Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 22:21   #8441
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
jel ima tko Tako kolica? sad su mi pak ta lijepa
Ko da sebe citam, svaki mjesec imam novog favorita. Kaze dragi sta bi bilo da smo kupili ona sta si htjela u 8.mj
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:29   #8442
Quote:
Olivi kaže: Pogledaj post
Ko da sebe citam, svaki mjesec imam novog favorita. Kaze dragi sta bi bilo da smo kupili ona sta si htjela u 8.mj
eh da sam i dečka tako birala...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 23:50   #8443
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
jel ima tko Tako kolica? sad su mi pak ta lijepa
Ja imam Tako Omega 10 mj. Super su mi gume na pumpanje,idu bez problema po svim terenima,baš guštam gurajući ih.Ima i amortizere.Ali su teža, tako da ako imaš puno stepenica bolje neka druga.Ja nemam uopće stepenica i imamo auto karavan..Tkanina je jako kvalitetna, košara za bebu jako prostrana-koristili duže od 6 mj, sportski je isto komforan,ide u oba smjera, kupole i na košari i na sportskom rade dobar hlad, jako mi se sviđa frotirna navlaka na sportskom dijelu da se beba ne znoji.. Meni su baš lijepa i dosta ljudi je komentiralo-kako lijepa kolica imaš . Zamjerke na kvalitetu nemam, jedino ta težina ali sva kolica sa tako dobrim pravim gumama su teža.I ne sklapaju se sa sportskim dijelom,prvo ga skineš pa sklopiš konstrukciju(ali stanu i u manji auto, prije karavana imali Peugeota 306)

Ja ih naručila preko ove stranice https://djecjakolica.eu/kategorija-p...a/kolica/tako/ sada više i nemaju toga modela. Na koji ti model misliš? Ova Jumper mi djeluju isto kvalitetna a lakša su, gume punjene gelom,mislim da su isto super
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 06:15   #8444
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja imam Tako Omega 10 mj. Super su mi gume na pumpanje,idu bez problema po svim terenima,baš guštam gurajući ih.Ima i amortizere.Ali su teža, tako da ako imaš puno stepenica bolje neka druga.Ja nemam uopće stepenica i imamo auto karavan..Tkanina je jako kvalitetna, košara za bebu jako prostrana-koristili duže od 6 mj, sportski je isto komforan,ide u oba smjera, kupole i na košari i na sportskom rade dobar hlad, jako mi se sviđa frotirna navlaka na sportskom dijelu da se beba ne znoji.. Meni su baš lijepa i dosta ljudi je komentiralo-kako lijepa kolica imaš . Zamjerke na kvalitetu nemam, jedino ta težina ali sva kolica sa tako dobrim pravim gumama su teža.I ne sklapaju se sa sportskim dijelom,prvo ga skineš pa sklopiš konstrukciju(ali stanu i u manji auto, prije karavana imali Peugeota 306)

Ja ih naručila preko ove stranice https://djecjakolica.eu/kategorija-p...a/kolica/tako/ sada više i nemaju toga modela. Na koji ti model misliš? Ova Jumper mi djeluju isto kvalitetna a lakša su, gume punjene gelom,mislim da su isto super

ovo mi je super čuti!

težina mi nije problem, dvoumim se između Tako i Bebetto, vjerojatno su iste težine. imam lift.

vidjela sam model Tako Nocturne, predivna su mi.

jel imaš 3u1, i njihov AS?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:31   #8445
Baby centar u City centru west (ne znam d ali je i u ostalima) ima rasprodaju Stokke izlozbenih primjeraka kolica, do 70%, danas vidjela, pa ako ima zainteresiranih, eto da se zna
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 22:06   #8446
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ovo mi je super čuti!

težina mi nije problem, dvoumim se između Tako i Bebetto, vjerojatno su iste težine. imam lift.

vidjela sam model Tako Nocturne, predivna su mi.

jel imaš 3u1, i njihov AS?
Kod Bebetta mi je ružan sportski dio, ona prečka malo sam komplicirana haha. Tako su mi jedina izgledom da mi je baš sve lijepo

Ne, uzela sam 2u1 jel sam as već imala pa da ne gomilam doma stvari bezveze iako je na model 3u1 bila akcija i više su se isplatila

Ovakva ista su moja http://www.dochkisinochki.ru/icatalog/products/275931/ , išla sam malo googlat ta koja se tebi sviđaju i prekrasna su, sviđa mi se jako zlatna ili srebrna linija, sportski je isti i donja košara, kotači su isto dobri

Zadnje uređivanje FIGICA : 08.11.2017. at 22:28.
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 19:17   #8447
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Kod Bebetta mi je ružan sportski dio, ona prečka malo sam komplicirana haha. Tako su mi jedina izgledom da mi je baš sve lijepo

Ne, uzela sam 2u1 jel sam as već imala pa da ne gomilam doma stvari bezveze iako je na model 3u1 bila akcija i više su se isplatila

Ovakva ista su moja http://www.dochkisinochki.ru/icatalog/products/275931/ , išla sam malo googlat ta koja se tebi sviđaju i prekrasna su, sviđa mi se jako zlatna ili srebrna linija, sportski je isti i donja košara, kotači su isto dobri
malo mi se čini mala ova košara- gepek naspram nekih drugih kolica, npr Peg Perego, ali ima torbu pa je to valjda ok zamjena.

nemam baš velik auto, ali valjda će stat kolica, ak niš, skinem kotače...

do prije par dana uopće nisam čula za tu marku, ali baš su mi mrak

i otpočetka su mi interesantnija ta kolica koja imaju full opremu u cijeni, a ne da još moram potrošiti dodatnih 2000 kuna na ostatak...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 23:12   #8448
i ova Tutek su mi zanimljiva http://carobnjakov-sesir.com/webshop...3u1/tutek_3u1/ ma puno je toga na tržištu
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:16   #8449
Zainteresirana sam za babyzen yoyo O+ kolica jer zivimo na 2 katu i treba nesto prakticno. Ima li itko ideju di bi mogla proci sto povoljnije sa kupnjom tih kolica? Hvala
majkimajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:31   #8450
Danas sam neplanirano stala u dječjem dućanu i iako sam sama sebi obećala da do siječnja neću ništa ni gledati virnula sam kolica.
90% uzimamo Bugaboo Buffalo.
Vozala sam ih po trgovini Žene koje rade u tim trgovinama su taaaako ljubazne. Nisu se uopće čudile luđakinji koja gura njihova kolica gore-dolje i ceri se ko budala.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:07   #8451
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Vozala sam ih po trgovini Žene koje rade u tim trgovinama su taaaako ljubazne. Nisu se uopće čudile luđakinji koja gura njihova kolica gore-dolje i ceri se ko budala.
je, najbolje da se tome zgražaju, ja razmišljam kako provozati svoja po vani i prije nego beba dođe
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:45   #8452
Trenutno su iCandy kolica, model strowberry na 40% popusta svugdje jer ih kao dobavljac nece vise narucivati... slucajno sam naisla na tu info jer frendica gleda kolica.

Cine mi se bas fora, lagana, lako se voze i sklapaju se zajedno sa sportskim dijelom i zauzimaju malo mjesta... pa eto ako koga zanima, i da sad dodu oko 3,5 tis kn


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:07   #8453
To su ova https://bazzar.hr/iCandy?aid=4ac36b3...BoChSUQAvD_BwE baš lijepe boje. Ali bez autosjedalice su
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:14   #8454
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
To su ova https://bazzar.hr/iCandy?aid=4ac36b3...BoChSUQAvD_BwE baš lijepe boje. Ali bez autosjedalice su


Ako je no name, prednost je da je as posebno jer mozeš uzeti kvalitetno jaje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:36   #8455
Totalno su mi nejasne ove cijene, jer iCandy koji sam ja gledala je oko 7-8 tisuća, samo dio s košarom, i nekako izgleda skroz drugačije nego kosara na ovoj stranici koja je po 5,il snižena na 3.

Meni su ta koja sam gledala u Babylandu, prekrasna, ali mi se činila kosara znatno uža i manja od ostalih, što mi je i prodavačica potvrdila.

Al očito je riječ o skroz drugoj liniji od ove s Bazzar stranice.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 08:18   #8456
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Totalno su mi nejasne ove cijene, jer iCandy koji sam ja gledala je oko 7-8 tisuća, samo dio s košarom, i nekako izgleda skroz drugačije nego kosara na ovoj stranici koja je po 5,il snižena na 3.

Meni su ta koja sam gledala u Babylandu, prekrasna, ali mi se činila kosara znatno uža i manja od ostalih, što mi je i prodavačica potvrdila.

Al očito je riječ o skroz drugoj liniji od ove s Bazzar stranice.
i moja frendica se žalila na košaru, baš je mala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 23:13   #8457
@scissors ti si vjerojatno gledala peach model


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 10:00   #8458
Quote:
Fabijana kaže: Pogledaj post
http://www.culladelbimbo.eu/immagini..._luxebeige.jpg. Peg perego pop up booking kolica koja su nas odusevila. Stanu i u najmanje auto sklopljena konstrukcija i kosara ili sjedalo zajedno.
Gdje ste ih kupili, u kojem ducanu, online ili? Ako su vam dostavljali, koliko ste platili dostavu?
tibs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:11   #8459
Pozdrav.

Moze li se igdje kupiti Peg Perego Book samo konstrukcija i sportsko sjedalo? Znaci bez kosare i ac...
tibs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:20   #8460
Kakva su vam bebetto holland redizajn 2017? Na prvi pogled mi se sviđaju jer nema onih bijelih felgi i bijelog dna košare, jedino mi se torba ispod kolica čini malo nepraktična. Odlično mi je što se sportski dio sklapa s konstrukcijom.


link

Zadnje uređivanje Dekanica : 24.11.2017. at 14:37.
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.