Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2013., 21:51   #1
Program za snimanje glazbe

Cao, da li zna netko neki program za snimanje glazbe, ono da proizvodi cist zvuk kad se pjeva. Npr. Svira glazba na komp a ja da pjevam u pozadini. Naravno, ne mora biti onakav zvuk kao u studiju, ali bar da se moze podesavati zvuk i tako neke opcije da ima sto su dobre. TReba mi za jedno natjecanje. Plizz odg te mi tko zna

Pozz
mandya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 01:00   #2
To može praktički svaki multitrack editor kao Cubase, Nuendo, Cool Edit Pro, Fruity Loops Studio, Ableton...

Nema tu zvuk kao u studiju ili ne. Editor (daw) snima zvuk na hdd u tvom kompu, a kakav ćeš zvuk dobit na kraju ovisi o tebi, o načinu snimanja, mjestu snimanja (akustika prostora-vrlo važno kod snimanja vokala i akustičnih instrumenata. Cijela znanost s pusto formula i teorije, sumnjam da te zanima) i upotrebljenim dsp procesorima signala (kompresori, eq, efekti, harmonizeri, maksimizeri...itd).

Uf svašta sam sad tu izbleja ali odgovor na tvoje pitanje je na početku ovog upisa,

Srdačan pozdrav...
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 18:23   #3
Quote:
mandya kaže: Pogledaj post
Cao, da li zna netko neki program za snimanje glazbe, ono da proizvodi cist zvuk kad se pjeva. Npr. Svira glazba na komp a ja da pjevam u pozadini. Naravno, ne mora biti onakav zvuk kao u studiju, ali bar da se moze podesavati zvuk i tako neke opcije da ima sto su dobre. TReba mi za jedno natjecanje. Plizz odg te mi tko zna

Pozz
UJAM
Old 16.09.2013., 19:36   #4
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
To može praktički svaki multitrack editor kao Cubase, Nuendo, Cool Edit Pro, Fruity Loops Studio, Ableton...

Nema tu zvuk kao u studiju ili ne. Editor (daw) snima zvuk na hdd u tvom kompu, a kakav ćeš zvuk dobit na kraju ovisi o tebi, o načinu snimanja, mjestu snimanja (akustika prostora-vrlo važno kod snimanja vokala i akustičnih instrumenata. Cijela znanost s pusto formula i teorije, sumnjam da te zanima) i upotrebljenim dsp procesorima signala (kompresori, eq, efekti, harmonizeri, maksimizeri...itd).

Uf svašta sam sad tu izbleja ali odgovor na tvoje pitanje je na početku ovog upisa,

Srdačan pozdrav...
kako se koristi to,sve je na englenskom i gdje treba ići za snimati,treba mi
edukacija jer sam amaterčina i ziher
Old 17.09.2013., 10:44   #5
Za to je najbolje ići u Ameriku.
Old 25.09.2013., 12:39   #6
Amaterična i ziher.
Old 12.06.2016., 17:39   #7
Koje programe za snimanje( nasnimavanje, dosnimavanje..ritam...bas...klavir...glas) glazbe preporučate za android, za mobitele?l?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.