Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2015., 02:37   #821
Quote:
agroziv kaže: Pogledaj post
imas slicno polje ljubavi kao i ja...nismo srecni po pitanju ljubavi definitivno....naravno da su to aspekti koji ti otezase u emotivnom smislu....vodolija kao znak sam po sebi nije sklon dugim vezama, cesto su to ti razilasci iznenada ...plus tebi saturn u konjukciji sa venerom koja je hladnija i verna i predana ali se tesko opusta...inace ljudi sa venerom u jarcu treba da cekaju na ljubav...nije dobro sto se bas taj saturn nasao u tvom cetvrtom sto bi znacilo da imas nekog porodicnog duga koji otplacujes,to se odrazilo na nacin kako opisujes....mars u biku nije neki ljubavnik ,spor je...

ne mogu te utesiti ,ali otprilike ovako bi ja to videla....
Kako se kod tebe ispoljavaju ovi aspekti??

Probacu da ostanem u inostranstvu nekoliko mjeseci jer mi se pruza prilika za to. Bas me zanima dali cu uspjeti ostvariti neku dugotrajnu kvalitetnu vezu. Jer imam osjecaj da me u ovom gradu nesto gusi. Moze biti da se radi o nekom karmickom dugu kojeg moram otplatiti. A koliko sam nacuo u raznim forumima, karmicki dug se moze ublaziti sta vecim udaljavanjem od mesta rodjenja. Probacu, nemam sta izgubiti

Vjerojatno je za ovo sve zasluzna vodolija u polju ljubavi, koja donosi nagle i temeljite promjene, sto se u ovom slucaju ogledaju u naglim sastancima i jos iznenadnijim rastancima. Zene mi naglo dodju i onda misterozno se sve urusi.

Saturn u jarcu mi donosi rezervisanost i hladnocu ali sam primjetio da je to tako samo sa nepoznatim zenama koje tek upoznajem. Kada im pocnem vjerovati postanem iskren i njezan. Takodje, primjetio sam da se otvorim kada popijem koju vise.

Sto se tice ove konjukcije saturna i venere, guglao sam malo i pronasao sta drugi pisu o tom aspektu. Kao da su pisali o meni. Osjecaj cenzure u ljubavi, gubici, razvodi braka, celibat, apstinencija pa cak i neplodnost. Sa starenjem se povecavaju sanse za susretom sa onom pravom i takva ljubav ce trajati do smrti. Ajde barem nesto pozitvno.

Mars u biku los ljubavnik? Hm. Ja sam izuzetak.

Zadnje uređivanje vilijam : 10.02.2015. at 03:18.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 16:45   #822
po ovom sto sad pises ispada da ti i nije tako lose... jos samo da prokljuvis kako iskoristiti to najbolje od planeta koje su ti potencijalna otezanja i ti si na konju....pozz
agroziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:26   #823
Quote:
agroziv kaže: Pogledaj post
po ovom sto sad pises ispada da ti i nije tako lose... jos samo da prokljuvis kako iskoristiti to najbolje od planeta koje su ti potencijalna otezanja i ti si na konju....pozz
Hm. U pravu si, da. Kad pogledam po internetu kakve probleme imaju drugi ljudi, zakljucim da mi ipak i nije tako lose. Jedan ima 30 godina a nikad nije zensko omirisao. A sa druge strane jos se vise zale oni koji su u dugim vezama.

Bice da prava sreca niti ne postoji ako nisi nacisto sam sa sobom, ako nisi zadovoljan i pomiren sa situacijom takvom kakva jeste.

Pozz i do tebe. Hvala na odgovoru!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 23:09   #824
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Hm, zanimljiva tema. Steta sto je zamrla.

Jer ako ti je u 12.polju to je najcesce i dobar pokazatelj da te neka nevidljiva sila cuva, pokrece i obavjestava intuicijom. Mi krscani tu silu zovemo andjelima a neki cak misle da se radi i o samim svecima. E sad, ako stvarno imas jupitera u 12.polju-to sve objasnjava. Jos u dobrom aspektu sa suncem znaci da si svjesna te zastite a sa uranom da si sa tom silom povezana intuitivno. Tako bih ja to protumacio. Mozda se i varam al neka me neko ispravi.

Ako si tako svjesna te zastite pretpostavljam da si sudbinski predodredjena za velike stvari. Rekao bih da ti je namjenjena nekakva vazna misija na Zemlji. Zato pokusaj otkriti svoje talente i pronadji duboko u sebi sta zelis napraviti od svog zivota. Pokusaj otkriti za sta si to predodredjena i prati taj put. I sto je najvaznije slusaj svoju intuiciju ali kad ti govori da ne ides na ispit ti ipak odi
Nisam Ace ALI imam Jupitera u 12. kući pa ti mogu reći da sam vrlo dobar primjerak one "više sreće nego pameti" izreke (npr. puno i previše puta dogodilo se to da me stranac povukao s ceste jer bi auto naglo jurio itd ) Imam Jupitera u trigonu s Uranom

Pročitala sam da osobe s Jupiterom u 12. svoju karmu odrađuju kroz humanitarni rad što bi moglo biti tako jer od kada sam svjesnija svojih izbora i postupaka, imam potrebu pomagati i biti uključena u nešto od čega drugi imaju kakvu korist.


Mora da sam u prošlom životu bila teška aždaja
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 00:16   #825
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Nisam Ace ALI imam Jupitera u 12. kući pa ti mogu reći da sam vrlo dobar primjerak one "više sreće nego pameti" izreke (npr. puno i previše puta dogodilo se to da me stranac povukao s ceste jer bi auto naglo jurio itd ) Imam Jupitera u trigonu s Uranom

Pročitala sam da osobe s Jupiterom u 12. svoju karmu odrađuju kroz humanitarni rad što bi moglo biti tako jer od kada sam svjesnija svojih izbora i postupaka, imam potrebu pomagati i biti uključena u nešto od čega drugi imaju kakvu korist.


Mora da sam u prošlom životu bila teška aždaja
Hm. Ne znam. Ja sam pak cuo da su osobe sa necim u 12 kuci, osobe koje imaju posebnu misiju na Zemlji. E sad, sve zavisi od toga sta imas u 12.polju. Kada imas sunce vjeruje se da te poslao sam Bog sa nekom misijom. Jupiter, vjerovatno neko duhovno bice, andjeo ili svetac. Saturn se povezuje sa sotonom :S

Ti kao natal sa jupiterom u dvanaestoj kuci si u proslom zivotu bila prosvjetljena pa sad imas tu zastitu kroz ovaj zivot. Vjerojatno ti je dodjeljen neki vazniji karmicki zadatak pa te ta sila stiti sve dok ga ne obavis (dakle nemoj ga ni obaviti )...Salim se.

Jupiter u ovom polju pokazuje i to da te zanima okultno i da mozes vrlo dobro uspjeti kroz bilo sta sto ima veze sa tajnovitoscu...mozes biti obavjestajac (eufemizam za spijuna), masonka...ukazuje i na to da te neko iz sjene podrzava, stiti..

Dali su ti mozda stopala i nozni prsti poveći? Jer jupiter, planeta ekspanzije, povecava dijelove tijela sa obzirom u kojoj se kuci nalazi. Ja ga imam u 10. pa su mi bedra snazna i debela a potkoljenice opet tanke. Zanimljiv je ovaj nas Jupiterko!

Nisam strucnjak za ove stvari. Pogotovo ne za 12 polje jer hvala Bogu nemam nista u njemu. Bilo bi dobro kad bi nam Fish1968 sve ovo razjasnila.

Al opet nadam se da sam ti bar malo pomogao! Pozdrav!
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 00:39   #826
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
To je točno...
Ali su mi svejedno ti trenutci donijeli mnoge prilike u životu.
A što se ziheraštva tiče, nikad ne podcjenjuj Uran. Za mene je karakteristično dosta rizično ponašanje, tipa da bez problema sjednem u auto sasvim nepoznate osobe u sred noći. A osobito sam takva bila kad sam bila mlađa. Sada više i nije tako, ali me mogao netko ubiti/napasti bez problema...



U 5. Ne znam, ja sam stekla dojam (to sam pročitala) da taj osjećaj prati i ostale s tim aspektom.
A znam osobu s Ju u 12., on zaista nije imao sreće u životu, ali bi ga uvijek nešto izvuklo. Međutim, često bi rješenja nekog problema shvatio u snu.
Pa to je to. Jupiter je benefik, ekspander i nositelj srece. U aspektu sa Suncem (ego)- ti si svjesna toga da imas srece. Vjerojatno si i dosta optimisticna. Rekao bih da volis zutu boju. A u aspektu sa uranom (intuicija)- jupiter ti intuicijom salje zahtjev da ga iskoristis. A to sto imas tako naglasenu intuiciju vjerojatno ukazuje i da imas neki pozitivni aspekt Sunca i urana.

E sad, jedino sto ne mogu povezati je; kakve veze peto polje ima sa ovom naglasenom srecom. Inace, peto polje je polje koje zovu "mala sreca". Benefici u njemu donose jos vecu srecu. A da ne govorimo sta tek radi jupiter.

Peto polje je polje ljubavnih veza, zabava, izlazaka itd. Mozda ti taj jupiter govori da ne propustas sve ovo navedeno jer ces se kroz to na neki nacin ostvariti. Npr mozda na nekoj zabavi upoznas nekog ko ce ti pomoci u karijeri itd.
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 00:52   #827
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Hm. Ne znam. Ja sam pak cuo da su osobe sa necim u 12 kuci, osobe koje imaju posebnu misiju na Zemlji. E sad, sve zavisi od toga sta imas u 12.polju. Kada imas sunce vjeruje se da te poslao sam Bog sa nekom misijom. Jupiter, vjerovatno neko duhovno bice, andjeo ili svetac. Saturn se povezuje sa sotonom :S
Je i to. Moja mama ima Sunce i Jupiter u 12. kući. (Ja još imam i Merkur) Moja mama je, npr. imala par prometnih (jednom dok je bila trudna) i u nijednoj nije bila povrijeđena. To je vjerojatno to.

Quote:
Ti kao natal sa jupiterom u dvanaestoj kuci si u proslom zivotu bila prosvjetljena pa sad imas tu zastitu kroz ovaj zivot. Vjerojatno ti je dodjeljen neki vazniji karmicki zadatak pa te ta sila stiti sve dok ga ne obavis (dakle nemoj ga ni obaviti :') )...Salim se.
Hahah, ovo me nasmijalo Hvala ti na savjetu

Quote:
Jupiter u ovom polju pokazuje i to da te zanima okultno i da mozes vrlo dobro uspjeti kroz bilo sta sto ima veze sa tajnovitoscu...mozes biti obavjestajac (eufemizam za spijuna), masonka...ukazuje i na to da te neko iz sjene podrzava, stiti..
Je, ovo je istina. Jako Sjećam se da sam kao malena bila fascinirana Sanjaricom i onim pričama o vješticama, raskrižjima i tako tome ALI bih to čitala sam uz prisustvo nekoga uz koga sam se osjećala sigurnom, ali da - zanima me skriveno. ..mistično.

Quote:
Dali su ti mozda stopala i nozni prsti poveći? Jer jupiter, planeta ekspanzije, povecava dijelove tijela sa obzirom u kojoj se kuci nalazi. Ja ga imam u 10. pa su mi bedra snazna i debela a potkoljenice opet tanke. Zanimljiv je ovaj nas Jupiterko!
:možda će nam postovi biti premješteni:

Ne, nisu. Imam broj 36

ALI doživljavam šokove kada negdje na netu pročitam mogućnost debljanja! Ne mogu se zamisliti takvom! No fish je jednom prilikom rekla kako, obzirom da je u Djevici, takav Jupiter pazi na to
Quote:
Nisam strucnjak za ove stvari. Pogotovo ne za 12 polje jer hvala Bogu nemam nista u njemu. Bilo bi dobro kad bi nam Fish1968 sve ovo razjasnila.
Ovo me utješilo. Veoma.

(Da, i drugi bi to voljeli.)

Quote:
Al opet nadam se da sam ti bar malo pomogao! Pozdrav!
Jesi i puno ti hvala
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 01:37   #828
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Nisam Ace ALI imam Jupitera u 12. kući pa ti mogu reći da sam vrlo dobar primjerak one "više sreće nego pameti" izreke (npr. puno i previše puta dogodilo se to da me stranac povukao s ceste jer bi auto naglo jurio itd ) Imam Jupitera u trigonu s Uranom

Pročitala sam da osobe s Jupiterom u 12. svoju karmu odrađuju kroz humanitarni rad što bi moglo biti tako jer od kada sam svjesnija svojih izbora i postupaka, imam potrebu pomagati i biti uključena u nešto od čega drugi imaju kakvu korist.


Mora da sam u prošlom životu bila teška aždaja
ZAr tebi Jupiter nije na ascedentu u Djevici a ne u 12?Pa u tom slucaju Jupiter daje lagan ulazak u zivot,ogromnu dozu optimizma,entuzijama ,srece,velikih ocekivanja (isto je kad je osoba Ac Strijelac),ali posto je u Djevici nije toliko jak,onda je osoba pretjerano zaokupljena nekim detaljima i sitnicama vezanih za njenu licnost.
Jupiter je i opozit Saturnov,pa je to ona sreca o kojoj sam govorio,koja ne traje u vremenu,a posto je tebi na Acu(mladost),to govori da ces vremenom ipak morati da se oslanjas na neke druge "adute" u karti.Zbog toga je u neu ruku i dobro sto je u Djevici,pa ce pocetna sreca,biti uvijek ispunjena ipak i mjerama preventive i provjerom,sto ce ti kasnije valjati.

Ju u 5 sto je kod mene slucaj,je u kuci Sunca,i tu moze da svoju expanzivnu prirodu siri najvise sto moze,pa je kod mene i u konjukciji sa Fortunom i zaista sam imao jako sretnu mladost na tom nekom emotivnom planu,sto se kasnije pretvorilo i u neku vrstu megalomanstva,vezanih za simboliku 5 kuce,sto svkakako nije bilo dobro.
"Mala Sreca" kako je nazivaju Venera takodjer ako je dobro postavljena(Bik,VAga,Ribe) donosi osobi sretne okolnosti vezane za partnerske odnose,ljubav,sex,emocije itd
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 01:38   #829
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Je i to. Moja mama ima Sunce i Jupiter u 12. kući. (Ja još imam i Merkur) Moja mama je, npr. imala par prometnih (jednom dok je bila trudna) i u nijednoj nije bila povrijeđena. To je vjerojatno to.



Hahah, ovo me nasmijalo Hvala ti na savjetu



Je, ovo je istina. Jako Sjećam se da sam kao malena bila fascinirana Sanjaricom i onim pričama o vješticama, raskrižjima i tako tome ALI bih to čitala sam uz prisustvo nekoga uz koga sam se osjećala sigurnom, ali da - zanima me skriveno. ..mistično.



:možda će nam postovi biti premješteni:

Ne, nisu. Imam broj 36

ALI doživljavam šokove kada negdje na netu pročitam mogućnost debljanja! Ne mogu se zamisliti takvom! No fish je jednom prilikom rekla kako, obzirom da je u Djevici, takav Jupiter pazi na to


Ovo me utješilo. Veoma.

(Da, i drugi bi to voljeli.)



Jesi i puno ti hvala
Pa ako je tvoja mama izbjegla nesrecu kad je bila trudna s tobom onda je to siguran znak, da te prati sreca i da neka sila (pozitivna) ima velike planove s tobom. To ne mora znaciti da ti sad moras uraditi nesto ekstra u zivotu ali zasigurno znaci da utjeces na zivote drugih ljudi..da si mozda poslana da pokrenes neku vecu kaskadu dogadjaja i promjena oko sebe.

Npr. Ja sam imao prijatelja sa Suncem u 12.polju. Covjek ie bio vedar vesel, imao je posao i sretnu ljubav...dakle sve pozitivno...kad odjednom on se ubio..i to na jedan nenormalan nacin..nije ni pismo ostavio..nestao je misteriozno...sta je iz toga proizaslo; nas stotinjak koji smo bili jako dobri s njim, smo se iz temelja promjenili..postali smo duhovniji (ja sam bio ateista do tog dogadjaja), naucili smo da trebamo vise posvetiti ljubavi prema prijateljima i bliznjima itd. Dakle jedan dogadjaj je pokrenuo radikalnu promjenu okoline...vjrt ga je zato Bog poslao. Dakle bio je upucen na zemlju sa tom misijom...

Tako ces i ti mozda nekim svojim djelima potstaknuti radikalne promjene u svojoj okolini ili sire...ali moras se prije toga trgnuti iz sna i otkriti u svom bicu za sta si ti to tocno rodjena...otkrij svoje talente...otkrij svrhu..

Mozda ces postati pjesnikinja, mozda pisac, mozda propovjednik ili govornik..al pretpostavljam da ces biti nesto veliko..pogledaj si natalnu kartu..ona ti puno moze reci o tebi...

Vidi npr Hitlera...koliko je puta prezivio sigurnu smrt...on je isto bio uvjeren da ga cuva "Providnost" (kako je on to zvao)...jeste bio zao covjek ali je upravo on pokrenuo kaskadu desavanja koja su poslije rata dovela do normalizacije medjunarodnih odnosa u svijetu...

Dakle sve ima svoju svrhu..a tebi je mozda data i veca misija i svrha...zato se pocni baviti sobom i otkrij koji je smisao tvog zivota.

Pusa
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 02:14   #830
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
ZAr tebi Jupiter nije na ascedentu u Djevici a ne u 12?

...
Tenks na opširnom pojašnjenju

Ovako je I, interesantno, baš sam večeras čitala neko free tumačnje () i savršeno se sjećam kako je bilo "Jupiter in the twelfth house". A i meni to, zdravoseljački, izgleda kao da je u 12. kući. Evo, i ovdje se spominje dvanaesta.

Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
...
Skratila sam post radi preglednosti

Da, to je bilo onda kada je bio moj red na devetomjesečno činjenje nje debelom Jao da! Ne znam je li pretjerano povezivati sve s time, no kada je mene rađala bile su komplikacije, baš mučan porod

Baš si na lijep i interesantan način napisao sve ovo! Samo da ne odem u časne, ne bih takvu sreću


Još jednom hvala , baš me razveselila tvoja opširnost obzirom da prvi put razmjenjujemo postove.
To se ne događa često :'D
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 02:47   #831
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


Tenks na opširnom pojašnjenju

Ovako je I, interesantno, baš sam večeras čitala neko free tumačnje () i savršeno se sjećam kako je bilo "Jupiter in the twelfth house". A i meni to, zdravoseljački, izgleda kao da je u 12. kući. Evo, i ovdje se spominje dvanaesta.



Skratila sam post radi preglednosti

Da, to je bilo onda kada je bio moj red na devetomjesečno činjenje nje [I]debelom [/I Jao da! Ne znam je li pretjerano povezivati sve s time, no kada je mene rađala bile su komplikacije, baš mučan porod

Baš si na lijep i interesantan način napisao sve ovo! Samo da ne odem u časne, ne bih takvu sreću


Još jednom hvala, baš me razveselila tvoja opširnost obzirom da prvi put razmjenjujemo postove.
To se ne događa često :'D
Hehe prvi put razmjenjujemo postove jer sam relativno nov ovdje. A opsiran sam jer sam upravo s tobom izgubio nevinost odnosno ti si moj prvi klijent, prva osoba kojoj odgovaram na pitanja iz astrologije. Radi toga se ubuduce necu stediti kad si ti u pitanju

Jedino se bojim da ti nisam nesto krivo rekao posto bi se moglo reci da sam tek malo upuceniji pocetnik al bez obzira, valjda sam ti dao motivaciju za proucavanje natala i trazenja svrhe.

Pozdrav
vilijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 20:18   #832
Hola,moze li mi netko objasniti kakve bi bile karakteristike merkura u konjukciji sa uranom i sunca u konjukciji s merkurom u vodenjacima u petoj kuci?
__________________
“You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.”
lumenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 20:27   #833
Ha, pa s obzirom da nemam cijeli horoskop pred sobom i da ne znam u kojim su znacima ostale kuće te ne znamo ostale aspekte preostaje nam samo "školsko" tumačenje

Znači u 5. je kući konjukcija sunce,merkur,uran....osoba je sklona eksperimentiranju u seksu, ljubavne veze naglo započinju i isto tako se prekidaju, sklona avanturama, ukoliko se bavi nekim oblikom umjetnosti (crtanje = merkur) to će biti originalno no zbog svojeglavosti možda nikada neće biti u mogućnosti taj svoj talent prikazati javnosti.

Eto, ukratko
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 01:05   #834
Ja imam Djevicu u 12. kući...taj mi je dio horoskopa baš nejasan
Claudette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 08:20   #835
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Hm. Ne znam. Ja sam pak cuo da su osobe sa necim u 12 kuci, osobe koje imaju posebnu misiju na Zemlji. E sad, sve zavisi od toga sta imas u 12.polju. Kada imas sunce vjeruje se da te poslao sam Bog sa nekom misijom. Jupiter, vjerovatno neko duhovno bice, andjeo ili svetac. Saturn se povezuje sa sotonom :S
Ovo mi je postalo zanjimljivo. Mene sad prokleto zanjima što bi značilo kada čovjek ima mjesec u 12, još k tome vladar 12.

Koliko sam upoznat mjesec je vladar ovako opčenito 12 kuće, još k tome ako je 12 u raku, a vladar raka mjesec i još mjesec u tome svemu. Mislim da jača 12 kuča ne može biti. Možda govori o ekstra povučenom načinu života? Skrivanje osječaja?

Kakvu bi misiju mogla osoba s takvom kućom imati?
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 11:36   #836
12. kuca pripada ribama,tako da je prirodni vladar neptun,suvladar jupiter.
Zavisi kako je aspektovan mjesec,povucnost u svakom slucaju.Ali mislim da u tom slucaju i odgovara vlasniku horoskopa,emocije skrivene."Duboka" psiha,empatija,naklonjenost osobama u potrebi,humanitarni rad.
Moguca daleka putovanja,mjesta blizu vode.
Moje skromno misljenje
zedoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 19:34   #837
Quote:
Claudette kaže: Pogledaj post
Ja imam Djevicu u 12. kući...taj mi je dio horoskopa baš nejasan
Što ti je nejasno (postavi konkretno pitanje)?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 23:39   #838
Quote:
zedoka kaže: Pogledaj post
12. kuca pripada ribama,tako da je prirodni vladar neptun,suvladar jupiter.
Zavisi kako je aspektovan mjesec,povucnost u svakom slucaju.Ali mislim da u tom slucaju i odgovara vlasniku horoskopa,emocije skrivene."Duboka" psiha,empatija,naklonjenost osobama u potrebi,humanitarni rad.
Moguca daleka putovanja,mjesta blizu vode.
Moje skromno misljenje
Hvala Nego, negdje sam pročitao da glumci znaju imati jaku 12 kući, neka glumica ima u 12 kući baš mjeseca. Jeli moguće, pošto mjesec simbolizira mnoštvo ljudi, da na neki način to znači, da je sudbinska svrha vezana za to da osoba u životu utječe na život tisuće ljudi? Naveo sam glumce za primjer jer glumci također utjeću na ljude, ostanu im u sječanju jel.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 13:32   #839
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Hvala Nego, negdje sam pročitao da glumci znaju imati jaku 12 kući, neka glumica ima u 12 kući baš mjeseca. Jeli moguće, pošto mjesec simbolizira mnoštvo ljudi, da na neki način to znači, da je sudbinska svrha vezana za to da osoba u životu utječe na život tisuće ljudi? Naveo sam glumce za primjer jer glumci također utjeću na ljude, ostanu im u sječanju jel.
Dvanaesta kuca isto tako predstavlja ono sto je skriveno,sto se desava "iza scene",sklonost ka psihologiji,intuitivnost,podsvijest.Ali,ipak ,i osjecanja za vlasnika karte za koja nije siguran odakle dolaze,jer je to i kuca podsvijesti,tame,magle.
Ako ostatak karte to podrzava,ima logike da glumci imaju jaku 12.kucu,jer im je lakse da preuzmu neku ulogu nego da se sami istinski razotkriju.
zedoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 20:12   #840
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ovo mi je postalo zanjimljivo. Mene sad prokleto zanjima što bi značilo kada čovjek ima mjesec u 12, još k tome vladar 12.

Koliko sam upoznat mjesec je vladar ovako opčenito 12 kuće, još k tome ako je 12 u raku, a vladar raka mjesec i još mjesec u tome svemu. Mislim da jača 12 kuča ne može biti. Možda govori o ekstra povučenom načinu života? Skrivanje osječaja?

Kakvu bi misiju mogla osoba s takvom kućom imati?
Vjerojatno si jako zaštitnički nastrojen,sklon pomoganju,te na neki način savjetovanju ljudi (moguće da osjete tu tvoju naglašenu empatiju-mjesec u sjedištu i u dvanaestoj kući) pa se s lakoćom mogu otvoriti/jadati!

Vladar dvanaeste u dvanaestoj...
Da li se na neki način energiziraš u samoći,tj dobro se osjećaj sam sa sobom(upravo jer je mjesec taj koji je vladar) ?
DACollekt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.