Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2016., 00:15   #61
Počni učiti.
Idi do neke kvalitetnije knjižare, sekcija alternative i traži knjigu koja će ti "sjesti".
Nova Arka je ok po mom mišljenju, budi koncetrirana na to što ti treba i što želiš..doći ćeš automatski do knjige koja ti treba u ovom trenutku.
Ovdje su forumaši već spominjali radove od Dion Fortune, imaš u pdf-u za skinut.
Meditacija, čišćenje energetskog polja, jačanje istog. Reumu liječi na sve moguće načine, naravno.
Bijela kadulja, imaš u svakoj biljnoj apoteci za kupit, kadi sebe i prostor. Kada kadiš sebe uvijek počni od tjemena pa prema dolje, kao da čistiš metlicom. Nemoj udisati to previše jer je jaka i počet će ti se vrtit. Zapali ju na nekom metalnom tanjuriću i kada se razgori i dobro zadimi ostavi to nasred prostorije/prostorija. Idi svaku prostoriju posebno obrađivati tako da možeš zatvoriti prozore i vrata i pustiti dim da odradi svoje.
Čisti i peri prostorije. Bacaj sol okolo, kasnije pometi i baci u tekuću vodu.
Napravi vještičju bocu, imaš na netu kako se spravlja, ne možeš puno fulati jer je manje-više isto kako se radi.
Tokom učenja i prolaska po knjigama ćeš osjetiti što ti najviše paše, u skladu s time svakodnevno po uputama zovi zaštitnike koji ti se tamo nude.
Guglaj o kristalima, probaj nabaviti nešto od toga što ti treba za zaštitu i održavaj ih po uputama..i nosi ih tako da se ne vide, nikome ne pričaj da ih nosiš i sklanjaj ih od tuđih pogleda..a pogotovo dodira.
Osobu za koju sumnjaš da te napada ignoriraj.
Sve to moraš-sama.
99 % toga može osoba sama riješiti vlastitim snagama i voljom

Gas!
Katayama is offline  
Old 30.10.2016., 06:51   #62
....nadi ljubavnika
on ce istjerati sve zlo i bolje ces se osjecati, ispunjenije i sretnije
WIKY is offline  
Old 30.10.2016., 11:01   #63
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
....nadi ljubavnika
on ce istjerati sve zlo i bolje ces se osjecati, ispunjenije i sretnije
Pa sredi joj nešto
Katayama is offline  
Old 30.10.2016., 11:50   #64
Zeno, jako si skepticna i uopce ne shvacas o cemu se ovdje radi.
Npr, dugo ju izbjegavamo, samo nuzna komunikacija. I sad, tata je morao nekim poslom kod nje provesti dva dana.
Vrati se nadrkan, ljut, sa sumnjama u sve clanove obitelji. Pun negativnih saznanja o zivotima susjeda i suseljana.
Cetiri dana mu je trebalo da se to iscisti i da pocnemo normalnije funkcionirati.
Takvih je primjera bezbroj.
Malfetica is offline  
Old 04.11.2016., 07:36   #65
Moras mijenjati vibraciju. Ako osecas mrznju i bes, onda magija ima moc jer su te emocije vezane za nizi astral. Ali vibracija se ne mijenja preko noci i ne znam koliko to mozes sama uraditi. I onda je najlakse da zatrazis pomoc od nekog drugog koji ima slicne moci kao ova tvoja tetka i ko isto operira na nizi astral.
Nista se ne desavaa slucajno, kao sto i nije slucajno da si rodjena bas u ovakav kontekst. To lose sto vidis kod rodjake, nosis i ti u sebi. Samo ako to savladas/transcendiras magija nece imati moc.
dersu is offline  
Old 14.11.2016., 20:40   #66
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
eto sama si odgovorila na svoje pitanje...djevojka je ocu rekla da te pita to sto ju zanima,a on je malo popio da bi skupio hrabrosti i da bi te to mogao pitati
problem je u ocu koji voli popiti i potrositi pare na provode, mozda tebi treba neki pravni savjet,a ne bijelocrna magija
'vjestici' zavrni dotok novca pa mozda sama otkaci
Nije ga djevojka opsjela, nego tetka, vjerojatno njegova vlastita sestra. O tom ona priča.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 14.11.2016., 20:53   #67
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
....nadi ljubavnika
on ce istjerati sve zlo i bolje ces se osjecati, ispunjenije i sretnije
HUH, moguće... Ali što ako njena tetka živi u celibatu, te iskorištava prednost to što možda ima više životne energije, a ako se stvarno nameračila na autoricu ove teme, i ako nekako dozna za autoričine ljubavne (seksualne) aktivnosti; da joj je onda u mogućnosti dodatno napakostiti????????????

Ili ako se autorica stvarno zaljubi u nekog, mguće je da onda ta intenzivna zaljubljenost i aktivnosti koje ju prate ""prave buku"" u autoričinom suptilnom (eteričnom) tijelu, pa se onda njena tetka ne bude mogla ""nakačit"" na nju???

Inače moram priznati da sam dosta skeptičan spram ljudskih sposobnosti copranja i bacanja/otklanjanja uroka. Mislim da se za takve stvari mora bit dosta duhovno obrazovan, održavati pokoru, znati verojatno nešto i kvantnu fiziku, te to znanje spojiti s okultnim znanjem; jako dobro se hraniti kako bi veza između grubog i eteričnog tijela bila što čvršća, prohodnija, brža i jasnija i tako...

Zato i jesam spomenuo da ako tetka stvarno može imati kakav upliv da ona mooožda upražnjava celibat, jerbo seks prazni energiju kao što munja oslobađa energiju iz oblaka.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 21.11.2016., 07:08   #68
cuj...muskarci se prazne, a zene se pune
Nije li velika kolicina zivotne energije vezana za seksualne izlucevine?
WIKY is offline  
Old 28.11.2016., 17:44   #69
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
HUH, moguće... Ali što ako njena tetka živi u celibatu, te iskorištava prednost to što možda ima više životne energije, a ako se stvarno nameračila na autoricu ove teme, i ako nekako dozna za autoričine ljubavne (seksualne) aktivnosti; da joj je onda u mogućnosti dodatno napakostiti????????????

Ili ako se autorica stvarno zaljubi u nekog, mguće je da onda ta intenzivna zaljubljenost i aktivnosti koje ju prate ""prave buku"" u autoričinom suptilnom (eteričnom) tijelu, pa se onda njena tetka ne bude mogla ""nakačit"" na nju???

Inače moram priznati da sam dosta skeptičan spram ljudskih sposobnosti copranja i bacanja/otklanjanja uroka. Mislim da se za takve stvari mora bit dosta duhovno obrazovan, održavati pokoru, znati verojatno nešto i kvantnu fiziku, te to znanje spojiti s okultnim znanjem; jako dobro se hraniti kako bi veza između grubog i eteričnog tijela bila što čvršća, prohodnija, brža i jasnija i tako...

Zato i jesam spomenuo da ako tetka stvarno može imati kakav upliv da ona mooožda upražnjava celibat, jerbo seks prazni energiju kao što munja oslobađa energiju iz oblaka.
Nevezano za ovu situaciju.

Kad kažeš kvantnu fiziku, što doista mislis pod tim, i kakvu relaciju kvantne fizike možeš povući sa svime ovime, a da to bude valjano i korisno ovdje?


Ne sporim ništa drugo što si rekao; svakako smatram da je duhovno obrazovanje bitno i što si naveo; ali "nešto znati kvantnu fiziku" nisam shvatio što mislis pod tim?
lordcaius is offline  
Old 29.11.2016., 09:14   #70
Quote:
lordcaius kaže: Pogledaj post
Ne sporim ništa drugo što si rekao; svakako smatram da je duhovno obrazovanje bitno i što si naveo; ali "nešto znati kvantnu fiziku" nisam shvatio što mislis pod tim?
Ako postoji božja čestica zbog koje djelovanje sila ne oslabljuje sa kvadratom udaljenosti od izvora sile, i ako se tom česticom može nekako manipulirati pomoću uma, onda to znači da mi pomoću našeg uma djelujemo na materiju; što je mnogo produktivnije nego da ideš npr. napravit raketu, pa ić njome u Svemir.

Mislim da je kvantna fizika razmeđe materijalnog i duhovnog.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 24.12.2016., 21:01   #71
Sretan Bozic svima. Evo samo da se javim. Situacija je grozna. Kao da se preselila iz strica u mog oca. Poceo se ponasati kao i stric dok je bio ziv i zivio s nama. Selim se cim si sknadim kucicu pokraj nase. Ne mogu vise to trpiti. Ne mogu vam opisati koja je to odvratna situacija. Jebena bespomocnost. On ne zeli prestati piti, postalo mu je dovoljno 3 piva da popije, ako nije jeo, evo je, samo bi se svadjala, to boli, kad vidis iz koga izlaze njene rijeci i u kojoj mjeri, njega kao da vise i nema tu... Ima razdoblja kad je malo bolje, ali ona je stalno prisutna.. Protiv ovoga se ne moze.
Malfetica is offline  
Old 25.12.2016., 11:16   #72
O praktičnim postupcima samoobrane od negativnih entiteta možeš pročitati i u knjizi Ž.M. Slavinskog - Nevidljivi uticaji.

http://www.superknjizara.hr/?page=kn...d_knjiga=50246
Dragon Rouge is offline  
Old 26.12.2016., 01:35   #73
S obzirom da smo svašta preporučili zaključavam jer očito da nema namjeru ništa konkretno napraviti neko samo postati žalopojke.

Preporučujem da se preseli na Psihologiju
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.