Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2020., 17:02   #1
Your Honor (2020-2023)

Quote:
Your Honor is a new SHOWTIME limited series and legal thriller that rips through all strata of New Orleans society. Bryan Cranston will star as a respected judge whose son is involved in a hit-and-run that leads to a high-stakes game of lies, deceit and impossible choices. Coming soon to SHOWTIME.
IMDb

DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2020., 19:08   #2
Mislim da je ovo obrada jedne jako dobre izraelske serije Kvodohttps://www.imdb.com/title/tt7181728/?ref_=nv_sr_srsg_3
Kvodo ( Your Honor ) je inače dostupna na Pickboxu.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2020., 19:50   #3
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2020., 21:55   #4
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo obrada jedne jako dobre izraelske serije Kvodohttps://www.imdb.com/title/tt7181728/?ref_=nv_sr_srsg_3
Kvodo ( Your Honor ) je inače dostupna na Pickboxu.....
Da. Ima nekoliko verzija, izraelska, američka i mislim još jedna.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2020., 16:11   #5
Arrow

Upravo odgledao prvu epizodu. Fantastično.
Ovo je u rangu sa The night of.

Scena kad se nesreća desi i sve poslije nje - prebrutalno.

Toliko te uvuče da i sam proživljavaš šok.

Pa onda panika, čista panika.

Pa ono u policiji....

I napokon, sam kraj, gdje mu možeš na licu iščitat da zna da to neće proć samo tako.

__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2020., 17:16   #6
Na Pickbox-u je izvorna izraelska verzija pod nazivom Časni sud (originalan naslov Kvodo).Odlična!

Ako će Ameri zeznuti sa ovom serijom kao što su sa Taocima, hvala im. Ne, ne bi gledala.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2020., 20:51   #7
Ova prva epizoda je vrhunska, baš sam nabrijan na ovo sad, jedva čekam nastavak.

Jedna mi je nelogičnost zapela za oko, kako je moguće da na mjestu nesreće ima komada motora, i inhalator tamo sa strane, zar policija nije pregledala par metara od mjesta nesreće
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2020., 23:12   #8
gledat ce se veceras

edit:
upravo pogledao. a ono, ok je. gledat cu dalje, ali ako druga epizoda ne bude bolja od prve, zaboravit cu na ovu seriju.

btw, i meni je to za inhalator bilo malo neobicno.
ali trebamo imati na umu i to da je inhalator bio na drugoj strani ulice i iz perspektive policije je moguce da je inhalator tamo vec duze vrijeme.

ono sto je mene jako zacudilo je to da nitko nije izasao na ulicu nakon sto se dogodila (glasna) prometna
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2020., 18:19   #9
Ima li je na nekom streaming servicu u nas? Hbo, netflix, amazon ili se mora torrentat?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2020., 19:27   #10
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ima li je na nekom streaming servicu u nas? Hbo, netflix, amazon ili se mora torrentat?
Za sada nema.......moguće je da na neki servis dođe naknadno....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2020., 22:43   #11
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ima li je na nekom streaming servicu u nas? Hbo, netflix, amazon ili se mora torrentat?
Serije od Showtime večinom završe na HBOu. Ove zasada još nema.
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2020., 23:19   #12
Hvala na info. Pričekat ću za svaki slučaj jer ionako imam dosta za gledat ostaloga a navika sam se gledat streaming services priko TVa da mi se neda torrentat.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2020., 07:21   #13
Solidan pilot, ali kao da već vidim cijelu seriju što će se sve događati.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2020., 10:45   #14
jesi mozda pogledala original?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2020., 11:09   #15
Pa nisam, baš sad razmišljam da možda bolje pogledam to prije kad je već sve dostupno, a ova nova verzija izlazi tjedno i nije me baš impresionirala.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2020., 09:29   #16
pogledao 2. epizodu.

ne znam odakle poceti.

zeni upadne policija u stan i isprepada ju, jer traze telefon. i ona to nikom ne prijavi?

sudac u sudnici pita osumnjicenog pripada li bandi. kakve veze to ima s time jel udario nekog autom ili nije. i jos naredi da mu skinu gornji dio, da vidimo ima li tetovaze koje oznacavaju pripadnost bandi

tuziteljica u sudnici koristi frazu "sure as hell"

osumnjicenog za ubojstvo sacica policajaca izvlaci iz pritvora i skoro ga otruje plinom, i nitko nista ne zna? on samo suti, umjesto da sve isprica odvjetniku?

tko je pisao ovaj show?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2020., 19:50   #17
malo sam promislio o pogledanom i odustajem od gledanja.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2020., 18:38   #18
Slazem se da je svasta nesto navuceno bilo u drugoj epizodi. Meni i dalje zanimljivo doduse
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2020., 20:02   #19
Našla sam original sam s ruskim titlom, a ima i verzija s ruskom "ozvučkom", odnosno, sinkronizirano, čitaj: jedan lik govori sve uloge dok se original čuje ispod. E sad, ruski ne znam, ne pomažu mi puno titlovi. Ako netko zna drugi izvor, hvala.

Pratim ovu verziju, pogledala 3 epizode. Dobra je serija, iako nisam baš sigurna za koga navijati s obzirom da je nevin klinac u zatvoru za nešto što je Adam uradio. A Adam je hodajuća samosabotaža.

Što se tiče policijske brutalnosti i svega navedenoga, mene ne čudi. To je Atlanta, ljudi moji. Sumnjam da su se stvari promijenile od The Wire, doduše tamo je Baltimore u pitanju, ali ne mijenja situaciju. Crnci vs bijelci, droga, klanovi, korumpirani policajci i političari, ghetto, slums..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2020., 11:24   #20
Mina, gore sam već davnih dana napisala kako seriju, original izraelska verzija, imaš na Pickbox-u pod nazivom Časni sud. Prva sezona ima 12 epizoda, druga deset.

Nemam povjerenja u Amere, jer su totalno upropastili isto izraelsku seriju "Taoci", tako da se sa njima uopće ne zamaram.

Onaj tko malo pozna ili uopće ne poznaje izraelsko -arapske odnose iz svakodnevnog života ( ne mislim na štampu i politiku koja se plasira) biti će iznenađen.

Plasira se samo rat i nesređeni izraelsko-arapski odnosi, tako da neupućeni imaju predođbu samo toga. I u Izraelu ima kriminala, mafije, časnihi i nečasnih ljudi sa obije strane.
Nitko me ne može uvijeriti da jedan Amer može razmišljati kao oni i još k tome napraviti nešto kvalitetno. Jednostavno me može im ući u glavu.

Volim izraelske serije i uvijk su dobre.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.