Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2004., 12:43   #1
Thumbs down Alka

ste gledali sinoć ono sa Sevkom?
Katastrofa!
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:50   #2
Bježim ko vrag od tamjana od svega što u sebi sadrži riječ Alka..pa bila to sinjska ili onaj hodajući trash..ili ona tvornica
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:50   #3
Ako već pjeva (odnosno- pjevaju), zašto se nisu zadržale samo na tome?
Za dobrobit nacije...
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:52   #4
Ja si samo pokusavam zamisliti kako bi to izgledalo da je to emisija koju vodi prvoplanirana osoba zvala Doris Dragović... uzas nad uzasima.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:56   #5
Thumbs down

Dobar je naziv emisije (nemam hrabrosti reći "show")...Jedan na jedan - ocjena "Jedan"
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:58   #6
Alka pita Sevku da kak je mogla pjevat stih "i kad me varaš dobro mi je" ili kak već... i da kaj joj to znači, na što joj Sevka odgovara pitanjem "jebogati Alka pa ti si pjevala LAŽI, LAŽI, LAŽI ME" a kaj je tebi TO značilo....

a Alka ko neka mutavica: nasmije se... šuti par sekundi, pa ponovi pitanje... i tak nekoliko puta...

ono - za ne povjerovat
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 13:15   #7
Novu ionako malo gledam....a ta Alka, šta to netko gleda? i još s Sevkom! tnx, but no tnx
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 15:09   #8
a yebi ga... meni je alka bila odlicna... problem je sto je seve bila ubi boze dosadna...
seve mi je oduvijek bila najjebozovnija hrvatica i najzgodnija i sve... ali nije bas da ce nesto zabavno znat ispricat... a nije glupa, vidi se... samo joj fali malo vokabulara...

alka je izuzetno inteligentna i emotivna zena koja je bas znala postavit dobra pitanja... bar se meni cine dobra jer je pitala ono sto bi mene zanimalo i sto bi i ja htjela cuti...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 15:10   #9
a kaj kažeš na situaciju koju sam gore opisala?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 15:12   #10
Meni je emisija bila prekrasna. 'nako.. emocijonalna.. s dubinom
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 15:13   #11
Quote:
prometej kaže:
Meni je emisija bila prekrasna. 'nako.. emocijonalna.. s dubinom
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 15:19   #12
Quote:
mrkenangelo kaže:
Samo se ti izruguj al' te me neće spriječiti da i dalje pratim ovo osvježenje na rvackoj dalekovidnici.
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 15:21   #13
Quote:
prometej kaže:
Samo se ti izruguj al' te me neće spriječiti da i dalje pratim ovo osvježenje na rvackoj dalekovidnici.
šteta što ne puštaju to u birtijama na tv-u kao utakmice, zar ne? to bi bilo baš super
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 15:23   #14
Quote:
mrkenangelo kaže:
šteta što ne puštaju to u birtijama na tv-u kao utakmice, zar ne? to bi bilo baš super
Ne, ne mislim tako. Štoviše, u birtije ne zalazim. A ni sport me ne interesira. Osim fenomenološki.
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 16:37   #15
prvo što sam pomislio je sinjska alka
nema šamse da pogledam,begaj
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 17:03   #16
Alka Vujica

Severina

Emisija
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 17:57   #17
Quote:
Claire kaže:
a yebi ga... meni je alka bila odlicna... problem je sto je seve bila ubi boze dosadna...

alka je izuzetno inteligentna i emotivna zena koja je bas znala postavit dobra pitanja... bar se meni cine dobra jer je pitala ono sto bi mene zanimalo i sto bi i ja htjela cuti...



Seve je izgledala kao akademik pored ove praznoglavke....sjele one dvije na kavicu pa blablabla...takve spike mogu slusat u bilo kom kaficu u centru.....ta zena nema pojma o TV zanatu.
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 18:19   #18
Quote:
Claire kaže:
alka je izuzetno inteligentna i emotivna zena
Trgla bi se da si rekla samo "inteligentna", a s ovim dodatkom "izuzetno" sam se stresla. Meni je ona isprazna alapača, vergla sto na sat, ne zatvara usta, prenemaže se strašno, vulgarna je.. Dobro izgleda dan-danas i onak' drska je i ambiciozna, ali ispraaznaaa.. tako da je svašta u životu napravila, odlična za balkansku estradu. No i posljednja je s estrade koja bi Sevku mogla prozivati zbog veza i vezica. Dakle, nisam mogla vjerovati. Pa, Alku je pregazilo, sigurna sam, puno više ljudi nego što će Sevku ikada. A kako je samo glumila onak' s visine pitanja, hehe, ne možeš vjerovati.. gledala sam u par navrata po koju minutu pa okretala, jer je bilo dosadno i napola mučno.
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 18:24   #19
Jel se to meni učinilo il' je Alka u predstavljanju rekla "Seve internacionale"...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 21:00   #20
Exclamation

posve mi je nepoznato..
nisam gledao
CF is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.