Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2003., 22:02   #1
cuo neko za miroslava mandica?

pa, rings a bell?
ja sam procitala neki njegov intervju pre izvesnog vremena, malo opsezan, i... bila sam toliko odusevljena da sam pozelela da donesem dekret o ubacivanju njegovih tekstova u citanke za ucenike. da ih svi procitaju. da nisu osteceni oni koji nisu bili u mogucnosti.
kjkjkjA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 23:36   #2
On je režiser,ne??

Ali nešto i piše,izdaje neke godišnje zapise...kako se ono zovu,ima neke veze s cvijećem?!
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 15:07   #3
Exclamation

cuo sam! al nisam ishao nazalost dalje. izdao je neku knjigu...
koju bi volio probati procitati Ruzha Vjetrova?

imam nesto super za postanje..

no, ZeleZec zna.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 18:17   #4
ja ga osobno znam, predaje na Filmskoj akademiji tu u Pragu na kojoj sam, simpa čovjek
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 18:18   #5
usput čovjek je radio sa Kusturicom, a i scenari za " Top lista nadrealista" je njegov, predaje scenarij tu u Pragu
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2003., 20:41   #6
Quote:
jimmy kaže:
cuo sam! al nisam ishao nazalost dalje. izdao je neku knjigu...
koju bi volio probati procitati Ruzha Vjetrova?

imam nesto super za postanje..

no, ZeleZec zna.
ruza lutanja. ima neki projekat hodanja po evropi, kao, opisuje nogama plavu ruzu; taj projekat traje deset godina i treba da izda jednu knjigu po godini bavljenja time. taj covek je skroz... bas je duhovan. mislim da je vec izdao nesto, neku od tih deset knjiga koje cine projekat, ali nisam sigurna.
iz tog intervjua koji sam citala da se zakljuciti da je on batalio fakultet, a ako je nesto i studirao, studirao je knjizevnost, tako da ne znam da li je to taj lik na koga mislis, pegaz.
inace, on je gostovao obojenom programu na poslednja dva albuma, nesto je pevao i imao je jednu svoju pesmu.
pa, pegaz, je l taj?
kjkjkjA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:34   #7
da to je tajk kjkjk al neznam dal je pegazov neznam sto se zelezec pravi englez sad? :?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 01:22   #8
Pa mogu provjeriti
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.