Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2006., 17:52   #21
slažem se
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 19:30   #22
Octavia 1.9 TDI 110KS, mi je jedan od najdražih automobila uopće, od onih koje sam vozi.
Auto mi je perfektno pasao. Tih u 3. na 80kmh. Puno mjesta. osječaj velilog auta (a auto nije veeelik). Ma sjajano. Ovaj kojega sam ja vozio ima preko 300 000km, i još je uvijek bez "cvrčaka"

palac gore!
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 22:26   #23
octavia je super auto ...
frendu sam predlagao da je uzme na onoj smile akciji ( za 105 soma 1.9 tdi, klima ovo-ono ) a on budala uzo c2 vtr za 120 soma...( a ima obitelj )
Pumpafonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 01:26   #24
ja imam Octaviu 2001 godina 1.9 tdi , 90ks, i auto je solidan, mane su mu plastika je loša unutra i ima malo mjesta na stražnjoj klupi, prednosti su mu da je dobar motor, (malo troši i solidne performanse ima, kad je iz VW koncerna) i nije se kvarilo ništa (iznimka je jedino mjerač zraka između turbine i motora.) osim onoga šta se redovito mjenja.,
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 01:35   #25
Quote:
Danijel100 kaže:
mislio sam na 1.9 tdi sa 110 konja.
to bi trebalo potegnuti.
potegne za popizdit
bavarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 10:16   #26
Nemojte zaboraviti da taj auto ipak spada u kompaktnu klasu. Pogotovo ako znamo na čijoj je platformi nastao. Tako da mjesta na stražnjoj klupi ima OK

A to kaj ima 110ks i tdi, mašinu... Auto potegne, možeš biti "vođa" prometa. Čak se u autu ta brzina niti ne osječa previše. U usporedbi s autima te klase ili cjenovnog razreda.

Octavia rula!
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 12:16   #27
Quote:
Vojky kaže:
Toliku hrpu para za kupnju i održavanje polovnjaka ipak nemam. Pametnije bi mi bilo uložit za ovo prvenstvo na sportsku kladionicu nego kupit polovni auto.

2-3 godine je stari "polovnjak" ???
Danijel100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 23:55   #28
Quote:
Danijel100 kaže:
2-3 godine je stari "polovnjak" ???
Ne vidim neku korist od kupovine tehničkog uređaja s preko 2000 dijelova u trenutku kada mu je isteklo jamstvo.

A da je netko pazio i mazio taj auto 2-3 godine i da ga odlično služi, baš i nema razloga za njegovu prodaju... Nije to šminkerska vozilica koja brzo zastari.

Polovnjaci su prema mom proračunu preskupa igračka. Nekoliko sati petljanja s djelovima, sitnim popravcima i sl. znači najmanje isto toliko stotina kuna gubitka, ako ne i više.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 01:49   #29
Quote:
Vojky kaže:
Ne vidim neku korist od kupovine tehničkog uređaja s preko 2000 dijelova u trenutku kada mu je isteklo jamstvo.

A da je netko pazio i mazio taj auto 2-3 godine i da ga odlično služi, baš i nema razloga za njegovu prodaju... Nije to šminkerska vozilica koja brzo zastari.

Polovnjaci su prema mom proračunu preskupa igračka. Nekoliko sati petljanja s djelovima, sitnim popravcima i sl. znači najmanje isto toliko stotina kuna gubitka, ako ne i više.
Razlika u nabavnoj cijeni između 3 god. starosti auta ti je za octaviju oko 30-45 000 kn... što ti onda znači nekoliko stotina kuna?
GoodOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 02:17   #30
Quote:
GoodOne kaže:
Razlika u nabavnoj cijeni između 3 god. starosti auta ti je za octaviju oko 30-45 000 kn... što ti onda znači nekoliko stotina kuna?
Da je polovan auto jednako dobar, ne bi bio toliko jefiniji. Tko jamči da je vožen i održavan kako spada i da nema nekih većih ili više manjih skrivenih kvarova?

Nadalje, auto star 3 godine je za 4 na kraju eksploatacijskog vijeka. Onaj star 0 je za 7. A to je dosta velika razlika. Najjeftinija varijanta je kupiti novi auto, voziti ga 6-7 godina i zamijeniti.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 22:13   #31
Quote:
Vojky kaže:
Da je polovan auto jednako dobar, ne bi bio toliko jefiniji. Tko jamči da je vožen i održavan kako spada i da nema nekih većih ili više manjih skrivenih kvarova?

Nadalje, auto star 3 godine je za 4 na kraju eksploatacijskog vijeka. Onaj star 0 je za 7. A to je dosta velika razlika. Najjeftinija varijanta je kupiti novi auto, voziti ga 6-7 godina i zamijeniti.
Nitko ne tvrdi da je jednako dobar, ja tvrdim da nije toliko "losiji" koliko je jeftiniji.

Znam da si pravnik, ali daj molim te, uzmi kalkulator u ruke i izracunaj...

Mozes i na mom primjeru, imam trenutno dva auta, jedan kupljen novi, jedan (posteno) rabljeni...
GoodOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 23:44   #32
Quote:
GoodOne kaže:
Nitko ne tvrdi da je jednako dobar, ja tvrdim da nije toliko "losiji" koliko je jeftiniji.
Imali smo par polovnjaka, ne isplati se definitivno. Auto se najviše isplati nov, koji se vozi 5-7 godina i proda. Polovnjak znači da se češće događaju pizdarije koje treba popravljat, a meni je svaka takva najmanje nekoliko stotina kuna troška.

Najbolji auto je auto s garancijom. Zato cijenim one koji daju 3 godine ili 100.000 km. Što manje brige oko auta - to bolje.

Računaj da je moja satnica dosta visoka, da osim ulijevanja goriva, vode i dopune ulja na autu ništa ne radim sam, i da mi se išta s čim se treba petljat ne isplati. Potrošit jedno popodne na auto, mjesto na napisat koji članak znači izgubiti 700 kn. A meni je 700 kn lijep novac.

Da se polovnjaci isplate, onda bi firme koje troškove računaju u kunu kupovale polovnjake, a ne nove aute. A i gušt auta za kojeg znaš kako je vožen, za kojeg znaš da nitko nije u njemu sjedio, vozio, drkao i sl. je neprocjenjiv.

Naravno, polovnjak je dobro rješenje - ukoliko nemaš ni za najjeftiniji novi.

I Octavija je - da se vratim na temu - super auto!
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 01:01   #33
Quote:
Vojky kaže:
Imali smo par polovnjaka, ne isplati se definitivno.
Izvrsna matematika, nema sto

Quote:
Vojky kaže:
Auto se najviše isplati nov, koji se vozi 5-7 godina i proda. Polovnjak znači da se češće događaju pizdarije koje treba popravljat, a meni je svaka takva najmanje nekoliko stotina kuna troška.
Rekoh vec, potrosis 100 000 kn vise (170 000 umjesto 70 000) i onda umires za par tisuca kuna troska... tu ne vidim ekonomske logike.

Quote:
Vojky kaže:
Najbolji auto je auto s garancijom. Zato cijenim one koji daju 3 godine ili 100.000 km. Što manje brige oko auta - to bolje.
Pricamo o isplativosti, ne koji je najbolji auto.

Quote:
Vojky kaže:
Računaj da je moja satnica dosta visoka, da osim ulijevanja goriva, vode i dopune ulja na autu ništa ne radim sam, i da mi se išta s čim se treba petljat ne isplati. Potrošit jedno popodne na auto, mjesto na napisat koji članak znači izgubiti 700 kn. A meni je 700 kn lijep novac.
1. Koliko puta ti treba po 700 kn da natuces onih 100 000 kn razlike s pocetka?
2. Zasto bi svaki put izgubio jedno popodne? Ides na posao, ostavis auto... ides s posla, netko te prebaci do mehanicara. Izgubis maks. 1h... koje ionako neces utrositi na pisanje clanka jer ti treba odmor od svega toga.
3. Imas garanciju, auto se pokvari... izgubit ces i vremena (novaca) i zivaca


Quote:
Vojky kaže:
Da se polovnjaci isplate, onda bi firme koje troškove računaju u kunu kupovale polovnjake, a ne nove aute.
A jok. Firme koje računaju troškove u kunu kupuju polovne aute. Znaš li koje firme kupuju nove aute? One koje IMAJU para i nije ih briga. Npr. moja firma... kad smo bili "mali" i gledali na svaku kunu, kupili smo rabljenu vectru s kojom smo presli stotine tisuce km-a... sad smo kupili novi auto (i zadrzali stari) jer imamo love i neda nam se previse razmisljati ocemo li usparat koju kunu ili ne. Rasprave su bile da li cemo kupiti auto za 130, 150, 170, 200 ili jos vise tisuca kuna...

Quote:
Vojky kaže:
A i gušt auta za kojeg znaš kako je vožen, za kojeg znaš da nitko nije u njemu sjedio, vozio, drkao i sl. je neprocjenjiv.
To je gust , mi pricamo o isplativosti auta... nesto sto se mjeri novcem.


Quote:
Vojky kaže:
Naravno, polovnjak je dobro rješenje - ukoliko nemaš ni za najjeftiniji novi.
Ne baš... bolje dobar polovan nego loš novi, kad već miješamo emocije u računicu

Quote:
Vojky kaže:
I Octavija je - da se vratim na temu - super auto!
To je istina. Samo... koja je ekonomski isplativija, nova ili rabljena?

Btw, ja sam predložio konkretnu računicu, ako nemaš brojke zato sam predložio moj primjer... znam sve cifre...
GoodOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 11:34   #34
Quote:
GoodOne kaže:
Ne baš... bolje dobar polovan nego loš novi, kad već miješamo emocije u računicu
Ne postoji loš novi auto, jer ne bi prošao homologacijske norme. Polovni međutim može biti i dobar i loš.

Da su polovnjaci dobri, onda bih proizvođači tvornički starili automobile kao farmerice i prodavali ih tako.

Što se tiče firmi, najisplatljivije je imati auto na lesing, voziš par godina i mijenjaš.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 12:39   #35
ne može nitko reči da su novi matiz, lada, dacia npr. (bez uvrede, auti su ok) bolji od oktavije 3-4 godine stare.




Quote:
GoodOne kaže:
Izvrsna matematika, nema sto



Rekoh vec, potrosis 100 000 kn vise (170 000 umjesto 70 000) i onda umires za par tisuca kuna troska... tu ne vidim ekonomske logike.



Pricamo o isplativosti, ne koji je najbolji auto.



1. Koliko puta ti treba po 700 kn da natuces onih 100 000 kn razlike s pocetka?
2. Zasto bi svaki put izgubio jedno popodne? Ides na posao, ostavis auto... ides s posla, netko te prebaci do mehanicara. Izgubis maks. 1h... koje ionako neces utrositi na pisanje clanka jer ti treba odmor od svega toga.
3. Imas garanciju, auto se pokvari... izgubit ces i vremena (novaca) i zivaca




A jok. Firme koje računaju troškove u kunu kupuju polovne aute. Znaš li koje firme kupuju nove aute? One koje IMAJU para i nije ih briga. Npr. moja firma... kad smo bili "mali" i gledali na svaku kunu, kupili smo rabljenu vectru s kojom smo presli stotine tisuce km-a... sad smo kupili novi auto (i zadrzali stari) jer imamo love i neda nam se previse razmisljati ocemo li usparat koju kunu ili ne. Rasprave su bile da li cemo kupiti auto za 130, 150, 170, 200 ili jos vise tisuca kuna...



To je gust , mi pricamo o isplativosti auta... nesto sto se mjeri novcem.




Ne baš... bolje dobar polovan nego loš novi, kad već miješamo emocije u računicu



To je istina. Samo... koja je ekonomski isplativija, nova ili rabljena?

Btw, ja sam predložio konkretnu računicu, ako nemaš brojke zato sam predložio moj primjer... znam sve cifre...
Danijel100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:29   #36
Quote:
Danijel100 kaže:
ne može nitko reči da su novi matiz, lada, dacia npr. (bez uvrede, auti su ok) bolji od oktavije 3-4 godine stare.
Jesu (osim Lade koja ima svojih ozbiljnih problema s kvalitetom dijelova). Jer da nisu bolji, onda bi okolo rasli saloni polovnih Octavija, a ne novih Matiza i Dacija.

Octavija stara 3-4 godine je auto 3-4 godine pred kraj svog eksploatacijskog vijeka. Četiri godine star auto je svega 3 godine prije kraja svog amortizacijskog roka, dakle vremena kada mu vrijednost pada na nulu.

Da su polovnjaci dobri, onda bi se tražili više od novih. A ne traže se. Ljudi obično žele sebi kupiti nov, a ne napola potrošen auto.

Auto se kupuje nov, vozi 6-7 godina (za koliko je konsturiran) i proda, s tim da što tada dobiješ za njega je bonus - jer mu je vrijednost starom 7 godina - nula. Predviđen je da toliko traje i da se baci. To je potrošna roba. Auta tipa Mercedesa linije 123 više nema. I ta Octavija će sa 8 godina početi praviti probleme koje radi svaki drugi stari i isluženi auto sa svojim uništenim podvozjem, pređenih 200.000 km i ostalim... Jesi li kada razmišljao npr. da li čipove za auto-elektroniku kupuju u NASA-i ili na tržištu? E, pa ovima sa tržišta rok trajanja je 7-8 godina, nakon toga počinju problem s korozijom, ulaskom vode u spojeve i sl. -auto jednostavno postaje nepouzdan.

A platiti 135.000 i voziti se sigurno 7 godina (uz garanciju u prve dvije) i platiti 80.000 i voziti se sigurno 3-4 godine -baš i nije neka ušteda. Jer, vrijednost sa 7 godina starosti ionako pada na nulu, tada je amortiziran 100%. Sve što voziš preko toga je nagrada.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:52   #37
ma ti si malo zabrijao s tim pravnim spikama. pa nemam firmu da plaćam amortizaciju za auto i da mu je nakon 7 godina vrijednost 0. pogledaj malo kolko možeš dobiti za oktaviju od 7-8 godina. malo više od nule.
svaka čast novom autu, ali to je malo preskup sport (meni bar). ak hoćeš velik, pouzdan i novi auto....to je od 140 000 na dalje, a to je puno više od 60 000 ko za oktaviju staru 4 godine npr. i koju ćeš sigurno moći voziti još bar 8-10 godina bez prevelikih problema.
svaka čast matizu, al kak bu 5-ero člana familija išla s tim na more npr.???


Quote:
Vojky kaže:
Jesu (osim Lade koja ima svojih ozbiljnih problema s kvalitetom dijelova). Jer da nisu bolji, onda bi okolo rasli saloni polovnih Octavija, a ne novih Matiza i Dacija.

Octavija stara 3-4 godine je auto 3-4 godine pred kraj svog eksploatacijskog vijeka. Četiri godine star auto je svega 3 godine prije kraja svog amortizacijskog roka, dakle vremena kada mu vrijednost pada na nulu.

Da su polovnjaci dobri, onda bi se tražili više od novih. A ne traže se. Ljudi obično žele sebi kupiti nov, a ne napola potrošen auto.

Auto se kupuje nov, vozi 6-7 godina (za koliko je konsturiran) i proda, s tim da što tada dobiješ za njega je bonus - jer mu je vrijednost starom 7 godina - nula. Predviđen je da toliko traje i da se baci. To je potrošna roba. Auta tipa Mercedesa linije 123 više nema. I ta Octavija će sa 8 godina početi praviti probleme koje radi svaki drugi stari i isluženi auto sa svojim uništenim podvozjem, pređenih 200.000 km i ostalim... Jesi li kada razmišljao npr. da li čipove za auto-elektroniku kupuju u NASA-i ili na tržištu? E, pa ovima sa tržišta rok trajanja je 7-8 godina, nakon toga počinju problem s korozijom, ulaskom vode u spojeve i sl. -auto jednostavno postaje nepouzdan.

A platiti 135.000 i voziti se sigurno 7 godina (uz garanciju u prve dvije) i platiti 80.000 i voziti se sigurno 3-4 godine -baš i nije neka ušteda. Jer, vrijednost sa 7 godina starosti ionako pada na nulu, tada je amortiziran 100%. Sve što voziš preko toga je nagrada.
Danijel100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 16:44   #38
Vojki je malo zabrijao na amortizaciju...jer ko' sto kaze, najbolje je auto vozit 6-7 godina i prodat ga...a s obzirom da mu je onda vrijednost 0, najbolje ga je onda kupit od Vojkija za kunu
:-)

sva sreca pa se jos uvijek nadje dobrih polovnih Octavia u oglasniku...
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 16:57   #39
Quote:
Danijel100 kaže:
ma ti si malo zabrijao s tim pravnim spikama. pa nemam firmu da plaćam amortizaciju za auto i da mu je nakon 7 godina vrijednost 0. pogledaj malo kolko možeš dobiti za oktaviju od 7-8 godina. malo više od nule.
svaka čast novom autu, ali to je malo preskup sport (meni bar). ak hoćeš velik, pouzdan i novi auto....to je od 140 000 na dalje, a to je puno više od 60 000 ko za oktaviju staru 4 godine npr. i koju ćeš sigurno moći voziti još bar 8-10 godina bez prevelikih problema.
svaka čast matizu, al kak bu 5-ero člana familija išla s tim na more npr.???
Vrijednost auta nakon 7 godina je nula. Sve što dobiješ je bonus, jer takav je auto izvožen i potrošen. Predviđen je da traje toliko, ne dulje. Da je polovnjak tako dobar, ne bi mu toliko cijena padala...

A da ćeš se voziti dobro i kvalitetno 12-14 godina u bilo kojem današnjem automobilu osim par maloserijskih - nećeš. S toliko godina auto je hrpa poluzahrđalog lima nepouzdane elektronike. Nije rađen da toliko traje. Auto je danas roba kao televizor, i to CRT ima točno predviđeno koliko traje i poslije je samo samozavaravanje "je imam super auto"...

A za petočlanu familiju tu je Dacija ako nemaju za bolje. Uostalom, postoji i vlak.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 17:11   #40
Vojkyju se naravno više isplati uzet novi auto jerbo neće morat ''bacat'' pare za advokata kad mu garanciju neće htjet priznat...
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.