Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2011., 23:09   #541
Quote:
anci2811 kaže: Pogledaj post
bilo je to u kafiću u kojem sam radila,taj dan sam radila popodnevnu smjenu,smjena završila a mi ostali cijelu noć tamo,nije bilo mjesta gdje se nismo pohvatali...vec je bilo negdje 6h u jutro kad sam išla doma samo se istuširat i presvuć i natrag se vratila u jutarnju smjenu koja mi je pocela u 7h,nemoram ni reci kak mi je bilo veselo radit tu jutarnju smjenu.
I što je točno tu najluđe?
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 23:41   #542
U bazenu jednih toplica..onako neprimijetno i lagano , u moru..a plaza puna, na onom povisenom ''trokutu'' na cemu stoje oni kao spasioci na moru..naravno usred dana,ali ima ogradu pa se nis ne vidi hmmm...di jos...da,u sobi na krevetu a krevet pored nas spava moja frendica..ok svi smo bili pijani pogotovo ona pa nema pojma ......i da! na krovu od tribina nogometnog gralista naravno nije bilo tekme
__________________
Nemoj samo mislit,reci!
Pink Mosquito is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 00:19   #543
podzemna garaža.

edit: i na parkingu kafića gdje sam radila...točno ispod lampice koja je lijepo sve obasjala ( a romantike li),a kuće okolo...ajd bilo je oko 11,12 navečer ..tu ošla moja nevinost
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.

Zadnje uređivanje VonTeese : 09.11.2011. at 00:24.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 00:49   #544
na izvoru rijeke Mure....
Kaspper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 03:11   #545
jedna mala pozornica, soba od cure kojoj sam krizmana kuma, podrum(vinski)
caliente y fria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 03:46   #546
Hahaha na prolazu za tržnicu,23 sata,petak bio je to neki brzinski.Pa onda khm..wc u kafiću to je već standardna stvar,pa onda pokraj frendova,oni su pričali kako je najbolji biznis proizvodnja čaša a mi smo se seksali pokraj njih(razmak između nas je bio mali stolić),pa onda smo bili na istom krevetu pokraj pijane frendice i njenog dečka oni su oboje spavali no u jednom trenutku smo skužili da je fkt njegov PRIJATELJ preblizu njenim ustima

A gdje smo bili uhvačeni..kod frenda u vikendici,mrak ogromni vočnjak,1.maj..odvukli se mi u mrak i lagano krenula akcija kad ono frend upalio svjetlo od auta jer nije mogao nešto naći i taman svjetlo na nas a ekipa a moje noge u zraku

Ah to su dani
__________________
Lina i ja drugara dva.
mikac-pikac is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 10:52   #547
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
I što je točno tu najluđe?
ma ti si kreten...daj sjaši
anci2811 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.11.2011., 12:49   #548
na bundeku, u bundeku.

dobro, je bilo oko 12-1 ..ali je bilo taman ispred one kućice za spasioce, kod onog kafića
a bilo je jebeno
razerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:04   #549
Quote:
anci2811 kaže: Pogledaj post
ma ti si kreten...daj sjaši
Zašto sam kreten? Pa samo sam pitao.

Uostalom znaš li ti koga se jaše samo? Kobile se jašu.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:55   #550
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
I što je točno tu najluđe?
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Zašto sam kreten? Pa samo sam pitao.

Uostalom znaš li ti koga se jaše samo? Kobile se jašu.
i konji se jašu
anci2811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 20:00   #551
Najluđe poze i mjesta na kojima ste se seksali

Hm...

najneobičnije mjesto mi je definitivno:

-na mramornim stepenicama u njenoj kući dok smo bili sami
(to je bilo ispunjenje neke njene "fantazije")
-poza je bila sve samo ne ugodna al ajde obavili smo svoje...

ostala mjesta koja su mi ostala u sjećanju:

-barka,usred pučine a okolo gliseri prolaze...
-neki malo zabačeniji otočić
-separe jednog kafića
-wc u jednom kafiću,ujutro
-kuhinjski stol
-veš mašina na centrifugi
-blowjob na jednom vidikovcu po noći dok ljudi prolaze šetnicom ispod nas
(nju se nije moglo vidjet a ja sam bio okrenut leđima pa sam se pravio da...gledam zvijezde?...uh )
-blowjob u međugradskom busu....relacija st-ri...uh
(bus poluprazan,a mi na zadnjim sjedalima...)
-portun neke zgrade po noći
-kod frenda u neboderu,balkon,9.kat,sami


-to bi bilo to zasada.

Zadnje uređivanje Mucaco : 09.11.2011. at 20:06.
Mucaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:28   #552
Gledam temu(došao kroz jednu raspravu do "helikopter" poze, pa idem guglati, nisam znao da je to to, pa me bacilo ovdje. Poza poznata, samo nisam znao da se tako zove), pa da ju dignem, vjerojatno ima ponešto novih zanimljivih odgovora


Kod mene se nije puno promjenilo, isti odgovor sam mogao dati i dok je tema bila aktivna. Brođani će znati, najluđe čega se mogu sjetiti trenutno je na Poloju(za ostale, plaža na Savi). Oni s kojima mogu otvoreno pričati o tim stvarima bez predrasuda, tvrde da nisam normalan, iako meni nije nešto ekstra javno mjesto Ok, bio je neki pecaroš 20ak metara bliže Savi, i neki dripci 20ak metara dalje, ali mi smo prvi došli



Najluđe skoro mjesto bilo je u trgovini gdje je bivša radila. Mislim da je bilo 10-11 sati. Prijepodne Mislim da nema mjesta gdje jedno drugo nismo uhvatili, samo nismo prešli na stvar(i valjda najdulji period kada nitko nije ušao u trgovinu). E da, osim toga, dogodilo se jednom i na autocesti ŽU-SB, ali isto samo diranje. Vazda napaljena frendica je izvalila da kad se već nema s kime seksat tad, ode si makar po sendvič





Najblesavija situacija je bila kada smo frend ja i dvije ženske završili na parkingu kod poljoopskrbe u SB(jbg, manje od deset metara od ceste, ali u zaklonu), i vidim ja, oni se raspojasali. Ništa, kažem ja svojoj da izađemo van, da ovi imaju zraka, i ništa, lik obavi posao, mi se vratimo(u međuvremenu je kišica počela). Inače, ženska je bila njegova bivša, ali već par godina s nekim likom u vezi. To je bio drugi izlazak kako sam vidio žensku, a svog dečka je tada prevarila drugi puta(a frend tvrdi da je cijelo vrijeme ponavljala"šta ja to radim, šta ja to radim". I u njegovu obranu, ne, nije samo ona bila pijana )
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 15:54   #553
dobro jesi i ti guzio kad ste izasli?

ja obvezno ako dajem nekom #zraka# kako ti kazes uhvatim drugu pod ruku i negdje u zbunje...
sta da ja pricam dok ovaj guzi?
guzim i ja...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 16:57   #554
Tu žensku nisam, samo glavić (ne brojim nesvršene akcije, kojih je bilo, a nesvršene su bile zbog njene traume za koju sam kasnije saznao)
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 14:26   #555
Ispod mosta rijeke, na betonskom podestu, neprikriveno, dok su nas promatrali zainteresirani prolaznici na mostu, naslonjeni na metalnu, rešetkastu ogradu. Ostalo mi je u jako dobrom sjećanju jer su napokon svi radili ono što su željeli dok su svi ostali samo produžili svojim putem.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 17:44   #556
Nije najluđe al je nedavno bilo Grupica nas imalo vikend i unajmili kombi, bilo malo tijesno al tak to ide. Ja sjedila na dečku na skroz zadnjem sjedištu i do odredišta i od odredišta sam šta se nismo jebali do tamo neg od tamo Tak sam mu ja sjedila na kurcu i polako ga jebala dok smo bili okruženi frendovima na povratku kući. Nije najbolji seks al je bilo tak napaljujuće

Al inače puno poza i mjesta, šta javnih šta privatnih.
cherrytree is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 08:23   #557
u autu mog starog u garaži čija vrata jako škripe kad se otvaraju a starci u spavaćoj par metara dalje od garaže sa otvorenim prozorom

e da nas je stari uhvatio ubi bi boga u njemu..još mu nije bio nimalo drag
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 08:24   #558
......
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 08:48   #559
Na centru rugby igralista,osjecao sam se pobjednicki jer sam postigao touchdown
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 11:14   #560
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Na centru rugby igralista,osjecao sam se pobjednicki jer sam postigao touchdown
Ak si postigao touchdown na centru, brijem da to nije pobjeda. nego pucanj u prazno.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger