Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2017., 11:50   #8281
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Ja imam vulcano i samo riječi hvale. Ima i on UV50 zaštitu. Ručka za sklapanje nam ne fali jer se i ovak lako sklapa (probali i murano sklapat s ručkom i stvarno je razlika minimalna) plus najlakši je od svih Bebetto modela. A sad ovi ostali detalji su stvar preferenca. Nama je presudila težina.
Hvala na ovome.
Stvarno je razlika u nijansama i već me boli glava od surfanja

Sad sam još proučila i neka koja nisu Bebetto al su isto na stanici Babylanda a zovu se Dječja kolica Kunert Lavado 3u1 ona su pak teška samo 9 kg i duga 86 cm . Najbolje da prestanem sa pretraživanjem jer stvarno više ne znam šta da izaberem

p.s vidim da izmedju nekih Vulcano razlika oko 500 kn ali ne mogu skužiti razliku u tehničkim specifikacijama tj ne razlikuju se, može li biti da je cijena veća samo zbog nijanse boje ?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:26   #8282
Mi smo gledali i Kunert, ali Bebetto je već na pogled bio kvalitetniji. A ova razlika u cijeni zna biti za određenu boju. I svakako se s njima da pregovarati o cijeni! (15%)
charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:52   #8283
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Mi smo gledali i Kunert, ali Bebetto je već na pogled bio kvalitetniji. A ova razlika u cijeni zna biti za određenu boju. I svakako se s njima da pregovarati o cijeni! (15%)
Da, vec sam poslala mail pa kazu da su 15% jeftnije ako si kao clan kluba pa onda i kasnije imas neke pogodnosti.
Zakljucak- moram jos jedanput na lice mjesta pa vidjeti i na kraju kupiti il jedne il druge.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:56   #8284
Ja ću ti samo reći da i stariji model - Holland ima tkaninu koja štiti protiv UV zračenja (mislim da ih prema tome imaju svi Bebetto modeli...)
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:33   #8285
Negdje sam pročitala da od tih Poljskih kolica jedino Bebetto imaju pravi certifikat, nemam pojma.. Ja imam Tako Omega 6 mj i ništa se na njima loše nije dogodilo,stvarno je kvaliteta ok. Gledala sam i Bebetto ali odustala jer mi je sportski dio bio ružan,ona tanka prečka
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 07:51   #8286
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Ja ću ti samo reći da i stariji model - Holland ima tkaninu koja štiti protiv UV zračenja (mislim da ih prema tome imaju svi Bebetto modeli...)
bas se veselim kupovini.
Toliko sam sve proucila ko da auto kupujem
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 08:51   #8287
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
bas se veselim kupovini.
Toliko sam sve proucila ko da auto kupujem
Naša su stigla cca mjesec i pol prije nego smo malu dobili i ja sam ih vozala po stanu htjela sam i van pa mi je MM rekao da nisam normalna
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:06   #8288
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Naša su stigla cca mjesec i pol prije nego smo malu dobili i ja sam ih vozala po stanu htjela sam i van pa mi je MM rekao da nisam normalna
Hahaha tak bi i ja! Koji bi to bio smijeh da izadjem van i furam okolo kolica
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:59   #8289
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Vezano za narudzbu preko njihove web stranice, trebam li na nešto posebno trebam obratiti paznju i da li je bilo iskustava da nekom ne stigne neki dio kolica ili slicno?
Planiram uzeto Bebetto Murano
Ne znam...kad sam ja trazila iskustva s malivragci.si nista posebno nisam nasla...eto nama fala Bogu sve stiglo, vidit cemo kad se pocnu koristit kakva su u praksi jel
PiruetaCipelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:00   #8290
Quote:
black berry kaže: Pogledaj post
moj zec je još u šumi, a ja gledam na veliko kolica

za sad je odluka upravo pala na gravo evo.

iz prve ruke sam ih vidla na moru kak se druskaju po plaži, razgovarala s mamom i veli da je prezadovoljna!

lagana su, lako se sklašaju, ne zauzimaju puno mjesta u gepeku i čvrsta su!
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 20:21   #8291
Tako je i kod mene bilo, pa sam u tom periodu suzila izbor na ova dvoja. Sad kad je zec na putu trebala bih se bolje informirati
black berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 22:42   #8292
mi smo za prvu curku imali 3tec. pregenijalna kolica, ali mana, preogromna su. cijeli gepek zauzmu jer se ne sklapaju ko kišibranke. i sad sam u startu prekrižila sva takva iako ih ima predivnih

i ova joie kolica mi se sviđaju. ali kad budemo kupovali prijeći ću zg uzduž i poprijeko i vidjet...
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 11:07   #8293
Moje nedoumice oko Bebetto Murana su rijesena- ne stanu u lift
Vulcano su 6cm kraca tako da dobro da sam isla mjeriti lift
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 23:57   #8294
Drage žene koje ste mi dosad pomogle (i koje se niste uključivale, a sad biste), molim vas za još malo pomoci ☺

Odabir je pao na Abc design, samo se dvoumim između turbo 4 i turbo 6. Druga imaju duple prednje kotače i malo sam istraživala, većina piše da je to nedostatak.. ima li još tko kakva iskustva? Savjet koja su od tih bolja? Naručila bih ih iz njemačke jer su tamo cca 450€ s dostavom. Mislim da su kod nas čak za 150€ skuplja, ali ići ću još točno provjeriti. Taman za te novce kupim AS 😁
lanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 11:13   #8295
vele da se između tih duplih kotača zna zavuć kamenja, smeća.. pa onda moraš nekad i vožni čistiti
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:25   #8296
Imate li možda savjet koja kolica je najbolje uzeti za velike, tj dugačke bebe?
I vrlo visoke roditelje.
Da su 2 u 1.
Svaki savjet je dobrodošao.

Naime sa prvim djetetom sam imala PP i bila su mi super, samo on je bio jako visok i glavom je brzo dosezao kupolicu i bio je viši od naslona i nije mi baš to bilo zgodno.
Sad recimo za ovo dijete mi ta otpadaju samo iz tog razloga...

Sad se dvoumim između ova troja kolica i nešto me čudi, jel se to meni čini ili su kolica sve uža.. i plića....

iCandy peach
http://www.pramworld.co.uk/icandy-pe...2#.WWdV9IjyjIU

Bugaboo buffalo
http://male-stvari.hr/proizvod/bugab...ne-crni-okvir/

Jane Rider
https://pernatal.hr/proizvod/jane-ko...ider-offwhite/

Ova Boogabo nisam još imala priliku vidjet uživo....

Kupolica se može podizati samo na icandy kolicima...
Držače za torbu za prematanje pak ima samo bogaboo..
Nisam pametna što uzeti...
A ova Jane pak imaju vrlo malu košaru za stvari odispod....
Uglavnom teško je fakat naći sve što želiš u jednome.
I nigdje im se ne mogu pronaći dimenzije košara...nevjerovatno, čak ni na stranim stranicama....
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:43   #8297
Icandy ima jako malu košaru, frendica je imala malu bebu pa opet nije baš predugo bila u košari
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:12   #8298
Stvarno.....ajoj....ona su mi cak najbolja od ovih.
A bit ce zima....trebala bi mi jos stat beba u skafanderu.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:08   #8299
Pozdrav jel mi se moze netko hitno javiti na pm tko ima bugaboo cameleon kolica (NE ovu novu verziju cameleon 3 vec samo cameleon) please please hitno je
__________________
~~Tina shop~~

Zadnje uređivanje tynaa : 17.07.2017. at 15:27.
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:48   #8300
Jel mi moze netko zdravo seljacki obajsnit sta je isofix? Jel neki auti to imaju il svim autima treba isofix baza? Pasu li sva jaja na isofix? Konkretno me zanima bebeto vulcano.. Cini mi se lakse nego vezati pojasevima ali ne razumijem sta je to
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.