Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 16:38   #41
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
Netko tko ne "prakticira seks" ali ga zapravo prakticira jer mu nije bed oralni, me podsjeća na one puritance koji su se seksali tako da su probušili rupu u plahti, kao nema "tjelesnog dodira" onda.

Takve osobe su prilično rigidne u svojim životnim stavovima, pa ti vidi da li ti to odgovara. Ali vjerojatno je to da će on očekivati da se ti u potpunosti prilagođavaš njemu, bez reciprociteta.
istina, ti ćeš se morat njemu prilagodit i ako nisi na to spremna onda ništa.
annie25 is offline  
Old 21.04.2010., 16:44   #42
Možda ima koje druge razloge,da ne želi sex prije braka.Ako je to vjera,onda ga definitivno ostavi.Svaki ekstremizam u bilo kojem obliku je štetan.
Sam osobno sam jako kasno izgubio nevinost.Nikoja cura mi ne bi vjerovala da sam tako kasno sex.Posljedica toga je da se onda u psihi pojavi problem ako ču zadovoljiti curu,...itd.Onda izbjegavam sex iako ga volim prakticirati,jer si ne želim raditi blamažu.
Baš me zanima šta sve se dogadja u glavi takvog muškarca koji želi sex nakon braka,a sigurno je da bi bio loš u krevetu.
Yakhouba is offline  
Old 21.04.2010., 16:47   #43
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
nisam znala da ima i muških koji prakticiraju tu teoriju "ništa prije braka" i takvima svaka čast.. i iskreno, ima mi nečeg privlačnog u tome ako oboje čekate prvu bračnu noć, ali ako se samo on čuva, onda mi to nema smisla..
omega22 is offline  
Old 21.04.2010., 16:48   #44
Imaš nekoliko opcija... ili ga odjebi u startu ili čekaj neko vrijeme pa kad više nećeš moći izdržati onda ga stavi pred zid , probaj ga napiti i napaliti ... svašta se može ali jebeš forumske savjete...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 21.04.2010., 17:04   #45
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
No kako vidjeti razliku između wanting something to be right i nečega što doista je tako? Time will tell?
Yup.

Samo nemoj pristajati na nešto u osnovi loše ili onak meh, zbog straha ili usamljenosti ili čega već sličnog.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Old 21.04.2010., 17:05   #46
izgleda kao izazov za pojebi i odjebi.

onako, za zabavu.


no zajebanciju na stranu, ako netko svog novog decka/curu (u pristojnom vremenu) ne moze napaliti toliko da odjebe sve i posevi ju/ga, nema tu kruha.

te proracunate osobe su mi bas ono, ...
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 21.04.2010., 17:06   #47
Provjeri ti dobro tu njegovu kitu prije braka, da ne bi u braku bilo zakazivanja
__________________
All the things I never said for so very long, look up, they're in my eyes. Everyone has oceans to fly. As long as you have the heart to do it. Is it reckless? Maybe. But what do dreams know of boundaries?
The world has changed me.
biancaneve is offline  
Old 21.04.2010., 17:08   #48
Quote:
omega22 kaže: Pogledaj post
nisam znala da ima i muških koji prakticiraju tu teoriju "ništa prije braka" i takvima svaka čast.. i iskreno, ima mi nečeg privlačnog u tome ako oboje čekate prvu bračnu noć, ali ako se samo on čuva, onda mi to nema smisla..
Meni je to osobno jako glupo. Ući u brak a nisi vidio tu osobu golu, što ako ispadne da ste seksualno totalno nekompatibilni? Onda slijedi razvod za koju godinu, ili gore.

Seks nije samo seks, seks je dizanje intime, a sa time i povezanosti, na razinu koju se ne može postići drugim načinom. A mislim da ući u brak sa osobom s kojom nisi tako prisno povezan i nije baš najpametnije.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Old 21.04.2010., 17:46   #49
Iskreno sumnjam da postoji neki par koji se međusobno nisu vidjeli goli, jednostavno mi to nije realno - ne u našem društvu, u svakom slučaju.

Ali da seks podiže stupanj intime - to jest. No kažem, ja sam prakticirala seks u raznoraznim oblicima i imam osjećaj da mi treba ta seksualna _ne_aktivnost. A opet se onda bojim - zašto uvlačiti njega u nešto što može ispasti moje _eksperimentiranje_ i samo ga u konačnici povrijediti? Malo vjerojatno da će doći do toga, no šansa uvijek postoji.

A opet - ako imam priliku s nekim imati nešto posebno, na razini većoj od one koju sam do sada imala - isplati li se to sve odbaciti zbog nekih sumnji?


Argh. Sama sebe izluđujem
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 18:30   #50
Zajebana situacija, sretno ti bilo . Ak je djevac, i ako ima 25+...tad nema sanse da se taj poseksa prije braka. A budući da želi vezu s tobom...to ti znači da bi htio i ozbiljnu vezu ukoliko ti udovoljavaš njegovim standardima. A sad- kad si već u toj situaciji, zašto ne probati..ako ima maženja, nježnosti i ostalih stvari uz koje možeš "preživjeti"... nadam se samo da nije fetišist..ak je...ne bude tu ni seksa na kakvog si navikla prije :S . Ja sam pristala na jednu slicnu vezu, i uvijek sam se nadala...al nije bilo nista..nada ko nada... vise ne bih. Gubljenje vremena bilo - i za mene i za njega. Kad-tad će mu smetati što nisi i sama djevica, mada nikad to neće priznati. Takvi dečki su super dok su zaljubljeni, al nažalost nećeš ga moći mijenjati. Ti si ta koja će se morati prilagoditi. Nadam se da su ti komentari drugih pomogli. I budi malo sebicna, nemoj misliti samo na njega, to što on nema iskustva ne znači da nema nikakvog iskustva . Ne podcjenjuj ga, jer si zapravo na njegovom terenu. I nikad mu nemoj reći da si tražila mišljenje a forumu . Iz tvojih postova vidim da si odlučila ući u takvu vezu, probaj, zašt ne...vrijeme će pokazati da li želite iste stvari
nani2 is offline  
Old 21.04.2010., 18:33   #51
di si ti njega nasla? u crkvi?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 21.04.2010., 19:13   #52
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
zajaši ga, ako nebude ništa s toga onda reci da si ovisna o seksu i da nemožeš tak živjeti..
__________________
Svaki izbor rađa kvantnom eksplozijom alternativnih budućnosti...Life is interesting!
soldier is offline  
Old 21.04.2010., 19:22   #53
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
Mene je uvijek zanimalo gdje se upoznaju takvi luđaci.
luckynumberseven is offline  
Old 21.04.2010., 23:29   #54
Ma ne mora značiti da je luđak, samo u današnje vrijeme ispada čudak. Ako imaju teme za one koji s 15-16 gube nevinost zašto ne bi bila i za one koji žele tek u braku izgubiti. Što je u pozadini njegove psihe, ovdje je nebitno. Sasvim sam sigurna da i on želi se riješiti tog tereta nevinosti. Osobito tim što je muško. Vjerujem da mu je teško u krugovim prijatelja umjesto ja sam to i to napravio pričati općenito. Danas i cure i dečki i miješana društva uvijek melju nešto o seksu. Dokaz je ovaj forum. Prije da je ovo ne želim se poseksati prije braka izraz njegove nesigurnosti, kad bude baš u neprilici, ja mislim da će pokleknuti....
nani2 is offline  
Old 21.04.2010., 23:52   #55
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
to je vuk u janječoj koži... pa koji još dečko može bez sexa
*binnaa* is offline  
Old 21.04.2010., 23:54   #56
moj ti je savjet... bolje bježi od tog dečka...

tko zna kakav film vrti u glavi... to sve nešt smrdi...
*binnaa* is offline  
Old 22.04.2010., 00:11   #57
A da ti njemu probaš objasnit da je tak i tak već jednom nogom u grobu zbog prakticiranja oralnog sexa? Pa kad je bal, nek je bal, ajmo do kraja!

To je ko da si naručiš hamburger na dan posta, pa pojedeš samo kruh okolo. A pljeskavicu ostaviš u sredini netaknutu. Pa se tješiš činjenicom da si pojeo samo kruh i zabrijavaš da nisi sagriješio. A zapravo samim tim što si naručio hamburger, već si sjebo sve. Sad pojeo ti pljeskavicu il ne. Isti k...

Baljezgam, al dobro.
__________________
~....The mistakes are somewhere in future , waiting to be made...~ ♥
~Z~ is offline  
Old 22.04.2010., 15:34   #58
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
Zašto ne probati takvu vezu?
Meni je odluka da nema seksa prije braka genijalna stvar...u braku ga jednog dana želim što više i to je iz mog kuta gledanja najnormalnija stvar. Niti imam loša iskustva s tim niti seks smatram nečim lošim, jednostavno to je odluka koju sam donio. Istina, vjernik sam no do te odluke nisam došao zato što je netko rekao da je to grijeh, već zato što mi se čini da je to dobro za mene.

Razgovaraj s likom, kad nema seksa nemaš što drugo raditi pa ćeš ionako vrlo brzo skužiti da li je to njegova konačna odluka i koji sve razlozi postoje. Vidiš da li je frik ili ima normalne stavove. Ne možeš fulati previše...brzo će se stvari iskristalizirati ako se ne stavljaju pod tepih. U ovom slučaju ne preporučam prelazak na gerilske taktike nekih forumaša "zaskoči kad se ne nada", mislim da ne bi bilo produktivno...
planktoni82 is offline  
Old 22.04.2010., 15:45   #59
Quote:
Ivanica 30 kaže: Pogledaj post
Mislim da takvi oblici luđaka mogu biti samo sa sebi sličnima..


Ne bi mi palo na kraj krajeva pameti da se ne poseksam do braka, a ni da budem u vezi s nekime od koga u startu očekujem da se drastično promijeni da bi meni s njim bilo dobro.

Quote:
planktoni82 kaže: Pogledaj post
Zašto ne probati takvu vezu?
Meni je odluka da nema seksa prije braka genijalna stvar...
Meni je odluka da nema seksa prije braka poput odluke da nećemo pričati prije seksa, ili se ljubiti, ili se zajedno smijati, ali ćemo to jako puno raditi kad me prstenuje.
chocolatecookie is offline  
Old 22.04.2010., 16:00   #60
Brijem da je frajer impotentan
waka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger