sam malčice prenabrijana na ponedjeljak i da prestanem više spominjat kako "Zima dolazi". Ali svejedno imam dojam da nabrijavam ekipu samo tako.
ja sam trenutno dosta nabrijan (cak se i ne sjecam kad sam zadnji put bio tolko uzbuđen za neku novu seriju), a ne mogu ni zamisliti koliko ste vi koji ste citali knjige.
al glavno da sam vec prijateljima pokazao trailer i nagovorio ih da u ponedjeljak skidaju pilot
alen76 is offline  
Old 15.04.2011., 17:21   #167
Jedva cekam da pocne ^^
Annudac is offline  
Old 15.04.2011., 17:22   #168
Još kad bi bio za skinuti full HD
Kevin Fisher is offline  
Old 15.04.2011., 17:39   #169
Quote:
ivanchicaaa kaže: Pogledaj post
znam da su neki komentirali da im izbor za cersei ili dany nije idealan, ja ne mogu zamislit bolji
Meni je glumica koja glumi Dany prekrasna, i kao takva mi je savršena jer je i Dany opisana kao jako lijepa. S druge strane Lana Hadley mi nije prekrasna (ali nije niti ružna), pa mi ne paše toliko kao Cersei (ja sam Cersei zamislio kao božicu seksualnosti, a ovih par scena Lana se nije činila jako privlačnom) ali ako dobro odglumi preživjet ću.

Serija bi morala gadno zajebati u velikim stvarima da mi se ne svidi

EDIT:
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Još kad bi bio za skinuti full HD
Pa valjda će biti 720p verzije za skinuti odmah nakon standardne.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Old 15.04.2011., 17:51   #170
Ako itko moze od Game of Thrones napraviti super seriju , onda je to HBO. A sad se prica da pregovaraju oko otkupa prava na ekranizaciju American Gods.
chemical brother is offline  
Old 15.04.2011., 19:46   #171
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Još kad bi bio za skinuti full HD
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa valjda će biti 720p verzije za skinuti odmah nakon standardne.
al ako Kevin misli na pravi full HD, to je 1080p, a takve verzije nikad nisam vidio dan poslije. Obicno se stavljaju kad izace cijeli boxset (cijela sezona). Al 720p je isto odlicna verzija, nije tolko losija od full hd-a. I definitivno se ta verzija skida!

Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Ako itko moze od Game of Thrones napraviti super seriju , onda je to HBO. A sad se prica da pregovaraju oko otkupa prava na ekranizaciju American Gods.
Usrecio si mi dan! Tu knjigu sam procitao (jedna od rijetkih ). Odlicna je! Dal misle raditi film ili seriju? Jer od te knjige se vec i moze raditi film. Premda su mi serije draze i ne bi imao nista protiv ak naprave seriju i usput prosire radnju
alen76 is offline  
Old 15.04.2011., 20:25   #172
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
All Roads Lead to Westeros



brutalno dobro
jao odlicno

ja bi takvu fotelju
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 16.04.2011., 07:09   #173
Odličan vodič (mapa, kuće, likovi)

http://viewers-guide.hbo.com/game-of.../?cmpid=ABC794
Kevin Fisher is offline  
Old 16.04.2011., 17:55   #174
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Odličan vodič (mapa, kuće, likovi)

http://viewers-guide.hbo.com/game-of.../?cmpid=ABC794
Odličan podsjetnik.

Predpostavljam da se može reći: spoilers beware!

Some nice details about Game of Thrones.... IN NUMBERS FORM!!!

Moram samo izdvojit malenu stvar:

Quote:
Too many to count: Number of guys who look like Harry Potter’s Hagrid.
Strgala sam se od smijeha na ovo.
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 16.04.2011., 17:58   #175
Impresivno
Kevin Fisher is offline  
Old 16.04.2011., 19:43   #176
Nego u ponedjeljak ujutro bi mi trebalo poslat link na torrent. Pa samo na pp ako može. Po mogućnosti 720p, a može i i manji

Hvala unaprijed
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 16.04.2011., 19:52   #177
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
Nego u ponedjeljak ujutro bi mi trebalo poslat link na torrent. Pa samo na pp ako može. Po mogućnosti 720p, a može i i manji

Hvala unaprijed
čim se pojavi..svakako ustajem u 4:45 tako da nema problema

EDIT: I EW je dao svoju ocenu nakon pogledane epizode...

http://www.ew.com/ew/article/0,,2047...481542,00.html

Zadnje uređivanje Kevin Fisher : 16.04.2011. at 20:20.
Kevin Fisher is offline  
Old 16.04.2011., 20:49   #178
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
čim se pojavi..svakako ustajem u 4:45 tako da nema problema

EDIT: I EW je dao svoju ocenu nakon pogledane epizode...

http://www.ew.com/ew/article/0,,2047...481542,00.html
Hvala

Joj samo neke pozitivne ocjene dobivaju. To mi je jako drago čut. Čak i frendica koja je bila na pretpremjeri u zagrebačkom Cinestaru rekla da iako ne voli fantasy GoT joj se sviđa.
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 16.04.2011., 20:52   #179
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
Hvala

Joj samo neke pozitivne ocjene dobivaju. To mi je jako drago čut. Čak i frendica koja je bila na pretpremjeri u zagrebačkom Cinestaru rekla da iako ne voli fantasy GoT joj se sviđa.
E ovo volim da čujem... kad neko ko ne voli fantasy kaže da je OK
Kevin Fisher is offline  
Old 16.04.2011., 21:07   #180
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
EDIT: I EW je dao svoju ocenu nakon pogledane epizode...

http://www.ew.com/ew/article/0,,2047...481542,00.html
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
Joj samo neke pozitivne ocjene dobivaju. To mi je jako drago čut. Čak i frendica koja je bila na pretpremjeri u zagrebačkom Cinestaru rekla da iako ne voli fantasy GoT joj se sviđa.
pa sta je ovo?! Imam osjecaj da su svi osim nas forumasa vec pogledali pilot
alen76 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.