Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2005., 11:05   #21
Quote:
lulica kaže:
Tortilje od prvog dana radim sam,ne pada mi na pamet kupovati gotove,mislim da su preskupe.
Evo vam moj recept:
sol,500 gr brašna i cca 250 gr margarina mješati rukom dok vam se ne stvore sitne fine mrvice, nakon toga postepeno dodavati mlaku vodu.Vodu dodajem sve do one granice kad mi se počima ljepiti za ruke.Kad mislite da je dosta mišajte još dvi minute,napravite male balote(6 kom) i ostavite ih pola sata pokrivene.Po stolu bacim brašno i razvaljam ih na veličinu tanjura na debljinu cca 3 mm.Tava mora biti maksimalno ugrijana,tada stavljam tortilju i pečem 15 sec. sa jedne pa 15 sec. sa druge strane.Kad ih nafilujem sa onim mojim gulašom onda ih zapečem max. 3 min. na najjaču temperaturu.
Eto nadam se da će vam biti uspješno,makar iz druge
Hvala, hvala, hvala!!!! Radila sam u subotu i ispale su fenomenalno. Onaj recept po kojem sam prije probala je imao puno manje masnoće pa se sve raspadalo. Ovo je jako, ali su prave.
Nafilala sam ih s junetinom i grahom, i uz to još dodala začinjenu leću - milina. Pa još naribani sir i zelena salata na rezance...
Hellgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2005., 13:36   #22
Quote:
Noemi kaže:
Zna li netko recept za nadjev s govedinom i fazolom(grahom)?
Ja radim ovako i stvarno sam zadovoljna s rezultatom:
Za nas dvoje uzmem 200g junetine i narežem na uske trakice. Mariniram s jednim nasjeckanim češnjem češnjaka, solju, paprom, kuminom i čilijem (samo malo) i ostavim stajati 15-ak minuta. Onda to bacim na tavu s vrućim uljem i dinstam dok ne ispari sva voda koju je pustilo meso. Pa dodam 1 manji luk izrezan na trakice i malo popržim dok ne počne smeđiti, a onda zalijem s oko 1 dl pasirane rajčice (mogu i pelati) i dodam začine: komad korice cimeta, 2 klinčeka, lovorov list, još kumina i čilija. Sad se to lagano dinsta dok meso ne omekša (oko pola sata), ako treba podlijem s još malo vode. Pred kraj dodam 1 malu konzervu crvenog graha (jer mi se neda kuhati tako mala količina graha) i pustim još 10-ak min da grah upije začine, a umak se skroz ugusti. To stavim na tortilju, posipam naribanim sirom (neka vrsta koja se dobro topi), pa na vrh trakice zelene salate.
Ako nas je više, kao prilog još stavim rižu s kukuruzom (samo skuhano i pomiješano), a ovaj vikend sam napravila prvi put začinjenu slatkasto-pikantnu leću i savršeno je pasala.
Stavila sam kuhati pola šalice crvene leće s pola luka nasjeckanog na kockice, dodala sok od (opet) pola limuna, pola žličice mljevenog cimeta, 1 klinček, žličicu kumina, malo čilija i soli. I to se kuhalo dok se leća nije fino raskuhala i sve se pretvorilo u neku vrstu guste kaše.
Hellgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 12:49   #23
cure i dečki,da li netko zna recep za nadjev sa svježim sirom i piletinom....takav sam jela u mex restoranu...gore se kasnije prelije sa kiselim vrhnjem i nariba sir....to mi je inače najfinija smjesa....ali ne mogu se sjetiti da li je išla paprika
ivanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 16:06   #24
super su ovi savjeti, ali ima li netko savjet kako dobro zamotati tortilje kad ih napunimo smjesom a da se ništa ne izlijeva van ?

ne bih htjela ih samo poklopiti, već zamotati onako kako to rade u restaču.
Audrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 23:31   #25
Quote:
Audrey kaže: Pogledaj post
super su ovi savjeti, ali ima li netko savjet kako dobro zamotati tortilje kad ih napunimo smjesom a da se ništa ne izlijeva van ?

ne bih htjela ih samo poklopiti, već zamotati onako kako to rade u restaču.
evo ovdje imas detaljno u slikama kako se mota burrito (klikaj next ispod slike)
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 13:13   #26
undercover, tnx !
Audrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 10:25   #27
glupost od recepta za tortille

Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Brasno ide kukuruzno ili obicno?
Ma kakve su vam to gluposti od recepata za tortille?
U njih ne idu jaja niti smjesa mora biti tekuca.

Tortille se prave ovako

400g brasna (glatkog bijelog)
2 dl tople vode
85g margarina
sol

Zamjesi se i razdjeli na 8 kuglica, od kojih napravimo krugove razvaljajuci ih na debljinu 0.4mm i pecemo na teflonskoj tavi bez imalo masnoca.
Takve pecene tortille se mogu staviti u zamrzivac ali svaku treba posebno odvojiti papirom za pecenje kako se ne bi slijepile jedna za drugu.
Kad ih odmrznemo samo ih malo treba ugrijati sa svake strane na tavi i spremne su za punjenje.
cat1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:28   #28
Quote:
cat1 kaže: Pogledaj post
Ma kakve su vam to gluposti od recepata za tortille?
U njih ne idu jaja niti smjesa mora biti tekuca.

Tortille se prave ovako

400g brasna (glatkog bijelog)
2 dl tople vode
85g margarina
sol

Zamjesi se i razdjeli na 8 kuglica, od kojih napravimo krugove razvaljajuci ih na debljinu 0.4mm i pecemo na teflonskoj tavi bez imalo masnoca.
Takve pecene tortille se mogu staviti u zamrzivac ali svaku treba posebno odvojiti papirom za pecenje kako se ne bi slijepile jedna za drugu.
Kad ih odmrznemo samo ih malo treba ugrijati sa svake strane na tavi i spremne su za punjenje.

mislim da su u originalu kukuruzne
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 03:44   #29
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
mislim da su u originalu kukuruzne
Da, a ono sto meni super ide u njih je obicno vrhnje pomijesano sa origanom ne moze jednostavnije.... i na kraju Louisiana hot sauce
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:19   #30
Quote:
cat1 kaže: Pogledaj post
Ma kakve su vam to gluposti od recepata za tortille?
U njih ne idu jaja niti smjesa mora biti tekuca.

Tortille se prave ovako

400g brasna (glatkog bijelog)
2 dl tople vode
85g margarina
sol

Zamjesi se i razdjeli na 8 kuglica, od kojih napravimo krugove razvaljajuci ih na debljinu 0.4mm i pecemo na teflonskoj tavi bez imalo masnoca.
Takve pecene tortille se mogu staviti u zamrzivac ali svaku treba posebno odvojiti papirom za pecenje kako se ne bi slijepile jedna za drugu.
Kad ih odmrznemo samo ih malo treba ugrijati sa svake strane na tavi i spremne su za punjenje.
potpis na ovo ja ih radim na sličan način... nakon šta se zamijesi tijesto ostaviti jedno pol sata i nakon toga razvaljat i peći na gore naveden način iako nije loše prilikom pećenja stavit i malo(par kapi) masnoće na tavicu... tako pećene tortilje slagati u zamotanu krpu i poklopiti s nečim da se lagano potpare i otpuste i nakon toga možeš ih zamotat na bilo koji način....
fangio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 19:19   #31
najbolji nadjev za tortille mi je od povrća, a mesojedi mogu dodati meso, npr. kad stavljam meso stavim piletinu.
ko ne stavlja meso nek ignorira ovaj prvi dio s mesom i dalje nastavi po receptu. neću o omjerima, moja mjerna jedinica za količinu je 'šaka', šaka ovoga, šaka onoga, sve od oka, stavljaš što voliš, izostaviš namirnicu koju ne voliš. dakle:
kapulu ili crveni luk isjeckate na kockice i bacite u tavu na maslinovo ulje.
dodate kockice piletine, pa kockice paprike (crvenu, zelenu), kockice mrkve, kockice tikvice, kockice gljiva, podlijevate sokom od rajčice, može malo vrhnja, začinite vegetom, solju, paprom, chilijem, na kraju dodam kukuruz i crveni grah (ponavljam svega po malo, po šaku, čega imate, to stavljate).
na kraju dodam isjeckani češnjak i peršin.
pappričica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.