Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2004., 23:39   #81
da
ja bio jučer u pbz potpisao neke papire
i kažu da po karticu dođem negdje za tjedan dana
novci se još ne spominju
panon youth is offline  
Old 17.05.2004., 18:39   #82
Quote:
Kvejki kaže:
pa ne znam..od hrvatskih studenata se počesto i ne očekuje da se sami uzdržavaju...a i trebalo bi 2500kn pokrit osnovne potrebe...nismo mi Europa da bi studenti kupovali stanove i aute i ne znam što...
na koju Europu misliš, onaj Saturnov satelit?
Studentarije ti je svuda više-manje siromašna, razliku nadoplaćuju roditelji.
eena_ is offline  
Old 28.07.2004., 13:28   #83
Isplacivanje drz. stipendija

Da li netko zna za koje se sve mjesece u godini isplacuje drzavna stipendija, tj. da li se ona isplacuje za 7.,8.,9. mjesec? hvala
charlotte is offline  
Old 29.07.2004., 19:41   #84
isplačuje se za sve za svih 12. al ta stipendija je pun qurac neredovita...nikada ne znaš kad će ti doć..
crnac is offline  
Old 29.07.2004., 20:16   #85
jel mi koji smo sad bili prva godina isto dobivamo svih 12 (?) mjeseci? ili kako neki kazu samo od prvog mjeseca..?
sky_rider is offline  
Old 30.07.2004., 18:48   #86
dobivamo za svih 12 mjeseci u godini, ali ne od listopada prošle godine, nego od siječnja ove godine tj. krajem svibnja smo već dobili stipendije za prvih pet mjeseci, a krajem lipnja za šesti mjesec
za srpanj bi trebala doći ovih dana. barem ja tako računam na nju

ali ne kužim kako to da ti nisi upoznat s ovim ako ju primaš (mislim s tim da imaš par tisuća kuna na računu )
panon youth is offline  
Old 31.07.2004., 01:15   #87
zar su nam i racun otvorili..?



znam da su bili sjeli neki novci, al nisam znao za koje mjesece je to bilo..
bas je glupo sto dobivamo samo od 1.mj..
sky_rider is offline  
Old 31.07.2004., 01:22   #88
Quote:
sky_rider kaže:
zar su nam i racun otvorili?
zar smo potpisali ugovor?
zar idemo na faks?
kakva stipendija?
gdje je taj antisklerin?



prosetaj do banke i pitaj koliko $$$ imas na racunu pa izracunaj za koliko ti je to mjeseci.

meni jos ni kartica nije stigla , a vec sam se ispisala s tog faksa.
Crimson Petal is offline  
Old 31.07.2004., 20:09   #89
jel ima ko volje i živaca da mi malo objesni tu stipendiju?????

jel na to imaju pravo svi???
koliko to para iznosi???
kog to treba tražit???


mnogo;
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 31.07.2004., 20:39   #90
Quote:
Attack kaže:
jel ima ko volje i živaca da mi malo objesni tu stipendiju?????
ja bih mogla, ali mi se stvarno ne da pa procitaj ovdje.

imas vise kategorija, otvoreno za sve redovite studente; drzava* dodjeluje nekih 4000 stipendija.

*postoje ti i zupanijske i gradske stipendije. mozes primati samo jednu. zupanijske su bolje, tj. dobijes vise love, ali to je mislim samo za studente 3. i 4. godine + gledaju ti prosjek.
Crimson Petal is offline  
Old 01.08.2004., 15:29   #91
Ma Crimson Petal te!!!!
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 01.08.2004., 19:51   #92
ma stipendija je katastrofa, mislim ju odjavit i nac neku bolju... trebam ic na more, a stipendija za 7mj jos nije stigla!
BootBoy is offline  
Old 02.08.2004., 19:59   #93
Quote:
BootBoy kaže:
ma stipendija je katastrofa, mislim ju odjavit i nac neku bolju... trebam ic na more, a stipendija za 7mj jos nije stigla!
posudi kod lokalnog lihvara pa vrati uz kamate od samo 40%
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 02.08.2004., 21:32   #94
Quote:
Attack kaže:
posudi kod lokalnog lihvara pa vrati uz kamate od samo 40%
nece ici... tata kaze da se ovaj put sam snadjem
BootBoy is offline  
Old 02.08.2004., 22:51   #95
Quote:
BootBoy kaže:
a stipendija za 7mj jos nije stigla!
glavno da u ugovoru pise da se ministarstvo obvezuje isplacivati stipendiju mjesecno... da, samo ne pise kojim mjesecima i koliko...
Crimson Petal is offline  
Old 07.08.2004., 20:51   #96
Navodno imam pravo na stipendiju zato što sam u prvih 10% na prijemnom...

Na faxu su mi rekli samo da ću sve na vrijeme saznati, kad počne akademska godina.

Živi bili pa shevili.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 08.08.2004., 12:21   #97
Quote:
Crimson Petal kaže:
glavno da u ugovoru pise da se ministarstvo obvezuje isplacivati stipendiju mjesecno... da, samo ne pise kojim mjesecima i koliko...
evo stigla stipendija, odjednom za sedmi i osmi mjesec! ovo nema smisla... sad cu to sve zapit, pa cu u osmom bit zedan
BootBoy is offline  
Old 08.08.2004., 18:49   #98
ajoj, sjelo nam je 1.600 kuna odjednom, šta ćemo sad

mislim, jako je neizvjesno kada će doći stipendija za deveti - za mjesec dana, dva, ili u nekakvom božićnom kompletu
panon youth is offline  
Old 08.08.2004., 18:52   #99
Quote:
cp.tar kaže:
Navodno imam pravo na stipendiju zato što sam u prvih 10% na prijemnom...

Na faxu su mi rekli samo da ću sve na vrijeme saznati, kad počne akademska godina.

Živi bili pa shevili.
da , ugovor ćeš potpisati tek negdje u travnju, a prvu lovu dobiti u lipnju
primat ćeš 500kn ako si iz zg, a 800kn ako si izvana
mislim da, ako si iz zg, možeš naći i bolju stipendiju od ove državne
panon youth is offline  
Old 11.08.2004., 19:09   #100
Quote:
panon youth kaže:
da , ugovor ćeš potpisati tek negdje u travnju, a prvu lovu dobiti u lipnju
primat ćeš 500kn ako si iz zg, a 800kn ako si izvana
mislim da, ako si iz zg, možeš naći i bolju stipendiju od ove državne
hm.

zanimljivo.

500 kn mjesečno bi mi pomoglo - kad bi počelo najkasnije u prvom mjesecu.

ne bih morao puno raditi, dakle imao bih više vremena za učenje.

nego, gdje bi drugdje budući profesor engleskog / lingvist mogao naći stipendiju? da sam još ferovac, znao bih barem otprilike gdje se raspitivati... a ovako...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.