Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 19:17   #6241
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Ne znam kakav je nano trainer, rekli su mi da mu je glava veća od onog drugog - wellness, ali da nije za osobe sa osjetljivim kapilarama pa sam ga zaobišla u širokom luku.
No, Muffet ti kazes da imas ovaj wellness i da te boli masaža sa ovim nastavkom ''kao cica'' ? Po kojem principu radis masažu, kružni pokreti, povlačiš samo u jednom pravcu il nes deseto? Mislim, pitam jer me nije bas tak jako boljelo pa se pitam jel radim nes krivo
Onako u par navrata mi je bila neka nelagodna bol, a jačina masažera na nesto slabije od najjače.. kombiniram.
Pa ja ti povlačim od koljena prema gore, pa kombiniram s kružnim pokretima. Ne znam zašto mene ta cica boli tako jako Možda je stvar u tome što mi se krema brzo upije pa povlačim po suhom? Ili u tome kaj sam ja siledžija i imam masažer na najjače + pritišćem ko budala?

Ne znam, ali ja sam prešla na onaj sa puno pipaca jer sam si nekak zabrijala da mora i taj biti dobar, a lakše to izdržim

E,da- koristim tu cicu za guzu i noge nakon ovog pipčastog: samo držim na mjestima gdje je najkritičnije bez povlačenja. To mi je izdržljivo.
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:25   #6242
Da, tako i ja radim...od koljena prema gore + kružni + držanje na jednom mjestu i malo ga prignječim. A moguće da je stvar sa ovim što kazes da ti se krema brzo upije, ja sam ulje mazuckala kad bi skuzila da se počelo upijati A ulje mi je čisto dobro, ne upije se prebrzo a i dodje nekih 30ak kn pa nije neka skupa investicija.

Jedino ne znam kad cu ove druge kreme iskoristit, jel ima smisla jos nakon ulja namazat se i kremom?
Sad cu dobit i onu novu Vichy aquadestock na testiranje 28 dana, pa cu je morat koristiti
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:31   #6243
Kak ne bi imalo smisla, samo maži Ne može škoditi.
Javi za Vichy, ta me baš zaintrigirala otkad je Eye rekla da je stalno piškila od nje
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 20:31   #6244
imam i ja nano wellness, i masiram s tim nastavkom za celulit i isto forsam na najjače i jako stisnem, ne boli na svim mjestima, ali na nekima jako boli, valjda tamo di je celulit jako tvrd i kompaktan, znaju mi i masnice ostaviti koliko stisnem, hehe.... namažem uljem od badema u koje sam stavila eterična ulja i krenem odozdo prema gore, jedno pola sata. treba biti uporan, nekad se masiram i rukama. zadovoljna sam!
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 23:33   #6245
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
ne znam jel ste vec raspravljali o onom rucnom masazeru zvanom celluless? radi na principu vakum massaze. ne znam jel smijem staviti link?

zanima me ako neko ima, jel to sta vrijedi, jel ima rezultata?
cure, ja sam narucila preko ebay taj aparatic, samo neku stariju seriju, bez nekih valjcica, pa cemo vidjeti...
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 23:40   #6246
Thumbs up

Svaka čast što sve koristite žene moje... Ja sam stala na Florame Bio&satine-u jer me zasad oduševljava, ne znam koliko to sve zapravo djeluje al koža mi je mrak od njega i lijepo izgleda kad se nanese!
Kitty La is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:35   #6247
ima dobro bršljanovo ulje od firme GEN,ja ga koristim plus naravno nano masažer,eh sad masiram svaku drugu večer po cca 15min svaku nogu,jedno mjesec dana i dosad onak ništa ne primječujem da ide nabolje....
inače zainteresirala sam se za SOMATOLINE kozmetiku,navodno da je odlična,tj.ona se koristi kao tretman u trajanju od nekih dva mjeseca pa pauza...ima li koja od vas iskustva sa tom kozmetikom...
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:54   #6248
Zar vama ne smrdi to bršljanovo ulje (imam Gen-ovo)? Ja se gušim od mirisa pa ga jedino preko ljeta na otvorenom koristim, misklim da bi umrla da ga u kupaonici ili u sobi namažem. Nekakv miris pljesni mi ima.
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 14:07   #6249
Quote:
Torresita kaže: Pogledaj post
Zar vama ne smrdi to bršljanovo ulje (imam Gen-ovo)? Ja se gušim od mirisa pa ga jedino preko ljeta na otvorenom koristim, misklim da bi umrla da ga u kupaonici ili u sobi namažem. Nekakv miris pljesni mi ima.
ma ima,ima,zasmrdim cijeli stan...ali jbg ako bude pomoglo pretrpi se
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 14:43   #6250
Ej, kaj mislite kaj je bolje, pošto bi htjela skinut koji cm u guzi i bokovima i smanjit celulit i sve skupa kak to ide.. počela sam vozit svaku večer bajk po 1,5h i baš se jako umorim pa posle nemam više snage za masažer jer me sve boli, dal da dalje vozim il da se masiram..nekak mi se čini da je korisnije da vozim al htjela sam i vas ćuti
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:15   #6251
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Ej, kaj mislite kaj je bolje, pošto bi htjela skinut koji cm u guzi i bokovima i smanjit celulit i sve skupa kak to ide.. počela sam vozit svaku večer bajk po 1,5h i baš se jako umorim pa posle nemam više snage za masažer jer me sve boli, dal da dalje vozim il da se masiram..nekak mi se čini da je korisnije da vozim al htjela sam i vas ćuti
Malo skrati vožnju biciklom, recimo na 45 min-sat vremena i malo se izmasiraj nakon tuširanja
lolita_RI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:22   #6252
Quote:
lolita_RI kaže: Pogledaj post
Malo skrati vožnju biciklom, recimo na 45 min-sat vremena i malo se izmasiraj nakon tuširanja
Budem se onda probala prisilit, tnx
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 19:38   #6253
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Budem se onda probala prisilit, tnx
a ja bi ti savjetovala da ne smanjuješ vožnju biciklom i da se natjeraš ipak na mazanje i masažu jer ćeš stvarno nešto postići s time. znam da ti se neda i sve to skupa, ali nakon 2 tjedna već kad ti uđe u naviku nije problem
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 21:07   #6254
Quote:
audrina kaže: Pogledaj post
a ja bi ti savjetovala da ne smanjuješ vožnju biciklom i da se natjeraš ipak na mazanje i masažu jer ćeš stvarno nešto postići s time. znam da ti se neda i sve to skupa, ali nakon 2 tjedna već kad ti uđe u naviku nije problem
Hvala ti, ma problem je kaj to sve skupa uzima jako puno vremena, mislim samo sa sobom imam cijelu večer posla...
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:16   #6255
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ma problem je kaj to sve skupa uzima jako puno vremena, mislim samo sa sobom imam cijelu večer posla...
znam to je i meni problem. probaj onda sat vremena bicikla, to je isto dosta, i pola sata masaže! rezultati će se vidjeti! teško je danas uz sve obveze, ali ajde navikne se čovjek, ja se čak ustajem puno ranije da se namažem kremom i malo izmasiram, heh... a totalo nisam jutarnji tip. s masažerom obično masiram dok gledam tv, pa mi ne bude ni tako dosadno. sretno!
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 14:32   #6256
Pozdrav..di se može kupiti Genovo bršljanovo ulje??hvala
čupkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 15:39   #6257
Netko koristio Cattier kremu protiv celulita i kakva je?
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 18:24   #6258
Cure koji saloni u Zagrebu imaju LPG aparate?
Pinky Lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 14:01   #6259



jel imate kakvih iskustava sa time?
Jel ima kakvih rezultata?
smokvica55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 15:39   #6260
Quote:
smokvica55 kaže: Pogledaj post



jel imate kakvih iskustava sa time?
Jel ima kakvih rezultata?
Ne.
Al ono,baš ne.Bolja mi je evelin,afrodita čak i vichy.

Yebem ti taj celulit,opet ću dočekat ljeto ko i svako drugo Baš niš ne poduzimam a imam svu aparaturu
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.