Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2016., 12:42   #121
e pa to, da. zato sam i vadila slike gore.

a vid vršnjakinje što je dobra, za moj ukus premuško tijelo, ja bi tu više boka i struka, ali forma i vibra su top
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...ell-twins.html

ona mi je ljubimica, oduvijek. zbog nastupa, a zato i izgleda fino.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:46   #122
da ta Iskra ima 10 kg manje bila bi ljepotica. za moj ukus ima prejake ruke, noge i obline općenito.

međutim, nju je i proslavila ta građa jer je danas debljina u porastu ne samo u americi nego i u evropi tako da prosječnoj ženi treba netko s kime bi se mogla postovjetiti
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:53   #123
Ja ne bi rekla da je to zbog debljine u porastu nego zbog anoreksije u porastu. Posvuda se ukidaju super duper mršavi modeli i vraća se tijelo Merlinke kao "ideal".
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 12:53   #124
ne sviđa mi se ni iskra ni ova postavljena brineta..općenito mi se ne sviđa to 'forsanje' jačih žena u posljednje vrijeme..
prvo su nas forsirali pretjeranim mršavicama, pa smo svi 'vikali', gdje su žene poput merlinke, to su bili komadi i pol..
sad je pak krenuo trend plus size žena, naspram njih merlinka i co djeluju vješalice..
nikad mira s tim ženama..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:00   #125
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ja ne bi rekla da je to zbog debljine u porastu nego zbog anoreksije u porastu. Posvuda se ukidaju super duper mršavi modeli i vraća se tijelo Merlinke kao "ideal".

ma nemoj nasmijavat, merlinka je bila normalno građena žena, ni mršava ni debela, taman a ovo su tenkovi
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:02   #126
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
vraća se tijelo Merlinke kao "ideal".
pozdravljam to..
ali merlinka je imala 54 kile na 165, ne 85

i hrvatska svoju predstavnicu ima
http://www.telegram.hr/zivot/otisli-...nisu-mrsavice/
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:19   #127
Nisam mislila konkretno na Iskru, do jučer nisam ni čula za nju. Pisala sam općenito, zašto zadnje vrijeme forsiraju pješčani sat građu tijela. Mislim da je to više zbog porasta oboljelih od anoreksije nego zbog porasta broja debelih žena u svijetu.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:46   #128
Smijem kvotat linkove?
Meni su ove baš lijepe, sviđam takve cure.

Ako je nekome 38 plus size, taj ima problema ponajprije sam sa sobom, a onda s percepcijom svijeta oko sebe.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:52   #129
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nisam mislila konkretno na Iskru, do jučer nisam ni čula za nju. Pisala sam općenito, zašto zadnje vrijeme forsiraju pješčani sat građu tijela. Mislim da je to više zbog porasta oboljelih od anoreksije nego zbog porasta broja debelih žena u svijetu.
Meni se čini da je puno veći porast debelih (što žena, što muškaraca) u svijetu i da se zbog toga sad opet veličaju i podeblja tijela.
Time ne mislim na Merlinku, i te neke normalne oble žene, već se sad zgraža kad se žena s 15-20 kila viška nazove plus modelom.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:54   #130
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ja ne bi rekla da je to zbog debljine u porastu nego zbog anoreksije u porastu. Posvuda se ukidaju super duper mršavi modeli i vraća se tijelo Merlinke kao "ideal".
A anoreksija je u porastu?

I onda... modna i marketinška industrija bivaju humanima i preveniraju psihička oboljenja kardiovaskularnima?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:16   #131
Pješčani sat je idealan oblik ženskog tijela.
No, i tu ima razlika - meni se osobno više sviđaju mršaviji pješčani satovi
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:36   #132
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Pješčani sat je idealan oblik ženskog tijela.
No, i tu ima razlika - meni se osobno više sviđaju mršaviji pješčani satovi
Svima se više sviđaju mršavi ljudi, bez obzir na sam oblik.
Mislim da je stvar u tome što svi volimo simetriju, a deblji ljudi, čak i kad je to ok upakirano, najčešće iskaču iz te neke savršene simetrije.

Ne uzimaju dizajneri bezveze mršavice za modele. Stvar je u tome, da bez obzira koliko lijepo bilo deblje tijelo, na njemu odjeća nikad neće stajati "savršeno" kao na nekom mršavom. Bilo da se nazire trbuščić na pripijenoj haljini, bilo da bokovi u hlačama previše odudaraju od gornjeg dijela tijela, bilo da cipele ne izgledaju toliko dobro jer su na ženi s jakim listovima...

Sjećam se kad su cure na Modi priznale da ne vole ili ne prate blogove debljih cura jer im jednostavno to nije to. Bez obzira koliko netko bio super upicanjen, uvijek im nešto smeta. Mislim da smo više manje svi mi takvi, samo ne želimo priznati (prvenstveno sebi).
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 16:04   #133
Mislim da nije lijepo ni kad je žena debela, a ni mršava. Treba biti neka sredina, onako da ipak ima obline, ženske atribute.
Kako bi rekao moj kolega s posla - da je ima za kaj primiti, kao bolje da ima nekoliko kila više od idealne težine, nego da joj fali tih nekoliko kila.

Kažem, moje mišljenje je da treba održavati liniju na nekoj umjerenosti, jer ni debljina ni mršavost nisu zdravi.

Zadnje uređivanje Anadalia : 05.01.2016. at 16:19.
Anadalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 16:33   #134
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
pozdravljam to..
ali merlinka je imala 54 kile na 165, ne 85

i hrvatska svoju predstavnicu ima
http://www.telegram.hr/zivot/otisli-...nisu-mrsavice/
Samo 54? Toliko ja imam (na priblizno istu visinu), a puno sam mrsavija i tanja od nje.

E tu se vidi sta dobro stoji na takav tip gradje - haljine, narocito duge. Kratke hlace i slicno apsolutno izbjegavati.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 16:36   #135
Quote:
Anadalia kaže: Pogledaj post
Mislim da nije lijepo ni kad je žena debela, a ni mršava. Treba biti neka sredina, onako da ipak ima obline, ženske atribute.
Kako bi rekao moj kolega s posla - da je ima za kaj primiti, kao bolje da ima nekoliko kila više od idealne težine, nego da joj fali tih nekoliko kila.

Kažem, moje mišljenje je da treba održavati liniju na nekoj umjerenosti, jer ni debljina ni mršavost nisu zdravi.
Meni je najljepsi optimum na prirodnu konstituciju. Krupnija konstitucija podnosi i obicno i prirodno ima i vise masnog tkiva i obratno.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 16:38   #136
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Pješčani sat je idealan oblik ženskog tijela.
No, i tu ima razlika - meni se osobno više sviđaju mršaviji pješčani satovi
Isto tak.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 17:21   #137
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Samo 54? Toliko ja imam (na priblizno istu visinu), a puno sam mrsavija i tanja od nje.

E tu se vidi sta dobro stoji na takav tip gradje - haljine, narocito duge. Kratke hlace i slicno apsolutno izbjegavati.
Merlinka je varirala sa kilažom. Imala je svojih super zgodnih faza, ali i kad je bila deblja. Gledala sam neki dokumentarac, patila se ona sa kg kao i većina žena.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 18:27   #138
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Mislim da je problem u tome sto svatko ima svoju ideju sto bi plus size trebao biti. Po meni su to zene koje nose konfekcijske brojeve vece od standardnih, a mislim da je zadnji standardni 44 (ili 42?).
Po tvom opisu bi savrsen plus size model bila Iskra Lawrence koja nosi 38 (iako mislim da hlace nosi 40 ili 42).
To sto vecina "normalnih" modela nosi broj manji od 36 je drugi problem.
Standardni kod nas su i 46 i 48.


Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem da je ta Iskra takva kakva je! Jel se ona operirala?
Da ostatak života jedem i sjedim ne bih dobila toliko dupe, a da ostatak života ne jedem i trčim ne bih imala toliko manji struk od bokova.
A isti si tip građe kao ona? Neki se ne mogu zdebljati u području struka, tj. kad popune guzicu i bedra do kraja tek onda im se višak kila očituje na rukama, trbuhu ili im se i lice zaobli.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 18:52   #139
Iskra nosi minimum 44. Ako je 175 cm visoka...

Po mom mišljenju, za cure preko 1.70 sve veličine od 36-42 su ok. Odnosno ok su i druge veličine, ali ovo je ono što nije ni mršavo ni debelo...

P.s. je li vama glupo što nema nekog drugog izraza osim "normalno" za cure koje nisu ni mršave ni debele? Ove druge ispadoše nenormalne onda . Ima npr.fit, ali to se nekako vezuje za cure koje treniraju...

Kako vi zovete curu koja nije ni mršava ni debela, a ne trenira?
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 18:54   #140
prosječna
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.