Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2016., 01:10   #1
Pjotr Garjajev - Lingvističko valna genetika

Jel gledao netko tu epizodu Na rubu znanosti, Lingvističko valna genetika?

Meni je bilo zanimljivo, i metoda i takvo napredno razmisljanje a i rezultati koje su uspjeli dobiti u primjeni. Zeni bez roznice su uspjeli uzgojiti novu roznicu bez koristenja invazivnih metoda, samo uz primjenu te metode.
Pokusnim stakorima su prvo unistili gusteracu pa su ih onda zracili genetskim zapisom gusterace zdravog stakora i svim stakorima je izrasla nova gusteraca.

Prije svega, ovo postam jer su ljudi s tog Instituta, predvodjeni Garjajevim, uspjeli izljeciti oboljele od raznih bolesti i koliko sam shvatio moze ih se kontaktirati za pomoc.
Posto nisam siguran jel mogu tu zaljepiti kontakt-link, pogledajte si drugi video- ima kontakt link u komentarima.

Ja sam nekompetentan za objasnjavanje znanstvenih detalja, poslusajte to from the horse mouth..

Na rubu znanosti - Pjotr Garjajev Lingvističko-valna genetika - 1.dio
Na rubu znanosti - Pjotr Garjajev Lingvističko-valna genetika - 2.dio
__________________
Something ends,something begins...
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 23:08   #2
Jos jedna od odlicnih emisija nrz.

Stvarno vredi pogledati i vredelo bi i koristiti te tehnike cesce.

Meni najzanimljivije sto spominju zemlju kao poligon za ispitivanje i da tu neka izvanzemaljska rasa nas jedan u jedan manipulira i to ozbiljno.

Jos i ono kad u onog smorenog lika sto ga jadna majka proklela ubace gen Tesle i Jackie Chana i to preko fotografije!!! te njemu bude mnogo mnogo bolje.. i te takve skoro za ne poverovati stvari kako npr. foton koji se odbija od slike skuplja slepljenu kolicinu informacije koja se cak i digitalno!?! prenosi .. ludo!

Lik nikako ne izgleda fejk i kontakt postoji kazes pa se moze proveriti sta se zbiva.

Sve u svemu odlicna emisija!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 17:17   #3
Zasigurno zanimljivo područje istraživanja.
Današnja klasična genetika zanemaruje funkciju zavojnice kao odašiljača i prijemnika.
Razne vibracije, titraji , zvučni i elektromagnetski valovi zasigurno imaju utjecaj.
Dao je smisleno mušljenje o negativnom utjecaju ultrazvuka na embrio, jako umanjena lepeza elektromagnetskih valnih duljina,
Ruski znanstvenik je sveobuhvatniji u istraživanju.
Ne čudi, da ga stopiraju zvaničnici.

Mnogi ruski znanstvenici, iz područja fizike, elektrotehnike , genetike......, su u zadnjih 50-60 godina likvidirani.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 02:05   #4
Meni je bilo posebno zanimljivo sto je spomenio zvuk i svjetlo kao esenciju DNA. Taj koncept zvuka i svjetla kao esencije kreacije utemeljen je jos u Vedama prije par tisuca godina.
__________________
Something ends,something begins...
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 00:01   #5
Quote:
VingTsun kaže: Pogledaj post
Jel gledao netko tu epizodu Na rubu znanosti, Lingvističko valna genetika?

Meni je bilo zanimljivo, i metoda i takvo napredno razmisljanje a i rezultati koje su uspjeli dobiti u primjeni. Zeni bez roznice su uspjeli uzgojiti novu roznicu bez koristenja invazivnih metoda, samo uz primjenu te metode.
Pokusnim stakorima su prvo unistili gusteracu pa su ih onda zracili genetskim zapisom gusterace zdravog stakora i svim stakorima je izrasla nova gusteraca.

Prije svega, ovo postam jer su ljudi s tog Instituta, predvodjeni Garjajevim, uspjeli izljeciti oboljele od raznih bolesti i koliko sam shvatio moze ih se kontaktirati za pomoc.
Posto nisam siguran jel mogu tu zaljepiti kontakt-link, pogledajte si drugi video- ima kontakt link u komentarima.

Ja sam nekompetentan za objasnjavanje znanstvenih detalja, poslusajte to from the horse mouth..

Na rubu znanosti - Pjotr Garjajev Lingvističko-valna genetika - 1.dio
Na rubu znanosti - Pjotr Garjajev Lingvističko-valna genetika - 2.dio
Videa su uklonjena, a na netu nigdje nisam uspio naći kontakt. Ako Vi ili bilo tko drugi imate kontakt molim Vas ako možete proslijediti ga ovdje ili u poruci.
Unaprijed hvala!
Deny71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:38   #6
I da li je netko išao? slabo nalazim bilokakva konkretna iskustva na netu..
https://www.molekula-zdravlje.com/
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:37   #7
Quote:
sunnyflower kaže: Pogledaj post
I da li je netko išao? slabo nalazim bilokakva konkretna iskustva na netu..
https://www.molekula-zdravlje.com/
Ovo im stoji na stranici...

90% KRONIČNIH OBOLJENJA IMAJU SAMO DVA UZROKA: PARAZITI I ENDOTOKSINI.

Ja bi ih izbjegavao u šriokom luku.
Još jedni sofisticarni pljačkaši.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 11:30   #8
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ovo im stoji na stranici...

90% KRONIČNIH OBOLJENJA IMAJU SAMO DVA UZROKA: PARAZITI I ENDOTOKSINI.

Ja bi ih izbjegavao u šriokom luku.
Još jedni sofisticarni pljačkaši.
Blitz pregledom ustanovih nepravilnosti.
Ovdje reklamiraju čaj za jetru, na slici kutije slika sikavice, ali sikavice u sastavu njente, već hibiskus i šisandra.
https://www.molekula-zdravlje.com/pr...ridijan-jetre/

Bar sa travarima imam iskustva i da uvidim kada prodaju bilo šta za sva obolijenja, ma samo da se uvali, pih.
Korijen maslačka i sikavica bi bili daleko bolji izbor.

Zatim ćaj za želudac, sastav , ne slažem se , jako jako čudno.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2020., 23:54   #9
Thumbs up

Pozdrav, htjela sam samo napisati, pošto sam kontaktirala "Institute of linguistics of wave genetics" gdje radi dr. Gariaev, da je sljedeća uputa bila povezivanje upravo sa molekula-zdravlje. Oni su službeni zastupnici Instituta Pjotra Gariaeva u Europi.

U nastavku link na Institut.

https://wavegenetics.org/en/matritsy-garyaeva/


https://wavegenetics.org/

Svakako im pošaljite e-mail.

Sretno
aurrora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.