Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 20:42   #81
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
svaka cast vama, ali ja tesko podnosim ljetne sparine.
ja sam ti žena sa troje velike djece...koja sad planira četvrto...i kronično i teže bolesna od svoje 14e god...i nesmijem na sunce,vručinu...i nikad mi nije palo napamet zbog toga tempirati trudnoće...pa neču ni sad u ovim godinama...ako nešto želiš-ništa nije teško...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:47   #82
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ja sam ti žena sa troje velike djece...koja sad planira četvrto...i kronično i teže bolesna od svoje 14e god...i nesmijem na sunce,vručinu...i nikad mi nije palo napamet zbog toga tempirati trudnoće...pa neču ni sad u ovim godinama...ako nešto želiš-ništa nije teško...
Opet govorim da je ovo glupo pitanje. Nama je trebalo skoro 2 god, ne želim opisivati razočaranja kad ti fali menstr. pa kupuješ testove koji ispadnu negativni.... Ma da ostanem trudna u Sahari-nitko sretniji od mene.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:58   #83
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Ja sam rođena u 12. mj. i nikad ga nisam slavila u nekakvim smrdljivim, zagušljivim i zapušenim prostorijama!! Kad sam bila mala igrali bi se po cijeloj kući nas brdo klinaca a roditelja nije bilo jer mi je to totalna glupost, to je dječji rođendan. Također nas je bilo brdo, da sam rođena po ljeti isto bi ga slavila doma.
Aha, već vidim brdo 1,2 i 3-godišnjaka kak slave rođendan u tvojoj kući bez nadzora roditelja. Moj glupi komentar na temu rođendana išao je one koja je prije mene spomenula da ne bi htjela roditi dijete po ljeti zbog slavljenja rođkasa. Nemoj se ljutiti Pčelice...Mene su u trudnoći prali dobri hormoni, bila sam umiljata maca...
Pa nek Natch planira trudnoću za termin koji hoće, kaj ima tak strašno ak se u životu nešto planira !?
Mama Ružica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:59   #84
Quote:
Mama Ružica kaže: Pogledaj post
Pa nek Natch planira trudnoću za termin koji hoće, kaj ima tak strašno ak se u životu nešto planira !?
bas tako, ionako me vrlo rijetko uhvati volja za takve pizdarije.
oprostite ako sam drska.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:02   #85
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
bas tako, ionako me vrlo rijetko uhvati volja za takve pizdarije.
oprostite ako sam drska.
pod pizdarijom si mislila planiranje trudnoće????
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:02   #86
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Ja bar imam opravdanje-G hormon. Ti ga srce nemaš, pitam se kakva li ćeš tek ti biti.
gle, ja sam doživjela da se iza ovog nadimka krije muškarac, jer samo oni mogu tako nešto blesavo pitati....

natch pitanje ti uopće nije praktično, a ako ga takvim smatraš, molim te prosvijetli nas pa nam objelodani razloge zasto to pitaš... jer stvarno ne razumijem....

valjda znaš da trudnoća traje 9 mjeseci, tako da ti sa svojim trbuhom prođeš više manje sva godišnja doba, obleka više manje isto tako prati ta doba, hlače kupljene u 4 mejsecu dobre su i do devetog.... ne razumijem point...

o debilani tipa kada se pare mačke, psi i pčele... to ne bih čak niti komentirala...

a o glupostima kada je bolje slaviti rođendane... mislim prestrašno...


dao nama svima dragi Bog (ili štogod u što si sami vjerujemo) da dobijemo zdravu djecu a kada, pa to je najmanje važno...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:05   #87
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
pod pizdarijom si mislila planiranje trudnoće????
gle, ima zena koje su se tesko odlucile na trudnocu.
mozes li to shvatiti?
ima nas kojima to nije najvaznija zivotna misija, ali bismo voljele isprobati i to iskustvo.
zato pitam kako to izgleda, ono, kako se osjecate same sa sobom i s tim stomakom, jel vam vruce, dal vam pritisce mjehur, jel vam stalno zlo il ste samo uzasno prosjetljive...
ja bih voljela probati imati dijete, ali mi po ovome sto vi pricate to izgleda kao uzasno naporan eksperiment.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:05   #88
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
svaka cast vama, ali ja tesko podnosim ljetne sparine.
onda se ševi cijelu jesen da izbjegneš ljetne vrućine... šta da ti čovjek kaže... napravi statističko istraživanje, pa na temelju toga odredi dan kada ćeš začeti..... mislim stvarno...


sjetiti ćeš nas se jednoga dana kada ostaneš u drugom stanju (ako naravno ovo tvoje hipotetsko istraživanje pokaže da je isto isplativo) i mislim da će ti ovo sve skupa biti smiješno... toliko ćeš misliti na svoju bebu, da ti će ti stupnji topline biti najmanje bitni..
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:09   #89
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
gle, ima zena koje su se tesko odlucile na trudnocu.
mozes li to shvatiti?
ima nas kojima to nije najvaznija zivotna misija, ali bismo voljele isprobati i to iskustvo.
zato pitam kako to izgleda, ono, kako se osjecate same sa sobom i s tim stomakom, jel vam vruce, dal vam pritisce mjehur, jel vam stalno zlo il ste samo uzasno prosjetljive...
ja bih voljela probati imati dijete, ali mi po ovome sto vi pricate to izgleda kao uzasno naporan eksperiment.
oprosti,al uz takvo "toplo"razmišljanje...bolje odmah odustani..."probati" imati dijete...pa nije to cucak pa ak se predomislš buš ga dala nekom...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:10   #90
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
gle, ima zena koje su se tesko odlucile na trudnocu.
mozes li to shvatiti?
ima nas kojima to nije najvaznija zivotna misija, ali bismo voljele isprobati i to iskustvo.
zato pitam kako to izgleda, ono, kako se osjecate same sa sobom i s tim stomakom, jel vam vruce, dal vam pritisce mjehur, jel vam stalno zlo il ste samo uzasno prosjetljive...
ja bih voljela probati imati dijete, ali mi po ovome sto vi pricate to izgleda kao uzasno naporan eksperiment.
ma teško se odlučuješ na trudnoću radi teških egzistencijalnih prilika, ili problematične okoline a ne radi ljetne sparine,.....

no nakon ove zadnej rečenice stvarno ne znam šta da ti kažem... imaš po forumu teme prvo tromjesječje, i sve ostalo što te zanima, kreni čitati, pa piši bilješke za tvoj eksperiment. sretno!
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice

Zadnje uređivanje putnica : 19.04.2007. at 23:48.
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:10   #91
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
oprosti,al uz takvo "toplo"razmišljanje...bolje odmah odustani..."probati" imati dijete...pa nije to cucak pa ak se predomislš buš ga dala nekom...
ajme rasko nek nam se vrati afro, njoj su bar približno bile sve daske na broju...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:12   #92
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
oprosti,al uz takvo "toplo"razmišljanje...bolje odmah odustani..."probati" imati dijete...pa nije to cucak pa ak se predomislš buš ga dala nekom...
ma ne u tom smislu. nego ce mi biti malo rizicna
u svakom slucaju, ako i uspijem to odraditi, morat cu si organizirati maksimalno ugodne uvjete da ju podnesem, kuzis.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:13   #93
Baš sam htjela reći da nam je Afro dobila konkurenciju po debilnim pitanjima
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:13   #94
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ajme rasko nek nam se vrati afro, njoj su bar približno bile sve daske na broju...
i ja mislim...digla mi tlak takvim razmišljanjem...fulala je forum...ima tam drugi "o ženama koje ne žele tu pizdariju od djeteta"....
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:14   #95
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ma ne u tom smislu. nego ce mi biti malo rizicna
u svakom slucaju, ako i uspijem to odraditi, morat cu si organizirati maksimalno ugodne uvjete da ju podnesem, kuzis.
Što će ti biti rizčno? O čemu sad pričaš?
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:15   #96
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
i ja mislim...digla mi tlak takvim razmišljanjem...fulala je forum...ima tam drugi "o ženama koje ne žele tu pizdariju od djeteta"....
dajte se smirite
pod pizdarijom sam mislila na samu trudnocu, jer ce mi biti problematicna zbog nekoliko razloga
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:15   #97
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Što će ti biti rizčno? O čemu sad pričaš?
prvo zbog godina, zatim jer cu otezano prirodno zatrudnjeti, onda miomi, i mogucnost vanmatericne.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:18   #98
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
prvo zbog godina, zatim jer cu otezano prirodno zatrudnjeti, onda miomi, i mogucnost vanmatericne.
Ima žena koje imaju preko 35 godina i normalno podnose trudnoću, dakle, to više nije neki rizik. Kako znaš da ćeš otežano zatrudnit ako još nisi probala? Mogućnost vanmaternične se svima može dogoditi.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:18   #99
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ma ne u tom smislu. nego ce mi biti malo rizicna
u svakom slucaju, ako i uspijem to odraditi, morat cu si organizirati maksimalno ugodne uvjete da ju podnesem, kuzis.
ako je pitanje bilo kakve bolesti...teško me tu možeš potući...ali tvoje zaključivanje nema veze sa zdravom pameću...sve si mi pokušavamo ugoditi i pojednostavniti...al glavna zvijezda vodilja nam je ŽELJETI...više od ičega...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:19   #100
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Želim ti roj hemeroida na dupetu!
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.