Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2006., 09:54   #281
Quote:
iva1608 kaže:
A svadba je već bila ili će tek sad biti? Imaš kakvu fotkicu da pošalješ? Ja sam dosta blijeda a ne volim se kvarcati,a opet ne bih htjela da me previše natrpa puderom ....
bila prije 2 mjeseca...ja sam se kvarcala samo zbog svadbe...i nikad vise...nisam puno, a ipak je ljepse kad imas malo boje. za puder joj kazes da neces puno i to je to. tako sam i ja!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:54   #282
e i da imas na njenoj stranici slike nekih koje je sminkala....pa si pogledaj..
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:56   #283
Quote:
molly* kaže:
bila prije 2 mjeseca...ja sam se kvarcala samo zbog svadbe...i nikad vise...nisam puno, a ipak je ljepse kad imas malo boje. za puder joj kazes da neces puno i to je to. tako sam i ja!
A jel ti lice izjednačila s vratom? moja vjenčanica je dosta otvorena na leđima i ramenima ...
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:03   #284
Quote:
iva1608 kaže:
A jel ti lice izjednačila s vratom? moja vjenčanica je dosta otvorena na leđima i ramenima ...
da, oboja te puderom cijelu ako hoces...i noge ako imas kratku vjencanicu!! tako da nemas brige....na probi se sve dogovoris s njom....al najbolje je cim ranije rezervirati jer onda mozes vrijeme birati...ima ih do 5 dnevno, pa je grozno ako si prva u 8 ujutro ili jos gore zadnja...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:06   #285
Quote:
molly* kaže:
da, oboja te puderom cijelu ako hoces...i noge ako imas kratku vjencanicu!! tako da nemas brige....na probi se sve dogovoris s njom....al najbolje je cim ranije rezervirati jer onda mozes vrijeme birati...ima ih do 5 dnevno, pa je grozno ako si prva u 8 ujutro ili jos gore zadnja...

A dobro sad nećemo pretjerivat s tim puderom da mi se još haljina ne zamacka time ... ja na sreću imam svadbu u petak pa pretpostavljam da neće biti baš tolika navala !
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:09   #286
Quote:
flakey kaže:
e tvoja frizura mi je bila najljepsa... da imam duzu i ravnu tak bi napravila..
THNX!!!

I ja sam prezadovoljna bila!!! Jos uvijek kad se sjetim, bas mi je onak, super
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 10:59   #287
meni se sad svi čude zato jer sam rekla da NE ŽELIM NIKAKVE UKRASE PO KOSI već samo jednostavno raspuštenu blago valovitu frizuru ... i sad je to čuđenje kak bi to bilo a da mlada nema neki ukras u kosi a to se jednostavno ne slaže s mojim karakterom. Zabranit ću ljudima da se uopće mješaju u moj vjenčani look
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 21:28   #288
Angry

Quote:
iva1608 kaže:
meni se sad svi čude zato jer sam rekla da NE ŽELIM NIKAKVE UKRASE PO KOSI već samo jednostavno raspuštenu blago valovitu frizuru ... i sad je to čuđenje kak bi to bilo a da mlada nema neki ukras u kosi a to se jednostavno ne slaže s mojim karakterom. Zabranit ću ljudima da se uopće mješaju u moj vjenčani look
A što si ljudi dozvoljavaju... pa stvarno koma. nedaj nikom da ti određuje kako ćeš izgledati na TVOJ dan. Ako im se nesviđa nek negledaju! Kako se samo usuđuju! Joj takvi koji se petljaju me uvjek izbace iz takta.



Nek si oni na svojoj svadbi rade što hoće a tebe i sve nas "mladenke" (hih kako mi to čudno zvući ) lijepo puste na miru!!!
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 01:25   #289
Quote:
iva1608 kaže:
meni se sad svi čude zato jer sam rekla da NE ŽELIM NIKAKVE UKRASE PO KOSI već samo jednostavno raspuštenu blago valovitu frizuru ... i sad je to čuđenje kak bi to bilo a da mlada nema neki ukras u kosi a to se jednostavno ne slaže s mojim karakterom. Zabranit ću ljudima da se uopće mješaju u moj vjenčani look

Ma curke drage nedajte se....to mi je najgore kad neka ekipa liječi svoje komplekse na tebi tj. na tebi pokušavaju isfurati ono što nisu imali na vlastitom vjenčanju.....

Ali to je samo VAŠ dan ,a kome bude tako smetalo neka ne gleda!!! Simple as that!!!
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 09:29   #290
Quote:
iva1608 kaže:
meni se sad svi čude zato jer sam rekla da NE ŽELIM NIKAKVE UKRASE PO KOSI već samo jednostavno raspuštenu blago valovitu frizuru ... i sad je to čuđenje kak bi to bilo a da mlada nema neki ukras u kosi a to se jednostavno ne slaže s mojim karakterom. Zabranit ću ljudima da se uopće mješaju u moj vjenčani look
STARA MOJA-NEDAJ SE!!!Samo da znaš da nisi sama, jer ću i ja imati takvu frizuru...ništa u kosi, jer je haljina sama po sebi bogata i samo bih se nakinđurila s nečim...kosa će biti blago valovita i raspuštena...eto im sad na svima
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 17:22   #291
Cure ja vas apsolutno podržavam u vezi tih frizura. Ja imam kovrčavu kosu i ne da mi se raditi nikakve kerefeke po glavi, jedino ću staviti jednu orhidejicu u kosu, razdjeljak sa strane i to je to. Ionako ćemo imati neformalno vjenčanje. Pa nek si svatko misli šta god hoće!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 17:59   #292
cure hvala vam na podršci ma obožavam vas!!!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 08:27   #293
Curke, ovdje već dugo nije ništa pisao, pa rekoh samo da vam javim da sam zvala već Renatu (6 mjeseci prije ) i dogovorila probno šminkanje, pa vam javim kako je prošlo
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 09:13   #294
Jeee! Obavezno javi!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 09:36   #295
Quote:
any5 kaže:
Curke, ovdje već dugo nije ništa pisao, pa rekoh samo da vam javim da sam zvala već Renatu (6 mjeseci prije ) i dogovorila probno šminkanje, pa vam javim kako je prošlo
koliko prije svadbe imaš probno šminkanje?
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 09:46   #296
ja isto planiram ne imati nikakve ukrase u kosi to meni ne stoji i neću se dati smesti

e da jedino mi je mama rekla da bih trebala imati zavezanu kosu nekako, a zapravo i to mi je okej jer mi puno bolje stoji kosa u jednom komadu nego rasputšena jer mi je jako gusta, tako da nadam se moja frizerka neće imati puno problema sa mnom
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 09:53   #297
cure dajte me malo informirajte... mene je moj vizažist nagovorio na probno šminkanje a čak sam izrazila želju da prođe bez toga jer bi htjela minimalnio šminke na licu... Jel se i to isto naplačuje?
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 09:56   #298
Ovisi kod koga. Renata ne naplaćuje, proba je besplatna. Eventualno ti naplati benzin za dolazak. No čula sam da neki naplate.
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 09:57   #299
kako god koga sly47
moja frizerka naplaćuje probnu frizuru tjedan dana prije i glavnu !
S time da je probna nešto jeftinije jer neće koristi sve silne fiksatore.
U principu za vizažiste ne bih zanla, mene će od kume sestre šminkati one su manekenke i to stvarno rade super, tako da ne znam. Ali eto za frizera je to tako kod mene. Imate boljih možda prijedloga ?
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 09:58   #300
ma ovaj salon je 15 metara od moje zgrade i ja idem tamo....mislim lik je super i znam kak šminka al dobro... kud sve tu i to, na sebi ne štedim..
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.