Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2014., 12:50   #361
pozdrav!

zanima me ima li netko tko radi u grawe osiguranju? imam neku mogućnost zaposlenja ondje pa me zanima kakvi su uvjeti i isplati li se uopće radit tamo?
sismis19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 09:59   #362
Quote:
sismis19 kaže: Pogledaj post
pozdrav!

zanima me ima li netko tko radi u grawe osiguranju? imam neku mogućnost zaposlenja ondje pa me zanima kakvi su uvjeti i isplati li se uopće radit tamo?

ja sam prošle godine radila nekoliko mjeseci u graweu, i tih prvih par mjeseci je ok, dobiješ minimalac + putne troškove + provizije za sve što napraviš i puno se putuje na edukacije (ja sam bila i na team buildinzima u sklopu proslave 20 godina grawe hrvatska).. Uglavnom, sve super, nabrijani govori, skupi hoteli, edukacije na vrhunskoj razini... ALI sve ti se smuči kad skužiš da u svojoj vukojebini od ''grada'' nemaš komu prodati niti policu obveznog autoosiguranja... Svi imaju nekog svog, nitko danas ne razmišlja o budućnosti i štednji jer ljudi jedva skrpaju za hranu i režije. Moj tim je bio jedan od najboljih u Hrvatskoj i stariji kolege rade već godinama, ali ono što pričaju tebi kao početniku nije baš sjajno i bajno već je politika firme. Istina je da zapravo krpaš svaki mjesec pola polica od svoje plaće samo da ostanu ''na životu'' i usput stalno moraš tražiti još još još jer ti se planovi iz mjeseca u mjesec povećavaju. U manje-više svakom osigurnju je tako, Grawe je utoliko bolji što ti odmah daju ugovor na neodređeno pa ako se nađeš i snađeš u tom poslu (imaš puno veza i poznatih ljudi, znaš prodavati spike, ne puštaš ljude dok ne ostvariš što si naumio, nije ti bed ići od kuće do kuće i bit uporan uporan..) možda i ostaneš raditi. Ja osobno sam plaćom bila prezadovoljna ali od samog starta sam (uz određene uspone i padove morala i entuzijazma) znala da to nije posao za mene za dugoročno...
Ako te još što zanima, slobodno pitaj, može i u pp.
graag is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 14:54   #363
dobila sam poziv na razgovor za posao financijski savjetnik u osiguranju Agram.. Ima li tko iskustva s tom pozicijom jer ne pise nista o radnom mjestu
behappy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 17:16   #364
Ne znam za to radno mjesto, al meni su ponudili mjesto pribavitelja životnog i zdravstvenog osiguranja u Suncu.
Kao prvo ide ugovor o djelu, edukacije Itd. Za svaku policu koju sklopis dobiješ proviziju. Police sklapas uz njihov nadzor da vide da li je taj posao za tebe i slicno, uz napomenu da je prvih godinu dana najgore... Zato i ide ugovor o djelu da ne prekidas radni odnos, ako se ti sam ne nađeš u tome.
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 08:50   #365
Pozz, jel ima tko da zna kakvu strucnu IT grupu za savjetovanje oko informaticke problematike? Hvala, lp
______
Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora
linkinPark4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:04   #366
Pozdrav ima li netko informacije za radno mjesto administratora (administracija) u Allianzu ?

- o čemu se točno radi ?
-jel to prodaja osiguranja možda ?
-plaća ?
- razgovor za posao ?
-općenito odnosi unutar firme itd..

Hvala
rrazbojnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 10:30   #367
Triglav osiguranje-zastupnik/savjetnik za osiguranje

Ima li ko iskustva da opiše kakav je to posao, radi se na proviziju ili?
Sanjo00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 10:58   #368
Radi li netko u Croatia zdravstvenom osiguranju?
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 12:50   #369
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Radi li netko u Croatia zdravstvenom osiguranju?
Isto pitanje? Trebala bi ići na razgovor pa me zanima, što je to točno? Poslali su me preko Zavoda. A nisam baš nešto oduševljena...
miatamara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 15:18   #370
Ja odustala. Placa na proviziju i trazenje klijenata na nacin kako god znas i umijes.
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 11:53   #371
Grawe osiguranje...kakvi su uvjeti, kolege, plaća? Posao je u administraciji.


Hvala!
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 01:25   #372
Molim vas hitno odgovor. Ima li netko iskustva s Croatia osiguranju na Kvarneru? Zanimaju me friskija iskustva jer svako malo vidim da traze? Molim Vas odgovor cim prije jer mi je vazno. Hcala
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 19:00   #373
Pozvan sam na razgovor u Croatia zdravstveno osiguranje, zastupnik u osiguranju je radno mjesto.

20 sati tjedno bi radio, da li netko zna što bi točno bio moj posao?

Zadnje uređivanje Sonyy : 01.02.2016. at 19:31.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 13:06   #374
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Pozvan sam na razgovor u Croatia zdravstveno osiguranje, zastupnik u osiguranju je radno mjesto.

20 sati tjedno bi radio, da li netko zna što bi točno bio moj posao?
Riječ je o prijavi na pola radnog vremena i to za pola minimalca za prva tri mjeseca rada + bonusi.
Ne znam dali plaćaju prijevoz, no posjedovanje osobnog automobila i samostalnost u pronalaženju klijenata je obavezna jer kako i sami kažu konkurencija im je na svakom koraku i zdravstveno osiguranje se svugdje prodaje.
Ukoliko osoba zadovolji tijekom prva tri mjeseca, dobiva novi ugovor i to na puno radno vrijeme i minimalac.
Nakon godinu dana rada nude posao za stalno i punu plaću.
Kada sam čula uvjete, nisam niti išla na daljnje razgovore jer bila bi samo u gubitku sa troškovima.
__________________
Kad si u govnima do grla bitno je samo jedno - da ti ne klecnu koljena!
ivana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 19:50   #375
Pozdrav!

Zna li netko kakvi su uvjeti rada u AS osiguranju? Radi se o poziciji agenta u kontakt centru.znam da se radi o telefonskoj prodaji pa me zanima dali su im visoki ciljevi dal se uopce mogu dostici za neke bonuse itd.. HVALA
userzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 07:37   #376
Pozdrav, trebala bih kao stupit u radni odnos sa jednom osiguravateljskom kućom, relativno poznatijom, posao je u BiH, ali ta kuća postoji i u Hrvatskoj, pa me zanimaju neki opći principi.
Naime dobila sam relativno podugačak spisak dokumentacije među kojom je i izvod iz Centralnog registra kredita ne stariji od dva dana prije dana dostave dokumentacije - mene sad muči šta će im ovo?
Nisu mi pojašnjene neke okolnosti ugovora zbog kojih bih se trebala brinuti, upoznata sam sam osnovnim uvjetima, trebam na obuku itd, ali me sad brine dal bih to ja morala financijski odgovarat sutra i kada ne budem u radnom odnosu za ponašanja klijenata, u smislu ako odustanu od ugovora da vraćam proviziju ili nešto tog tipa.
Bilo kakav savjet je dobro došao.
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 11:55   #377
Citam ovaj forum i misljenje mi je podijeljeno oko rada u osiguravateljskim kucama. Decko ima stalan posao, ali bi se u skorije upustio u ovaj posao. Stvarno ne znam koliko je to pametno. Kao, imat ce fiksnu placu (cca koliko i sad - 3500), ugovor na neodredeno, ostvaruje se taj godisnji plan. Ide na sastanke po vani i sl, navodno, nitko ih nista ne pita. On je komunikativan, mlad i drustven, mogao bi se snaci u tome, ali ostaviti stalan posao kad je danas to tako tesko naci? A sto ako ne uspije? Misliti da je posao jednostavan i da je lako naci kontakte i ljude koji ce uzeti osiguranje je pogresno - potrebno je puno truda i vremena. Sto vi mislite, imate li koji savjet?
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 12:25   #378
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
Citam ovaj forum i misljenje mi je podijeljeno oko rada u osiguravateljskim kucama. Decko ima stalan posao, ali bi se u skorije upustio u ovaj posao. Stvarno ne znam koliko je to pametno. Kao, imat ce fiksnu placu (cca koliko i sad - 3500), ugovor na neodredeno, ostvaruje se taj godisnji plan. Ide na sastanke po vani i sl, navodno, nitko ih nista ne pita. On je komunikativan, mlad i drustven, mogao bi se snaci u tome, ali ostaviti stalan posao kad je danas to tako tesko naci? A sto ako ne uspije? Misliti da je posao jednostavan i da je lako naci kontakte i ljude koji ce uzeti osiguranje je pogresno - potrebno je puno truda i vremena. Sto vi mislite, imate li koji savjet?
ovo je po meni bitno,teško je to danas naći a pogotovo u osiguranju

danas je osiguranje prodaje po bankama,online,auto kućama(obavezno i kasko)...ma svuda
cijena AO je pala u odnosu na vrijeme prije liberalizacije 30-40%

radio sam u toj grani skoro 7 godina i trenutno ne radim.pokušat ću nešto drugo

mogao bi se snaći a mogao bi se i ne snaći.što onda??
moj savjet je neka proba malo raditi sa osiguranjem uz svoj posao...

u svakom slučaju sretno
Nula plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 20:00   #379
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Pozdrav, trebala bih kao stupit u radni odnos sa jednom osiguravateljskom kućom, relativno poznatijom, posao je u BiH, ali ta kuća postoji i u Hrvatskoj, pa me zanimaju neki opći principi.
Naime dobila sam relativno podugačak spisak dokumentacije među kojom je i izvod iz Centralnog registra kredita ne stariji od dva dana prije dana dostave dokumentacije - mene sad muči šta će im ovo?
Nisu mi pojašnjene neke okolnosti ugovora zbog kojih bih se trebala brinuti, upoznata sam sam osnovnim uvjetima, trebam na obuku itd, ali me sad brine dal bih to ja morala financijski odgovarat sutra i kada ne budem u radnom odnosu za ponašanja klijenata, u smislu ako odustanu od ugovora da vraćam proviziju ili nešto tog tipa.
Bilo kakav savjet je dobro došao.
mislim da bi mu lakse bilo da se zaposli u nekoj od TK firmi tipa HT,Vip jer lakse je prodati usluge fixne ili mobilne telefonije nego osiguranja mada znam ljude koji vec rade u osiguravajucim kucama 5-10 g sta bi reklo da dobro zaradjuju s obzirom da je opce poznato tko se odrzi u toj bransi prvu god moze uspjesno raditi taj posao do mirovine uz dobar portfelj
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 20:04   #380
I moj je savjet slican.
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.