Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 14:28   #1
Podnošenje prijave na osnovu opravdane sumnje

Povodom jučerašnjih događanja i izjava Milana Bandića, postoji opravdana sumnja da je došlo do pogodovanja u vidu izvršavanja operacije koja se inače vrši u hladnom pogonu, kao hitnog postupka.

Pacijenti na operaciju preponske kile čekaju mjesecima, a gradonačelniku je, prema njegovim navodima" hitno operirana isti dan kad je dobio. Tijekom ranog popodneva je najavio da će mu operacija biti na večer.

Kila se operira po hitnom postupku isključivo ako dođe do uklještenja jer je tada život ugrožen, ali osoba u takvom stanju baš i nije sposobna davati izjave za medije.

Da li je to dovoljno za podnošenje prijave i tko je može podnijeti?
MrBlc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:53   #2
zvuči opravdano.

ali bandič već ima prepune optužne ladice koje čekaju izvršenje tako da je pitanje kada ćeš doći na red.
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:06   #3
Može li netko "dati" lijevo yaye da nebi iskoristio mogućnost hitne operacije da to može, a ne čekao mjesecima ?!?
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 00:03   #4
Netko bi dao lijevo jaje i da se može domoći tuđih par stotina tisuća eura, ne znači ni da je ispravno ni da je legalno.
MrBlc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 07:55   #5
Pa prijavi ga onda za tih par sto tisuća eura.
Kazne su veće nego za bruh.

Majko mila
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:41   #6
Quote:
MrBlc kaže: Pogledaj post
Povodom jučerašnjih događanja i izjava Milana Bandića, postoji opravdana sumnja da je došlo do pogodovanja u vidu izvršavanja operacije koja se inače vrši u hladnom pogonu, kao hitnog postupka.......
O, jebate! Pa ti još živiš u onoj državi kad su svi bili "jednaki"!
Ima li Banditos love? Ima!
Da li je u tijeku izbora? Je!
I kaj onda hoćeš? On mora biti u "vručem pogonu"!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.